KGL S.A.

Opinie o KGL S.A.

Aktualność
Jesteśmy tu jako pracodawca, bo wbrew ogólnym stereotypom i wyobrażeniom o rynku pracy, zależy nam na opinii naszych obecnych i byłych pracowników!

Wiemy, że bez naszych Pracowników, prowadzenie działalności produkcyjno-handlowej nie jest możliwe.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zdołamy dogodzić wszystkim – jeden na Święta chciałby bony, inny pieniądze, a ten co nie dostawał do tej pory niczego, nie pogardzi pasztetem. Zależy nam jednak na zbudowaniu miejsca pracy opartego o sprawiedliwe zasady i jasne reguły i wierzymy, że jest to możliwe – choć nie każdy musi się zgadzać z pomysłami, które proponujemy.

Przyjmiemy każdą opinię, która jest merytoryczna i oparta o fakty, wnosi coś do dyskusji lub pozwala nam dokonać konkretnej zmiany. Zgodnie z Regulaminem swoboda wypowiedzi ma też swoje ograniczenia, dlatego z forum zostaną usunięte wszystkie opinie, które będą w negatywny sposób identyfikowały konkretne osoby z firmy, będą zawierały słowa obraźliwe lub nawołujące do stosowania przemocy, informacje mogące ujawnić tajemnicę przedsiębiorstwa.

Każdy kandydat na naszym profilu może zapoznać się szerzej z informacjami dotyczącymi miejsca pracy, procesu rekrutacji oraz naszej oferty i z przymrużeniem oka spojrzeć na kąśliwe uwagi zamieszczane na forum – to oczywiste, że przeważają tu wpisy grupy Pracowników którzy są niezadowoleni (a w firmie pracuje już prawie 1000 osób) – wszak trawa u sąsiada zawsze wydaje się bardziej zielona.

Ponieważ nie każda ważna dla naszego Pracownika sprawa może zostać opisana na publicznym forum, zapraszamy również do kontaktu z Rzecznikiem Pracowników w naszej firmie – wszystkich informacji w tym temacie udzieli Dział Kadr w lokalizacji zatrudnienia.
Uuu
@Szukający pracy

Na obecną chwilę większość osób pracuje w systemie 3 brygadowym tylko niewielka część na system 4 brygadowy. W systemie 3 brygadowym mamy wolne niedzielę i soboty tylko 1 jest pracująca ale tylko do 18.Magazyny i 4 brygadowy pracuje również w sobotę i niedzielę. Święta tylko boże narodzenie i Wielkanoc są wolne.

Zuźka Nowy wpis

Hej, jak duży macie tu magazyn, ile wózków i jak jest wyposażony? chciałabym się upewnić co do stosowania BHP, bo nie wspominacie o nim ostatnio. zastanawiam się też czy cokolwiek się dźwiga, skoro są wózki?

!!!! Nowy wpis

Jak mają się myć jak nawet podwyżki nie dostali na mydło. Śmieszne kwoty. Ciekawe kto to ustala? O. 25 gr. i 0.50gr. Na godz. Kartka papieru i tusz więcej kosztuje. Powodzenia.

Zzz Nowy wpis
@!!!!

Dlatego ludzie zastanawiają się czy wiązać swoją przyszłość z tą firmą bo skoro dali podwyżki a ucinaja nadgodziny to nie ma sensu ta podwyżka bo okaże się że będą zarabiać nawet mniej niż przed podwyżka.

KB Nowy wpis

Jak od tego roku może wyglądać tutaj strefa socjalna? poruszono niedawno temat mycia, nawiązując przy tym do słabszych zarobków. zastanawiam się więc czy może w porównaniu do tego jakieś inne dodatki się podniosły?

XV

Opowiecie mi o sytuacji w samym magazynie? widzę w ofercie, że szukają zarówno kobiet jak i mężczyzn, tutaj jakoś ostatnio chyba o tej pracy nie wspominaliście, chce poznać atmosferę i dowiedzieć się jak to od strony kobiet wygląda. czy jest ciężko?

RX

Cześć, napisano jakiś czas temu, że zaangażowanie niekoniecznie przełoży się na kasę ale na zwiększenie obowiązków i odpowiedzialności. Zastanawiam się czy faktycznie tak jest? teraz właśnie wystawili ofertę dla operatora maszyn z opcja na przyuczenie, dlatego się interesuje. na samym początku co się będzie robiło? A potem jakie zadania dołożą?

?

Proszę o nie usuwanie nowych wpisów i odpowiedź to poniższego pytania. Beda podwyżki dla działu produkcji w tym roku?

@?

