Opinie o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

nie qw nie zł

Napiszcie coś fajnegoooo .Pleaseeeeeee.

mnb

w/w bardzo lubię za rzadko się uśmiecha .A jak się już uśmiechnie to wygląda jak milion dolarów. Wiem wiem ( nie jestem dzieckiem) sprawując takie stanowisko trudno o dobry humor i uśmiech. Pozdrawiam serdecznie ;))))). Do pracownika(2015-06-06 12;05;52) człowieku inteligentny inaczej czasami ludzie piszą z błędami specjalnie dla fanu (czyt. dla jaj).Nie oceniaj innych swoją miarką ;)))).Pozdrawiam serdecznie.INTELIGENTNYCH inaczej oczywiście też ;))))))))))))))

qwert

Da sie ja tam go lubię ;))))

marek

A stym Andrzejem Nowakoskim da się dogadać czy to gbur.

gadamy o tej na szarych szeregów

MNT

Widzę, że jest jakieś nieporozumienie, bo łączycie dwie firmy- La Lorraine ma zakład w Nowym Dworze, a w Michałowie i Legionowie jest firma Nowel Piekarnia Nowakowski. A tu mieszają się opinie o tych dwóch firmach...

pli

To dlaczego tam pracujesz ?.Do której grupy byś się zaliczył ?.I co tak plujesz tym jadem padalcu .Czyżbyś mierzył innych swoją miarką ? ;(

mnb

WSZYSTKIM wszystkiego najlepszego z okazji zbliżającego się DNIA DZIECKA .Obyśmy mieli jak najwięcej i najdłużej(całe życie) w sercu i duszy coś z dziecka.I Zachowywać się jak dziecko czasami to nie grzech.No przynajmniej ja tak myślę .Pozdrawiam serdecznie.

młody

iak tam teraz z wypłacaniem kasy czy jest na czas.

Aey

Ludzie czy was porabało totalnie zejdzcie z niej o pracy piszcie .Zanim rzucisz w kogoś kamieniem najpierw zastanów się co sam (sama)jesteś wart.Najłatwiej w kogoś obrzucać gó....m .Pozdrawiam wszystkie zmiany .I kierowników oczywiście też -NIUNIA

A w t ym Wedlu jaka stawka na godz. ?????A może by tak do Wedla .Niech ktoś napisze

PO CO TE CHAMSKIE WPISY KADRA KIEROWNICZA TEZ TO CZYTA POMYSLĄ ZE SAMI DEBILE TU PRACUJĄ A JEDNAK NIE O PRACY LUDZIE PISZCIE O PRACY POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIEROWNIKÓW A WAM SZANOWNI PRACOWNICY ( I SOBIE)DUŻO DYSTANSU DO SIEBIE I DO WSZYSTKIEGO WOKÓŁ:)

Produkacja

Rozpoczyna się sezon pracy w Wedlu.Poszukujemy pracowników produkcji.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel: (usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora) Work Express Warszawa ul Jagielońska 3.

uu

to ja poprosze kierownika o zabranie premi bo juz nie wiem co z ta kasa robic a od nadmiaru gotowki w glowie sie przewraca.I wnetrznosci niestety tez ha haaaaaaaaaaaaaaaaaa

qqqqq

ja mam za duzo wolnego za duza stawke na godz. ludzie co z wami?????.Ogarnijcie sie tylko byscie sie domagowywywali .o co wam chodzi zupelnie nie wiem o co wam chodzi.to juz przesada .zapie....ac nie gadac bo jak nie 6.50 jak nie zwolnij sie buuuuuhaaaa ha taaakkkk no tu jest polska fffajjjjny krajjjjj

modry

to po ile czasu na te wypłate się czeka

Kierownik zakładu @N

Jak ci się nie podoba to zawsze możesz się zwolnić, na twoje miejsce jest kolejka chętnych. Jeżeli jesteś taki mądry to sam załóż sobie firmę i płać każdemu po 3000 zł w terminie. Żyjemy w wolnym kraju na co czekasz?

ania

z szarych szeregów?

abc

pracuje dosc dlugo recepta na wszystko jest dosc prosta etaty dla ludzi male chociazby podwyzki troche szacunku kierownik pracownik i odwrotnie a bedzie lepiej(usunięte przez administratora)

Spejson

Witam, mam pytanie co możecie powiedzieć o standardach pracy w innych działach, konkretnie sprzedaży czy marketingu? Czy problemy z wypłatami również dotyczy innych działów, jak atmosfera itp...

Y

zwolnij się

Zostaw merytoryczną opinię o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.