Opinie o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Mielec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Mielec o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Arleta

Jadę w terminie 25 luty - 19 marca. Szukam transportu z Zielonej Góry bądź okolic. Tel. 601 25 38 33

@Arleta

mam nadzieję,że podzieli się Pani opinią o sanatorium,sama jadę tam w kwietniu i jestem ciekawa wrażeń

Jadwiga

turnus 5-26 luty 2018 r - wolne miejsce w samochodzie z miejscowości Lubsko k / Zielonej Góry kontakt tel. 514-049-033

wojan-s

Jadę z Sieradza do sanatorium Mielec w Krynicy Zdroju w terminie 29.01 - 19.02.2018 r. Mogę zabrać jedną osobę. Mój telefon 608 634 521

Witam. Jadę do sanatorium Krynica - Mielec turnus 15.01. - 5.02.2018 z Namysłowa woj. Opolskie, gdyby chciał sie ktoś po drodze zabrać proszę o kontakt na mail. cicheckir@gmail.com. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Mielec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Hanna

Jadę do sanatorium "Mielec" 2- 26 lutego 2018; Konin- Krynica Zdrój. Mogę zabrać 2 osoby

zuzajola

Witam Czy ktoś wybiera się z Olsztyna samochodem do sanatorium Mielec w terminie 2-23.12.17 ? Chętnie bym się zabrała Jola Mój nr 515102519

uorin

Witam. Będę jechał na turnus 2 grudnia 2017 z Poznania. Mogę kogoś zabrać .Tel 605835176.

uorin.
@uorin

Przepraszam już nieaktualne.

Jade do Krynicy z Bialegostoku dn.15 11 2017 -moge zazbrac 2 osoby.

Narzekających nigdy nie brakuje a uważam , że Sanatorium Mielec to fajne miejsce do pracy i wypoczynku

Dżolo Pikolo

chyba jesteś dyrektorem, że tak zachwalasz ... byłem.... powiedzmy jest nie najgorzej, ale że to fajne miejsce to jeszcze daleka droga...

Czy w sanatorium są pokoje jednoosobowe i czy można zrobić rezerwację

Renata
@Adam

Ja byłam w maju ,chciałam zarezewować sobie jedynkę albo dwójkę telefonicznie ale pani w recepcji powiedziała że niema rezerwacji tylko przydzielaja pokój w dniu przyjazdu , pokoi jednoosobowych może jest 1 albo 2,a dwuosobowe trzymają dla małżeństw może jakaś dwójka zostanie zależy ile par małżeńskich przyjedzie jeżeli się nie uda to osobiście polecam pokój tzw.studio w którym też jest osobny pokoik,ja byłam bardzo zadowolona i nie dużo zapłaciłam bo około 360,00zł no i wcześniej przyjechać około 9,00 h. ........

Kazimiera

Czy ktoś jedzie do Krynicy na turnus od 11.11.2017 z Podkarpacia

anna818

Jadę do Mielca 21.10-11.11.2017 i już się boję :(

jan59
@anna818

do anna818 czy szukałas jakiegos połączenia ? jak tak to napisz z skąd i jak .Pozdrawiam jan59

anna818
@jan59

Janie 59 , chyba nie tek kierunki :( Ja Wielkopolski :)

Wiesława

Ktoś może jedzie na turnus od 21 października?

emeryt

Witam. jestem świeżo po pobycie w tym ośrodku i tak według mnie! jedzenie skromne /podobno stawka 9zł na dzień/ ,ale smaczne i wystarczająco dla /m/ /choć brakowało chleba, i zupa mleczna czasem się przypaliła/ baza zabiegowa -chyba z czasów jak nastał nowy gospodarz tego obiektu ~ 20lat temu. personel super / borowina ,ag-bron/ - to miałem. na duży minus ! możliwość korzystania z salki gimnastycznej /tyko za zgodą inst. od 12 -15/ fatalny stan parkingu / płatnego/ ogromne problemy z dostaniem i opuszczeniem z bagażem /walizką/ drzwi wejściowe-parking brak możliwości korzystania z kawiarenki . w dni deszczowe i przy obniżeniu temp. -zimno w pomieszczeniach.

Paela

Czy jedzie ktoś w terminie 30.09 do 20.10

jan59

Czy ktos jedzie z łódzkiego w terminie od 21-10-2017 ? niech sie odezwie na tej stronie...

Byłam w Mielcu

Witam nie zgodzę się z opinią alt56 bowiem byłam w tym sanatorium, i co z, baza zabiegowa bardzo uboga, zabiegi przeprowadzane w sposób szybko i mało starannie, co do czystość też można zgłosić wiele uwag. POSIŁKI mało urozmaicone, za mało warzyw i owoców brak, ale to najmniejszy problem, problemem były słabe zabiegi w tym masaż trwający u Pana Tomka 5 do i minut. PANI Barbara od borowina mało sympatyczna a i faktycznie kładł chłodną borowina i nie widziała w tym problemu co mnie osobiście zadziwia.PANI MAŁGOSIA od inhalacji ok. Pan Stanisław od ćwiczeń ok. Tragiczne wejscie do osrodka, zwlaszcza dla ludzi starszych. Co do zabawy w ośrodku całkowicie chybione pomysł, krynica jest tak bogatą w takie miejsca że bez sensu robienie kolejnego w tym miejscu.

alt56

Byłam w tym sanatorium w lipcu tego - tj 2017 roku. Swój pobyt uważam za bardzo udany. Warunki lokalowe oceniam bardzo dobrze - pokój urządzony nowocześnie (nowe meble, nowa wykładzina, świeżo odmalowane ściany), łazienka - super, na wyposażeniu nawet bidet!!! Z telewizora ani z Internetu nie korzystałam (miałam dość w smartfonie). Jedzenie również oceniam bardzo dobrze, posiłki wystarczające ilościowo, smaczne. Najważniejsza w sanatorium jest jednak baza zabiegowa - tę również oceniam pozytywnie. Zabiegi punktualne, bez poślizgów, personel terapeutyczny w pełni profesjonalny i sympatyczny (zwłaszcza Pani Małgosia w dziale kąpieli i inhalacji). Jedynym mankamentem jest BRAK działającej na co dzień kawiarenki (mimo iż lokal się znajduje na I piętrze) i WIECZORKÓW TANECZNYCH (podczas turnusu odbył się tylko JEDEN taki wieczorek), które stanowią przecież istotną część rehabilitacji ruchowej oraz służą integracji kuracjuszy! Sądzę, że kierownictwo weźmie to pod uwagę!

Gość Mielca

Witam, Niestety trafiliśmy do sanatorium Mielec .zarówno sanatorium jak i obsługa rodem z epoki wczesnego Gierka,jedzenie podłe ,zabiegi podłe,zimna o zgrozo borowina,za telewizor bez względu na ilość osób w pokoju po 30 złotych,za internet 30 złotych za jedno urządzenie,za parking 154 złotych,drogi a przy tym nieciekawie.jedynie piękno Krynicy rekompensuje ten pobyt.pozdrawiamy

henrvo1959

witam - jadę do Krynicy 13-08--do 03-09-2017 mogę zabrać z okolic Skarżysko -Końskie -Kielce-tel.786893795

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Mielec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Mielec
2.9/5 Na podstawie 390 ocen.

Sanatorium Mielec