Opinie o AB Construction Sp.Z.o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AB Construction Sp.Z.o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Construction Sp.Z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Construction Sp.Z.o.o. w Warszawa

Jak dużo osób pracuje w AB Construction Sp.Z.o.o.?

Aneta Nowy wpis

o czym Ty piszesz?

Qaz Nowy wpis
@Aneta

Pracowałem w tej instytucji 10 lat temu i nie sadze żeby coś się zmieniło np. Niemiec za polskiego robola płaci 15 euro na godz a AB Co…… da ci 12 euro czy to nie jest dojenie ? Ba… to jest kradzież ! Pozdrawiam!

Magda Nowy wpis

A to jest praca zza granicą tak?

Aneczka

Czy ktos z Was pracujacy w tej firmie dostal moze z sokabau formularz do wypelnienia za ekwiwalent za urlop? My dostalismy ze do zwrotu u pracodawcy jest 98 euro.. poszlam do firmy,akurat mieszkam w stargardzie, a nieuprzejma pani kierownik uznala ze to zart, i nie ma mozliwosci wyplaty. Poszlam na poczte i poleconym wyslalam do niemiec wypelniony formularz. Mam nadzieje ze firma w koncu sie zajmie jakies prawo, bo to kpina!!

Góral
@Aneczka

Bo jeżeli nie został urlop wykorzystany w firmie to po 2 latach wraca sokabau.

Góral

Polecam firmę. Pracowałem 3 lata i bez żadnych problemów nigdy. Pieniądze na czas urlop wpłacony.

Firma AB Construction Sp.Z.o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Karol

A myślałem że to firma porządna mogą się przewieść jak czenstochowska przemysłowa wniemczech kręcili aż sięukręcili idostali kopa

Odnoszę wrażenie, że konkurencja nie śpi tylko działa. AB Construction dobrze sobie radzi, może to nie jest ideał ale czy takie są??

Iza

@aneczka rozumiem Twoje wzburzenie, ale w takim wypadku naprawdę trzeba zaczekać na finał w tej sprawy i wtedy wydać ostateczną opinię na temat AB Construction. W pośrednictwie pracy zdarzają się różne kłopoty ale oczywiście jeśli coś jest na niekorzyść pracownika firma powinna to rozwiązać.

aneczka

Droga Izo, więc argumentem pani z ABC, było "Nie nalezy sie, bo nie" więc wysłałam do sokabau formularz, który generalnie wysłać mieli oni, i czekam na rozwój wydarzeń. Firma jest bezpańsko prowadzona, przez nierzetelnych ludzi, którzy Mnie, Jak i mojego Partnera, który nabijał im kabze, traktuja jak NIC. Pit który dostalismy wynika że zarobił 7400zł, a dostał 3900zł. czy to normalne? ja sie pytam, gdzie w tym logika..?!

Iza

@Aneczka na wyjaśnienie takich spraw na pewno trzeba poczekać. Warto jest również przedstawić argument firmy, na który powoływali się mówiąc, że wypłata pieniędzy się nie należy. Dla osób wyjeżdżających na pewno liczy się rzetelne przedstawienie sprawy, zawierające zarówno punkt widzenia pracownika, jak i punkt widzenia AB Construction.

ghb

@ Ananas a jak na tamte warunki to dobre warunki czy nie za specjalnie? bede wdzięczna za informacje zwrotną

Ananas

Nie wiem co masz na myśli . Na umowie 2500 i od tego składki , odnośnie zarobków na papierze 13,40 brutto na czysto wyszło po 8 e ..