Raczej nie realne są podwyżki na produkcji ponieważ dostali najpierw panowie mechanicy a teraz słuchy chodzą ze maja dostać z biura. Na produkcję nie ma podwyżek gdyż muszą(usunięte przez administratora)..na reszte

@666

A coś więcej odnośnie tych słuchów na temat biura napiszesz? O jakim zakresie podwyżek tu mowa, jakie potencjalne kwoty? Każdy po równo dostanie czy to zależne od stażu pracy czy też stanowiska biurowego?

Jddj
@666

Niedługo pracownicy biurowi będą pomagać na produkcji, bo nie będzie komu robić. Niech prezesi i dyrektorzy pójdą po rozum do głowy..

@666

Nie narzekajcie, w żadnej firmie nie ma tak dobrze na produkcji jak w KGL. Kawka kiedy chcecie, papieros kiedy chcecie. Czasami więcej Was siedzi na stołówce i palarni niż na hali produkcyjnej. Na pensję też nie macie co narzekać bo nigdzie na produkcji nie dostaniecie takich pieniędzy. Jak Wam tak źle to czemu tutaj pracujecie po 10-20 lat?

Marzena

i kto miałby być odpowiedzialny za nadzór nad tego typu osobami? nie wiem czy faktycznie w ten sposób praca się układa ale nikt nie jest potem z tego rozliczany? firmie nie zależy na efektywności?

Marzena

czyli po takim czasie sytuacja jest bez zmian i nic szczególnego w biurze się nie dzieje? ile osób sie w nim zatrudnia i jaki jest średni staż pracy? czy wiadomo coś odnośnie przyszłych naborów? z jakich stanowisk składa się obecne biuro?

Kicia
@?

Ciekawe kiedy będą te podwyżki. Ludziom zabierają nadgodziny bo nie dadzą dorobić, w kgl nie czeka nas nic dobrego ludzie już gadają ze szukają pracy z lepszymi warunkami pracy i płacy.

@Kicia

Święta prawda, tylko szkoda że niektórzy dopiero to zauważyli. Ciekawe dlaczego tak się dzieje. Kiedyś było inaczej. Zarobki dziś takie zarabia się sprzątając i niekiedy pracując 8 godzin.

!!!

Ludzie co wy za głupoty opowiadacie chyba za dużo(usunięte przez administratora) w tv oglądacie. Pracowalem kiedyś w kgl i co do warunków pracy to się zgodzę że są ciezkie ale co do zarobków to bajki gadasz. Przez ostatnie dwa lata otarłem się o 4 firmy podobne do KGL i w żadnej nie ma takich wysokich zarobków... 4000tyś na rękę dostaniesz za normę godzin w miesiącu. Wiec nie siej fermentu, bo jak ja w kgl robiłem to ponad 4koła wyciągnąłem i to bylo dwa lata temu....

@!!!

Dobrze powiedziane było, a skąd wiadomo jak jest dziś? Skoro opinie piszą ludzie tu i teraz to chyba jest coś na rzeczy?

@555

Napewno nie powiesz mi ze jest gorzej przeciesz zarobków wam nie obniżyli?!!. Widuje sie z osobami co pracują w kgl i przez ostatnie dwa lata dostawaliscie podwyżki.....

!!!

Komentować może kazdy!!! A takie żałosne jak twoje to koniecznie ( dlatego ze wylewasz żale na forum bez powodu zle - to sie zwolnij...). KGL jak na firme zajmujaca sie produkowaniem jakiegos tam asortymentu i zatrudniającą tyle ludzi to zarobki ma dobre porownując z innymi podobnymi firmami w tej branży... W calym powiecie nie znajdziesz fimy (moze poza WITOPLAST-em), gdzie dostaniesz takie pieniadze jak w kgl-u. Pisze tak ponieważ w miare dobrze sie w tym orientuje. Zgadzam sie ze zarobki są bardzo małe co jest słabe biorąc pod uwage, ze powiat Miński znajduje sie w jednej z najlepszych stref ekonomicznych i b.dobrze zurbanizowanym województwie jak i najbogatszym w kraju... A tego typu wpisami jak ludzie wrzucają to nic sie zdziała - są inne mozliwosci aby szefostwo w jakimś stopniu spełniło oczekiwania pracowników tylko trzeba zacząć myśleć ludzie i nie straszeniem wypowiedzeniami (my wam coś od siebie i wicewersa). Pierwszą sprawą to ludzie z produkcji powinni sie skrzyknąć i zorganizować wlasne zebranie. wymienić sie pomyslami jak zrealizować wspolne cele punkt po punkcie i bez żadnych osob z biura czy innych zarzadzajacych... Tylko ludzie z produkcji...

@!!!

