Opinie o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Mielec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Mielec o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Pokój 411

Dopiero co wróciłem z pobytu w tym sanatorium. I z wielką przyjemnością muszę poprawić negatywne opinie o tym miejscu. Przed wyjazdem czytałem te ''wypociny'' i przyznaję, że byłem mocno przerażony. A tu niespodzianka. Urokliwe miejsce w pięknej Krynicy, bardzo dobra opieka medyczna, skuteczne zabiegi wykonywane przez zaangażowane panie, obfite i różnorodne wyżywienie. A przy tym miły i sympatyczny personel zarówno na recepcji jak i przede wszystkim na jadalni. Ponadto schludne i czyste pokoje, wygodne łóżka, oraz przestronne balkony. Trzy tygodnie pobytu w takim miejscu,i oczywiście dodając, że w przemiłym towarzystwie - tego nie da się szybko zapomnieć. Polecam wszystkim i nie grzeszcie ludzie więcej pisząc takie negatywne opinie. Pokój 411

Agusia
@Pokój 411

Ja byłam w tym sanatorium w maju i mam zupełnie odmienne odczucia.Zgadzam się,że jedzenie było spoko,Panie rehabilitantki super ale cała reszta.Usmiechu na recepcji nie zauważyłam(może uśmiechają się tylko do mężczyzan?)A same zabiegi i opieka medyczna-no có,ż ja na kręgosłup dostałam min.inhalacje a o gimnastykę musiałam się wręcz prosić.Dla mnie to była najgorsze sanatorium w jakim byłam.Plusem były piękne okolice i fajne koleżanki.Nigdy więcej w to miejsce!

pkosa73

Strażak z pokoju 411. POZDRAWIAM cały personel sanatorium Mielec ,począwszy od uśmiechniętej recepcji , fachowej obsługi medycznej a kończąc na pysznej kuchni i miłej obsłudze na stołówce. Nie zgadzam się z opiniami negatywnymi na tym forum, jeśli ktoś szuka hotelu 5 gwiazdkowego to nie ten adres ,to jest SANATORIUM .Zabiegi wszystkie w jednym budynku, co jest plusem .Posiłki zróżnicowane i smaczne ,porcje wystarczające nawet dla faceta.Pokój 411 to szczególny pokój dla Mnie ,nie ze względu na ściany i widok(bardzo ładny)lecz na ludzi , których los postawił na mojej drodze . Trzech obcych sobie facetów po turnusie nigdy już nie będą dla siebie obojętnych. Pozdrawiam Mariusza i Grześka . Jeżeli czyta prezes Sanatorium Mielec to proszę w imieniu sanitariuszy o reaktywowanie kawiarni .Pozdrawiam wszystkich z turnusu 1.10 2018

Kobieta po 50-tce

Witam. Mam turnus od 22.10- 12.11.2018r. Czytam opinie i trochę się boje tam jechać ale chyba pojade nie po to czekałam prawie 3 lata. Czy ktoś sie wybiera może w tym terminie z okolic Warszawy? zawsze będzie Nam raźniej :)

@Kobieta po 50-tce

WITAM PANIĄ, JESTEM Z WARSZAWY I RÓWNIEŻ W TYM TERMINIE JADĘ DO SANATORIUM MIELEC. MOJA SIOSTRA BYŁA W TYM SANATORIUM I BYŁA ZADOWOLONA. PODAJE KONTAKT DO MNIE 530396648 POZDRAWIAM TERESA

Zyta
@Kobieta po 50-tce

Witam Ja również mam turnus w tym samym miejscu i czasie co Panie. Chętnie potowarzyszę Paniom w podróży. Mój początek wyprawy to Skarżysko Kamienna, a więc idealnie po trasie z Warszawy. Numer do mnie to 693061179 .Zapraszam do kontaktu.

Ja ze Stalowe Woli.