@Ananas

Tak mowili..ze 8 na czysto, ale juz po fakcie.. pozniej zadzwonily do mnie i mowily ze prawdopodobnie bedziemy musieli zwracac 100e bo podatek. Kpina, we mnie az siei gotowalo. Moj maz chcial tylko wrocic do polski a notabene nie mial zajak co.. jakims cudem ja zalatwilam ze maja mu wyplacic 500euro i to w trybie natychmiastowym bo zglosze do de! Wystraszyly sie nie na zarty! Nie naleze do laikow i swoje prawa znam. Teraz po roku otrzymalismy pismo z sokabau..a szanowna stara pani z ABC powiedziala, bujajac zmarszczona noga, ze NIC sie nie nalezy!! Generalnie robia w wala kazdego!! Bez wyjatku!! Z tym, ze ja jestem wytrwala i darze do celu, na ich nieszczescie, i doprowadze sprawy do konca. Wyslalam poleconym do SokaBau formularz, skserowalam papiery i czekam. Skoro sie nalezy, to sie nalezy! Pani w biurze, doslownie bezczelnie mnie oskarzala, ze sami pismo sobie wyslalismy....kur! Maja tak smieszne,irracjonalne argumenty, ze ja sie dziwie jak taka osoba prowadzi rekrutacje! Brak kultury, poszanowania..dramat. Pani powinna bardziej w miejskiej ubikacji pracowac, z ta swoja aparycja i dykcja... uwazajcie szczerze na ta firme. Lepiej w PL za 15/h, blisko od domu, z szacunkiem..anizeli za ociupinke wiecej w pokoju bez lodowki i czajnika, z zarzadem, ktory w ogole! Ciebie Nigdy nie uszanuje!!

Ananas

Nie ma w tej firmie operatora musisz umieć wszystko . Albo kierownik Ci zabierze panel i idziesz pracować jako cieśla bądź zbrojarz . Pracowałem w tej firmie trochę czasu , odradzam za wszystko płacisz busy mieszkanie o ile można nazwać to mieszkaniem. Główny kierownik największy cham jakiego można w świecie zobaczyć, z urlopami również są problemy ale tylko u nie których majstrow, godziny obcinaja, jak przyjedzie zoll to musisz kłamać że pracujesz po 8h że za nic nie płacisz (dojazdy hotel ) ODRADZAM

Calineczka

Aha, umowa jest polska 2500brutto, 1800na rękę, ale za pobyt poza granicami kraju jest napisane, ze są dodatki zgodne z aktualnymi stawkami w de.. A aktualna stawka to 22,90euro bodajże minus podatek 25%, tak powinno wyglądać to prawidłowo, ale nie wygląda..

calineczka

Informuja, ale potem kwoty sie zmieniają. Teraz jestesmy rozliczeni. Mysle, ze to dlatego ze nie dalam za wygrana. Mój na pewno nie zaluje ze tam juz nie pojechał, ja również.

Master_ins

GAZ -jestem chetny .

calineczka

Bardzo proszę osoby skrzywdzone przez ta firmę, okradzione bezprawnie..o kontakt mailowy anna.k81@wp.pl.. Razem mozemy więcej!! Nie pozwólmy by uszlo im to na sucho.. Przez ta firmę jestem zadluzona, aż mi się juz zyc odechciewa. Odezwijcie sie na maila. Dzieki z góry.

calineczka

Z dobrego serca ostrzegam Was przed ta firma!! Złodzieje, klamcy i ludzie bez kręgosłupa moralnego. Czekałam do dzisiaj na pieniadze, nie otrzymałam ich a w biurze pani sekretarka nie chce udzielac mi informacji, ponieważ odcinki itp sa w Niemczech. Z 12 euro, zrobilo sie 8..a z tych 8, odciągają za zakwaterowanie!! Autokar!! (120euro) oraz UWAGA!!!!! PODATEK!!!!. czyli na rękę wychodzi 3,70 euro. Powodzenia. Murzynów szukają do pracy!! Pan brygadzista, każe klamac ludziom ze maja 14euro na godzinę!! Śmiech! Do ministerstwa gospodarki w de wystosowalam pismo, mysle ze nie zostawia tak tego.. Aaaa Malo tego, nie oddali nam juz żadnych pieniędzy. Żadnych i nawet słowa wyjaśnienia nie ma. Poprosiłam o wyciąg, zaliczki, podatku zarobków..to mi odpisala, ze mamy na maila badz listownie..jak ja w Stargardzie mieszkam.Dzis idę tam z mężem. Chce spojrzeć tym "paniom" w oczy. Zapytać tak od siebie, czy maja chociaż troche wstydu? Pozdrawiam tych..co się zastanawiają..Odradzam.

calineczka.

Sądziłam ze będzie 8 na czysto, a z 8 po podatku zostanie 6.. To chyba bezprawie??!! No nic, czekam max do jutra, jezeli nie pojawia sie na koncie, zacznę z innej strony, bardziej prawnie, walczyć o swoje.

calineczka.

Zostaw merytoryczną opinię o AB Construction Sp.Z.o.o. - Warszawa