KGL S.A.

Opinie o KGL S.A.

też zorientowany

A czy ktoś słyszał o takiej firmie:gdzie prezes przywozi z domu śmieci i wyrzuca je do pojemnika firmy,albo drugi zatrudnia teściową do sprzątania gabinetu.Ot to jest poziom prezesów "poważnej"firmy.Ja bym się wstydził.Wniosek: jak ma być tam dobrze skoro tacy żądzą.,

ostrzegam

Widzę,że nie którym nie którym nie w smak są opinie tu wpisywane-czyli cenzura.Marzą się wam czasy PRL.Ale skoro tak to będę sukcesywnie sprawdzał tą stronę i uzupełniał.Pan [usnięte przez moderatora] p/o kierownik- uważajcie o czym z nim rozmawiacie-to jest największy plociuch KGLpo zatym żeby siebie wybielić kabluje na innych (usunięte przez administratora) co się po [usunięte przez moderatora] szwęda.

zalamana

wiem ze firma kgl produkuje pojemniki o pojemnosciach , 30,40,50,60,80 i 100 jaka jest waga jednego katrona oraz worka z tym towarem.

cezarycezary

Niedawno ponoć był jakiś wypadek (chłopakowi wciągneło rękę) ciekawe czy to ich czegoś nauczyło. W tej firmie nie warto nawet pokazywać że coś się potrafi a już tymbardziej nie można angażować się, wtedy mydlą oczy awansem na operatora maszyn no i od tego dopiero zaczyna się cyrk, żadnego prawdziwego szkolenia z obsługi maszyn ( to naprawde nie jest prostą rzeczą ogarnięcie chociażby Kiefela a gdzie tu mowa o innych maszynach..) a oni myślą że pokaża człowiekowi coś i po 2 dniach wymagają od Ciebie samodzielnej osługi takiej maszyny. Ta firma powinna zniknąć z rejestru firm bo to ludzkie pojęcie przechodzi co tam się dzieje oraz jak traktuje się ludzi. Operator maszyn to powinien zarabiać w takim burdelu jak KGL ok 3500zł na rękę i to bez premii itp. A nie 1400 plus żałosne premie. Nie dość że nie ludzkie warunki to jeszcze totalne ciśnienie narzucane przez kierownika. O tej firmie można by książkę napisać. Nie bójmy się pisać o tym wszystkim, może to uchroni od kolejnych tragedii lub uszczerbków na zdrowiu przyszłych potencjalnych pracowników .. Swoją droga to warto by tam było jakiegoś dziennikarza wtajemniczyć i pokazać w TV warunki pracy w tej firmie.

też zorientowany

Bardzo kiepska organizacja,po obowiązki kierownika powinien być natychmiast wywalony.Jego pomysły to totalny absurd [młody i bardzo głupi]ale ryba psuje się od łba nie od ogona.Nie wolno wykazywać się jakąkolwiek inicjatywą takich niszczą w pierwszym rzędzie.Pamiętam jak postawili pierwszą [usunięte przez moderatora].Produkcja bez szkolenia w bardzo niskiej temperaturze/zima/ i bez oświetlenia,ale liczy się jakość i ilość.ta ostatnia najbardziej.Temperatura wysoka na hali to rzeczywiście norma ale można temu przeciw działać,ot choćby robiąc w dachu nad maszynami otwierane szyberdachy/tak żeby gorące powietrze mogło swobodnie wypływać wszyscy mądrzy prezesi tak robią ale nie tu.Lepiej doprowadzić do omdleń i wypadków przy pracy.

cezarycezary

6.30zł / godz - pracownik produkcji 7.30zł / godz - operator maszyn ( trzymajcie się z daleka od tego stanowiska) A dla szpeca od klimatyzacji polecam lekturę BHP :) pozdrawiam.

nicki

Wie ktoś może jak kształtują się zarobki w tej firmie??

nieznany

zgadzam sie z poprzednia opinia,praca na produkcji to masakra goraco glosno i czlowiek jak konczy prace to sie ledwo trzyma na nogach chyba tylko [usunięte przez moderatora] sami tam pracuja bo normalny czlowiek to po jednym dniu juz rezygnuje mozna tam pracowac ale nie za takie pieniadze LUDZIE OMIJAJCIE TA FIRME SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!

cezarycezary

Praca na produkcji w tej firmie jest niemożliwa. Upał sięgający 40 stopni oraz hałas powodują że człwoiek po 8 godzinach nie ma siły na inne obowiązki.Wielki fafarafa kierowniczek uważa się za boga w tej firmie, gnoji pracowników jak oficerzy SS za czasów wojny. Najlepiej żeby człowiek [usunięte przez moderatora] i robił kilka rzeczy na raz,naklej prosto etykiety,ułóż kartony ładnie na palecie najlepiej jeszcze wsadz w tyłek szczotke i przy okazji zamiataj hale! A na koniec dostaniesz 1200zł wypłaty i 100 premii i ciesz sie?! żałosna jest ta cała korporacja, prezesi powinni wysłać kierowników na szkolenie z dobrego wychowania. Ta firma powinna być solidnie przeswietlona przez inspekcje pracy i to SOLIDNIE. a jak już szukacie do pracy to oczekujcie w cv uprawnień elektryka,mechanika,hydraulika etc bo nie spotkałem się nigdy żeby za 6.30/godz tak ciężko tyrać i narażać zdrowie dla \\\"dobra\\\" korporacji KGL.

obserwator

Wszystkich czytelników serwisu informuję, że wpis zamieszczony w serwisie w dniu 22 czerwca 2011 dotyczący Korporacji KGL S.A. jest w całości nieprawdziwy, a wszelkie powołane w tym wpisie okoliczności i zamieszczone informacji nie mialy miejsca.

cudowny KGL

alez kochana skoro spedzilas tam tyle lat to nie wiem czy ci gratulowac czy wspolczuc... sama wiesz, ze za czasow LS ta firma wygladala inaczej, ja tak dlugo nie zabawilem w tej firmie i jedyne co moge powiedziec to - strata czasu... kiedys moja kolezanka przyszla na rekrutacje do tej firmy i po spotkaniu wybuchnela smiechem, zeby sprawdzic jej angielski zawolano pracownika bo ani prezes ani dyrektor nie odwazyl sie zamienic kilku prostych slow w tym jez. mnie osobiscie, od kilku lat, to juz nie interesuje ale niesmak prymitywnych zachowan pozostal:) pozdrawiam wszystkich skladajacych aplikacje do firmy, ktora inwestuje w rozwoj swoich pracownikow:) good choise! [usunięte przez moderatora]

bon
@cudowny KGL

"choice" nie "choise" ty mój mały poligloto...w twoim przypadku chyba dobrze, że nikt po angielsku na rozmowie kwalifikacyjnej nie mówił...

Zostaw merytoryczną opinię o KGL S.A. - Mościska

• Jak się pracuje w KGL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 19 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGL S.A.?

Kandydaci do pracy w KGL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGL S.A.