Zofia.P.
@Kobieta po 50-tce

Witam .Jadę z okolic Warszawy na turnus od 22 października .Nie mogę się doczekać.

Marzena
@Zofia.P.

Jedzie Pani pociągiem bezpośrednio do Krynicy?

Zofia.
@Marzena

Tak jadę bezpośrednio na miejsce pociągiem.

Marzena
@Zofia.

Pani Zofio ja jadę tym nocnym jutro 22.14 z wschodniego

Karol

Cześć. Mam pytanko. Czy na turnus od. 22.10.2018 wybierają się jacyś górołazi(ki) z dobrym tempem szlakowym i ochotą na trasy całodniowe ( oczywiście w dniach, w których nie będzie zabiegów)?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Mielec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Maja

Komentarze w tym wątku pisane są przez osoby będące kuracjuszami Sanatorium Mielec. Ich opinie są bardzo ważne, ale główną tematyką forum Gowork są kwestie związane z rynkiem pracy. Mam zatem prośbę do osób zatrudnionych przez sanatorium, aby napisały jakim jest pracodawcą. Jeżeli podzielicie się informacją o tym, jakich warunków zatrudnienia i atmosfery można się spodziewać, będzie to ważna wskazówka dla osób chcących zasilić Wasze grono.

Zabiorę na turnus od 22.10.2018r. wyjeżdżam z Olkusza Tel. 793 996 888

LUBUSKIE

Witam. Czy ktoś jedzie z Lubuskiego na turnus od 22 października ?

Kuracjusz

Jedzenie słabe. Daleko do cywilizacji i dużo prowizorki.

@Kuracjusz

A jak z pokojami? Ilu osobowe, jaki metraż ?

Czy jakaś fajna pani około50 jedzie 12 listopada18r z Gliwic lub okolic do Mielca? mogłybyśmy się wybrać razem

ES
@anonymous

Witam, mam 49 lat i też ten turnus,trochę się obawiam po przeczytaniu opini i ale jeśli się zdecyduje to będę jechała pociągiem z Katowic.

@ES

witam, to jak będzie bliżej terminu to ja się z panią skontaktuję

kobietka

jejku mam wyjazd 12 listopada 2018 i już się boję zastanawiam się czy nie zrezygnować

Mężczyzna :)
@kobietka

Ja mam od 22 października i decyzje już podjąłem- nie jadę. Mam się tam męczyć i jeszcze za to zapłacić ? Z informacji uzyskanych telefonicznie wynika, że najwięcej jest pokoi trzyosobowych, pani w recepcji nie umiała mi powiedzieć, jaki jest metraż tych pokoi, nawet w przybliżeniu. Mnie zależało na pokoju jednoosobowym, ewentualnie dwuosobowym, ale nie mogę takiego zarezerwować. Szkoda, bo czekałem na sanatoium prawie dwa lata.

@Mężczyzna :)

Ja czekałam prawie 3 lata, jutro będę dzwonić zobaczymy

Mężczyzna :)
@anonymous

Powodzenia, ale obawiam się, że nie będzie różowo. Odnoszę wrażenie, że część opinii pozytywnych o tym sanatorium jest tak jakby na zamówienie. Proszę o info co udało się załatwić :).

@Mężczyzna :)

Zadzwoniłam i pani była bardzo miła , stwierdziła że praktycznie nie ma możliwości zmiany miejsca ale można w czwartki od 14 do 16 przyjechać osobiście i porozmawiać z kierownikiem.Wiele osób mówi mi żeby nie czytać tych opinii i normalnie jechać, więc ja chyba zaryzykuję jak będzie tak będzie )))Może będą jacyś fajni ludzie i będzie wesoło, pozdrawiam

@anonymous

Pracownicy i kierownictwo sanatorium Mielec też czytają to forum i wyciągają wnioski :) Każda osoba, która zrezygnuje z turnusu- na tydzień, dwa przed rozpoczęciem turnusu- to strata kilkuset zł czystego zysku, więc :) ? Dziwie się troszkę, że nikt nie prezentuje zdjęć i filmów z pobytu. Nawet na oficjalnej stronie Mielca ilość zdjęć jest bardzo mała.

