Agencja Usług Oświatowych "Omnibus"

Kłodzko

Opinie o Agencja Usług Oświatowych "Omnibus"

Agnieszka

Bałagan, niczego nie można się doprosić. Jak już dostanie się cokolwiek to są błędy i znów wieczne oczekiwanie na dokument.

Gosia

Tylko podziwić dziewczyny,które pracują w "Omnibus" Kłodzko. W Recepcji siedzą 3 dziewczyny, "jedna obok drugiej dosłownie stykając się łokciami". Pracodawca musi być niezłym sknerą,nie zatrudnia osoby sprzątającej,po co, w soboty zatrudnione dziewczyny na stanowisku ds.szkoleń "posprzątają" i zawsze parę groszy więcej w kieszeni prezesa.Nie polecam !!!!

EKG Kołobrzeg

Poziom szkoleń bardzo niski, wszystkiego trzeba się uczyć w domu we własnym zakresie, a firma daje tylko certyfikat i to za niemałe pieniądze. Wyzysk i nic więcej, osoby które nie były na kursie dostają certyfikaty tylko dlatego, że zapłaciły.

Zostaw opinię o Agencja Usług Oświatowych "Omnibus" - Kłodzko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Usług Oświatowych "Omnibus"