Opinie o Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o. w Kłodzko

counter
1 4 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o.?

Czy pracownicy w Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Ja
@Pytanie

Nie, nie i jeszcze raz nie! Wieczne awantury, płacz, intrygi, knucie za plecami... W życiu nie widziałam tak infantylnych i podłych relacji pomiędzy dorosłymi ludźmi. Szefostwo - małżeństwo wiecznie krzyczące, kłócące się między sobą, trzaskanie drzwiami to tam norma :) Omijajcie z daleka!!!

Aga Nowy wpis
Kandydat
@Ja

Dziękuję , właśnie się zastanawiałam czy może warto by tam podjąć pracę ...

Nieznajoma Nowy wpis
Kandydat

Witam, proszę o informacje jak wyglada praca w Omnibus w Kłodzku? Jaka atmosfera tam panuje i jakie zarobki na stanowisku asystenta ds. szkoleń? Będę wdzięczna za informacje.

Karolina Nowy wpis
@Nieznajoma

Cześć, podepnę się pod Twój wpis bo sama jestem właśnie ciekawa jak wygląda praca w firmie. Atmosfera pracy oraz zarobki to takie podstawowe kwestie, które decydują często o tym czy ktoś zdecyduje się na zatrudnienie w danym miejscu. Byłoby super gdyby ktoś opowiedział jak to dokładnie wygląda w Agencja Usług Oświatowych Omnibus.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 132 dni.

Czy w Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Agnieszka

Bałagan, niczego nie można się doprosić. Jak już dostanie się cokolwiek to są błędy i znów wieczne oczekiwanie na dokument.

Gosia

Tylko podziwić dziewczyny,które pracują w "Omnibus" Kłodzko. W Recepcji siedzą 3 dziewczyny, "jedna obok drugiej dosłownie stykając się łokciami". Pracodawca musi być niezłym sknerą,nie zatrudnia osoby sprzątającej,po co, w soboty zatrudnione dziewczyny na stanowisku ds.szkoleń "posprzątają" i zawsze parę groszy więcej w kieszeni prezesa.Nie polecam !!!!

EKG Kołobrzeg

Poziom szkoleń bardzo niski, wszystkiego trzeba się uczyć w domu we własnym zakresie, a firma daje tylko certyfikat i to za niemałe pieniądze. Wyzysk i nic więcej, osoby które nie były na kursie dostają certyfikaty tylko dlatego, że zapłaciły.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o. - Kłodzko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad