Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

HansSolo

W biurze to wiadomo jak jest, każdy wie i widzi co jest grane. A jak sobie teraz produkcja radzi, magazyn podobno po sufit zawalony, jak jakość no i ciekawy jestem jak ten poszerzony cleanroom sobie radzi? Dalej taki problem z wtryskami z Ustronia?

Xxx
@HansSolo

Jeżeli chodzi o komponenty czy są to tak, ale leżą w piwnicy bo nie ma kto ich przyjąć i zatwierdzić a linie stoją xD jak ta firma pociągnie do końca roku to będzie ogromny sukces xD

@HansSolo

Chyba nie radzą, skoro w piątek zatrzymano 2 klientów :D

Ale podwyżki normalnie zaszaleli hahahaha

I awanse. WOW.

Hans Solo
@Michał

Dali te podwyżki? Wszystkim? Ile?

Xxx
@Hans Solo

Jesscze mniejsze niż w tamtym roku. Oczywiście nieliczni się załapali bo wytyczne co do podwyżek były na cała stronę a4 haha

Koreańczycy traktują Polaków okropnie, dlatego teraz większość osób w biurze się zwolnilo, zwalnia lub planuje się zwolnić. Osoba wspomniana poniżej znęca się psychicznie nad szczególnie przyjętymi nowymi pracownikami, nie szanujac również specjalistów z kilku letnim doświadczeniem. W ciągu ostatniego miesiąca zwolnilo się dzięki niemu około 7 pracowników, a pozostali szukają pracy. Jeśli chcesz być ponizany, zdeptany psychicznie, pracować za darmo w nadgodzinach za grosze Seoyon zaprasza!!!!

klara

Pan o którym mowa spalił za sobą wszystkie mosty w Korei więc wie że nie ma do czego wracać . Robi wszystko żeby tu zostać . Wystarczy go ignorować i robić swoje . Jego kwalifikacje na jakiekolwiek stanowisko są zerowe . Najśmieszniejszy moment jaki pamiętam to jego pytanie jako menagera produkcji co to jest to cpk :) i co ma odpowiedzieć koreańskiemu audytorowi :) Poplułam monitor :)

Jurgen

chodzi o pana Adrew (z korei) czy pana Andrzej?

@Jurgen

Jasne że chodzi o Adrewa. Koleś ma nie po kolei w głowie. Jak tylko prezes cmoknie to ten już leci. Wie że jak go prezes wyp....doli to nie ma czego w korei szukać. Z jednej strony mi go szkoda, żę tak się wpier.......il ale z drugiej strony to czasy tępienia polaków się skończyły lata temu i niech wie że w polsce tu polacy rządzą a nie koreańskie pier....ne żółtki.

Zaciekawiony
@anonymous

Prezes nic nie wie o tym co się dzieje w firmie? Nie zdaje sobie sprawy ze ten Pan jest niekompetentny?

Firma z dużym potencjałem, niszczona niestety przez niekompetentnych koreańskich żądzących, szczególnie pana A., który rozwala każdy zespół i dział. Wkrótce zostanie sam i może wtedy zorientuje się, że jednak bez zgranego zespołu sobie nie poradzi i że przez mobbing nic nie zdziała? To nie Korea tylko Polska, dopóki nie zmienią swojego zachowania nie będzie dobrze w tej firmie. Obecnie nie polecam, szkoda zdrowia!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

tyu;lty

korzysta jak zawsze tylko prezes. Ale on i tak zawsze kupuje wszystkie nagrody metoda na koperte. Wiem jak caly ten cyrk dziala bo pracowalem ponad 7,5 roku w tym (usunięte przez administratora). Na szczescie teraz mam prace marzen za lepsza kase. Mam wieksza podstawe niz w seoyonie wyplata razem ze wszystkim premiami...

@tyu;lty

Dokładnie. Nie przypominam sobie aby ktoś dostał jakąś nagrodę lub premię ani (usunięte przez administratora) POKLEPANIE PO RAMIENIU za dobrą robotę za: ISO, OHSAS czy nagrody jakości. Są nagrody za najlepszego pracownika, ale to zupełnie co innego.

Osoba która zdobyła dla firmy Polską nagrodę jakości dostała podwyżkę 100zł a menagerowie 20% wypłąty Dlatego Kasia już tam nie pracuje :) Jak i reszta osób dzięki którym coś w tej firmie się rozwinęło :)

@Michał

Dlatego nie warto w tej firmie nic pokazywać. Były osoby ambitne i mające dużo pomysłów , ale teraz jeśli coś nie wypłynie od prezesa lub koreańca to jest złe. Dopóki nie zmieni się polityka firmy tak jak było kiedyś ( ok 4 lata temu) to marną przyszłość wróżę dla tej firmy. I zgadzam się z Tobą Michał, że dużo osób które coś wdrożyły dla tej firmy to już nie pracują. Choć zauważyłem, są jeszcze osoby, które można policzyć na palcach jednej ręki zwaną starą gwardią ( ja też się chyba do nich zaliczam), które starają się coś jeszcze pokazać i zrobić od siebie ale i tak są hamowani przez koreańską kadrę.

