Witoplast Kisielińscy S. j.

Rudno

Opinie o Witoplast Kisielińscy S. j.

Denis

Jakie zarobki są tam na produkcji? Czy praca jest zmianowa 12/24. Ogólnie atmosfera, kierownicy jak tam jest? Czy są teraz jakies przyjęcia na produkcje dla mężczyzny.

Paw

Pracuje jeszcze w tej firmie czarus taki w okularach debil spod Latowicza bo mam z nim małe niewyjaśnione sprzed kilku lat porachunki a jak tak to napiszcie mi o której robotę kończy żebym na darmo nie przyjechał z góry dziękuję pozdrawiam

zhz
@Paw 27.07.2017, 12:01

Dhg gdy nic gv kij vk cz sądy dx ????

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Ciekawy, obecnie firma nie posiada aktualnych ofert pracy jako magazynier, przynajmniej ja osobiście nie widziałam żadnego ogłoszenia chyba, że ktoś z obecnych pracowników napisze czy nie są teraz magazynierzy poszukiwani? W wyszukiwarce wyświetla się oferta pracy na Dyrektora Finansowego

Ciekawy

Witam. Moze ktos podpowiedziec jak praca na magazyniera wyglada? Jakies zarobki, atmosfera w pracy?

Ciekawy

A moze ktos podpowiedziec jak praca magazyniera?

rozsądny

Z daleka od tej firmy! nie polecam nikomu tam pracować!

hejo
użytkownik zarejestrowany

Wydaje mi się, że ostatnio i tak nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @bibi, ale najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich, bo może będzie prowadzona jakaś rekrutacja, a jeszcze tego nie wiadomo.

bibi
użytkownik zarejestrowany

nie chciałabym na produkcji opakowań z tworzyw sztucznych pracować strice fizycznie na zakładzie, interesuje mnie jakaś praca za biurkiem - możecie mi powiedzieć więc mo jakie stanowiska mam walczyć w tej firmie?

Jum
użytkownik zarejestrowany

Ja się chciałem też dowiedzieć tak samo jak @Perdro ile zarabia się tutaj na tych wszystkich stanowiskach, bo muszę przyznać, że dla mnie to trochę czarna magia, nie wiem jak jest, bo dopiero zaczynam, ale mam nadzieję że mi podpowiecie, więc na spokojnie

Perdro

ile zarabia ustawiacz/operator? i czy duzy jest zapierdziel na tym stanowisku? jakas szansa rozwoju?

Perdro

brac
użytkownik zarejestrowany

Na pewno jest szansa u nich na dobre zarobki @sandra b, ale mnie bardziej zastanawia jaka aktualnie panuje u nich atmosfera, wiecie może? W końcu dbałość o dobre stosunki sprawia, że lepiej się wypełnia wszystkie obowiązki w firmie. To dość istotne u nich.

Seb

Praca drukarz-jakie wynagrodzenie?

ACh

Rudek
@ACh 28.06.2016, 09:55
Płacimy w zależności od twojego doświadczenia (usunięte przez administratora) Oczywiście wszystko do negocjacji...

Zależy od czego? Chyba od nieumiejętnosci! Kolega kolorowy gadał przez piec lat o lolealu i dostał stanowisko dyrektorka na które sam się zgłosił. Wszyscy to wiedza!

użytkownik zarejestrowany

jeśli chodzi teraz o oferty pracy to ja widziałem taka jako Technolog tylko, ze miejsce pracy to Rudno (pow. otwocki), wiec nie każdemu pasuje taka lokalizacja, bo czasem wiąże się ona z dodatkowymi kosztami związanymi na dojazd na pewno i o to chodzi.

@witold 20.06.2016, 14:21

dzięki, a ten od sprzedaży to jeszcze jest? bo bym na jego miejsce chciał aplikować, no i jak tam wgl jest w sprzedaży, jacyś handlowcy w miarę, chciałbym mieć dobry zespół?

