Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Szczeradobolu

brak nadgodzin to smiechu warte jesli mysla ze ktos bedzie pracowal tam za stawke ktora proponuja po paru latach pracy ;) ludzie w biorze to porazka z (usunięte przez administratora)nowym na czele , niedlugo juz wszyscy uciekna ;) nie mowiac o braku szacunku ktorego nie maja tam do ciebie za grosz a (usunięte przez administratora) to tam codziennosc

lola
@Szczeradobolu

Jaki menadzer jest nowy???

@8@8
@lola

Menager jakosci. Wyglada na to że odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Pełna nadziei
@@8@8

Nowa miotła zawsze dobrze zamiata - ponoć

hmm
@Pełna nadziei

A Endrju dalej pracuje i gnoi ludzi?

nika
@Szczeradobolu

ponoć zlikwidowali jakość czy to prawda

Szczeradobolu
@nika

Czy zlikwidowali to nie wiadomo , narazie sa firmy zewnetrzne na incomingu a reszta chodzi jakosci pomagac ze wzgledu na sytuacje firmy

ddddd
@Szczeradobolu

Daalej z tego bagna nie wyszli? Ja zwolnilam sie rok temu a do dzis mi niedobrze na sama mysl o sejonie.

Lola
@@8@8

Chyba jednak nie, na jakości dalej bez zmian. Jakość, a w szczególności zmiana pani pseudo lider Anety to firma w firmie. Przerwy po 20 minut, papierosek z Panią lider pomiędzy wydłużonymi przerwami. Nikt tego nie widzi, a produkcja pod dozorem jakby w innej firmie pracowała. Coś tu chyba jest nie tak!!!

Megalena33
@Pełna nadziei

Taki tam

Czy może ktoś coś powiedzieć o pani manager W.R.?

Taki nick

Gdyby nie pseudo menagerka Gośka, dałoby się robić. Traktuje ludzi jak najgorsze zero. Czepia się o jedną sztukę więcej na stanowisku pracy i o to zabiera premie. A jak ktoś jej coś powie, to idzie na skargę i płacze. Nie szanuje kompletnie ludzi i się dziwi, że tyle ludzi się zwalnia. Obudzi się w końcu ale będzie już za późno. Nie robi nic by pomóc i jakkolwiek pracowników wesprzeć. Choćby powiedzieć durne "dziękuję" ale nie. Lepiej dojechać. Zapomniała jak sama stała na linii produkcyjnej. Ale karma w końcu wróci. Mam nadzieję.

Magda :)

Pracowalam tam 3 lat z super dziewczynami byly na prawde mega , ale niestety pani menager Gosia.. Jedna wielka tragedia znecanie sie psychiczne na pracownikach gdzie (zapomnial wol jak cieleciem byl) zakazy picia na linii produkcyjnej porazka gdzie nie wolno do szafek isc po wlasne totalna kpina, patrzenie w dol byle nie spojrzec na koreanskie mordy totalna paranoja.. Itp wiele innych sytuacji lacznie z pensja ????????????Dziwie sie ludziom ze tam pracuja jednoczesnie narzekajac jest wiele innych zakladow w poblizu gdzie lepiej placa i gdzie lepsza atmosfera panuje..

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
xcxcxcc

Czy firma jeszcze funkcjonuje??

Firma, niby na pierwszy rzut oka wydaje się fajna. Niestety po pracy tam ponad rok czasu mogę stwierdzić ze atmosfera jest chora. Każdy patrzy tylko jak zrobić żeby mu było lepiej. Produkcja nie nawidzi Jakości, jakość magazynu itd... Liderzy którzy mówią pracownikowi ze o niego walczą tak naprawdę patrzą tylko na swoją (usunięte przez administratora) Prywatnie chodzą razem na imprezy a potem sie nie nawidza. Odradzam pracę na Jakości ponieważ praca z samymi kobietami jest nie do zniesienia. Chora zazdrość i znienawidzenie wszystkich którzy mogą mieć lepiej. Albo sie zwalniają. Wszyscy mówią co dziennie ze im źle a pracują tam po 10 lat. Firma dla ludzi którzy nie mają żadnych oporów oraz lubią chodzić do pracy wśród fałszywych ludzi.

