Opinie o Sielsko-Anielsko Restauracja w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sielsko-Anielsko Restauracja. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sielsko-Anielsko Restauracja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sielsko-Anielsko Restauracja w Lublin

Pracownik Nowy wpis

A na kuchni jaka atmosfera? Fajna załoga ? Większość opinii jest o pracy kelnerki . A interesuje mnie praca na kuchni . Jeśli ktoś coś wie proszę pisać.

Paweł Nowy wpis

Witam, odwiedziłem. Dramat, kiedyś bywałem, było ok teraz dramat, chyba były jakieś zmiany, ale do rzeczy. Zmówiłem kotleta schabowego z ziemniakami i mizerią. Ok. Dostałem, kotletem skaleczyłem sobie język i podniebienie z powodu, że sporo czasy leżał w lodówce i był odsmażany. Ziemniaki myślałem, że będą gniecione i z masłem lub ze śmietaną, dostałem ziemniaki niesamowicie suche opiekane na maśle, z tej suchości nie dało się tego jeść, jak piasek, powodem tego chyba było, że stare i że z lodówki albo gatunek niejadalny. Mizeria, myślałem, że nie da się tego zepsuć, ale się da, plastry pokrojone w 4-5 mm plasterki. Kto tak kroi, to z lenistwa, a najciekawsze mizeria była beż cebuli ani grama. W życiu tak nie jadłem, w karcie powinno być napisane ogórki ze śmietaną, i jeszcze herbata zwykła czarna taką chciałem, dostałem, lecz tylko z jedną torebeczką cukru kosztowała 10 zł to niemało. Jak za zwykłą czarną herbatę. Wiele ludzi słodzi dwie i zawsze jest tak podawane albo są dwa rodzaje cukru. I jeszcze kompletny brak przypraw jedzenie było niedoprawione całkowicie. Brak przypraw na stole, poszedłem po nie, lecz dopiero po zapytaniu się obsługi pani znalazła je głęboko wsadzone w szafkę, tam gdzie klient nie ma dostępu. Nie bardzo rozumiem, z jakiego powodu to tak wygląda. Za całość zapłaciłem 100 złotych. Zapomniałem o dodatku, który podają na początek w miarę spoko. Tylko bez soli to niedobre, smalec jak smalec, ale skwarki w nim, tak zesmażone, że twarde jak kamień można sobie ukruszyć zęba, na malutkich kamyczkach. Nie wiem, czy oni naprawdę tego niewiedzą, przecież to wszystko robią, wydaje mi się, że to z braku szacunku do człowieka. Pozdrawiam Paweł ja tam już nie pójdę

Jola z Warszawy Nowy wpis

Witam, 4 marca 2023 r. byliśmy z mężem na obiedzie. Atmosfera na 6. Jedzenie też dobre. Ale mąż dostał zimne ziemniaki. Żeberka duża porcja ale troszkę zabrakło przypraw i do BBQ troszkę brakowało. Natomiast polędwiczki w sosie grzybowym bardzo dobre. Ogólnie polecam.

INFO

Witam Byłem na rozmowie o pracę na kuchnię Po przeczytaniu waszych opinii mam mieszane uczucia... Czy aby rozpocząc tam współpracę, Rozmowa przebiegła w dosyć ,,normalny`` sposób. Stawka godzinowa taka sobie.. (usunięte przez administratora) nie urywa :) Proszę o jakieś informacje czy wypłaty są na czas? Bo jak mam pracować cały miesiąć a dostać wypłatę w połowie, Czy w jakiś inny sposób to podziękuję.

