Opinie o Pizzeria ~Merano~ Zbigniew Jodko w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pizzeria ~Merano~ Zbigniew Jodko. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pizzeria ~Merano~ Zbigniew Jodko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria ~Merano~ Zbigniew Jodko w Słupsk

JI Nowy wpis

Pracodawca to najlepszy i dobry człowiek pod słońcem :) Jego cebulami wymiatają ! Wszystko swierze robione na bierząco :) żadne mięso czy ciasto nie jest surowe :) i co zawsze jest dużo produktów na pizzy :) jest w sam razy co do cen moim zdaniem jest za tanio bo pizza naprawdę jest bardzo dobra ????

Krzysztof Nowy wpis
@JI

Fajnie że tak chwalisz szefa. Aż się chce też dostać tu do pracy. Szukam zajęcia jako kerner ale mogę też pomagać w kuchni przy robieniu pizzy bo mam szkołę gastronomiczną i książeczkę sanepidu. Są szanse na robotę?

JI Nowy wpis
@Krzysztof

Zadzwoń zapytaj poproś o kontakt aby Szef zadzwonił bądź dzwoń odrazu o 8 nad ranem chwalę szefostwo bo to naprawdę bardzo mili ludzie szef pizzerii to naprawdę bardzo dobry człowiek i pracodawca polecam Robię się z nim skontaktować zadzwoń nawet jutro ! Nie pożałujesz pamiętaj nie ma co patrzeć na większość opinii innych ludzi póki sam się nie przekonasz

Bianka Nowy wpis

Pewności nie mam ale czy nie było może przyjęć na pomoc kuchenna? ja też bym się chciała nauczyć a tutaj napisano cos o surowym cieście i tak dalej. ja akurat nie zamawiałam jeszcze niczego, bo dopiero Słupsk przeglądam za pracą. tutaj bez doświadczenia można przyjść?

Leszek

Cześć, jakie macie zdanie na temat jedzenia z tej restauracji? Polepszyło się coś? Pisaliście, że jedzenie przyjeżdża zimne, że jest za drogo, że mięso surowe. Jest lepiej?

@Leszek

Ciasto surowe niedoprawione mięso , bardzo małe ilości produktów. Na prośbę aby była lepiej wypieczona to wierzch spalony. Lipa. Omijać.

Na ten moment, ile można dostać za godzinę pracując na stanowisku kierowcy? Zmieniło się coś od ostatnich komentarzy? :) Poza tym, czy pracownicy normalnie otrzymują jakąś umowę? Nieważne, czy to zlecenie, czy o pracę - po prostu czy są legalnie zatrudnieni? Bo na ten temat też pojawił się komentarz. Napiszcie, bo myślę, aby tu aplikować, ale zależy mi na tym, abyście najpierw rozwiali moje wątpliwości. Może przez te pół roku od ostatnich opinii się coś poprawiło :)))

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pizzeria ~Merano~ Zbigniew Jodko? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Agnieszka

Orientujecie się, jak na dzień dzisiejszy wyglądają warunki pracy na stanowisku kierowcy do rozwożenia pizzy? Bo rok temu ktoś pisał, że płacą tylko 14 złotych za godzinę. A wiecie ile teraz oferują? I w ogóle jak wygląda system pracy? Pracuje się na zmiany?

@Agnieszka

mi do listopada płacili 18 za godzinę ale nie polecam. Auta się rozpadają, mogą cię zastąpić z dnia na dzień kimś komu więcej płacą. Brak jakiejkolwiek umowy ze strony pracodawncy

Były kierowca

14 zł za godzinę ? XD to jakiś wielki żart nie polecam, za taką stawkę to niech sobie pan Zbigniew sam rozwozi. Omijać szerokim łukiem

Leszek

Klienci niestety nie najlepiej wypowiadają się o jedzeniu, a jak się pracuje? Jak płacą?

Aneta

Co powiecie o stawkach w tej pizzeri? Macie duży ruch?

Jid

Mięso w kebabie surowe, sos był tylko na dnie. Problemy żołądkowo - jelotowe gwarantowane. GDZIE SANEPID ! Kobieta odbierająca telefon, zachowywała się jak nie szczęśliwa, zirytowana życiem kobieta.

Karol
@Jid

Zimna picca przyjechała

Ela

Nie polecam. Słaba obsługa (ale to może nie wina pracownika bo pracują za prawie darmo). Pizza tragiczną, spalona, sucha...... Kebab słaby, kibel gwarantowany. Małe i drogo, nie polecam. Elzbieta

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria ~Merano~ Zbigniew Jodko - Słupsk

Pizzeria ~Merano~ Zbigniew Jodko