Łukasz

Witam mam wyjazd do sanatorium w wieku 32 lat kierunek Krynica Zdrój - sanatorium Mielec w dniach 12.11-03.12.2018. Z okolic Tarnowskich Gór. Ktoś się wybiera w podobnym wieku lub okolic?

Mam trzy miejsca do Krynicy ( Częstochowa, Śląsk, Kraków). Wyjazd 29.09.18-sobota rano.Mój numer 508717487.

kerim

kto jedziew22.10 18 i z.kielc lub przez kielce i zabierze 2 osoby

Mirek
@kerim

Ja jadę do Krynicy Gorskiej do sanatorium od 1.10.br. z katowic. Jeśli jest ktoś chętny zabiorę z Katowic lub z okolic miasta. Mój telefon. 516 418 563 Mirek

Ania z CZ-wy

Witam,tak siedzę sobie i czytam te wszystkie wpisy i muszę powiedzieć że ile ludzi tyle opini. Ja raczej jestem optymistką i myślę że nie ma co się opierać na opiniach innych.Każdy ma inne podejście do różnych spraw.Piszecie że jedzenie nie dosolone ,inni że przesolone i co o tym myśleć?Dlatego uważam że jeśli bym chciała luksusowy apartament i super jedzenie to bym wykupiła sobie wypasione wczasy a nie senatorium .Ja mam turnus od 10.09-01.10 i mam ochote odpocząć poreperować zdrowie i mieć czas na poczytanie książek.

adamo
@Ania z CZ-wy

Jak masz ochotę na czytanie to polecam biblioteke w Krynicy(znajduje się przy deptaku niedaleko ławeczki z Nikiforem w białym budyneczku,Można się zapisać wpłaca się kaucję (chyba 10 zł od książki) ale jak oddajesz to zwracają kasę,Ja była m i w ramach "super sanatorium" odrobiłam zaległości w czytaniu.A samo sanatorium?cóż opinie prawdziwe,jedzenie dla mnie było dobre,pokoje czyste(panie sprzątające bardzo miłe),zabiegi słabiutkie i nie chodzi o Panie ,które naprawdę się starają tylko o same zabiegi-masaże nie dostałam,ale za to na chory kręgosłup inhalacje(nie wiem po co),po 4 dniach wyprosiłam zwykłą gimnastykę,Zabierz z sobą dobry humor i odpoczywaj.Ja na pewno już tam nie wrócę,to było moje najgorsze sanatoriu

Elżbieta
@Ania z CZ-wy

Ja też mam turnus od 10.09.2018r., jestem z okolic Wrocławia i po przeczytaniu opinii boję się tam jechać. Liczyłam na większą ilość zabiegów bo przecież po to chyba jest sanatorium, no i pokoje jedno lub dwuosobowe, czy to aż taki luksus w dzisiejszych czasach? Szukam odpoczynku i spokoju i mam nadzieję pospacerować.

Ania z Cz-wi
@Elżbieta

JA uważam że nie można się kierować opiniami wszystkich,będziemy na miejscu to się okaże jaka jest prawda mam nadzieje że nie będzie tak strasznie

J23
@Ania z Cz-wi

Już przy rejestracji wiele się wyjaśni. Po dwu dniach prawie wszystko. A nadzieja zostanie!

monika
@Ania z CZ-wy

Ania z cz-wy masz turnus w terminie jak moja mama proszą o kontakt. Dziękuję. monika77@poczta.onet.eu

@monika

wysłałam wiadomość na email.

