Opinie o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Mielec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Mielec o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Halina

Widzę, od od wielu lat nic się tam nie zmieniły. Pseudo zabiegi. Kąpiel mineralna, to była szklanka soli z dolewką wody. Masaż na pseudo łóżku to jakaś wytrząsarka na łóżku polowym. Wstawało się z tego z poobijanym mózgiem. Chyba sprzęt mają z demobilu. Jedzenie zimne monotonne, niesmaczne, mało. Pani w recepcji krnąbrna i czeka nie wiadomo na co? Ja byłam z funduszu, mąż pełnopłatny. Dostaliśmy pokój sprzed epoki lodowcowej. Dopiero jak zagrozilismy, że mąż poszuka innego miejsca, to dostaliśmy pokój w miarę przyzwoity. Nie wiem na jakiej podstawie ten ośrodek dostaje umowę z NFZ?!! To co tam jest obniża wizerunek tak pięknego kurortu. Lepiej zapłacić za pensjonat parę zł więcej i być w przyzwoitych warunkach. Zabiegi można wykupić, jakie się chce, a nie dostawać inhalacje na chory, zwyrodniały kręgosłup. Ludzie, odsylajcie skierowania, może właściciel wreszcie ocknie się, alb.o przynajmniej NFZ...

Adka

Przyjazd i czekanie w 50 osobowej kolejce pokój przyznany Ale jeszcze nie gotowy zobaczymy ile czeka czekać pierwsze pytanie w recepcji pokój z telewizorem czy bez bo z telewizorem 32 zl od Łeba miejsc na parkingu już nie ma mimo że płatne i to słono zobaczymy co dalej będę pisała systematycznie

@Adka

Dostałam właśnie przydział do tego sanatorium, będę więc śledzić opinie na jego temat. Termin mam nieciekawy, a do tego te niepochlebne opinie powodują, że bardzo mocno rozważam zwrot skierowania. Już wiem po rozmowie tel. że jedynek nie ma w obiekcie no i ta baza zabiegowa opisywana jako bardzo słaba i jakieś głośne remonty skutecznie popsuły mi dziś humor. Ktoś pisze że to nie pięciogwiazdkowe spa, ale przecież każdy z nas płaci nie lada kasę na fundusz zdrowia więc i wymagać też ma prawo.

Artur
@Maja

W jakim terminie wyjeżdżasz do Sanatorium Mielec? Ciekawi mnie, czy to Twój pierwszy wyjazd, czy może masz już jakieś doświadczenie w tego typu wyjazdach.

@Artur

Termin mi przydzielili od 02 grudnia do 23 grudnia. Z miejscowości jestem zadowolona. Grudzień w górach może być piękny. Jestem natomiast przerażona, że nie mogę zarezerwować jedynki (podobno takowych na NFZ w obiekcie nie ma) a nie bardzo uśmiecha mi się 3 - tygodniowy pobyt z trzema obcymi babami w pokoju. Opinie na temat Mielca są złe, ale ja na wszystko przymknęłabym oko ,gdyby nie ten masakryczny wspólny pokój. Za to z czystym sumieniem mogę polecić przepiękne sanatorium Arka w Kołobrzegu oraz Bristol w Kudowie Zdroju.

Julian
@Maja

Ja też jadę w tym terminie i troche mam obawy czytając opinie

@Julian

Całe szczęście że Krynica i okolica jest ładna, zabiegi jakie by nie były, systematycznie brane pomagają, a co do reszty - zobaczymy. Najgorszy to ten wieloosobowy pokój, z resztą myślę, że sobie poradzę.

@Maja

Pani Maju ja również jade w terminie 2-23 grudzień i również jestem w szoku czytając wszystkie opinie... I mam takie samo zdanie co do pokoju, również chcialam pokoj jednoosobowy a tu taki szok!

@Anna

Pani Aniu, zmartwię Panią jeszcze bardziej podobno dwójki są tylko dla małżeństw, a nam pozostaną tylko trójki i czwórki (wg. informacji od Pań recepcjonistek). Nawet przyjazd dzień wcześniej nic nie zmieni. Wymyśliłam więc fortel. W kolejce do przydziału pokoi trzeba złapać dwóch panów i z jeszcze jedną dziewczynę, powiedzieć że się jest dwoma małżeństwami - parami, a potem się wymienić, Dwie kobietki razem, dwóch panów też razem. Zawsze to lepiej mieć dwójkę niż pokój wieloosobowy. Normalne telefoniczne prośby nie skutkują, Pozdrawiam i do zobaczenia.