Zdruzgotany

Widzę, że coraz więcej jest ofert pracy do naszej wspaniałej firmy. Szkoda tylko, że oferty te nie pojawiły się dlatego że firma się rozwija ale dlatego, że wszyscy stąd spier.......ą.

oszust

Ta firma zaczyn wyglądać jak zakład karny :) Zostają tylko ci co mają coś za uszami reszta wychodzi na wolność za dobre sprawowanie ( myślenie i inteligencję ) Jak lubisz kombinować albo masz coś za uszami to zapraszamy do dingdonga tu cię docenią :))

Zdruzgotany

Haha. Podwyżek jak nie ma tak nie ma, ale za to będziemy mieć Europejską Nagrodę Jakości. WOW. I co z tego będziemy mieli. Chwalenie się prezesa? Nawet nie poklepie nas po ramieniu, że to naszą pracą jest zdobyte tylko powie na zebraniu że to jego dupna zasługa. GDZIE TE POŻĄDNE PODWYŻKI CO MIAŁY BYĆ W TYM ROKU.

Prawdziwa Aneta M.

Zazdrościsz tylko że to do niczego nie prowadzi... popatrz na siebie i nie miej pretensji do innych osób że jesteś na swoim stanowisku pracy. Nic i nikt Cię tu nie trzyma. Odejdź i przestań pisać głupoty. Powtarzam ponownie aby Ciebie to samo spotkalo!

dgdfgsge
@Prawdziwa Aneta M.

no nie wierze, że wreszcie ktoś przejrzał Anete :D zero umiejętności, praca po znajomości ;)

Natalia

Babo-chłopy haha i ten chód jak by rozwórke miały założoną haha

Ciekawy
@Natalia

Co to jest rozwórka? Czy to rodzaj śledzia?

Lolek

Biuro chce pokazać prezesowi że ze wszystkim da radę. Nowi pracownicy biurowi to szczyle nie znający się na niczym. Starzy biurowi odchodzą. Za chwilę nie będzie nikomu pracować. Ja sam już byłem na kilku rozmowach i pod koniec lutego rzucam papierami. Ta firma to żenada. Inne firmy na początek proponują prawie 600 zł więcej + premie 500 zł , obiady i karty multisport. Sądzę że inni pójdą za mną. Koreanczycy może w końcu zobaczą że traktują pracowników, którzy zarabiają na ich widzimisie , jak ścierwa.

robol
@Lolek

Zgadzam się z powyższym oprucz jednego nic Koreanców to nie nauczy bo są zbyt tempi już dawno powinni wywalić Kluche a i inne zmiany kadrowe by się przydały.

Łowca Lesb

Lesby weliminowane melduję wykonanie zadania ????

Robol

Oooo nie jeszcze tego tu brakowało by kolejny "MOKRY" był liderem MAGAZYNU. Po prostu śmiech na sali robiąc taki krok. Teraz to już na tym magazynie wszystko legnie w gruzach. Ale co tam ważne by byle jaki przydupas był liderem A nie ktoś normalny kto by to mógł pociągnąć. Teraz to jeszcze więcej ludzi się zwolni A napewno nikt tu nie przyjdzie tak jak piszecie za to co robią z ludźmi to już przegięcie! Współczuję tylko osoba które naprawdę coś wnoszą od siebie A nie mają nic w zamian.

Tamta Zmiana
@Robol

Wracajcie robole 2 dzień was nie ma i już nie ma kto (usunięte przez administratora) do biura. Ja rozumiem wszystko nadawać na tamtą zmiane ale na swoich ludzi to już szczyt wszystkiego.

