Empik School Szkoła Języków Obcych

Rzeszów

Opinie o Empik School Szkoła Języków Obcych

admin 2015-07-14 14:18:30
Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie Empik School Szkoła Języków Obcych? Czekamy na komentarze.
prezes 2015-10-13 12:00:12
kiedyś tam pracowałem Atmosfera wśród lektorów, na zajęciach super. Jedynym problemem są osoby zarządzające placówką w Rzeszowie - robią co chcą, nie szanują pracowników, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w całej szkole. Jak się pojawi nowa kadra zarządzająca to chętnie tam wrócę, i na pewno nie tylko ja, a sporo osób które zrezygnowały ze współpracy z tego samego powodu.
ororo 2015-11-14 20:42:33
Duzo osób juz odeszlo z tej szkoły, ciekawe dlaczego? jeśli nikt nikomu niczego nie robi na złość? Pracownicy między soba może sie dogadują to racja, a to że dyrektorka traktuje swoich pracowników jak jej sie podoba i w zależności od tego jaki ma humor to inna strona medalu
dizo 2016-10-07 19:25:12
swoje lata juz mam ale nażło mnie na naukę jezyka, w pracy miałem okazję przez to troche awansowac wiec pomyslałem czemu nie, kiedys uczyłem sie niemieckiego a chciałem nauczyc się angielskiego, miałem spory problem z akcentem i jednak czytaniem angielksiego po niemiecku, na szczescie cierpliwosc lektorów dała efekty, jakos ten angielski się we mnie przełamał i nawet udalo mi sie podczas spotkania z gośćmi ze Stanów powiedziec kilka zdań, jeśli chodzi o rozumienie to rozumiałem sproo, to tylko powietrza fakt ze w akżdym wieku można się uczyć, podoba mi sie ze w empiku te zajęcia i tematy są takie życiowe
marek 2016-11-24 10:28:26
witam ja nie pracowalem jako lektor, ale uczylem sie i bylo calkiem ok. fajne byly zajecia ddodatkowe, ja akurat wybieralme sie na takie dla osob szukajacych pracy i uczylem sie jak dobrze skonstruować cv i jakie stosować zwroty, żeby dobrze wypasc na takiej rozmowie, dla mnie bylo to wazne, bo taka rozmowe mozna miec tylko raz i jest to strasznie wazne dla mnie zawsze, ze by maksymalnie wykorzystac dany moment, fajne jest to ze o jest prakyczna wiedza, a nie jakas gramatyka, ktora potem jest po rpstu rzadziej potrzebna :P
Zostaw swoją opinię o Empik School Szkoła Języków Obcych - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Empik School Szkoła Języków Obcych