Opinie o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. w Bydgoszcz

@operator kamery arsen lipen, chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum zabronione jest podawanie danych osobowych pracowników firmy. Proszę Cię, trzymaj się głównego wątku dyskusji. Na forum zaglądają potencjalni kandydaci zainteresowani informacjami na temat firmy. Czy orientujesz się jaką umowę proponuje firma SKRAW-MECH nowym pracownikom?

@Marta

To może byście usunęli te dane osobowe które dalej wiszą na stronie zamiast zadawać głupie pytania .

Igor

Może wiecie na jakie stanowiska może firma potrzebować pracowników?

@bialykask, jakie masz odczucia co do pracy w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH? @Molier, masz na myśli rotację w dziale Marketingu? Dlaczego @bialykask jest innego zdania? @Ananiasz, musisz się liczyć z tym,że nasze forum jest dostępne publicznie co może mieć swoje plusy jak i minusy. Zachęcamy do komentowania i czekamy na Wasze uwagi. Pamiętajcie, że każdy zamieszczony komentarz musi być zgodny z naszym regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin )

Gosc80

Konkretnie ile ma teraz dobry frezer cnc ze znajmością sterowania Fanuc i Heidenhain plus podstawy programu OneCNC cad/cam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko DAM PRACE
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ziomek

Widziałem ogłoszenia i pracę. Jak w firmie . Dobrze ?

@Ziomek

No super zarobki 1800

Jaką płacą tak się robi amen

Tez ktos

Czyli miałam racje :D Jestes malym śmierdzącym leniem ... tzw. "Nierób" :) zapisz tu swoje nazwisko to napewno problem z terminowoscia wypłat sie dla Ciebie rozwiąże. Zasiłki dla bezrobotnych wyplacaja w terminie :)...

Ananiasz
@Tez ktos

Stwierdzenie "miałam" daje do myślenia i sugeruje, że jest to któraś z pań z pięterka. Czyżby kadry interesowały się zdaniem pracowników?

Też Ktoś
@Ananiasz

Ananiaszu. A może specjalnie ujete miałam jest po to aby zmylić :) jak łatwo jest manipulować myśleniem człowieka ograniczonego :)

@lolo rozumiem, że w firmie miały zajść pozytywne dla pracowników zmiany. Czy od czasu Twojego komentarza coś już uległo poprawie? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób, które myślą o aplikacji do firmy.

@Marta

Troche sie zmienilo minimalne podwyzki od 1zl do 3 zl

Pracuję w Skraw-(usunięte przez administratora) kilka miesięcy i mogę powiedzieć, że moim zdaniem firma się zmienia na dobre (w porównaniu z tym co czytałem i słyszałem od innych). Wypłaty na czas, wprowadzono system premiowania, prezes jest gotowy wyłożyć pieniądze na poprawę stanu rzeczy (zaczęli bardziej dbać o bezpieczeństwo, serwisować maszyny). Jest dużo do zrobienia ale trwają prace nad poprawą produkcji (ponoć nawet planistę zatrudnili bo nie było planowania w ogóle więc nie dziwne, że był bałagan). Jak się poprawi terminowość to i kasa będzie do dyspozycji i powinno być jeszcze lepiej - ja jestem pozytywnie nastawiony po tym krótkim okresie w firmie.

fakt jest taki nie jest ciekawie Nowy Prezes Zapewnia ze bedzie lepiej

Skończcie to bezsensowne gadanie.... Co to da, że góra załatwi robotę skoro dół tego dobrze i w terminie nie zrealizuje ( i nie zawsze z winy produkcji) Jeśli dół nie wykona swoich obowiązków dobrze, to góra nigdy nie przyciągnie dochodowej roboty. Mimo wszystko obie strony muszą ze sobą współgrać, a nie tylko wytykać sobie błędy, bo tak można w nieskończoność. Pewnych rzeczy się nie zmieni ...... niestety. Weźmy się wszyscy do pracy.

Prawda jest taka , ze ztego zakladu musi zniknac . Uklady, znajomosci...moze nie az w tak wielkim stopniu ale sa. Pracujacy na gorze licza na to ze ci na dole beda paracowac i cieszyc sie tym ze jest praca. Ci na dole... hm wiekszosc stara sie jak najlepiej udawac ze "tyle" robia... Ci rzetelni to mozna powiedziec garstka. Moze przyciagneli by na swoja strone sporo tych leniuchow ale ... ale po co szybko robic i duzo robic??? Pozniej nie bedzie co robic a Ci z gory nie potrafia zalatwic tej pracy. Firma ma taki potencjal ,wstyd!!! Potrzebna jest niezla rewolucja. trzeba wyeliminowac tych ktorzy wpedzaja firme w dlugi. tych z dolu i gory. Trzeba zaczac dzialac. inaczaej juz nic z tego nie bedzie.

Podejrzewam że jesteś z tych nierobów z góry dzięki produkcji na dole wy macie wypłaty także trochę szacunku my pracujemy chcemy mieć za płacone frajerzy

Też ktoś

Byś się zdziwił skąd jestem :) jak szanujesz swoją pracę tak was pracowników szanują ... a twoje teksty "frajerzy" pozostaw w swoim patologicznym środowisku i zabierz się za robotę

Żeby pracować to trzeba miec co robić a nie maszyny robią puste przebiegi .trzeba mieć też kasę na materiał żeby coś zrobić niech szanowna góra ruszy też swoje 4 litery i zacznie dzalac a nie tylko ukranicow zatrudniać

Tez ktos

A co maja ukraince do tego ze jestes leniwy... ??przestan plakac, skoncz robic puste przebiegi wokół hali i weź sie za robote ... amen

Tez ktos

Ruszcie swoje tylki do roboty to zacznie placic. NIEROBY JEDNE!!!

Alam

Czy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Spółka z o.o. ma oferty z tego roku?

Grześ

No chyba jest skoro firma woli ukraińców niż Polaków.

Prawilny

Czy jeszcze jacyś Polacy w tej firmie pracują?

Klono

A elektryk przy utrzymaniu ruchu ile u was może zarobić? Mam zawodowe plus SEPY i 5 lat doświadczenia za sobą.

@cewik

Pracownik ds. technicznego przygotowania produkcji, czyli gość po studiach technicznych, tak? Te 12-15 na godzinę to netto oczywiście?

pracownik gorszego sortu

może masz i rację, że Ukraińcy dobrze pracują, tylko dlaczego są lepiej traktowani od nas Polaków? Bo chodzi o pieniądze. Nam już nic nie można zabrać (goła stawka)a KRISMAR podzieli się z kim trzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 640 ocen.

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.