Opinie o AB Construction Sp.Z.o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AB Construction Sp.Z.o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Construction Sp.Z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Construction Sp.Z.o.o. w Warszawa

calineczka

Rzeczywiście..wczoraj odstawilam Męża na wyjazd z tej firmy do niemiec.. Właśnie dzwonil i odciągają za wszystko, dojazd i zakwaterowanie. Hotel taki. Ze nawet lodówki nie ma nie wspomne o tv.. Zrobiłam zrzuty ekranu. Wystosuje odpowiednie kroki i w końcu zaplaca za swoje. Kodeks pracy również przeczytałam a niemiecki pip do (usunięte przez administratora) im zajrzy. Prawnika odwiedzę i sie skończy sranie po gaciach. Jestem ambitna. Maz juz dzwoni i prosi bym po powrocie to zrobila. Zobaczymy jak firma go potraktuje. Cierpliwie sie wstrzymam... Wstrzymam.

qaz

Jak moge chwalic kogos kto mnie okrada (13.40 brutto/godz a do lapy 8 z malym groszem) 3 lata temu.W Szwecji by ci wiecej zostalo a tam sanajwyzsze podatki.,,Pisalem,, wczesniej komus ze jak nie masz nic lepszegoto startuj.

nick
@qaz

Nie rozumiem was. Przecież w Niemczech przy 13,40 brutto wychodzi 8,96 netto. Czyli się zgadza. To o co chodzi?

qaz

Gosciu malinowy sam sie zwolnilem bo znalazlem cos lepszego.A jezeli chodzi o szczeble, to tylko na drabinie jak wlazisz na strop,hahaha

qaz

Jak nie masz nic lepszego na oku to smiało startuj,nikt ci tam krzywdy nie zrobi,A jak trochę porobisz to zatrybisz oco chodzi.Pomyslności w N.R.

Firma AB Construction Sp.Z.o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

qaz-jestem chętny.

tad

Musisz mieć papiery i coś umieć.zresztą tam są same wtyki

tad

To jest są złodzieje i wyzyskiwacze.Byłem i widziałem. Resztę pomyślcie sami.

Mazur-pozdrawiam h..a!

qaz

Myslałem żeby zebrac paru kolesi ,,odważnych,,ktorzy pracowali dla tych pasożytow i zrobic im koło (usunięte przez administratora) zamęt,byłby jakiś chętny?

mazur

BARDZO NIEUCZCIWA FIRMA...WRECZ POWIEM ZŁODZIEJE !!

Jony

Master zgadzam się z tobą.Praca w tejże firmie to dobry materiał na reportaż o funkcjonowaniu polskich firm za granica,przestrzegania kodeksu pracy i bezpieczeństwa,oraz o wyzysku pracowników...Popieram kolegę odradzam wszystkim pracy u nich..

Master_Ins

(usunięte przez administratora) patrza zeby tylko z człowieka wycisnać 200% normy a na koniec miesiąca opierdolić na godzinach.OSTRZEGAM WSZYSTKICH OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM.Wały na urlopach , stawce ,odbijają za kwatery i dojast do pracy,z umówionymi zjazdami do kraju problem zawsze...A pan Mazur(majster)(pozdrawiam cie huju) przodownik w tej firmie ma powaznego pierdolca z powikłaniami,dla niego nie liczy sie człowiek tylko przerob i betonn zresztą którego nawet nie umie z kubikować.(usunięte przez administratora)

Oszukany

Bardzo nieuczciwa firma.Nie wyplacaja wszystkich przepracowanych godzin.Pracownik pokrywa koszty zakwaterowania i dojazdu do pracy.Na umowie 13.40 brutto euro na reke 8 euro. Tepo spore.Majstrowie jak leci zryte głowy.Czlowiek sie dla nich nie liczy. Osobiscie odradzam.!!!

qaz

Potwierdzam co kolega ,,pisze,,A WYSTARCZYŁO BY tylko nie grabic tej stawki i nie traktowac ludzi jak niewolnikow czy to korwa tak dużo zarządzie AB Construction!

qaz

Zwrot podatku masz jak się rozliczysz, a urlop wykorzystujesz na bieżąco tak że .. . ..

mam pytanie. czy po powrocie jest zwrot podatku i kasa za urlop?

gnom

Dodam jeszcze że trzeba mieć kasę , bo dojazd do Stargardu na szkolenie BHP i podpisanie umowy, to twój koszt. Biuro też dziwne ,tam nic nie wiedzą ,albo nie chcą mówić o warunkach pracy,czy o atmosferze ,ogólnie niezły horror.

sorry ala niewiem

qaz

Chyba jestes jeszcze młody, takich firm jest troche w polsce ,Polbau, Kormal, Marella, itd wszyscy jada na tej samej zasadzie drzec ile sie da ale z tych ochlapow co ci zostanie da sie wyżyć.kursy to semozesz robic w zatrudniaku . Zabierasz mi troche czasu tymi blachostkami podaj nr tel to zadzwonie do ciebie i se pogadamybedzie szybciej , pozdro z Egiptu już niedlugo u nas tez bedzie to samo co tu.

qaz

Nie bądź śmieszny jak chcesz 13 tke to do budżetowki.Dowoża do pracy busami, jak jest blisko do pracy to mozesz sie bujac rowerem,

Zostaw merytoryczną opinię o AB Construction Sp.Z.o.o. - Warszawa

AB Construction Sp.Z.o.o.