Zawiedzona

Wygląda na to że w tej firmie całe zło tkwi na jakości. Jedynym sposobem na zmiany jest zrobienie porządków z dwoma paniami liderkami, bo inaczej nic się nie zmieni na lepsze. Wiem co pisze, bo miałam okazję pracować z obiema.

Patrycja

To, co opisujesz, faktycznie nie wygląda zbyt ciekawie. Jakim sposobem można by było, w takim razie, spróbować oczyścić atmosferę w firmie? Na pewno nie pracuje się dobrze w takiej, jaką opisujesz. A czy poza tą kwestią mógłbyś dodać coś jeszcze o pracy w tym miejscu? Jestem ciekawa, w jakim trybie pracuje się w Seoyon Electronics Poland.

xxxxx
@Patrycja

Najgorszym złem całego zakładu jest główny menadżer jakości. To osoba która prześladuje i znęca się nad ludźmi.

xxx
@xxxxx

produkcji tez

@xxxxx

Skoro zarówno Ty, jak i inni pracownicy, mają jakieś obiekcje odnośnie pracy, czy zachowania innej osoby / osób, to może warto spróbować to zgłosić w jakiś sposób gdzieś wyżej, może do osób bardziej decyzyjnych w Seoyon Electronics Poland? Czasem warto wyjść z inicjatywą.

@Patrycja

A gdzie tam wyjść z inicjatywa zmian... nie w tej firmie. Roboli nikt nie będzie słuchał.To jest zwykła murzynownia

Patrycja

A czy w ogóle były takie próby podejmowane przez pracowników? Jeśli nie, to może faktycznie warto spróbować - a nuż uda się coś zmienić w firmie Seoyon Electronics Poland na lepsze? Ciekawi mnie, jakie - własnie Twoim zdaniem -powinien przeprowadzić w firmie ten pracodawca - jeśli masz jakieś pomysły, to podziel się nimi z nami na forum.

@Patrycja

Nie ma już z kim podejmować prób bo ci co mieli coś do powiedzenia i się nie bali to się zwolnili bo nie wytrzymali tego ogłupiania.Nie ma co mowic głośno, bo za wolność słowa tu można dostać dyscyplinarkę ;))Przede wszystkim zacząć ludziom wypłacać godne wynagrodzenie a nie jałmużnę a druga propozycja to zamknąć tą budę to chociaż ludzie będą mieć motywacje żeby szukać czegoś innego

Olga

Skąd taka negatywna opinia? Aż tak sobie firma zasłużyła?

@Olga

Parę lat tu spędzone

Patrycja

Jakie więc wynagrodzenie byłoby - Twoim zdaniem - satysfakcjonujące dla pracowników Seoyon Electronics Poland? Nie wiem, co kryje się pod Twoim wyrażeniem "godne wynagrodzenie". Czy słychać w ogóle coś w firmie o podwyżkach płac?

Tutejszy

A czym ta firma w ogóle się zajmuje? Jest praktycznie obok mojego miejsca zamieszkania, a nie wiem, co robi. Powiecie?

hesto
@Tutejszy

Firma zajmuje się produkcją elektroniki i elementów do których ta elektronika jest wkładana i skręcana. W Polsce są to głównie elementy znajdujące się przy kierownicy. Odbiorcami są Koreańskie firmy motoryzacyjne. Firma dobra dla kogoś kto dopiero startuje na rynku pracy ewentualnie z małym doświadczeniem.

