Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o.

anonim 2016-03-02 23:58
Niestety gorąco nie polecam, pracowałam w centrali firmy na zlecenie jakieś pół roku. Panuje tam ogólny bałagan, moim zdaniem nie umieją dobrze przeszkolić nowego pracownika, tylko później wymagają. W dziale jakości panuje bałagan, pani kierownik sobie najwidoczniej nie radzi a ma/ lub miała prenetsje do nowych pracowników. Po przepracowanym pół roku nawet na zlecenie należy się szacunek do człowieka, a nie do ostatniej chwili trzymanie w niepewności, rozumiem, że mogli kogoś zwolnić, ale nie traktować jak śmiecia i mówić, dzień przed skończeniem umowy, że tak będzie ona przedłużona po czym w dzień później po przepracowaniu planowo 8h oświadczać, że jednak dziękujemy.
NIEKOMPETENCJA PANI KIEROWNIK
nick 200 2016-11-18 11:10
żenada.
były pracownik GP 2016-12-23 13:44
(Warszawa) Firma beznadziejna. Pracowałam tam przez 3 miesiące nie mogąc doprosić się o umowę od samego początku. Ciągle były jakieś problemy, wypłaty na czas nigdy nie było, zawsze natomiast jakieś wytłumaczenie. Po rezygnacji z pracy PIENIĘDZY W OGÓLE NIE DOSTAŁAM. Aktualnie sprawę zgłosiłam do PIP-u i do sądu. Żałosne zachowanie ze strony pseudopracodawcy, unika kontaktu, nie odbiera telefonów i nie odpowiada na SMS-y. Zgłosiłam to bo to niedopuszczalne. Zdziwi się chłopaczek...
okradziony 2017-07-08 09:54
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. JACEK NOWAKOWSKI. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia ponad pół roku. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Proceder oszukiwania jest bardzo prosty. Jacek Nowakowski zleca prace do wykonania płaci za pierwsze faktury. Firmy nabierają zaufania, po czym zleca coraz więcej robót i już przestaje płacić. W ten sposób zostało oszukanych kilkadziesiąt firm na kilkadziesiąt milionów złotych. W tej chwili sprawę prowadzi Policja - Wydział Przestępczości Gospodarczej i Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkich poszkodowanych uprasza się o zgłaszanie do wymienionych instytucji. Przy jakichkolwiek rozmowach telefonicznych lub bezpośrednio w biurze o zaległych finansach Jacek Nowakowski zachowuje się bardzo arogancko, nie wywiązuje się ze składanych obietnic.
Dona 2017-07-14 14:06
Nie polecam pracy w tej firmie, chyba że lubicie żyć w ciągłym stresie...
Firma meblarska 2017-07-28 11:52
Zgadzam się, nie tylko Nowakowski Piekarnie Sp.zo.o., ale również Nowakowski Gorąco Polecam Sp.z o.o.. W drugiej spółce oszustwa w postaci szybkich realizacji bez późniejszych płatności.
Sprawdzamy z biurem prawnym teraz w Wydziale Przestępczości Gospodarczej te informacje. Jeżeli się potwierdzą sprawa na pewno będzie nagłośniona. STOP OSZUSTOM GOSPODARCZYM.
oszukany. 2017-08-18 22:21
Sprawę prowadzi Wydział Przestępczości Gospodarczej w Częstochowie i Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Dodatkowo występują wpisy w Krajowym Rejestrze Długów.
Zostaw swoją opinię o Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o.