@INFO

No po tych opiniach to nie wiem czy bym się zdecydowała, gratki za odwagę. Na pytanie odpowiedzi sama nie znam ale w razie czego można liczyć na feedback od Ciebie? Może zaraz wyjdzie, że jednak nie jest tak źle. ;p

INFO
@Natalia

Wiesz co? Wątpię że tam się pojawię... Uwierz że Gastronomia w Lublinie to jeden wielki WYZYSK.... Ile razy trafiłem na pseudo szefów, którzy płacą marne grosze. Więc po przeczyczytaniu opinii, wolę nie ryzykować i nie dać się wykorzystać :) Pozdrawiam

Maja
@INFO

A czy na tej rozmowie była mowa o napikach dla ludzi na kuchni?

INFO Nowy wpis
@Maja

Nie pojawiłem się na dniu próbnym, Dziś zauważyłem znów ogłoszenie więc zapewne coś jest na rzeczy, Czytając również poniższe opinie nie warto się pchać.

Brałeś udział w rekrutacji do Sielsko-Anielsko Restauracja. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Kelnerka

Po prostu totalny KOSZMAR. Sami oszuści. Brak szacunku dla pracowników, wypłaty się opóźniają, nie wiedzą też że dzielimy i życie prywatne poza samą pracą. A zdawaniem karty to już wgl nie wspomnę - najgorsze podejście do sprawdzenia pracownika czy rzeczywiście mamy pojęcie co oferuje restauracja jakie są dodatki, jakie serwujemy napoje itp. DRAMAT!! Podchodziłam na luzie chciałam już w końcu zarabiać normalne pieniądze, a pytania zadawali totalnie z kosmosu ( przynajmniej w moim przypadku - u reszty pracowników jak się dopytywałam to mieli pytania z zakresu co jest zawarte w karcie menu, a mnie wypytywano o totalne pierdoły gdzie my nie mieliśmy obowiązku ani wymogu żeby to wiedzieć.). Pieniądze tak naprawdę dostaniecie tylko po tym jak zdacie kartę. Nie chcieli mi zaliczyć karty a mimo to jak głupia się wszystko nauczyłam i znam kartę na pamięć, a to wymyślili jeszcze żeby zrobić mi szkolenie w zakresie sprzedaży. No to już było wobec mnie nie fair. Przychodzą nowi kelnerzy narobią się to bez problemu zdają egzaminy , a ze mnie to już za przeproszeniem robią po prostu za jakiegoś DEBILA. Nie miałam zamiaru czekać 2 miesiące na moje wynagrodzenie co mi się należy, a w dodatku od ostatniego razu nie otrzymałam swojej umowy tylko dlatego że podpisać im się nie chciało co ja ku*wa na czarno pracuje, jeszcze się mogłabym założyć, że do tej pory mnie jeszcze nie ubezpieczono. Dostawało się różne opiernicze za byle g*wno , chociażby to że jednej dziewczynie pomagałam zanosić gotowe dania z kuchni do stolików ponieważ ja znałam je na pamięć albo udzielałam informacji związaną z pracą to podzieliłam się swoją wiedzą to za to mi się dostało bo się jeszcze " uczę " . No ku*wa wielkie mi co pomóc kolegom z pracy to już nie wolno. Wiele przechodziłam już przepłakiwanych nocy na samą myśl, czułam się upokorzona no i jest mi do dzisiaj przykro z takiego powodu że nie widzą mojego starania a na pracy bardzo mi zależało. Odeszłam po miesiącu a już zaczęli po mnie też się rozchodzić pracowników już braknie. Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ NAWET NIE ŻYCZYŁABYM TEGO NAJGORSZEMU WROGOWI nie chciałabym żeby też i kolejnym osobom stała się krzywda a zapewne nikt by tego nie chciał przeżyć jak ja albo inne osoby które niestety tego doświadczyły. NIEPOZDRAWIAM EKIPY Z TEGO CYRKU.

Halina
@Kelnerka

Współczuję. A nie myslałaś żeby gdzieś zgłosić te uchybienia?

@Halina

Myślałam oczywiście nad tym, ale nie jestem z samego Lublina , męczące byłoby łażenie po sądach. Ale wolałabym się z nimi już nie użerać i dać sobie z tymi ludźmi spokój .