Produkcha
@Zawiedzona

Tak właśnie jest jaka firma by trzymała pracownika która odbija kartę syna który tam pracował a nie było go w pracy teraz chodzi pani lider z uniesiona głowa i liże (usunięte przez administratora) nowej pani menadżer .taka jest ta firma ale dzięki bogu już mnie nic z nią nie łączy

dzial
@Produkcha

tak wlasnie swieta racja to co wyprawia Pani (usunięte przez administratora)z jakosci to sie w glowie nie miesci kazdy jej ma dosc a dalej ja trzymaja ale mam nadzieje ze i na nia przyjdzie czas

lola
@dzial

czyli nic sie nie zmienia? haha podziwiam was, ze tam dalej pracujecie (usunięte przez administratora)

milllusia88

Nie polecam. Firma nierodzinna. L4 nawet na dziecko chore nie mile widziane. Zwalniają dobrych pracowników bo wolą Ukraine.

Żyrafa

Czy to prawda, że nie będzie kasy na święta w tym roku??

@Żyrafa

Rozumiem, że piszesz o jakichś premiach świątecznych czy też bonach, które do tej pory funkcjonowały w firmie. Dlaczego w tym roku coś w tej kwestii miałoby ulec zmianie? Czy są ku temu jakieś przesłanki? Napisz później proszę, jak finalnie będzie przedstawiać się sytuacja w Seoyon Electronics Poland.

Cichy bąk

Nowy prezes zbiera na Mercedesa

YouKnowWho

Czy sytuacja jest nadal tak dramatyczna jak w styczniu-lutym? Potrzebują ludzi do biura na jakość?

@YouKnowWho

O jakiej "dramatycznej sytuacji" piszesz w kontekście pracy w Seoyon Electronics Poland? W dalszej części swojej wypowiedzi pytasz o rekrutacje w dziale jakości - jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? Na stronie internetowej widziałam, że obecnie poszukiwani są kontrolerzy jakości: https://www.seoyonelec.pl/index.php/pl/kariera . Zdecydujesz się aplikować?

45dfdf

Najgorsze dno w jakim pracowałem. Wyzysk czlowieka nie zna tam zadnych granic. Ciesze sie ze zwolnilem sie z tego (usunięte przez administratora) i pracuje teraz w firmie do której z przyjemnoscia przychodzę do pracy... Moje sugestie dla Shinchang Poland sp. z o.o.: Sugeruje zamkniecie dzialalnosci w Polsce... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie da sie nic zrobic. To znaczy daloby sie ale oni nie cha i nie zechca bo stracili by na tym kilka zlotych w skali miesiaca

@45dfdf

@45dfdf, może jednak warto wyjść z propozycją jakichś zmian, które mogłyby zostać przeprowadzone w firmie Seoyon Electronics Poland. Czy pracownicy próbowali w jakichś sposób rozmawiać o tym z pracodawcą? Czasem szczera rozmowa i jasne postawienie sprawy mogą naprawdę coś pomóc.

@Patrycja

Niestety kadra zarządzająca jest zamknięta na zmiany. Kilka razy próbowałem wyjść z inicjatywą zmian i polepszenia warunków pracy w szczególności jeśli chodzi o maszyny jednak Koreańczycy wiedzą swoje i tyle . W szczególności jeden.

Patrycja

@Były pracownik, rozumiem. Ważne jednak, że próbowałeś zarówno Ty, jak i pewnie inni współpracownicy, wyjść z inicjatywą zmian. Długo pracowałeś w Seoyon Electronics Poland w Gliwicach? Ciekawa jestem, czy coś się zmieniło w firmie od tego czasu.

6 lat

Patrycja

@Były pracownik, to faktycznie trochę czasu spędziłeś w Seoyon Electronics Poland. Dziękuję, że chciałeś podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem na forum! Czy może jeszcze coś przychodzi Ci do głowy, co mógłbyś dodać o pracy w tym miejscu?

???

A jeśli o biuro chodzi, to jak wygląda praca, zarobki, atmosfera, itp?

Kkkkk
@???

Daruj sobie. Osiwiejesz. Każdego ranka, kiedy zadzwoni budzik będzie Ci się chciało płakać, że musisz tam wrócić. W biurze ciągle są nowe twarze. Wszyscy się zwalniają.

