Opinie o Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o. w Kłodzko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o. w Kłodzko

Olga Nowy wpis

Możesz uszczegółowić o co konkretnie pytasz? Jako kto chcesz iść? To niby portal pracy, jak już kiedyś zaglądałam tutaj to nie mieli żadnych ofert teraz też chyba pusto, albo w złych miejscach sprawdzam?

Michael Lewis Kondżmic Nowy wpis

Moim zdaniem płaczące frustraty które płaczą o tzw "wyzysk" są naprawdę żywymi nieudacznikami. Są sami sobie winni jeśli cokolwiek takiego miało miejsce. Co do oszczerstw na temat "wiecznie kłócącego się małżeństwa" są to opinie wyssane z (usunięte przez administratora) tworzone przez zawistnych ex-pracowników Pan Andrzej świetnie dogaduje się z własną żoną a i konflikty na linii pracodawca-pracownik nie istnieją. Żyjcie sobie dalej zawistni pomawiacze niepozdrawiam

Banitel 337

Wspaniałe usługi. Podejście top, szacunek do pracowników top, kłótnie top. Nie ma drugiego takiego miejsca w kłodzku w którym, można zarazem się czegoś nauczyć i pośmiać, a do tego w dość przystępnej cenie. Panie Andrzeju pozdrawiam : D

Adrian
@Banitel 337

Teraz nie wiem, czy się nabijasz, czy Ty na serio pisałeś o szacunku do pracowników i kłótniach? I skąd to wszystko wiesz, byłeś świadkiem jakiś scen, a może tam pracujesz po prostu? Bo jeśli tak, to co byś mi doradził, gdy zastanawiam się, czy dobrze byłoby się tam zatrudnić?

Michael2137
@Adrian

Osobiście polecam usługi Omnibus kłótnie się zdarzają, ale trzeba szukać pozytywów. Pan prezes jest bardzo miły a płaca w miare czyli średnia

Rafik
@Michael2137

Płaca średnia, czyli co, średnia krajowa? Bo dopóki nie poda kto kwoty, to różnie to można rozumieć. Może napiszesz także, czego można się w tej firmie nauczyć?

Michael2137 Nowy wpis
@Rafik

Średnia czyli bardzo dobra, co do 2 można nauczyć się wiele, ale w tej kwestii lepiej pogadać z naszym kłodzkim erudytą Panem Andrzejem B.

Czy pracownicy w Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Nie, nie i jeszcze raz nie! Wieczne awantury, płacz, intrygi, knucie za plecami... W życiu nie widziałam tak infantylnych i podłych relacji pomiędzy dorosłymi ludźmi. Szefostwo - małżeństwo wiecznie krzyczące, kłócące się między sobą, trzaskanie drzwiami to tam norma :) Omijajcie z daleka!!!

Aga

Dziękuję , właśnie się zastanawiałam czy może warto by tam podjąć pracę ...

Tedi

Nigdy nie spotkałem się z tak mało komunikatywnymi ludźmi. Wiecznie obrażone i sfochowane towarzystwo.

Tak

Bardzo dobra jest komunikacja interpersonalna

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy pracownicy Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak

Szkolenia, wyjazdy

Nieznajoma

Witam, proszę o informacje jak wyglada praca w Omnibus w Kłodzku? Jaka atmosfera tam panuje i jakie zarobki na stanowisku asystenta ds. szkoleń? Będę wdzięczna za informacje.

@Nieznajoma

Cześć, podepnę się pod Twój wpis bo sama jestem właśnie ciekawa jak wygląda praca w firmie. Atmosfera pracy oraz zarobki to takie podstawowe kwestie, które decydują często o tym czy ktoś zdecyduje się na zatrudnienie w danym miejscu. Byłoby super gdyby ktoś opowiedział jak to dokładnie wygląda w Agencja Usług Oświatowych Omnibus.

Agnieszka

Bałagan, niczego nie można się doprosić. Jak już dostanie się cokolwiek to są błędy i znów wieczne oczekiwanie na dokument.

Gosia

Tylko podziwić dziewczyny,które pracują w "Omnibus" Kłodzko. W Recepcji siedzą 3 dziewczyny, "jedna obok drugiej dosłownie stykając się łokciami". Pracodawca musi być niezłym sknerą,nie zatrudnia osoby sprzątającej,po co, w soboty zatrudnione dziewczyny na stanowisku ds.szkoleń "posprzątają" i zawsze parę groszy więcej w kieszeni prezesa.Nie polecam !!!!

EKG Kołobrzeg

Poziom szkoleń bardzo niski, wszystkiego trzeba się uczyć w domu we własnym zakresie, a firma daje tylko certyfikat i to za niemałe pieniądze. Wyzysk i nic więcej, osoby które nie były na kursie dostają certyfikaty tylko dlatego, że zapłaciły.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o. - Kłodzko

• Jak się pracuje w Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o.?

Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o.
  • Kościuszki 1
    57-300 Kłodzko
  • NIP: 8831742636 KRS: 0000195812

Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o.