Witam, aktualnie w biurze zachodzą zmiany. Proszę nie sugerować się powyższymi opiniami. Piszą to ludzie z produkcji, którzy jak widać zamiast zająć się swoją działką to chcieliby firmę prowadzić. Nie ukrywam, że praca jest bardzo dynamiczna, ale ludzi ambitni się odnajdą. Jest to też dobra oferta dla ludzi po studiach, aby zdobyć doświadczenie na stanowisku biurowym.

bekaztegopracodawcy
@Nowy

@Nowy - hahahahahaha, stanowiska biurowe, najważniejsze w zyciu to pracowac w "biurze". Co z tego, że bez żadnych instrukcji, wszystko robione na już i bez pomysłu ale "w biurze"... Nie wiem co to za człowiek to pisze, prosze mi pokazać jakie ambitne zadanie zostało zlecone specjalistom? Wykrawanie części bo ace rico zawaliło?

nikagda
@Nowy

Czy w biurze zmiany się już zakończyły? Jeżeli tak to proszę o podanie jednego pozytywnego przykładu ich wprowadzenia . Zmiana miejsc poszczególnych pracowników się nie liczy a tym bardziej nie liczy się zawieszenie dekoracji świątecznej .

hania
@Nowy

nowy oj dawno sie tak nie usmialam tak tak firma dynamiczna bo dynamicznie ludzie odchodza widze ze ty z tych co tylko szanuja ludzi z biura a produkcja bebebebe to posluchaj nowy tylko dzieki ciezkiej pracy ludzi na lini ta firma zarabia bo linia to zaklad naucz sie szanowac a potem mozesz te swoje dwa slowa wydukac jak bedziesz sie tak dynamicznie rozwijal to zycze ci powodzenia

dyskryminowany

Teraz są wszyscy na etapie Audytu, rozdają karteczki do nauki jak mamy ładnie mówić i wypowiadać się, najlepsza firma, najlepsze zarobki ale (usunięte przez administratora) z najebanymi nadgodzinami w ciul bo tak bez nadgodzin to ochłap najniższej krajowej, nie tak jak się mówi że w Gliwicach na Strefie średnia natto to jest 2600zł, gdzie ta średnia u nas!!!!trzeba (usunięte przez administratora) nadgodzin żeby dostać 1800zł, ale koreańczycy się cieszą z obozu jaki założyli u nas, kiedyś Niemcy a teraz oni . Ale tak nie będzie na pewno powiemy ale naszą prawdę. Podejście Menadżerki do pracy i ludzi, kierowników zmianowych, liderów/liderki zmianowi a na pewno liderki z pierwszej zmiany w tym tygodniu. Co oni robią żeby zwykłemu robolowi na linii pomóc, NIC (usunięte przez administratora) jak nie zrobisz normy, wyzwiska, ubliżanie, bluźnierstwa, wymuszanie presji na człowieku, człowiek idzie do tej pracy ze ściśniętym żołądkiem i bólem, to jest praca to jest zakład pracy, NIE to jest mobbing przez liderki, kierowników - art. 94 § 2 Kodeksu pracy, ja się czuję dyskryminowany w pracy, poniżany i tak dokładnie to opisałem do PIP-u, niech oni tak samo zobaczą że nie chodzi tutaj o to jak jest czysto w zakładzie, że są toalety, szatnia ale ludzie to nie są lata 80-dziesiąte gie o takich warunkach można pomarzyć było, dziś jest to normalne w zakładach. Jeśli nasz zakład chce się licytować to weźmy NGK gdzie pracowniki dziennie dostaje obiad z dwóch dań za 6 zł, przerwa śniadaniowa, obiad można kupić zjeść i nikt tam mu minut nie odlicza. A co mamy u nas oprócz mobbingu syfiastych zarobków i czystych szatni, tu nic więcej zakład nam nie da bo to jest Wyzysk Człowieka przez Człowieka. Ale zobaczycie nie jedna liderka już niedługo się popłacze.

Patrycja

@cezar czyli temat podwyżek w firmie Seoyon Electronics Poland stanął w miejscu? Myślisz, że sytuacja wyjaśni się w maju? @Lolek pracownicy chcą jakiejś konkretnej kwoty podwyżki i dlatego nie mogą dojść z kadrą zarządzającą do porozumienia?

Lolek

Sądzę, że jak w tym roku firma nie da porządnych podwyżek to zostaną w tej cudownej firmie tylko desperaci i przydupasy koreańców i prezesa.

cezar

Dzis odbyły się rozmowy i nie doszli do porozumienia , nastepnepewnie w maju hahahaha

Tadeusz
@cezar

Cezar przedstaw się z imienia i nazwiska albo chociaż napisz na jakiej zmianie pracujesz i gdzie a nie się udzielasz po cichu Konfituro?

Patrycja

@a a Gruzini są chętni do pracy w firmie Shinchang Poland? Też emigrują w takich ilościach jak Ukraińcy do Polski, co powoduje, że jest dużo osób chętnych do pracy? @cezar minął tydzień. Czy w firmie odbyły się rozmowy na temat podwyżek, o których wspominałeś?

Pracowałem na produkcjii zwolniłem się w tydzień znalazłem sobie lepszą prace lepiej płatną o 500zł więcej do ręki + premia.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.