Patrycja

@Wojciech T, przykro mi, że tak się stało, prosiłabym jednak o wyrażanie się w kulturalnym tonie. Dziękuję za odpowiedź i życzę wiele dobrego! @Koncia, długo pracowałaś w Seoyon Electronics Poland? Wspominasz o mobbingu - to bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w Seoyon? Czy były prowadzone jakieś rozmowy w tej sprawie?

Koncia
@Patrycja

Wystarczająco długo, by widzieć jak dziewczyny z produkcji płaczą przez PANIE SPECJALISTKI i jak specjaliści z biura płaczą po kiblach przez KOREAŃCÓW. Naprawdę można się rozchorować od atmosfery w tej firmie. Podobno w tamtym roku jedna laska wylądowała u psychiatry. Nie polecam, tfu!

Patrycja

@totam verum, komentarze w takim tonie nie będą tolerowane na forum. Proszę również o nieużywanie imion, nazwisk czy też inicjałów osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Czy możesz powiedzieć coś rzeczowego na temat pracy w Seoyon Electronics Poland w Gliwicach?

Koncia

Najgorsza firma w jakiej miałam okazję pracować. Stanowczo odradzam Seoyona osobom, które dopiero co skończyły studia i myślą, że taka praca to dla nich niezły start. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Będą traktować Was jak robaki, jeśli coś Wam nie wyjdzie - będą patrzeć na Was z góry jak na największych idiotów :) (Mówię tu o ludziach (S P E C J A L I S T A C H) z biura (którzy i tak nic nie potrafią :D może jedynie obrabiać tyłki innym w kuchni). Menadżerowie w kuchni napieprzają jacy to Koreańcy są ŹLI I NIEDOBRZY, jak mają ich dosyć i w ogóle to codziennie każdy mówi, że się zwalnia. Najlepsze jest to, że jak taki Koreaniec zawoła menadżerkę do siebie do biurka to ta leci jak jakaś szalona z uśmiechem na pół gęby i włazi mu w (usunięte przez administratora) bez mydła. Mam wrażenie, że niektóre PANIE MENADŻERKI zapomniały jak same zaczynały na produkcji i wyły, bo im nie szło i nie wyrabiały. A jak tam pracowałam to słyszałam, że menadżerka z produkcji podobno upieprza premie za krzywy uśmiech przy stanowisku pracy. Z biura zwalnia się coraz więcej osób i dobrze, ja się cieszę, że dałam sobie spokój, żałuję tylko, że tak późno. Dziwię się, że PIP jeszcze tam nie zajrzał, bo MOBBING szerzy się na potęgę. AHA i jak jednak chcecie tam pracować to przygotujcie się na to, że KONIEC Z ŻYCIEM PRYWATNYM I TOWARZYSKIM. Liczy się tylko praca i nadgodziny i ściemnianie na raportach. ELO! PS Jedyne fajne osoby w Seoyonie to ludzie z produkcji i chłopaki z IT. Reszta to dno i metr mułu. I do tych starych, chamskich wyjadaczy: PAMIĘTAJCIE ŻE KARMA WRACA. Seoyon pewnie kiedyś padnie i to Wam przyjdzie szukać nowej pracy. Oby Was też tak poniżali jak Wy tych młodych i nowych :-)

Patrycja

@Wojciech T, a czy sam zapytałeś w pracy o powód nieprzedłużenia umowy? Czy możesz napisać coś w kwestii dodatków pozapłacowych w Seoyon Electronics Poland? Jestem ciekawa, czy jest jakiś socjal dla pracowników tej firmie. Z góry dziękuję Ci za odpowiedź!

Wojciech T
@Patrycja

przy ich metodach nie byłem wstanie , tam nie jest ważne czy robisz1 rok czy 8 liczy się czy liżesz komuś (usunięte przez administratora) i taka smutna prawda , nie szanowali mnie mimo tego że nie miałem l4 przez tyle lat trudno taki już ich świat , szczerze lizodupy mają wszystko a osoby które mają coś do powiedzenia kończą jak ja !!!!!!!!!!!!

