Opinie o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Zapomniałeś dodać o jeszcze jednej grupie - nieroby. W której grupie jesteś? Ja premię dostaję co miesiąc choć nie strzelam z ucha. Nie obrażaj ludzi z którymi pracujesz. Mnie na siłę tu nikt nie trzyma . Chcę to pracuję a jeżeli mi się by nie podobało to odchodzę. Może warto żebyś rozważył taką możliwość(kamil56). Nigdzie nie ma idealnie.

zainteresowany

Na dzień dzisiejszy jaka jest stawka dla nowego pracownika i po ile godzin sie pracuje

Artur

dostaliście wreścje te wypłate.

odradzam. Praca jak każda, (usunięte przez administratora) Mało wolnego, tylko jedna zmiana.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Artur

Chcialbym sie dowiedziec jakie sa warunki pracy na tej nowej piekarni w legionowie, a takze jak z wynagrodzeniem i czy sa wyplacalni. Pytam bo wybieram sie tam do pracy na produkcje

Artur

Chcialbym sie dowiedziec jakie sa warunki na tej nowej piekarni w legionowie. bo wybieram sie tam do pracy na produkcje, interesuje mnie tez jakie sa zarobki i jak z wypłacalnościa?

elo123

Nie zatrudniajcie się u nich. (usunięte przez administratora)

bobek1234

no ciekawe czy wypłata będzie na czas w tym miesiącu?

Najgorszy pracodawca z możliwych. (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Przędzie bo przędzie, ludzie muszą gdzieś pracować dlatego są takie niskie stawki. Kierownictwu nie zależy na zgromadzeniu zgranych zespołów i zwiekszeniu wydajności a może nawet podwyżki w przyszłości bo sami nie wiedzą co będzie za miesiąc.Logistyka!!!(usunięte przez administratora)

Pani_B

(usunięte przez administratora) Oni myślą że, ktoś będzie pracować mając po 3-4 dni wolnego. A wolne potrafią tak ustawić "dzień wolnego ,dwa do pracy potem znów wolne", więc łatwo sobie wyobrazić 4dni wolnego na 30dni w miesiącu. Na święta też nie ma co liczyć na TALONY czy 13-tke.

Bolek

W tej firmie nie ma mowy o pracy zmianowej ludzie pracują po 3-4 miesiące na jednej zmianie a rotacja jest ograniczana przez kierownictwo do zera. (usunięte przez administratora)Z całego serca odradzam.

13kompania

glupoty na 2 zmianie w lajskach nikt nie pije zmiana jest zgrana i kazdy pomaga kazdemu 13kompania rzadzi

ona37

a na te impreze to z mężem czy z żoną bo to w jakiejs restrauracji cos wiadomo bo tak cicho ???

@ndrzej

Proszę wszystkich rozsądnie myślących i mających chęć do pracy podchodzić do tych wszystkich katastroficznych wpisów zdroworozsądkowo. Jak wszędzie przy dynamicznym rozwoju mogą występować przejściowe trudności - przejściowe. wszystko jest na dobrej drodze. Jeżeli , ktoś nie chce tego zrozumieć to ma prawo odejść i tyle. Nie ma się co wysilać na jakieś subiektywne opinie.

hehehe

(usunięte przez administratora) :) ja tu tylko tak wpadłem:) Pozdro:)

ktos

Nowakowski??chyba nie jest tak zle, tylko Panowie kierownicy (nie wszyscy) nie maja pojecia o tej pracy i nie wiadomo co tam robią. Dojeżdzaja ludzie z Plonska i okolic i chociaz transport maja za darmo. wiec moze jednak da sie tam pracowac??? Są gorsze obozy pracyyy.....

Powiedzie, jak się teraz pracuję w tej piekarni. Słyszałam, że nową produkcję otworzyli w Legionowie. Jak tam jest, cięzko na tej produkcji?Jaka atmosfera, ludzie?

skup palet

[usunięte przez moderatora] za drogo sprzedajesz te palety ! Daj spokój, troszkę taniej,

tofik

jaka daja podstawe przedstawicielkowi:???i ile moze zarobic:???mozecie powiedziec jestemm przed rozmową....

Zostaw merytoryczną opinię o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.