KGL S.A.

Opinie o KGL S.A.

Massaranduba

Odszedł Tomasz W. Pytanie co dalej? Czy "góra" wyciągnie wnioski że tego typu wynalazki to PORAŻKA? Czy dostrzegą że mają w zespole człowieka który jest w stanie to udźwignąć? Gościa który potrafi realizować cele tak aby wszyscy byli zadowoleni (i zarząd i podwładni)? Powiedzmy szczerze, obecnie morale w KL, MO, PT i Cz LEŻY a ten człowiek jest w stanie podnieść je z miejsca, samym swoim przybyciem bo ma SZACUNEK ekipy i ogromną charyzmę i zmysł zarządzania. Jeżeli przyjdzie kolejny WYNALAZEK to jestem w 100% przekonany że sypną się wypowiedzenia (a już jest cienko z ludźmi) bo ludzie wierzą że teraz On wróci, że góra wyciągnie wnioski że nie tędy droga. Jak już większość za pewne już się zorientowała, mowa to o Pawle W. (Franciszku). Wiem że jest po chorobie ale jest w stanie to ustawić a potem zarządzać za pomocą zastępców, przyjeżdżać na wyrywkowe kontrole będąc z zastępcami w stałym kontakcie. Na prawdę wierzę że wnioski zostaną wyciągnięte i nie zostaną popełnione błędy z zatrudnianiem WYNALAZKÓW.

Gadu gadu
@Massaranduba

To facet popłynąłeś. ????????????????????

Hahaga
@Gadu gadu

Rozmarzył sie???? Następny dopowłas

Najlepsza brygada

Czemu się ludzie czepiacie ze dostaliście paczki na święta za 100 zł a nie bony jak w zeszłym roku po 300-400 zł. Wszystkim się należą prezenty świąteczne, prezesowi też się należą prezenty Mercrdesik o wartości 500 tys.

Pasztet z Dzika
@Najlepsza brygada

Ale Prezes niech sobie kupuje Mercedesy w końcu stworzył tą firmę, ale powinno się doceniać pracowników dzięki którym to wszystko się kręci. W dobie pandemii koronawirusa gdzie firmy zamykały swoje oddziały, nasz KGL cały czas szedł do przodu. Należało by to docenić i dać pracownikowi socjalne a nie pasztet i oliwę:/

Święta

Chcę jeszcze napisać odnośnie paczek witoplastu....oprócz socjalnego i paczki każdy pracownik od prezesa w kopercie dostał parę złotych...można???

Klaudyn
@Święta

Jest prezes i prezes. Nasz prezes to już nie raz mówił że nikogo na siłę tu nie będzie trzymał. Nie podoba się to wypad inni przyjdą (tych innych nie ma)

Święta
@Klaudyn

Tak tylko ciekawe kto będzie robil jak się wszyscy zwolnią??? Może Ukraińcy??

@Święta

Na forum Witoplastu opinie podobne jak tu, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma......

Niepewny

Witam! Złożyłem Cv w KGL w rzakcie, ale czytając wasze wpisy mam wątpliwości. Kolega który tam pracował polecał mi warunki, ale to było w zeszłym roku. Czy tak dużo sie zmieniło na gorsze w ostatnim czasie? Czy wpisy są przesadzone?

@Niepewny

Tak, zmieniło się i to duzo, odkąd zatrudnili nowych dyrektorów i kierowników, wpisy na gowork nie kłamią.

giguś
@Niepewny

Wszystko zaczeło sie psuc jak dyrektora ds pracowników i komunikacji przyjeli. Leci po bandzie chłop

@giguś

Niestety zmieniło się i to dużo...

Popieram

Alf
@giguś

Ano leci po bandzie, następny super nabytek firmy, po ostatnim kierowniku magazynów. Szkoda że prezesi tego nie widzą.

@Niepewny

Zaczęło się radykalnie pogarszać jakiś rok temu i trwa do dziś. Szkoda.

Pasztet z Jelenia
@Alf

Prezesi to inteligentni ludzie, nie wierzę że nie dostrzegą że nowi dyrektorzy (zwłaszcza ten od utrudniania kontaktów z pracownikiem i dezinformacji) rozwalają im firmę od środka. Jak inaczej nazwać chociażby odcinanie zarządu od "niewygodnych" informacji?

Lis

Jeśli to ten sam Pan dyrektor, który podczas rozmowy rekrutacyjnej bardziej niż kandydatem zainteresowany jest rysowaniem po jego CV bliżej nie określonych obiektów to zdecydowanie sam potrzebuje kursu z komunikacji i dobrego wychowania

On

Niestety nie da się obejrzeć każdego pojemnika przy takiej prędkości maszyn...a z resztą nikt tu nie robi na akord

Apostoł

Ciekawe ile można potraw z pasztetu zrobić?

Obserwator Czosnów

Patrzac na sytuacje jaka jest na produkcji folii w czosnowie widac, że pracownicy po przejęciu zderzyli sie z prawdziwym obliczem tej firmy i już nie ma obsady na ekstruzje... odchodza operatorzy ekstruzji a firma nie potrafi ich zatrzymać.

