Opinie o Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu w Cieplice Śląskie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu w Cieplice Śląskie-Zdrój

Alan Nowy wpis
Inne

Ile wynosi pensja podstawowa na przedstawicielu handlowym? Nie zdążyłem aplikować w kwietniu jak było ogłoszenie i czekam na nową rekrutację. Jak wygląda atmosfera przy współpracy z kadrą kierowniczą?

Administrator

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu zatrudni osobę na stanowisko Inspektor. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Maxz Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Mydlenie oczu..

Gabi
Pracownik
 Pytanie

Jako kuracjusz spotkały mnie nieprzyjemne sytuacje w sanatorium Polanica Zdrój i nie polecam uzdrowiska klodzkiego. Podwójna opłata za 2 dni spóźnienia udokumentowanego i wcześniej zgłoszonego. Zapłaciłam całość z NFZ plus jakaś opłatę za pustostan 2x68 zł . Rozbój w biały dzień. NFZ twierdzi ze nie powinnam ponosić kosztów. Kolejne atrakcja- dostałam ręcznik chciałam wymienić na czysty i dostałam inf ze muszę zapłacić bo nie ma wymiany na czysty w trakcie turnusu. Opłata za czajnik 2O zł. TV przeszło 100zl. Parking 210zl. Trąbią o reżimie sanitarnym a w stołówce stoliki obok siebie, nie ma odstępu nawet pół metra, na zabiegach przykrywają tymi samymi kocami. Jedzenie beznadziejne, na śniadanie plaster szynki i ćwiartka pomidora. Moje pytanie czemu nie otrzymałam inf przed przyjazdem, ze poniosę dodatkowe opłaty. Ktoś chce się dorobić na kuracjuszach. Czy nikt tego nie kontroluje??? W rozmowie z Rzecznikiem Praw Pacjenta otrzymałam inf ze mam złożyć skargę na uzdrowisko. Dyr uzdrowiska poinf mnie ze mogę napisać wniosek o zwolnienie z opłaty za pustostan. Czy ja muszę się tłumaczyć jakiejś pani dyr. ze nie mogłam przyjechać do uzdrowiska???? Nie potrafiła mi powiedzieć jakie przepisy prawa regulują zarządzenie prezesa spółki. Reasumując Nigdy więcej do tego uzdrowiska

Ekipa Nowy wpis
Pracownik
@Gabi

Witam Panią, proszę napisać skargę do ministerwa zdrowia, tylko oni mają wpływ na tę skostniałych instytucję, generalnie wewnątrz firmy śmieją się z takich skarg...

Maria
Inne

Jak obecnie wygląda praca w Uzdrowiskach Kłodzkich? Aktualnie mamy trudną sytuację związaną z pandemią i wprowadzaniem różnych obostrzeń dlatego też jestem ciekawa jak to wpływa na zatrudnienie w firmie. Dajcie znać.

Ekipa Nowy wpis
Pracownik
@Maria

Szkoda czasu, chyba że lubisz być uslużna i posłuszna, ręką rękę myje, emeryci nie wpuszczają nikogo nowego bo się boją o swoje, do tego uwaga na Duszniki-zdrój, zarządzający bardzo fałszywy, musisz mieć na uwadze że to stare układy????

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy kanał nowoczesny i tradycyjny w firmie Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dietetyk
Warszawa
Fudeko S.A.
(73 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
(29 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kuracjusz

W marcu 2018 r. przebywałem w Sanatorium Jan Kazimierz w Dusznikach-Zdroju. Na ogół tak bywa, że nasze pobyty leczniczo-rehabilitacyjne nie obywają się bez "niespodzianek" i niedociągnięć ze strony świadczeniodawcy. I tak było, niestety, tym razem. Usiłowałem więc o swoich uwagach poinformować dyrekcję Polskiej Grupy Uzdrowisk, do której należy Uzdrowisko w Dusznikach-Zdroju, wysyłając e-maile na adresy biuro@polanica.zuk-sa.pl, biuro@uzdrowiska-klodzkie.pl, uzdrowiska@uzdrowiska-pgu.pl. Oczywiście każdy kolejny adres był używany, gdy z poprzedniego nie było jakiejkolwiek reakcji. Efektem braku reakcji Dyrekcji PGU jest więc poruszenie tematu na forum opinii jego kuracjuszy. Z kilku uwag i propozycji rozwiązań przytoczę dwie, najbardziej istotne, dotyczące samych kuracjuszy. W informacji ogólnodostępnej o Uzdrowisku widnieje zapis, że dostęp do internetu Wi-Fi jest bezpłatny (taka informacja na stronach Uzdrowiska wciąż widnieje). Okazało się, że w trakcie naszego pobytu, dostęp do internetu został na kilka dni całkowicie zablokowany, a następnie odblokowany, ale już jako płatny. Moje próby wyjaśnienia sytuacji (nie zmienia się zasad gry w czasie jej trwania) nic nie dały. Kierownik Uzdrowiska w Dusznikach-Zdroju odsyłał mnie do Dyrekcji w Polanicy-Zdroju. Druga ciekawostka to ustalenie ceny za korzystanie z płatnej telewizji. Trzytygodniowy dostęp do BEZPŁATNEJ telewizji naziemnej kosztuje w Dusznikach-Zdroju 100 zł. Zapytałem w swoich mailach, czy przypadkiem w tej sytuacji nie mamy do czynienia z nepotyzmem. Dziwi brak reakcji ze strony Dyrekcji w Polanicy-Zdroju, Kudowie-Zdroju oraz Dyrekcji PGU we Wrocławiu (trudno się rozeznać kto jest kim). Nie dajmy się rolować przez nieodpowiedzialne i nieprzemyślane decyzje świadczeniodawców (na zlecenie NFZ). Nie zasługujemy na to!

Meg2005

Dobrze się pracuje robiąc masaże. Można sobie dorobić biorąc prywatnie klientów. trzeba tak robić bo zarobki są tak niskie, że nie da rady z tego przeżyć

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu - Cieplice Śląskie-Zdrój

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu?

  Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu
2/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zdrojowa 39
  57-320 Cieplice Śląskie-Zdrój
 • NIP: 8830001702 KRS: 0000110987
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa Pgu
Przejdź do nowych opinii