@Kelnerka

A co z następczyniami, które nie będą miały wcześniej wglądu do tej opinii? :(

marty-na1

Elastyczne grafiki to ściema i polecam tam pracować jeśli się nie ma innych obowiązków typu szkoła itd. Pieniądze czasami wypłacą na czas. Jeśli chcesz to idź na dzień próbny i sam się przekonaj jednak jak ci nie pasuję nie podpisuj żadnej umowy. Nikt tam długo nie wytrzymuję a przede wszystkim za takie pieniądze.

Olga
@marty-na1

Jak to czasami wypłacają na czas? Co ile razy się zdarzyło że nie dostaliście pieniędzy w terminie? Przecież to jest ich obowiązek płacić w ten sposób.

Weronika
@marty-na1

to jak wygląda grafik w tej firmie, jeśli mówisz, że elastyczne grafiki to ściema i nie da się podzielić przy tym innych obowiązków? w jakich godzinach się pracuje i w jakich dniach?

@Olga

Pracowałam w tym miejscu pracy przez wiele lat. Wypłaty zawsze były w terminie. Nawet podczas pandemii i lockdownu

Weronika
@Natalia

Oo, no to dobrze czytać taką opinię. A powiedz mi, jak ogólnie Ci się tu pracowało? Jak zarobki? I czemu już nie pracujesz?

Kelnerka

Pracowałam w tej restauracji prawie rok czasu, 2019-2020. Nie polecam nikomu tej pracy nawet największemu wrogowi. Płaca mniej niz minimalna o ile wgl placa bo zdarza sie ze właściciel obcina kase z wypłaty za przeróżne rzeczy. Szacunku zero. Wyzwiska, przekleństwa i obrazy sa na porzadku dziennym. O składkach Zus mozecie zapomnieć, jestes w pracy 20dni, a składki płaci za 4 dni. I daje ci do podpisania jakis śmieszny rachunek ewidencji co wgl sie nie zgdadza z realnym czasem pracy. Właściciel kawał ch*uja, wiekszego ze świeca szukac. do nas (kelnerek ) przezwiska i obrazy mozna uslyszec co dziennie. Wyzysk pracownikow jest potężny w tej knajpie. Na sezon letni sa zatrudniani nowi pracownicy a po sezonie na bruk wyrzucani. ,,Szef" ktory widnieje w tej restauracji nie nadaje sie do zadnej interakcji z ludzmi,

Ofiara sielska

Witam! Nie polecam pracy tutaj... Szczególnie na stanowisku zmywak... Często P. manager specjalnie brudzi naczynia i dokłada do zlewu... Pracownicy nie są traktowani po ludzku... Istnieje przemoc psychiczna, wyżywanie się na pracownikach.... Pracodawca również odzywa się w sposób nie kulturalny do pracowników (wyzwiska,przekleństwa)... W tej restauracji nie ma czegoś takiego jak szacunek... To praca tylko i wyłącznie dla ludzi z odporną psychiką, którzy nie będą wychodzić stąd z płaczem... Niektórzy z was pewnie sobie myślą jak to możliwe że więcej jest opini pozytywnych niż negatywnych, skoro jest tak źle.... A to dlatego że P. manager usuwa te negatywne opinie... Pozdrawiam!

Kl4r4
@Ofiara sielska

Pierwsze słyszę,żeby coś takiego zaistniało

On

@Ofiara sielska no właśnie takie opinie często się słyszało.. nie wiesz czy teraz jest już lepiej?