Bona
@Maja

Byłam w tym sanatorium. Trzy kobiety w jednym, ciasnym pokoju. Porażka!Zabiegi byle jakie,na miejscu mam lepsze. Akwawibron dziewczyna tak robi,że nawet do Ciebie nie dotyka. Masakra.Pijani chodzą po obiekcie i nikt im uwagi nie zwraca. Jeden wojskowy przez trzy tygodnie nie trzeźwiał, myślałam,że mnie szlag trafi jak 7 razy dziennie natykalam się na niego w windzie. Jedzenie byle jakie. Mało i niesmaczne. Sztućce z 19 wieku. Porażka,nie sanatorium!!! Nie polecam nikomu pobytu w tym sanatorium.

zbyszek

Byliśmy z żoną od 21 pażdziernika do 11 listopada 2019 r. Z pobytu jesteśmy bardzo zadowoleni .Warunki mieszkalne dobre.czysto-systematycznie sprzątane,wyżywienie dobre-smaczne,zawsze ciepłe,szybka obsługa,wystarczające porcje.Zabiegi dopasowane do naszych schorzeń.Obsługa sanatorium miła.Polecamy wszystkim

Lila

Witam. Ja wysłuchałam od osoby ,ktora wróciła 21.10.2019 o tym jak tam jest.Otóż warunki bytowe kiepskie ,zabiegi również za to całkowity luz i brak dyscypliny .Alkohol był pity każdego dnian nawet na świetlicy , pełne worki butelek z rana wynosiły sprzątaczki A panie kuracjuszki w większości nie przyjechały się leczyć tylko zabawiać z panami nie bacząc czy wolnc czy żonaty.. Teraz wydzwaniają i wypisują smsy takie zakochane. Tak wyglądał turnus . który kończył się 21 10.2019 r

....
@Lila

A pani co, rozczarowana, że jej tam nie było ?:))))

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Mielec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
artur

Sanatorium Mielec oceniam negatywnie ponieważ byłem i widziałem od 30 09 do 21 10 2019. Posiłki były by w porządku gdyby nie zatrucia które dotknęło mnie i grupę kuracjuszy. Zabiegi od dwóch do trzech dziennie i to nie zawsze zgodne ze schorzeniem bo można na kręgosłup dostać inhalacje lub kurację pitną.Pokój to lata 90 tak samo ja kołdry i poduszki i materace , poście jest jedna na cały turnus ,ręcznik zmieniany raz w połowie turnusu.To nie jest moje pierwsze sanatorium więc mam porównanie .

marysia
@artur

Akurat byłam w tym samym czasie wszystko prawda co Pan pisze

@marysia

Też byłam w tym terminie w Mielcu. Wszystko potwierdzam. Brak organizacji od początku. Czekanie w długiej kolejce na rejestrację i opłacenie za pobyt. Za telewizor płaci się po 34 złote razy cztery. W pokoju ciasnota. Łóżka stare, wykładzina w pokoju poplamiona. Kołdry ciężkie i twarde. Posciel jedna na turnus. Ludzie chorowali i na zatrucia i na drogi oddechowe. Remont balkonów przez cały czas był prowadzony i robotnicy od rana do wieczora kręcili się i stukali. Zabiegi słabe i dziwnie dobrane. Na kręgosłup inhalacje. Przy czym sprawny był tylko jeden aparat. Pozostałe nie wydmuchiwały wcale. Jedzenie monotonne i mało. Jak ktoś chciał najeść się do syta to biegal do sklepu po jakieś bułki. Byłam kilka razy w danatorium i czegoś podobnego nie widziałam.

Basia
@artur

Czy mógłby Pan napisać, które sanatoria są takie ekskluzywne, bo ja byłam już w pięciu i wielkiej różnicy nie widziałam.

barbara55

Jadę do Krynicy Zdrój od 11 listopada do 2 grudnia z Bydgoszczy. Mogę kogoś zabrać

Barbarasopot
@barbara55

Dzień dobry, czy jest możliwość zabrania się w drogę powrotna do Bydgoszczy 2.12?