Były podwyżki, ale nie dla pań pracujących przy maszynach.

@!!!

Nie wiem kto ci takich głupot naopowiadal odnośnie tych podwyżek w ciagu dwóch lat ale jedyne co podwyższyli to prędkość maszyn.Jedyna wymówka jaka się słyszy to że pandemia była i że jest wojna w Ukrainie i dużą inflacja więc nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz pojęcia a wiesz tylko ze słuchu. Były nawet kilka krotnie pisane pisma odnośnie podwyżek a zawsze odpowiedź była negatywna. Jedynymi osobami które dostają podwyżki są panowie bo im się bardziej należy bo ich mało a paniom się nie należy dlatego większość się zastanawia czy dalej wiązać swoją przyszłość z ta firmom. Jeżeli nic się nie zmieni to niestety ale pozostanie garstka pan którym nie wiele pozostało do emerytury a reszta powoli zacznie szukać lepszej pracy i mniej meczoncej.

@33

Zgadzam się z tą opinią, a co do negocjacji? To nie ma z kim negocjować. Po co pisać takie bzdury. Jak pracownik chce rozmawiać to go się traktuje jak (usunięte przez administratora), pracownik nie ma nic do powiedzenia. Może trzeba zmienić posady co poniektórym?

Margo71
@Marzena

Jak firmie zależy na " efektywności" za bardzo to jesteście krytykowani nawet za wyjście do (usunięte przez administratora)czy potrzebę zobaczenia słońca w kieracie 12godzinnym na czarno a kamery są wszędzie. Popracujcie u prywaciarzy to zobaczycie różnicę. I niekoniecznie zaangażowanie przekłada się na kasę, raczej na większe obowiązki i odpowiedziakność.

pakowaczka

1. Kalendarz na ścianę dla każdego pracownika to był miły gest szkoda że teraz jest tylko dla wybranej elitki 2. Tępo podkrecnia maszyn to jest chore, niedługo przez te chore pomysły posypią się maszyny zwolnią sie kobiety i zostaną pomarańczowe koszulki 3. Praca na mrozie przy TF29 powinna być zakazana nie myślisz o pracy tylko jak się ogrzać Dajcie znać co myślicie

WK

O utrzymaniu ruchu byście cos teraz napisali? Co się na nim dzieje skoro szukają teraz? myślę czy nie przyjść, teraz od tego roku na jaką w zasadzie stawkę? Piszą tu jeszcze o premii miesięcznej, były jakieś aktualizacje odnośnie wysokości?

IZ

A tak całkiem poważnie o to o co tu chodzi? ile osób w praktyce pełni funkcje kierownicze? I czy wzmianka na ten temat ma do czegoś konkretnego nawiązywać? Jak wpływa to na warunki pracy?

Wesołych Świąt

@Pracodawca Chcę podziękować za grudniowe profity, to miła odmiana, nie ukrywam. Podwyżki, premie świąteczne na poziomie, wigilia. Doceniam, serio. Szczerze życzę wszystkim - i Pracownikom, i Zarządowi - zadowolenia z wykonywanych zawodowych obowiązków, szanujmy się wzajemnie, pomagajmy sobie, wspierajmy się, mniej narzekajmy, a więcej działajmy na nasze wspólne dobro, by wszystkim pracowało się lepiej, w końcu to od nas wszystkich zależy i to my sami mamy na to wpływ, na każdym stanowisku . Wszystkiego dobrego!

@Wesołych Świąt

Bardzo dobrze napisane, również się pod tym podpisuje. W tym roku KGL pozytywnie zaskoczyło pracowników. Tak trzymać KGL!!!!! Wesołych Świąt.

Zdruzgotana pracownica

Cześć nieinformowanie i oczekiwanie do ostatniej chwili na podanie daty do kiedy i od kiedy pracujemy to chyba sq jakieś żarty! Wiedzą nieliczni i nic nie mówią. Musisz wziąć urlop po świętach ale nie możesz go zaznaczyć bo ni3 wiadomo czy to będzie dzień pracujący czy nie. Sprzątać maszyny powinni operatorzy i brygadziści zamiast sir kryć na stołówkach a nie my pakowaczki. NAPRAWDE MUSICIE CZEKAC Z WESOLA NOWINA DO SANEGO KONCA? I tak pisze tu bo już nie wiem do kogo iść i nie być zlana

GW

Nie wiedziałem, że urlopy można zostawiać na kolejny rok a ktoś właśnie o to pytał. Jak to wtedy wygląda z tym benefitem „dofinansowanie do wypoczynku”? tez będzie mogło ono przejść na kolejny jeśli w tym go nie wykorzystałem?