Kl4r4
@On

Teraz jest już lepiej

Alkus 21cm

Przyjechałem do Lublina w 2017 roku i szukałem pracy, po czym zacząłem pracować w Sielsko. Zostałem do tej pory i nie narzekam robotę. Poznałem dużo pozytywnych znajomych z którymi spotykam się nie tylko w pracy. W robocie jak to w robocie, robie swoje. Pracowałem już parę razy w gastro i zostałem tu na dłużej więc wnioskuje że tu jest dobrze. Oczywiście są jakieś niedociągłosci ale gdzie ich nie ma? :) Oceniam robotę w Sielsko na ocenę DOBRĄ. 4/5

Krzysztof
@Alkus 21cm

Ilugodzinny system pracy obowiązuje w Sielsko-Anielsko Restauracja? Mógłbyś napisać, czy firma daje możliwości zatrudnienia osobom bez doświadczenia zawodowego w gastronomii? Zastanawia mnie również, czy osoby chcące dorobić tylko w weekendy mogą również pracować w tym miejscu? Przedstaw proszę, jak to wygląda w rzeczywistości.

Pracadlapomywaczy
@Alkus 21cm

Ale Skąd przyjechałeś ? Z Ukrainy ? Chyba tak ... jeśli 4/5 :D ogólnie myśle ze jakbys pracował tam za 3,5 na godz i mył kible to być ocenił 3,5/5 na 5 skoro takie masz standardy ukraińskie Pozdro

Hehe No beka straszn

(usunięte przez administratora) Nie dajcie sie naciąć na ta prace. Oferują 300 zł za 50 Godz a potem 10 plus napiwki jednak pracuje tam stała ekipa która doskonale wie ze długo tam nie zabawicie :D każdy po was jeździ i wykorzystuje co prowadzi do tego ze każdy odchodzi zanim podpisze jakakolwiek umowę. W tym tygodniu odeszło 3 nowe osoby które tam nie wytrzymały. Pracownicy dostają kary finansowe 25 zł za niesprzątnięta popielniczkę, 10 zł za stroj położony na podłodze. Ale to akurat dosyć niskie grzywny tego ulicznego kodeksu. Największe kary sa za pobrudzenie koszulek de fakto wartych moze 5 zł. Taka kara wynosi około 100 zł :) 200-300 zł za tluste włosy, 200-300 za użycie telefonu w czasie pracy, 300 zł za spóźnienie sie. Kara finansowa za inny kolor pazokci czy rajstop :D i to nie sa żarty bo te kary zostały przyznane w historii tego prestiżowego lokalu :). Umowa zlecenie wiec pracownik żadnych praw nie ma. Musi mieć 3 zmiany w tygodniu bo jak nie to kara a umowa ma miesięczny okres wypowiedzenia haha. Idziesz do pracy i tak na prawdę nie wiesz na ile godzin. Moze na 10, moze na 13. Kara za palenie papierosów w dwie osoby. To jest proszę państwa cyrk na kółkach. Jak najdalej i tak tam nie zostaniecie. A jeśli będziecie chcieli to i tak was wyrzuca albo dadzą kare o wartości całej pensji za zle przywitanie klienta Albo inne absuralne zaniechanie. Po za tym 1 punkt regulaminu brzmi ze kelnerka ma być jak motyl bo to teatr a nie restauracja. Hihihi mega zabawne proszę państwa :) nie pozdrawiam Moje sugestie dla Sielsko-Anielsko Restauracja: Brak tego nie da sie naprawić Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić wszystkich pracowników i zatrudnić zwronowazonych psychicznie

@Hehe No beka straszn

Ale beka !!!! Potwierdzam !!!! Dobrze ze ktos to napisał warto przestrzegać przed tą „pracą”