Barbarasopot
@barbara55

Mój nr 512954474

Basia55

Witam, dostałam skierowanie do sanatorium MIELEC w okresie 21.10. - 11.11.2019r. Jeśli nic się nie zmieni jadę z Warszawy swoim samochodem. Mogę kogoś zabrać. Co do opinii o pobycie mam mieszane uczucia, była, tam około 10 lat temu i nie byłam zadowolona, ale cóż zrobić, wyboru nie mamy.

Renia 53
@Basia55

Witam, pani (usunięte przez administratora)właśnie dziś dostałam przydział sanatorium właśnie do Mielca . Jestem z Siemiatycz woj podlaskie Będę jechać w tym samym terminie wraz z koleżanką. Chętnie skorzystamy z propozycji wspólnej podróży. Chętnie nawiażę kontakt telefoniczny

Mika
@Basia55

Bylam w Lipcu tragedia pamieta czay komunizmu

JOANNA
@Basia55

Witam serdecznie. Ja również mam skierowanie do Mielca i to w tym samym terminie co Pani. Czy mogłabym skorzystać z możliwości mechanika z Panią samochodem z Warszawy? Proszę o kontakt. JOANNA CZAPLA 508099026. Pozdrawiam cieplutko

Renata
@Basia55

Dzień dobry Pani Basiu, przeczytałam że jest Pani teraz w sanatorium Mielec. My dostaliśmy z mężem skierowanie od 11.11.-02.12. 2019 i po przeczytaniu opinii jestem przerażona. Bardzo poważnie rozważam rezygnację, jest to nasz drugi wyjazd do sanatorium, trzy lata temu byliśmy w Żegiestowie i byliśmy bardzo zadowoleni ale to co czytam o Mielcu skutecznie mnie odstrasza. Czy może Pani napisać jakąś prawdziwą, aktualną ocenę tego sanatorium. Będę wdzięczna za wszystkie informacje.

Basia55
@Renata

Dzień dobry Ja 11.11.2019r. kończę turnus. Szału nie ma. Jedzenie smaczne, ale w małych ilościach, choć niektórym wystarcza. Czasem dziwne zestawienia np. pasta z twarogu z rybą, ale traktujemy to jako eksperyment kulinarny. Baza zabiegowa i zabiegi to oddzielny temat. Na schorzenia kręgosłupa dostałam inhalecje i wodę do picia, która jest dostępna tylko w dwóch pijalniach (w pijalni głównej nie możemy jej pobierać). Personel bardzo życzliwy i zabiegany. Pościel jedna na cały turnus i jeden ręcznik wymieniany w połowie turnusu. Przy kąpielach borowinowych lub okładach z borowiny dodatkowy ręcznik, też raz wymieniany. W każdym pokoju czajnik, szklanka i łyżeczka dla każdego mieszkańca. Brak w pokojach tależyków. Jeśli jedzie Pani z mężem, to otrzymacie pokój dwuosobowy, a to bardzo dużo. Ogólnie nie jest źle, ale bardzo ubogo. WQszelkiego typu usterki należy zgłaszać w recepcji, co nie oznacza, że zostana usunięte. My w pokoju 4 -osobowym mamy uszkodzone drzwi w kabinie prysznicowej i od pierwszego dnia pobytu czekamy na ich naprawę. Niestety już wiemy, że się nie doczekany i nsi następcy pewnie też nie, bo konieczna jest wymiana całej kabiny, a takiej decyzji nei ma komu podjąć. Jeśli przeczytacie Państwo tę informację, a chcielibyście wiedzieć coś więcej to chętnie odpowiem. Moge też dorodzić, gdzie miło spędzić czas i na które wycieczki warto pojechać. Pozdrawiam.

