brak logo

2 W SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o 2 W SP. Z O.O.

admin 2015-07-14 11:17
Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy 2 W SP. Z O.O.? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!
Marek. 2017-05-15 21:21
Jeśli to 2W z Łodzi to odradzam, paranoja. Zalegają mi od lutego 1500,00 zł. Mało, ale Pan "W" to , osoba o bardzo małym ilorazie inteligencji, " nie czyta zysku dla firmy, kieruje się....???". Jednak w moim przypadku, wiele się nauczyłem. Pozostałem w branży, i pokażę, co to jest sprzedaż. Z tą sprzedażą nie wróże tej firmie przyszłości, pozostaną przy sklepach z lakierami. Pomysły z kosmosu, totalnie oderwani od rzeczywistości ... Kiedyś była to dobra firma, jednak zatrzymała się na latach 90. ..........
2W 2017-09-07 19:59
Szanowny Panie Marku,

Informacje, które Pan tu przedstawia są wyssane z palca i działają na naszą szkodę. Firma nie zalega z wypłatami dla pracowników.

Dodatkowo obrażając byłego Pracodawcę oraz przysięganie zemsty jest według mnie poniżej krytyki - z takim nastawieniem życzę Panu sukcesu w biznesie!
Zostaw swoją opinię o 2 W SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2 W SP. Z O.O.