Motyl
@Hehe No beka straszn

Wiem jedno ten regulamin układał fidel kastro w porozumieniu z king dzong unem

Zuzia
@Hehe No beka straszn

Widać, że tą opinie pisała osoba która nigdy wcześniej nie pracowała w gastronomii. Kiedyś pracowałam w tej restauracji dość długi czas. To normalne, że są jakieś zasady i regulamin, którego trzeba przestrzegać. Są wielokrotne ostrzeżenia, ale nie wiem co byś musiała zrobić żeby na prawdę dostać tą karę, z za mojej kadencji nie spotkałam się z tym. Strój który dostajesz kosztuje, i to normalne, że trzeba go szanować i nie może on walać się na podłodze brudny. Tak samo normalne jest to, że zamykając restauracje należy posprzątać swoje stanowisko pracy, a także umyć podłogę w toalecie bo może być brudna. Na drugi dzień przychodzi sprzątaczka i sprząta toaletę dokładnie. Nie w każdej restauracji jest sprzątaczka i pracownicy musza sprzątać na prawdę o wiele więcej. Atmosfera w pracy jest miła, a jak ktoś przychodzi ze złym nastawieniem to również jest źle odbierany prze innych pracowników. Nie zgadzam się z tą kompromitująca opinią.

@Hehe No beka straszn

Od razu widać ze osoba która to napisała nie pracowała wcześniej w restauracji. Pracowała tam moja współlokatorka i miała zupełnie inne wrażenie. Traktowała to jako dorywcza prace bo studiowała dziennie. Zawsze była zadowolona z atmosfery. Podejmując prace jakakolwiek podejmujesz się obowiązku wypracowania jakieś liczby godzin w tygodniu czy w miesiącu. Jeśli spotykasz się z jakimś problemem to przekazujesz to managerowi czy właścicielowi i wątpię ze ktoś zignoruje to bo prawidłowe funkcjonowanie reastracji polega głównie na pracownikach. Pisząc ze cała ekipa jest przeciwko Tobie a oni są zgrani i dobrze sobie radzą pokazujesz ze prawdopodobnie to nie z nimi jest problem tylko z Twoim podejściem.

Kiłaimogiła

Jakieś nieporozumienie

Mam dowody

Tez stamtąd odeszłam po 2 dniach :D od kiedy praca kelnerki to sprzątanie kibli i zmywanie podłóg mopem ? Szok

Cezary

Może zamiast narzekać na forum trzeba było rozmawiać z szefostwem, może nikt o tym nie wie.

@Cezary

Nie... szefostwo nie wie ze na drzwiach wiszą ostrzeżenia o karach.. i nie wie ze szefostwo ze daje kary za telefon.. No kpina czaruś

@Niki minasz

A po za tym to nie jest narzekanie a ocena pracy. Cos nie tak z percepcją ?

Justyna

Czy restauracja potrzebuje aktualnie pracowników?

Malina

Polecam pracę w restauracji sielsko Anielsko, miła atmosfera, dobre zarobki, wyrozumiali szefostwo i menadzerki. Wysokie napiwki, pensja i dodatkowe premie.

Luiza

Polecam prace w tej restauracji, miła atmosfera, pomocne kelnerki, dobre napiwki. Wynagrodzenie wypacane w tygodniówkach plus premie dodatkowo.

Ksenia

Niestety restauracja Sielsko Anielsko w Lublinie zatrudnia młode osoby na trochę dziwnych zasadach, napiwki obiecane są po sześciu zmianach, wynagrodzenie raz na tydzień, prawda jest taka, że pani menager robi wszystko żeby wynagrodzenia nie dać, przeciaga do kilku miesięcy. Następny sprytny trik pseudo menager, to niezaliczanie znajomości karty menu młodej osobie, po to aby dalej napiwki nie trafiały do kelnerki, bądź kelnera, zasada jest taka - chodzi o to aby nigdy nie trafiły do nowo zatrudnionego Czyli młoda osoba pracuje za przysłowiową miskę ryżu , a napiwki bierze menagerka, wynagrodzenia po miesiącu pracy nie wypłaca, Czyli oszuści bazujący na ufności młodych ludzi. Omijajcie tę restaurację szerokim łukiem. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Sielsko-Anielsko Restauracja - Lublin

• Jak się pracuje w Sielsko-Anielsko Restauracja?

Zobacz opinie na temat firmy Sielsko-Anielsko Restauracja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sielsko-Anielsko Restauracja?

Sielsko-Anielsko Restauracja