@Ania z CZ-wy

Witam -byłam z mężem w tym sanatorium w lipcu mieszkanie mieliśmy od drogi 407p.co drugi dzień sprzątany jedzenie dobre zabiegi -do zabiegów wliczone było picie Słowniki i to jest przesada bo jak jestem w Krynicy to ją zawsze piję 1,5zł polecam choć na to gdzie jedziemy nie mamy wpływu.P.

@anonymous

Tam gdzie jedziecie z NFZ macie wpływ! Wystarczy we wniosku o skierowanie wpisać preferowane sanatorium i miejsce gdzie się chce jechać!

@anonymous

Taaak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka :) A w jakim województwie są takie możliwości ? Ktoś jest oderwany od rzeczywistości.

kerim
@Ania z CZ-wy

jedzie ktos z kielc lu przez kielce 22 10 18 do sanatorium mielec chetnie sie zabie rzemy 2 osoby dolozymy sie do paliwa

Mam skierowanie do Sanatorium Mielec od 1 pażdziernika. Chętnie skontaktowałbym się z kimś czy to w sprawie wspólnej podróży czy nawet zakwaterowania. Mieszkam w okolicy Katowic. Proszę o kontakt ; mariusz.bajorek@o2.pl.

@anonymous

Dzień dobry. Chciałbym się z Panem skontaktować w sprawie wspólnej podróży do Krynicy Górskiej do Sanatorium Mielec, gdyż ja także mam skierowanie od 1.10br. mój nr. telefonu: 516418563. nazywam się Mirek Cichowicz i jestem z Katowic

Krystyna z Warszawy Jadę do Krynicy Zdrój ,, Mielec" od 10-09-18 .chętnie bym dołączyła do kogoś z własnym transportem tel. 697-125-550

@anonymous

Alicja z Łodzi Jadę do Krynicy Zdrój "Mielec" od 10.09.18 chętnie bym dołączyla do kogoś z własnym transportem tel. 662 476 987

MJ

Jak czytam niektóre zgorzkniałe opinie to aż sie niedobrze robi. Jeżeli ktoś, gdzie ma pokój, jedzenie,zabiegi i zapłaci nawet 400zł za 3 tygodnie pobytu w górach w sanatorium narzeka i stęka to niech spada do Pścimia Dolnego. Proponuje 3 tygodnie w wynajętym pokoju za min.50zł miesięcznie-1100zł, do tego wyżywienie a w górach to sie wcina na okrągło-drugie tyle albo więcej, a jak Maruda chce jeszcze zabiegi 4 dziennie tak jak ma w sanatorium........WSTYDZLIBYŚCIE sie narzekać !!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziękuję postoję
@MJ

Skąd taka pewność ,że to najgorsze sanatorium w Krynicy zasłyszane gdzieś na boku czy może taki tam wpis bo wszyscy piszą.Każdemu proponuję przed wyjazdem zasięgnąć podstawowych informacji na temat zabiegów stosowanych w sanatoriach bo się okazuje, że ludzie mają wiedzę pożal się Boże ,a wtedy można rozmawiać z lekarzem co można ,a co nie można przy danych schorzeniach dla szukających przygód istnieje od wieków krzako-terapia i disco-terapia tam wszyscy nabierają sił i wracają na terapię ponownie.Tak bardzo Cię boli serce ,że właściciel zbija kasę? jest wiele ośrodków na sprzedaż więc kup i zacznij też kasę zbijać.Dziękuję postoję.

nieczepialska
@MJ

Witam 400 zł z trzy tygodnie .. to dopłaca Kuracjusz ..ale to przecież tylko część pieniędzy za pobyt .. przecież ZUS płaci za każdego kuracjusza .. i wtedy MJ to już nie tylko 400 zł. a znacznie więcej.Czy ktoś wie ile ZUS płaci ? A poza tym zastanawiające jest jak to udaje się innym sanatoriom stworzyć warunki zdecydowanie lepsze ... i to też za te same pieniądze.