Danusia
@Renata

Ja także mam skierowanie od 11.11.19r. A czy Państwo jedziecie samochodem? Ja jestem z centrum Polski, może mogłabym się zabrać z Państwem? Mój nr tel.501472881

Jan535

Dostałem termin 11.11 - 02.12, przyznam że nieciekawy - dzień krótki, chłodno i nici z popołudniowych spacerów po pięknych okolicach. Może jednak bym się zdecydował ale brak jedynek na skierowanie z NFZ i te Wasze komentarze mnie przybiły. W tym terminie doszły mi 3 pracujące soboty za jakieś tam wolne w okolicach świąt. Szkoda mi urlopu, odsyłam skierowanie.

maja
@Jan535

Ja też miałam odesłać skierowanie, ale Krynicy mi trochę szkoda, no i pamiętaj, że odsyłając skierowanie bez mocnego uzasadnienia będziesz znowu na kolejny przydział czekał parę lat, a i tak nie masz pewności, że znowu nie otrzymasz podobnego terminu, w jakiejś gorszej dziurze. Zabiegi naprawdę czynią cuda, Kiedyś też podchodziłam do tego sceptycznie, ale naprawdę pomaga.

Andrzej4351

Czy ktoś jedzie 11. 11. 2019 r. przez Niepołomice chętnie bym się zabrał.

chysy

Kończę pobyt w sanatorium Mielec i uważam że te negatywne opinie o Mielcu pisali ludzie którzy pojadą gdziekolwiek nawet w Raju to będą narzekać że coś im nie pasuje. Wyżywienie smaczne, w pokoju mamy czysto , zabiegi według harmonogramu. obsługa bardzo miła więc na co mam narzekać że ok 1 km do deptaka. w Żegiestowie do najbliższego sklepu mieliśmy ponad 2 km i co miałem pisać negatywa. Polecam gimnastykę (ćwiczenia indywidualne ,kilka osób ale ćwiczenia są ukierunkowane pod schorzenie konkretnej osoby) u pana Stanisława super.

zawiedziona
@chysy

Zgadzam się z panem tylko w 1 kwestii zabiegi były na czas ale cóż to za zabiegi. Byłam na przełomie lutego i marca obok w pokoju remont cały pobyt wiercenie i stukanie nawet po 15 tej. Żadnego zabiegu mokrego. Akvawibron pani miła ale to głaskania nie zabieg ale się nie dziwie od rana do późnych godzin wieczornych kto by wytrzymał. Borowina b.dobra cóż z tego gdyż po zabiegu trzeba było brać prysznic i się ubierać z szybkością światła panie ścierają wodę pod nogami.Jedynie gimnastyka bardzo dobra pan też profesjonalny w każdym względzie robiący również masaże polecam cóż z tego ale tylko odplatnie. Nie jestem wybredna w sanatorium byłam kilkanaście razy zarówno na NFZ jak i komercyjnie ale tego sanatorium zdecydowanie nie polecam.

@zawiedziona

a czy w innych sanatoriach miała pani inne zabiegi bo ja gdzie byłem to wszędzie było podobnie oprócz gimnastyki na plus w sanatorium Mielec.Zabiegi mokre były bo znam osoby które na takie uczęszczali. Podczas mojego pobytu w lipcu nie było słychać żadnych młotów czy wiertarek i ja swoją opinię wystawiłem za okres w którym przebywałem a nie za luty czy marzec

@chysy

a czy jest tam basen ? nigdzie nie mogę się doczytać a w ogóle strona internetowa sanatorium jest strasznie uboga, taka jakby ją stworzył "mały Jasiu" bez pojęcia , co tam powinno się znaleźć. Niczego nie można się dowiedzieć . np. cena za parking , czy jaka jest odpłatność ?jaka taksa klimatyczna? Może ktoś nam odpowie - tym co tam pojadą. To bardzo cenne informacje

Kama
@Barbara

Pani Basiu bylam w tym sanatorium w zeszlym roku. Co do basenu niestety w tym obiekcie go nie ma. Ale poza tym naprawde jest ok. Przed wyjazdem do sanatorium także czytałam opinie i bylam przerażona tz .jedzenie podłe trzeba dokupowac w pokojach wszędzie karaluchy itd. Chcialo mi sie wyć. Pojechałam z bojowym nastawienie. Na dzien dobry przy rejestracji ofukalam bogu ducha winna dziewczynę z ktira potem mialam ogromną przyjemnisc byc w pokoju. Ogólnie było naprawde super. Pokoje łazienki czysciutkie. Jesli chodzi o wyżywienie dla mnie tez ok. Porcje wystarczajace ja jeszcze oddawalam część porcji osobom ze stolika. Ogolnie na super. A zaznacze jeszcze ze to było moje 3 sanatorium

Eli
@Barbara

Zadzwoniłam, bo jadę 30 września, na wszystkie pytania odpowiedziała miła pani z recepcji.