NiePozdrawiam
@Obserwator Czosnów

Właśnie 22 odchodzi 5 operatorów i jeden pomocnik , wlasnie jedna maszyna zostaje wygaszona i co najlepsze nikt nawet nie potrafi jej uruchomić. Na drugiej maszynie tez nie ma obsady zostało tylko 3 operatorów. Podejście dyrektora produkcji do pracowników w Czosnowie jest karygodne delikatnie mówiąc. Pan Andrzej nie powinien wogole wchodzić na hale .

Obserwator czosnow

Czyli widzę smieszny "pan Dyrektor" ma odpowiednią opinie w kazdym oddziale?

1 Pracy dużo i na dworze . Mokro zimno . Bałagan trzeba skakać po bagnach brudnych i mokrych problem ze znalezieniem towaru . Brak miejsca. Na produkcji na dokładnego masz swoją maszynę i we 3 jeszcze dwie inne . 2. Wózki rozwalone zjezdzone . 3. Wynagrodzenie słabe . Na pasku mnustwo dodatków które powinny być w pensji . A idąc na urlop czy chorobowe ci zabiorą . Około 3 plus ,minus na magazynie i produkcji 4 . Brak wczasów pod grósza ,bonów . 5. Firma zatrudnia dużo pracowników biurowych do oceny pracowników magazynu i produkcji . Mają usprawniać prace żeby szło szybciej i więcej 6 . Praca ciezka aż ledwo zachodzą dziewczyny z produkcji.Magazyn odpowiedzialna na wysokości w weekendy po 12 godzin i załadunki samochodów , papiery raporty 7 Od stycznia mają być podwyżki . A ludzie nie czekają wczoraj odeszło 4 z foli i jeden mechanik . Kierownik magazynu Arek odchodzi po tylu latach pracy . Prezes nie umie go zatrzymać . 8 Zatrudniają ludzi którzy się nie nadają z powodu wieku lub braku umiejętności 9. Na produkcji dziewczyny nowe przychodzą i mają takie same wynagrodzenie jak stare pracownice Na magazynie chłopak 3 lata na młodszym magazynierzy a wszystko umie . Kierownik magazynu na czosnowie pół roku rządzi na zwykłym magazynierzy . Jak tu można dostać podwyżkę . 10 Kupili firmę w czosnowie dla pracowników niema pieniędzy . Zwalniają się ludzie i mówią że nic nie tracą

Łydka grubasa

Dokładnie! Ludzie się zwalniają a firma myśli, że będziemy robić robotę za trzech.

Pracownicy, którzy pracowali przy rozruchu Czosnowa mieli dostać dodatkowe wynagrodzenie za delegację, dostali "dziękuję".

Ta firma to jedna wielka porazka, naprzyjmowali dyrektorow kierownikow itp na ktorych pensje zwykly pracownik musi harowac..a na swieta dostanie pasztet i kawe.smiech po prostu smiech.pasowaloby odwieść te prezenty pod biuro i tam zostawic.Juz chyba pora na zmiane pracy.

Motyl

Tak powinni pracownicy zrobić... Odwieść paczki i pozostawić pod biurem.

wrona

W zupelnosci popieram sami niech sobie jedza pasztet a pozniej popija oliwa moze sie im rozjasnia mozgi

@wrona

A na koniec czekoladą przegryzą:)

Pasztecik prima sort

Obstawiam że chłopy z magazynu w klaudynie do marca będą wózek pchali. Jak Arek odejdzie to to wszystko " popłynie jak statki na niebie "

Mniam mniam

Siema, wiecie jaki jest obraz pana B. ;" Ja wiem że roboty jest dużo ale (usunięte przez administratora) .. dalej żeby takich trzech na nas dwóch robiło za czworo " Wszystko w pasztecie.

Zaniepokojona

Może paczki są dodatkowym bonusem oprócz bonów?

Misia

Bądźmy realistami...

MLody
@Zaniepokojona

Tak ale dla dyrektorow i nowych kierownikow nierobow!

Miładlakgl
@Zaniepokojona

Dodatkowym bonusem to by były talony jak co roku dostawali wszyscy a w tej paczce brak. Korporacja KGL się ośmieszyła. I nie ma co ukrywać. no ale gdzieś te pieniądze poszly zapewne w nową firmę...

Motyl
@Misia

Bonów nie będzie....

wehbi

witam,jakie są warunki pracy i wynagrodzenie ? Czy pracuję sie codziennie po 12 h ? Ile można zarobić miesięcznie i czy pracuję się w weekendy ?Z góry dziękuje za odpowiedź,w wyniku pandemii właśnie straciłem pracę i pilnie szukam ,być może będę miał możliwość pracy u Was,pozdrawiam

Zespół Rekrutacyjny KGL
@wehbi

Zapraszam na nasza stronę internetową do zakładki Kariera w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami i przesłania swojego zgłoszenia. Warunki zostały opisane w ogłoszeniu, a o wynagrodzeniu powiemy na spotkaniu.

Jarek
@wehbi

Przyjdź, może się jeszcze na pasztet załapiesz.