Zarcik
@GW

Dofinansowanie wypoczynku to domek na mazurach, który albo dostaniesz albo nie. Fajny dla rodzin z małym.dzieckiem inaczej można się zanudzić. Jeśli oczekujesz spokoju ciszy to tesz nie tam

VT
@Zarcik

Czyli można dostać, tak? bo już zwątpiłem po tym co wyżej pisali. Ale wy macie to w jakimś regulaminie opisane czy jak? ciekawi mnie po prostu ile tego dofinansowania maksymalnie można uzyskać?

@VT

Są zapisy na listę a potem,,losowanie,, i wtedy jedziesz w terminie jaki sobie miales wybrany na liście i jedziesz płacisz mniej za domek i to nie jest tak że ci ta kasa na konto wpada

pytanie

@Pracodawca dlaczego musimy brać w grudniu i styczniu urlop bo będzie sprawdzany nowy system, należy nam się postojowe a nie marnowanie urlopu kiedy go nie chcemy Proszę o odpowiedź

P

Pełna kultura. Gratulacje. Nie jedna osoba na produkcji lepsze wykształcenie ma niż niektórzy w biurze

Aktualność

kgl ziomek

2022 JUBILEUSZ 30-LECIA FIRMY KGL będzie jakaś imprezka ?

@kgl ziomek

nie :)

Szukający pracy

Dzień dobry. Czy w Państwa firmie osoby pracujące na produkcji, pakowni czy magazynie pracują w niedzielę i święta?

Uuu
@Szukający pracy

V

Wiecie ile można zostawić urlopu na przyszły rok?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje KGL S.A. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Magazynier.

AB

Cześć, kiedyś ktoś pisał o tym, że kobiety maja podobno mniejsza stawkę niż mężczyźni. Jakie macie co do tego dziś odniesienie? czy to się zgadzało lub nawet zgadza? Po prostu moją uwagę zwróciło podkreślenie w jednej ofercie, że poszukiwany jest magazynier lub magazynierka. Jak hala jest teraz wyposażona i czy praca bywa ciężka? Z czego wynikają te rotacje, jaki jest podstawowy powód?

Boski Lolo
@AB

Nie ma chętnych do pracy z powodu niskiej płacy, więc rozszerzyli ofertę dla kobiet. Tyle w temacie.

Ooooooo
@Boski Lolo

Przestań głupoty wypisywać o jakiejs niskiej płacy. Gdzie dostaniesz na dzień dobry taka kase jak u was. Wymień choc jedną firme w okolicy a oddam ci ta roznice jak gdzies wiecej zarabiają...

KQ
@Ooooooo

Czyli ile teraz jest na start? i jak odniesiesz się do tego stwierdzenia odnośnie kobiet? Czy ten powód, który został wyżej wskazany jest rzeczywisty? I jak kobietom mimo wszystko się tam robi? czy ich liczba przeżywszy Panow?

Ooooooo

Lolo zacznijmy od.... Gruplast zgodze sie (usunięte przez administratora) tam zarabiają bo mam pary znajomych ktorzy tam pracuja i wiem b.dobrze ze ciezko jest tam o prace.. FOLPAK. pracowałem ludzi potrzebują kasa napewno nie jest wieksza niż Rzakta KGL. WITOPLAST wejdz na fora i opinie co ludzie pisza a i dlaczego caly czas potrzebuja ludzi do pracy - zastanów sie a co do kasy tak tez mają dobre. MAROPAK widze ze nie masz pojecia jak tam sie pracuje za jakie pieniadze a ja wiem dwie osoby z mojej rodziny tam pracują zarobki w zależności od stażu i znajomosci a i jeszcze dojazdy. Premia Hehehe szkoda słów....

Emma

czy kobiety pracują jako operator maszyn? Chce się tylko upewnić bo w tych aktualnych ogłoszeniach jakby nie patrzeć padło określenie „pakowaczka” ale „operatorka” już nie bardzo. piszą przy tym, że istnieje opcja na douczenie, stąd moje zainteresowanie. i z tego co piszą o jakiś urlopach to jak teraz się dosadne będę musiała je wykorzystać? Lepiej czekać do nowego roku?

Jak wygląda ścieżka kariery w KGL S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Taki

Egzaminy zdane mogą się nieliczyć i nic z tym nie zrobisz nie awansujesz jak nie będziesz im przyklaskiwał. Ki się umowa kończy a egzaminy miałem 3 i mimo że zdane żaden nieważny.

Zostaw merytoryczną opinię o KGL S.A. - Mościska

• Jak się pracuje w KGL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 19 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGL S.A.?

Kandydaci do pracy w KGL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGL S.A.