@Kama

Dziękuję Pani za dobre wieści. Ludzie piszą takie głupoty jakby sami mieszkali w luksusach. A skoro tak im się dobrze wiedzie , to pytam dlaczego nie korzystają z komercyjnych turnusów? Może w NFZ skrócił by się czas oczekiwania. Ja czekam prawie 3 lata i cieszę się , że trochę odpocznę od codzienności. Bo czegoż wymagać ..? podane pod nos , jeszcze się mną zajmują … słowem żyć nie umierać ...za niewielkie pieniądze! Bo taka jest prawda ! A jak zechcę skorzystać z basenu ( bo lubię popływać) to przecież ich nie brakuję :) Dziękuję i pozdrawiam

@Eli

Witam Pani Elu.Też mam skierowanie od 30 września chciałam zapytać z jakiej części kraju jest Pani i czum tam Pani jedzie? Może akurat przez woj śląskie chętnie się zabiorę i dołożenia do paliwa.Proszę o info. Pozdrawiam. Iwona

Grażyna
@Barbara

Byłam w Mielcu od 12.08.19,też przed wyjazdem szukałam czegoś w Internecie, ale niewiele jest ,bo mielec ma niewiele do pokazania, z tąd ta skromna strona,opłata za parking z górnej półki A sam parking...O zgrozo .,Wi-Fi również płatne-to już porażka. Klimatyczne to wiadomo- wszędzie płatne.Kuchnia jak dla mnie smaczna i ciepła,że ponoć porcje małe,ale wystarczające,zabiegi,no cóż może gdzieś jest lepiej, ale nie są złe,połączyć to ze zmianą klimatu,relaxem i pozytywnym nastawieniem- efekty będą.Basenu na miejscu brak,ale w okolicy są fajne ,można skorzystać. Ja do Krynicy chciałabym wrócić ale czy do Mielca? .

Grażyna
@Iwona 1971

Z mojego pobytu w sierpniu 2019 wywnioskowałam że pokoje są naprawdę lepsze i gorsze, warto więc negocjować i być wcześniej, wiem to z własnego doświadczenia.Przyjechechaliśmy z mężem o godz 10.30 i już nie było żadnego wyboru.

piotr
@Barbara

Basenu brak jest obok w innym sanatorium .

@ basia
@Barbara

ja tez nie moge sie doczytac takich info parking jaka cena czy jest asen a jak nie to gdzie najblizszy ile klimatyczne ze telewizja płatna to jest tylko ile kosztuje jakie pokoje az strach sie bać jakie opinie ale zoaczymy

Zauważyłam, że większość komentarzy jest tu autorstwa gości Sanatorium Mielec, co oczywiście jest czymś dobrym. Jest to jednak forum pracownicze i byłoby dobrze, jakby jakiś pracownik tego sanatorium zabrał tu głos. A może ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą potrzebować tam nowych ludzi do pracy?

@Pracownik A możesz napisać coś o warunkach pracy w tej firmie?

Kuracjusz

Właśnie kończymy 3 tygodniowy turnus w sanatorium Mielec. Tak podłego jedzenia się nie spodziewaliśmy, mimo, że czytaliśmy bardzo negatywne opinie na ten temat. Śniadania i kolacje przez cały czas pobytu to co dziennie to sama dwa plasterki zynki konserwowej i ćwiartka zielonego pomidora, na obiad zupa na kawałkach kurczaczka, bliżej nieokreślonego rodzaju, a drugie danie to kawałek wygotowanego kurczaka typu skrzydełka, kawałek udka i ziemniaki z mlekiem. Te kawałki kurczaka widać, że są już długo odlezale w zamrażarce bo mięso jest już czarne od czarnych już kości. I mimo wielu składanych skarg nic tu się nie zmienia. Radzę zrobić w tył zwrot i się tu nie wybierać. Jedzenie jest skandaliczne!!! Co gorsza tym sanatorium zarządza spółka prywatna, ktora nastawiona jest tylko na zyski i opinie wystawiane przez kuracjuszy ich nie interesują. Nie dajcie się wykołować i tu nie przyjeżdżajcie. Podczas turnusu rozpoczęli remonty i mają gdzieś wypoczywających starych ludzi pracownicy remontowi pracują wiertłami udarowymi łażą po pokojach, a kuracjusz musi to znosić. Jak komuś to podpowiada po trzyletnim czekaniu na sanatorium to niech robi jak chce.