Wojciech T

witam , pracowałem w tej firmie do 14 września tego roku powiem że praca nie jest zła ludzie są w porządku chodzi mi o osoby wykonujące prace na produkcji , gorzej jest z pracownikami biurowymi którzy nie traktują nas jak ludzi , przykładem jestem ja po 8 latach pracy zostałem poinformowany o nie przedłużeniu umowy , spoko mają prawo ale po tylu latach wypadałoby podać powód i porozmawiać z pracownikiem podziękować za pracę itp , ale to nie w tej firmie , pani manager posiada może i wiedzę i odpowiednie kwalifikację ale nie posiada czegoś takiego jak szacunek do drugiego człowieka , może powodem tego jest iż to firma koreańska ale trudno my pracujemy w Polsce i powinno się nas traktować z godnością , pozdrawiam mój były obszar produkcji keyset . ale nie pozdrawiam moich przełożonych , kiedyś zrozumiecie jak to jest jak ktoś was też tak potraktuje

Patrycja

@anonymous, a dawno byłeś związany z Seoyon Electronics Poland? Może od tego czasu w firmie już pewne kwestie uległy zmianie na lepsze. Czy zechcą wypowiedzieć się o pracy w tym miejscu osoby obecnie zatrudnione? Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy? Dajcie znać, to ważne!

Ustrinianka

Bez komentarza...jak można wypisywać takie bzdury i bezkarnie kogoś obrażać??? Wszyscy wiedzą że to kłamstwo, taka sytuacja nie ma miejsca bo również pracuje na wtryskach w Ustroniu od samego początku!Niech się ktoś porządnie pier.. e w łeb! Widać że ktoś ładnie zazdrości.. Kierownik jest super!

Wtryskarki
@Ustrinianka

@Ustrinianka bzdury , to że na kawę cały czas chodzą po kryjomu czy to że posuwa elene swojego pracownika? Zazdrości czego? Że nie można się o nic zapytać chyba ze kogoś lubi to odpowie jeśli nie to z laską odpowie! Kiedy jest faktycznie problem

@Wtryskarki

Witam, może wszystko to, co piszesz jest prawdą i kierownik działu jest humorzasty. Ale to z kim sypia i czy wgl nie jest sprawą o której należy pisać na takim forum. Szczególnie, że takie pomówienia są karalne. Także pozdrawiam i życzę powodzenia. A jeżeli tak źle ci się pracuje to może należy rozważyć zmianę pracy i poszukać szczęścia w innej firmie.

Ustronianka

Drogi pracowniku nie wiem co cpiesz... Ale proponuje zmienić dilera, i tak wszyscy wiemy kto to pisze! Zmień pracę wszystkim będzie lepiej bo psychopata z Ciebie nieziemski!!

Witam nowych pracowników traktuje sie jak wrogów wysmiewanie obgadywanie i robienie pod górę wozkowi ściągają tylko swoim.W pracy siedzą na telefonach zamiast zająć sie praca, nocna zmiana spi między regułami a nad ranem biorą sie do pracy, pracowałem tam krótko ale nie polecam

Patrycja

Ponownie upominam osoby wypowiadające się poniżej o zaprzestanie zaśmiecania wątku komentarzami wulgarnymi i nie mającymi żadnego związku z merytorycznymi opiniami na temat pracodawcy! Forum GoWork.pl funkcjonuje w jasno określonym celu - nieprawdą jest, że "każdy może tu pisać o czym chce". Wasze komentarze nie będą tolerowane i mogą zostać usunięte przez administratora.

Patrycja

@Stara wtryskara, co ma na celu Twój komentarz? Wypowiedzi pisane w takim tonie nie będą tolerowane na forum. Jeśli chciałabyś napisać coś merytorycznego na temat pracy w tej firmie - zachęcam. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy atmosfera panująca w firmie sprzyja dobremu wykonywaniu pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.