@witold 20.06.2016, 14:21

renuś

Hej a dajcie cynę jak tam w sprzedaży? Jacy są ludzie? Kiedyś spotkałem ich dyrektora sprzedaży na jakiś targach i strasznie narzekał na tą firmę. Chciałem wysłać cv do nich na jakiegoś handlowca albo co, ale jak jest kiepsko to nie chcę wchodzić w g...

Pablo
@renuś 20.06.2016, 14:18

Dyrektor sprzedaży to gość bez umiejętnosci sprzedażowych, stary się nim podnieca bo po francusku mówi, ale sprzedawca z niego żaden

lk
użytkownik zarejestrowany

@witold szkdoa ze ta oferta o ktoej piszesz jest juz nieaktulana chetnie bym u nich tam podjac wspolprace..no nic moze za jakis czas cos sie znow pojawi

kulka
użytkownik zarejestrowany

awans, a jeśli nie to na pewno dużo wiedzy i doświadczenia. produkcja opakowań z tworzyw sztucznych, tuby polietylenowe itd. wymagają wiedzy i pozwalają wiele się nauczyć

użytkownik zarejestrowany

no na pewno jakieś prespektywy rozwoju sa, na przykład w ofercie jako Specjalista ds. Jakości napisali, ze jest możliwy awans, ale nie wiem czy nie po roku...

alica
użytkownik zarejestrowany

popatrz lmn że to ogłoszenie od nich wisi już dość długo. Czy mają za wysokie wymagania czy trochę mało chętnych? Na tym stanowisku normy ISO 9001, ISO 13485 to każdy powinien znać

naewt
użytkownik zarejestrowany

Posiadanie kilkuletniego doświadczenia jest oczywistym wymogiem do spełnienia, bo przecież zależy im na profesjonalnyck kandydatach, co ma pewnie odzwierciedlenie w zarobkach.

misisan
użytkownik zarejestrowany

Pewnie ktoś kto już pracował na podobnym stanowisku to wie o co dokładnie chodzi @lmn, a właśnie pracowników z kilkuletnim doświadczeniem poszukują do firmy.

lmn
użytkownik zarejestrowany

no teraz widze jedna oferte pracy od nich na stanowisko specjalsity do spraw jakosci wymagana znajomość normy ISO 9001, GMP, HACCP – branża opakowania z tworzyw sztucznych, mile widziane znajomość ISO 13485.

Nie przesadzaj.

fiona
użytkownik zarejestrowany

no właśnie, odnośnie jednego za wcześniejszych komentarzy odnośnie maszyn drukujących w tej firmie - skoro już są to proszę dajcie znać czy obecnie aktualnie jest możliwość złapania jakiegoś zatrudnienie przy ich obsłudze, ktoś to przecież musi roboić. no i kwestia jakie byłoby potrzebne doświadczenie bo ja początkująca jestem

kora

c.d. Pytam bo chciałabym aplikować ale nie wiem czego można się spodziewać czy warto. Firma sprawia przyjemne wrażenie ???

kora

A jaka sytuacja jest w biurze?? Chodzi mi o atmosferę, czy zgrany zespół no i oczywiście realne zarobki????

?

Z Gadki tak... Z Gatki- NIE. Widzę, że sam analfabetyzm tu pracuje. Dzięki...:)

Zadowolona

Czy ktoś dojeżdża z Gatki.

dobrak

Super firma

dobre...
@dobrak 23.10.2015, 16:27
Super firma

haaha

mówi się wiele ale nie na pewno na maszyny drukujące drukarki widać wiedzę twoją ,na drukarkach to ty możesz sobie wydrukować podobiznę tyłka hhahah

olaf
użytkownik zarejestrowany

kolezanka raczej napisala to tak jak sie mowi, wiec nie rozumiem tego ze mozesz ja wysmiewac. potocznie sie mowi drukarka. a raczje skoro firma tak dobrze rozwinla to szli tak ludzie ktorzy dorbze wykonywali swoja prace. wiem ze Witoplast specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. i mysle ze to idzie w calkiem dobrym kierunku.