bet
@Kuracjusz

Jesli mogłabym zapytac ile wynosi dopłata do pokoju 2 osobowego za 3 tyg. turnus, bo dostalismy z mezem skierowanie do Mielca od połowy lipca i przyznam szczerze , ze sie mocno zastanawiamy czy jechac. Bede wdzieczna za odpowiedz .pozdrawiam:)

kk
@bet

Człowieku, przecież masz tabelkę z tyłu skierowania - pomnóż cenę przez 21 dni i wychodzi dopłata:)

Normalna kuracjuszka
@Kuracjusz

Ludzie, zmieńcie leki, bo takie bzdury wypisujecie, że aż strach się bać. Czy to może jakaś zawistna konkurencja? nie mogę zrozumieć o co tu chodzi. Byłam w tym roku, jedzenie smaczne, zróżnicowane, na pewno nie sam drób gotowany, bo i różnego rodzaju kotlety, rumsztyki wieprzowe, do tego zawsze jarzyna. Do ziemniaków puree zawsze dodaje się mleka, jeśli ktoś jest takim tępakiem, niech się nie wypowiada. Co do śniadań i kolacji, to nigdy nie zdarzyło się, żeby była sama wędlina, bo i różne sałatki lub ser, albo jajko. Oczywiście smaczne mleczne zupy, na kolacje często coś na ciepło. Wątpię aby piszący tu "krezusi" jadali lepiej w domu, bo wtedy nie jeździliby do sanatorium NFZ, tylko na komercyjne pobyty. Nie słuchajcie tych bredni, bo jedzenie normalne, wystarczające dla osoby, która je, a nie obżera się. Może mężczyznom o dużym apetycie jest mało, ale to nie szwedzki stół w hotelach typu Gołębiewski, tylko polskie sanatorium, wszędzie podobne. Gdy komuś nie pasuje, niech nie jeździ, a nie podnosi sobie ego pisząc w internecie twórcze recenzje. Wkurzyłam się sorry!

Zdziwiona
@Kuracjusz

Niestety, to wszystko prawda i nic sie tam nie zmienia ( kierownictwo gluche na skargi)

Kazik

Dostałem przydział do sanatorium Mielec i boje się . Z opisów wynika że to sanatorium porażka, nastawione tylko na zysk, a nie na ludzi. Wieloosobowe pokoje dla ludzi chorych, brak lodówek w pokojach przy podłym wyżywieniu to skandal. Gdzie sanepid!!!

@Kazik

Jestem w Sanatorium Mielec i też czytałem te opinie z przerażeniem gdzie mnie NFZ wysyła a tu zaskoczenie w pokoju czyściutko , zabiegi podobnie jak w innych sanatoriach, wyżywienie w porządku. Lodówki w żadnym nie miałem a Ci ludzie tak chorzy szaleją co wieczór na tańcach.

III
@Kazik

Jestem na turnusie w tym sanatorium. Ci wszyscy "chorzy" ludzie spożywają takie ilości alkoholu, ze starszy pan, który segreguje śmieci nie może podnieść ciężkich worków z pustymi butelkami i "wlecze" je po podłodze codziennie, w ilości 2 wory z każdego piętra. Pokoje 1-os. są potrzebne, aby można było bezkarnie przyprowadzać sobie towarzystwo, najlepiej płci przeciwnej. "Chory" człowiek, jeśli znajdzie się w szpitalu nie zwraca uwagi na to ile osób przebywa z nim na sali, bo najważniejsze jest dla niego aby jak najprędzej się podleczyć i wrócić do domu. A Pan najlepiej niech wezwie Sanepid jeszcze przed swoim przyjazdem - bo jeszcze Pan nic nie zjadł, a już używa słowa "skandal"

