Opinie o Empik School Szkoła Języków Obcych w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Empik School Szkoła Języków Obcych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Empik School Szkoła Języków Obcych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Empik School Szkoła Języków Obcych w Rzeszów

Czy w Empik School Szkoła Języków Obcych wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ania Nowy wpis

A to firma się połączyła z profi lingua tak?

mersylka Nowy wpis

Empik to się połączył z profil ingua, a jak się rozwija myślę że całkiem nieźle, ja chodze do nich na kurs i jest spory wybór języków. Lektorów mają sporo a jak z praca to już trzeba się na miejscu pytać. Placówek w całej PL mają sporo.

Marta Nowy wpis

Jak aktualnie rozwija się firma Empik School Szkoła Języków Obcych w Rzeszowie, czy możecie napisać jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia? Firma zwiększyła zatrudnienie w ostatnich latach, a może obecnie prowadzi nowe przyjęcia do pracy? Zachęcam do pozostawienia nowych wypowiedzi na tym forum, każda nowa informacja na forum będzie niezwykle istotna dla przyszłych kandydatów, starających się o pracę w tej firmie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Empik School Szkoła Języków Obcych? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
jooko

uczyłem się w tej szkole, było fajnie, sporo udało i się podciągnąc swój angielski co mi ę mega przydąło w pracy, okaząło się że jeden z lektorów mieszka niedaleko moje osiedla i czasami się jakoś zgadaliśmy, on na pracę nie narzekal w empiku, a ja już byłem po kursie więc w sumie nie miał po co mi ściemniać

dizo

swoje lata juz mam ale nażło mnie na naukę jezyka, w pracy miałem okazję przez to troche awansowac wiec pomyslałem czemu nie, kiedys uczyłem sie niemieckiego a chciałem nauczyc się angielskiego, miałem spory problem z akcentem i jednak czytaniem angielksiego po niemiecku, na szczescie cierpliwosc lektorów dała efekty, jakos ten angielski się we mnie przełamał i nawet udalo mi sie podczas spotkania z gośćmi ze Stanów powiedziec kilka zdań, jeśli chodzi o rozumienie to rozumiałem sproo, to tylko powietrza fakt ze w akżdym wieku można się uczyć, podoba mi sie ze w empiku te zajęcia i tematy są takie życiowe

ororo

Duzo osób juz odeszlo z tej szkoły, ciekawe dlaczego? jeśli nikt nikomu niczego nie robi na złość? Pracownicy między soba może sie dogadują to racja, a to że dyrektorka traktuje swoich pracowników jak jej sie podoba i w zależności od tego jaki ma humor to inna strona medalu

prezes

kiedyś tam pracowałem Atmosfera wśród lektorów, na zajęciach super. Jedynym problemem są osoby zarządzające placówką w Rzeszowie - robią co chcą, nie szanują pracowników, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w całej szkole. Jak się pojawi nowa kadra zarządzająca to chętnie tam wrócę, i na pewno nie tylko ja, a sporo osób które zrezygnowały ze współpracy z tego samego powodu.

admin

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie Empik School Szkoła Języków Obcych? Czekamy na komentarze.

marek
@admin

witam ja nie pracowalem jako lektor, ale uczylem sie i bylo calkiem ok. fajne byly zajecia ddodatkowe, ja akurat wybieralme sie na takie dla osob szukajacych pracy i uczylem sie jak dobrze skonstruować cv i jakie stosować zwroty, żeby dobrze wypasc na takiej rozmowie, dla mnie bylo to wazne, bo taka rozmowe mozna miec tylko raz i jest to strasznie wazne dla mnie zawsze, ze by maksymalnie wykorzystac dany moment, fajne jest to ze o jest prakyczna wiedza, a nie jakas gramatyka, ktora potem jest po rpstu rzadziej potrzebna :P

Zostaw merytoryczną opinię o Empik School Szkoła Języków Obcych - Rzeszów

Empik School Szkoła Języków Obcych