hahha

sonia to nie drukarki tylko maszyny drukujące co raz bardziej ogarnięci pracownicy starają się tu do pracy

sonia09
użytkownik zarejestrowany

@olaf tak jak najbardziej sprawdziłam i masz rację, rzeczywiście ich oferty pracy u nich na bieżąco pojawiają się na ich stronie w zakładce kariera, tak bardziej po prawej stronie strony. aktualnie mozna iść na drukarza, ustawiacza-operatora i pracownika utrzymania ruchu. ale skoro jest umowa o pracę to ja startuję na drukarkę

p

olaf. Inteligent

olaf
użytkownik zarejestrowany

oferty pracy sa zalaczone na stronie Witoplastu tj. drukarz, pracownik utrzymania ruchu , ustawiacz- operator. nie est zle bo poronuja umowe o prace, gdzie malo kiedy w tych czas chca dac taka forme. a @ pracownik wlasnie napisane jest w ofertach o zmianach, a tutaj zaczoles o " nrmalnych" moze mi powiedziec, gdyz chcialem aplikowac

Kiedy wrócą normalne zmiany ?

ex

witold. Rekrutacja tam jest cały czas z tym że nie biorą ludzi z zewnątrz tylko polecanych przez aktualnych pracowników. zarobki są nawet dobre, im dłużej robisz tym większą masz stawkę. ale nerwówka okropna, psychika siada.

gg

Jak to wiadomo co robi bo nie rozumiem?

użytkownik zarejestrowany

a gdzie konkretnie widziałeś taką ofertę, bo ja się teraz rozglądam no i nic nie ma niestety.. a też nie wiem jak to wszystko wygląda.. czy jest jeszcze jakaś rekrutacja prowadzona obecnie i czy ktoś wie cokolwiek więcej na ten temat? zastanawiam się co mam zrobić jeszcze, czy oferty się pojawią, czy już nie.

drukarz
użytkownik zarejestrowany

no to witam wszystkich, mnie tez tutaj przywiało, bo potrzebuje pracy, a widziałem ofertę dla mnie. Jestem z wykształcenia drukarzem i idealną ofertę dla siebie znalazłem. Tylko chciałbym się dowiedzieć czegoś o wypłatach tam i o samej atmosferze w pracy w Witoplaście? mam nadzieje, że pomożecie.

arek

Czy ktoś się tam orientuje ile zarabia specjalista do utrzymania ruchu ?

x

na heluu!!!

Anonim
użytkownik zarejestrowany

Gdzie jest siedziba firmy Witoplast Rudno/ k Mińsk Maz.?

???

witam. mam zamiar iśc tam do pracy. jak tam naprawdę jest? są zmiany 12/24 12/48?ciężko sobie poradzić?proszę o odpowiedż. dzięki pozdro.

kiroo

po wypowiedziach wiedze ze nic sie nie zmienilo w firmie, wszystko jest po staremu.

aaawitoplast

Nie zgodzę się z moim poprzednikiem!!! W Witoplaście, zawsze będą pracować ludzie, którzy mają dużo na godzinę!!! [usunięte przez admina]

Witam ,jestem pracownikiem w tej firmie od jakiegoś czasu , miało być szkolenie ,a jest tylko praca i zatkajdziura , nikt nie powie o co chodzi tylko stawiają Cię na stanowisko i są wymagania.[usunięte przez admina]. Nie polecam pracy w tej firmy jako pracownik.

ktoś

Witam. Szukam pracy na produkcji,może ktoś mi odpowie czy są przyjęcia do pracy dla kobiety? Składałam już kiedyś cv ale bez odzewu. Wprawdzie przerażają mnie trochę wasze wpisy, ale mieszkam w okolicy i fajnie by było mieć prace na miejscu. mam nadzieje że ktoś mi odpowie,a i jeszcze jedno jakie są stawki godz.dla kobiet

nw pracownik

Slyszalem ze sa przyjecia w waszej firmie?? mozeci mi cos powiedziec na temat pracy w tym zakladzie. jaki jest system plac, system zmianowy, w jaki sposob przeprowadzane sa szkolenia, czy pracodawca jest uczciwy?? Z gory dziekuje za udzielenie wszelkich informacji.

Zostaw opinię o Witoplast Kisielińscy S. j. - Rudno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witoplast Kisielińscy S. j.