Opinie o Pizzeria Restauracja Strzecha Dawid Ruliński w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pizzeria Restauracja Strzecha Dawid Ruliński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pizzeria Restauracja Strzecha Dawid Ruliński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria Restauracja Strzecha Dawid Ruliński w Elbląg

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy Pizzeria Restauracja Strzecha Dawid Ruliński organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Klaudia Nowy wpis

Jedzenie od dłuższego czasu się bardzo popsuło, obsługa całkowicie nowa, od kilku lat przyjeżdżamy specjalnie z gdanska na makarony. Od wczoraj nie dość że cena się zwiększyła to zmieniony został makaron ,krewetki zupełnie inne mniejsze , 4sztuki na całą miskę makaronu do rosołu, który chyba był podsmażany. Nie jest już to ta sama restauracja do której pierwszy raz przyjechaliśmy 6lat temu. Zmiana na dużo gorzej

Jakie wartości są cenione w Pizzeria Restauracja Strzecha Dawid Ruliński?

klient Nowy wpis

nie polecam zamawiać z tej restauracji nic! nie dość że pomimo podanego adresu oni nie są w stanie podjechać pod prawidłowy to tez nie realuzują do konca zamowienia tj zamawialam 2x sos czosnek dostalam 2x sos keczup, dostawa trwa 2.5 h bez sensu czekac nie warto!!! juz wiecej nie zamówie taka akcja była już 2 raz! rozumiem 1... zdaza sie ale po 2 razie wychodze z założenia ze u nich to norma!!! uwaga czas sie zastanowić gdzie zamawiac! pozdrawiam DN\

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pizzeria Restauracja Strzecha Dawid Ruliński? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
Kwiaty EL

Niestety pogorszyło się menu. Już tam nie przyjdziemy i nie będziemy polecać. W karcie były okonki ale niestety - przy zamówieniu pani kelnerka nie powiadomniła, że ich już nie ma. To, co zamówiłyśmy było mocno przesolone. Skład dania w karcie nie zgadzał się z tym, co nam podano. Tak niesmacznego posiłku nie jadłysmy jeszcze w żadnej restauracji. Zamówiłyśmy też kawę z deserem. Deser przyniesiono nam, jak kawa już była wypita. Sytuację widać też po frekwencji; wcześniej ciężko było o miejsce, a teraz jest pusto.

Bardzo ciężkie warunki pracy, bez szatni ! Bez dobrej wentylacji , warunki domowe. Płacą jak za te warunki bardzo mało. Do tego obiecane premie krorych człowiek nigdy nie widział. Wypłata na czas to jedyny plus. Komunikacja z właścicielem bardzo słaba.

Praca.pl
@Marek

Szefowa nie uczciwa kobieta pracowałam chwilkę i nawet zapłacić mi nie chciała tyle ile trzeba o wiele mniej dała uważając że na tyle nie zasługuje... bezczelność. Niech lepiej zaprowadzi porządek na kuchni by pracownicy nie pili alkoholu w pracy.

Alicja
@Praca.pl

Ale jakie to ma znaczenie, co ona powie jak masz umowę? Chyba, że na czarno?

Były pracwonik
@Praca.pl

Niestety to prawda, działy się tam na kuchni dziwne rzeczy, alkohol to nie wszystko... Właściciele na wiele spraw przymykali oko byleby ktoś przyszedł i zasuwał i się nie odzywal. Obiecanki cacanki, premii nigdy nie było i z kasą też bywało różnie. Godziny zliczane nie węże dobrze a żeby coś wyjaśnić z tymi ludźmi graniczyło z cudem.

Praca.pl
@Były pracwonik

Widzę że nie jestem pierwsza chodź ktoś już mi mówił o nich dzięki za odpowiedź. Dodam jeszcze ze prosiłam o umowę mam dziecko ubezpieczenie ważna rzecz wyraźnie mnie zbywano. Widać że szukają ludzi na chwilę.

Janina

NIE POLECAM Zamiast schabowego dostalam zylasta karkowke,zimne w srodku ziemniaki z wody i brak surowki - bo wszystkie z cukrem -jakby nie mozna bylo zrobic surowke przed podaniem wg zamowienia. Kelnerki -moze pelnoletnie,niewiele wiedzialy o tym co sprzedaja.

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Restauracja Strzecha Dawid Ruliński - Elbląg

• Jak się pracuje w Pizzeria Restauracja Strzecha Dawid Ruliński?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzeria Restauracja Strzecha Dawid Ruliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pizzeria Restauracja Strzecha Dawid Ruliński
  • Studzienna 4-5