luv
@nieczepialska

Witam, nie wiem ile dopłaca Zus czy NFZ, ale można przypuszczalnie wziąć pod uwagę kwotę 60 zł za dzień ( bo tyle musi zapłacić kuracjusz jak chce wyjechać wcześniej. Tak więc 60 zł Zus lub NFZ + ok 22zł kuracjusz = 82 zł/dzień X 21 dni= 1722 zł. Tak więc kwota nie mała, a za 1400 zł ( 14 dniowe) możesz wykupić komercyjnie i być traktowana z szacunkiem jako klient i w lepszych warunkach.

kowal
@nieczepialska

a dokładnie z jakiej miejscowości z łódzkiego

xxx
@MJ

Jakie 400 zł ? A dopłata NFZ ? Za mnie NFZ w 2016 r dopłaciło 1450 zł. Część ludzi jest dziwna :) Myśli, że za darmo jeździ. Ludzie !!! . Płacicie składki zdrowotne !!! Pewne rzeczy wam się należą jak psu buda !!! Za darmo to dostają Ci co Może Śródziemne na pontonach przepłynęli.My pracujemy na te przywileje. Czytając komentarze mam wrażenie,że część kuracjuszy zadowoliłaby się szałasem i kupką liści do przykrycia. Żałosne.

Egut
@xxx

100% racja. To nie jest "darmowy " pobyt!!! Pan ajent bierze od NFZ za każdego kuracjusza grube pieniądze. Kuracjuszy utrzymuje za przysłowiowy "psi grosz ", reszta zostaje mu w kieszeni. Byłam, widziałam i wiem. Od roku obserwuję ten wątek i widzę, że nic się nie zmieniło. Współczuję tym co cieszą się, że za 400 zł mają sanatorium pod psem. To jest chore. :( Przykro mi :( Pozdrawiam.

@MJ

Pensjonariuszu MJ chyba zapomniałeś że mamy 21 wiek, że do kosztu tego pobytu dopłaca NFZ z naszych składek na które przybywający tam kuracjusze przez długie lata płacili. Należy im się trochę wygody i spokoju. Dlaczego w innych ośrodkach jest lepiej.

@MJ

MJ widzę, że wiedza o własnych prawach i przywilejach jest leciutko ograniczona. NFZ dopłaca do pobytu sanatoryjnego. A może ktoś Ci kazał napisać ten tekst ?

mielec od 22,10,2018 jadę z okolic poznania chętnie sie z kims zabiorę kto jedzie autem zwracam koszty tel 603322469 pa

Ryszard Jade do sant. Mielec w termine 10.09-01.10.2018r. z miejcowosci Krobia tj. poludniowa wielkopolska - moge zabrac kuracjusza.

Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt tel: 781193911 pozdrawiam Michał

J23

Prace i organizacje recepcji poznacie już na przyjęciu. Jeżeli któraś z pan będzie miła i życzliwa, to jest tam okresowo tylko na zastępstwo. Nas przyjmowano (łącznie z pielęgniarkami i lekarzem) 4,5 godz. Wrażenie jest takie, ze pacjenci po prostu im przeszkadzają. Ha! No i różnorodne zabiegi rehabilitacyjne, zaangażowana pomoc medyczna, różnorodne i obfite posiłki; oryginalne sałatki z pomidorów i rzodkiewki, w weekendy domowe ciasta i wypieki, gustownie przystrojona świetlica z TV HD , gry i zabawy prowadzone przez K-O wca, kącik prasowy z aktualnymi numerami czasopism, obszerny i wygodny parking. Jeżeli o tym marzysz - spróbuj gdzie indziej! Ale jesteś uzależniony od NFOZ. Wiec kiszka. I tak przyjedziesz jak masz skierowanie. I Oni o tym wiedza.

@J23

zabawne bardzo zabawne...

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Mielec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Mielec
2.9/5 Na podstawie 390 ocen.

Sanatorium Mielec