Zdziwiona
@III

Panie Kazimierzu, ja bylam w zeszlym roku w tym sanatorium i jestem zdziwiona co Pan pisze o spozywaniu alkoholu ( moze taki turnus u Pana sie trafil? ) Poza tym bylam srednio zadowolona z pobytu ( zabiegi liche, jedzenie tez ( choc nie jestem wybredna), wieczorek zapoznawczy w przedostatni dzien odjazdu ???? , pani pielegniarka ????, pokoj 3 osobowy ( bardzo ciasny ) -jedyny plus - piekne miasto i okolice !!! Chcialabym wrocic do Krynicy, ale nie do Mielca ????????

KASIA

Właśnie dostałam pobyt w "Mielcu". Pierwszy raz mam wyjechać do sanatorium. Czytam opinie i po prostu zastanawiam się czy skorzystać... Nie przerażają mnie posiłki, ale 3 lub 4 osobowy pokój przez 3 tygodnie...oraz jakość zabiegów.

aneczka306
@KASIA

Zabiegi sa ok, ja byłam z mężem w grudniu ubiegłego roku- więc miałam pokój 2-osobowy.

Bożka
@KASIA

Witam Ja też jadę we wrześniu pierwszy raz do sanatorium,również do!MIELCA. Nie będą ukrywać jestem też przerażona pokojami 3-4 osobowymi. Pozdrawiam

jolka
@KASIA

jeśli można na kiedy pani dostała skierowanie do mielca ...pozdrawiam

Barbara

Witam, dostałam skierowanie do sanatorium Mielec w terminie 11.09.2019-02.12.2019, czy ktoś będzie jechał przez Sosnowiec w tym terminie? Chętnie się zabiorę i dołożę do paliwa. Pozdrawiam

Właśnie dostałem termin pobytu w Sanatorium Mielec. Jadę od 11.11.19r. Wyjeżdżam z Raciborza woj. śląskie i mogę kogoś zabrać.

Kuracjuszka

Jestem obecnie na turnusie w tym sanatorium. Jestem co prawda w pokoju 4-osobowym, ale jestem bardzo zadowolona; koleżanki mam bardzo miłe i sympatyczne. Nie mam większych zastrzeżeń do pobytu tutaj,personel jest miły i zyczliwy, ale byłam w głębokim szoku jak zobaczyłam dyżurkę pielęgniarek i gabinet lekarski . Meble wołają o pomstę do nieba; szafy stare , rozlatujące się, fotele obtargane, biurka "obskubane" , wyglądają jakby miały się rozpaść za moment. Dziwimy się, jak w dzisiejszych czasach można posiadać takie wyposażenie. Myślę, że mój wpis da do myślenia zarządowi sanatorium.

Artur

Widzę tutaj sporo opinii pacjentów Sanatorium. Mnie natomiast interesują wypowiedzi i opinie pracowników. Jakie są zarobki i możliwości pracy w pełnym wymiarze godzin? Interesuje mnie stanowisko rehabilitanta. Będę wdzięczny za wypowiedzi osób obecnie zatrudnionych.

Barbara

Jadę do "Mielca" od 9.09.2019 z Gliwic. Jadę własnym samochodem. Może ktoś jest chętny ?

@Barbara

Pani Basiu.Wielka szkoda -ja zaczynam turnus od 30 września-z wielką przyjemnością bym się zabrała i dołożyła do paliwa. Pozdrawiam. IWONA 1971

@Iwona 1971

Czyli ja zakończę turnus , a Pani zacznie :) Pozdrawiam

@Barbara

Dokładnie...Wielka szkoda ,że nie mamy w tym samym terminie

Bożka

Witam Ja też mam od 09.09 Ale jestem z Opolskiego.Pozdrawiam

Iwona 1971

Jadę do sanatorium Mielec w terminie 30.09-20.10.2019 szukam transportu woj slaski(/Katowice ) Pozdrawiam. Iwona

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Mielec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Mielec
2.9/5 Na podstawie 390 ocen.

Sanatorium Mielec