Opinie o Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu w Cieplice Śląskie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu w Cieplice Śląskie-Zdrój

Eliza Nowy wpis

Witam, ciekawi mnie zakres szkoleń, który przypada handlowcom. Chodzi o to, że w wymogach z oferty nie widzę by cokolwiek kierunkowego się zawarło. Jedyne czego oczekują względem wyksztalcenia to fakt by było ono co najmniej średnie. Chce więc dowiedzieć się czegoś więcej o samych kursach czy też szkoleniach, bo co ciekawe nie zawarły się w opisie…

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu zatrudni osobę na stanowisko Inspektor. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Maxz Nowy wpis

Mydlenie oczu..

Gabi

Jako kuracjusz spotkały mnie nieprzyjemne sytuacje w sanatorium Polanica Zdrój i nie polecam uzdrowiska klodzkiego. Podwójna opłata za 2 dni spóźnienia udokumentowanego i wcześniej zgłoszonego. Zapłaciłam całość z NFZ plus jakaś opłatę za pustostan 2x68 zł . Rozbój w biały dzień. NFZ twierdzi ze nie powinnam ponosić kosztów. Kolejne atrakcja- dostałam ręcznik chciałam wymienić na czysty i dostałam inf ze muszę zapłacić bo nie ma wymiany na czysty w trakcie turnusu. Opłata za czajnik 2O zł. TV przeszło 100zl. Parking 210zl. Trąbią o reżimie sanitarnym a w stołówce stoliki obok siebie, nie ma odstępu nawet pół metra, na zabiegach przykrywają tymi samymi kocami. Jedzenie beznadziejne, na śniadanie plaster szynki i ćwiartka pomidora. Moje pytanie czemu nie otrzymałam inf przed przyjazdem, ze poniosę dodatkowe opłaty. Ktoś chce się dorobić na kuracjuszach. Czy nikt tego nie kontroluje??? W rozmowie z Rzecznikiem Praw Pacjenta otrzymałam inf ze mam złożyć skargę na uzdrowisko. Dyr uzdrowiska poinf mnie ze mogę napisać wniosek o zwolnienie z opłaty za pustostan. Czy ja muszę się tłumaczyć jakiejś pani dyr. ze nie mogłam przyjechać do uzdrowiska???? Nie potrafiła mi powiedzieć jakie przepisy prawa regulują zarządzenie prezesa spółki. Reasumując Nigdy więcej do tego uzdrowiska

Ekipa Nowy wpis
@Gabi

Witam Panią, proszę napisać skargę do ministerwa zdrowia, tylko oni mają wpływ na tę skostniałych instytucję, generalnie wewnątrz firmy śmieją się z takich skarg...

Maria

Jak obecnie wygląda praca w Uzdrowiskach Kłodzkich? Aktualnie mamy trudną sytuację związaną z pandemią i wprowadzaniem różnych obostrzeń dlatego też jestem ciekawa jak to wpływa na zatrudnienie w firmie. Dajcie znać.

Ekipa Nowy wpis
@Maria

Szkoda czasu, chyba że lubisz być uslużna i posłuszna, ręką rękę myje, emeryci nie wpuszczają nikogo nowego bo się boją o swoje, do tego uwaga na Duszniki-zdrój, zarządzający bardzo fałszywy, musisz mieć na uwadze że to stare układy????

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy kanał nowoczesny i tradycyjny w firmie Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Kuracjusz

W marcu 2018 r. przebywałem w Sanatorium Jan Kazimierz w Dusznikach-Zdroju. Na ogół tak bywa, że nasze pobyty leczniczo-rehabilitacyjne nie obywają się bez "niespodzianek" i niedociągnięć ze strony świadczeniodawcy. I tak było, niestety, tym razem. Usiłowałem więc o swoich uwagach poinformować dyrekcję Polskiej Grupy Uzdrowisk, do której należy Uzdrowisko w Dusznikach-Zdroju, wysyłając e-maile na adresy biuro@polanica.zuk-sa.pl, biuro@uzdrowiska-klodzkie.pl, uzdrowiska@uzdrowiska-pgu.pl. Oczywiście każdy kolejny adres był używany, gdy z poprzedniego nie było jakiejkolwiek reakcji. Efektem braku reakcji Dyrekcji PGU jest więc poruszenie tematu na forum opinii jego kuracjuszy. Z kilku uwag i propozycji rozwiązań przytoczę dwie, najbardziej istotne, dotyczące samych kuracjuszy. W informacji ogólnodostępnej o Uzdrowisku widnieje zapis, że dostęp do internetu Wi-Fi jest bezpłatny (taka informacja na stronach Uzdrowiska wciąż widnieje). Okazało się, że w trakcie naszego pobytu, dostęp do internetu został na kilka dni całkowicie zablokowany, a następnie odblokowany, ale już jako płatny. Moje próby wyjaśnienia sytuacji (nie zmienia się zasad gry w czasie jej trwania) nic nie dały. Kierownik Uzdrowiska w Dusznikach-Zdroju odsyłał mnie do Dyrekcji w Polanicy-Zdroju. Druga ciekawostka to ustalenie ceny za korzystanie z płatnej telewizji. Trzytygodniowy dostęp do BEZPŁATNEJ telewizji naziemnej kosztuje w Dusznikach-Zdroju 100 zł. Zapytałem w swoich mailach, czy przypadkiem w tej sytuacji nie mamy do czynienia z nepotyzmem. Dziwi brak reakcji ze strony Dyrekcji w Polanicy-Zdroju, Kudowie-Zdroju oraz Dyrekcji PGU we Wrocławiu (trudno się rozeznać kto jest kim). Nie dajmy się rolować przez nieodpowiedzialne i nieprzemyślane decyzje świadczeniodawców (na zlecenie NFZ). Nie zasługujemy na to!

Meg2005

Dobrze się pracuje robiąc masaże. Można sobie dorobić biorąc prywatnie klientów. trzeba tak robić bo zarobki są tak niskie, że nie da rady z tego przeżyć

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu - Cieplice Śląskie-Zdrój

• Jak się pracuje w Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu?

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu
  • Zdrojowa 39
    57-320 Cieplice Śląskie-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042