Szary Pracownik

Witam, Mam nadzieję że prezesi tej firmy przeglądają ta platformę i w końcu coś się za dzieje bo droga służbową wygląda trochę inaczej niż by chcieli ... A głęboko wierzę że nie przyłożyli ręki do tego co się dzieje teraz ze sprawami pracowników. Odnośnie świat paczek Mikołaja itd również jestem wielce rozczarowany zaistniała sytuacją bo w podzięce za ciężka pracę w ciężkich warunkach prace w dobie korona wirusa dostaliśmy kawę herbatę pasztet oliwę miód i coś tam jeszcze tych produktów podejrzewam że nigdy bym nie kupił bo nie jestem burżujem który kupuje pasztet 100 gram za 20 zł bo po prostu mi on nie smakuje i podejrzewam że większość pracowników się że mną zgodzi. Co roku były rozdawane bony o różnych nominałach i poczęstunek z okazji zbliżających się świąt i to było prawdziwe podziękowanie za trudy pracy, ja rozumiem korona wirus itd. nie ma poczęstunku jasne, ale te bony niektórym osobom ratowały święta człowiek doskonale wie co jest mu potrzebne i na pewno to nie są wcześniej wymienione produkty. A robiąc takie paczki pokazujecie pracownikowi że macie go za nic w perspektywie z wcześniejszych lat. Szczerze mówiąc wolałbym dostać połowę wartości tej paczki w bonie i byłbym bardziej zadowolony niż z samej paczki, a wartość paczki można ustalić po przeglądaniu oferty z firmy która zrobiła ta paczkę - logo na tyle paczki. Firma która zaczyna oszczędzać na pracownikach wykonuje pierwszy krok do swojego upadku.

BRAWO !!!

Franka
@Szary Pracownik

Oby to czytali bo śmiech na sali. Nie wiem czy teraz śmiać się czy płakać.

Maga
@Szary Pracownik

Ludzie czemu nikt nie pisze o bonie ktory jest w trocinach? Inteligenci...

Szary Pracownik
@Maga

Ludzie nie są aż tak głupi jak Ci się wydaje.

@Maga

W trocinach znalazłam plaster pomarańczy, bonów nie ma haha

Wrrr
@Haha

To już nawet całej pomarańczy nie dali tylko plaster...jaki żal ????

Mikołaj
@Szary Pracownik

Wszytko się zgadza w tym co napisałeś ale to nawet nie są produkty dla "burżujów" ich detaliczna wartość tych produktów to około 140 zł.

Miładlakgl
@Szary Pracownik

Prezes na pewno nie czyta tych opinii on ma ludzi od tego żeby mu donosili to jest już korporacja..

Inny pracownik
@Miładlakgl

Niestety masz rację, to jest korporacja tylko bardo źle zarządzana! Wypłaty pozostawiają dużo do życzenia, a pracy co raz więcej. Ludzie nie chcą w niej pracować a firma nie docenia ludzi, którzy już pracują i nie chodzi tu o bony(chociaż pomysł z paczka masakra). Praca jak dla roboli, w zimnie i brudzie przez 12h w takich warunkach. Zarząd musi pomyśleć o zmianach inaczej zostanie im garstka pracowników i ciekawe jak wtedy sobie poradzą. Pracy za te pieniądze w Warszawie nadal jest dużo.

Szarak

Żal patrzeć jak firma zmienia się na przestrzeni lat pod katem traktowania pracowników! W dobie koronawirusa gdzie ludzie potrzebuja dodatkowych środków, wysyła w ramach podziekowania pasztet i czekoladki , od wielu lat na święta otrzymywaliśmy bony,za które można było zrobić świąteczne zakupy. W tym roku wigilia będzie uboższa, ale za to na stole kawałek pasztetu za 20 zlotych. Brak poszanowania i docenienia oddanych latami pracowników to droga do nikąd!

Dzik

Drogi zarządzie, ludzie liczyli na inny prezent niż oliwa z oliwek i pasztet ośmieszyliście się tym prezentem, niestety nie był trafiony... Ludzie są zniesmaczeni.

@Dzik

Wszystkich wspierają,wszystkich sponsorują a dla pracownika nie mają ????

Misia

Wolałabym dostać 100 zł w kopercie niż taką paczkę ???? wstyd!

Jaja

A w jakich godzinach jest praca w Rzakcie?

Zespół Rekrutacyjny KGL
@Jaja

Dziękujemy za pytanie. To zależy od stanowiska i działu. Dział Produkcji i część działów wspierających pracuje w systemie 12 - godzinnym (start 06:00) w trybie ciągłym, działy administracyjne od 8:00 do 16:00.

Czy Korporacja KGL S.A. zapewnia kartę multisportu?

Tomasz

Tak, jest możliwość posiadania karty multisport.

Wiro

szkoda czasu marnować, człowieka mają za nic, traktują ludzi jak roboli bez szacunku, kasa ma się zgadzać u góry i nikogo nie interesuje człowiek na dole.

Zostaw merytoryczną opinię o KGL S.A. - Mościska

• Jak się pracuje w KGL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 179, z czego 19 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 82 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGL S.A.?

Kandydaci do pracy w KGL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGL S.A.