brak logo

Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o.

anonim 2016-03-02 23:58
Niestety gorąco nie polecam, pracowałam w centrali firmy na zlecenie jakieś pół roku. Panuje tam ogólny bałagan, moim zdaniem nie umieją dobrze przeszkolić nowego pracownika, tylko później wymagają. W dziale jakości panuje bałagan, pani kierownik sobie najwidoczniej nie radzi a ma/ lub miała prenetsje do nowych pracowników. Po przepracowanym pół roku nawet na zlecenie należy się szacunek do człowieka, a nie do ostatniej chwili trzymanie w niepewności, rozumiem, że mogli kogoś zwolnić, ale nie traktować jak śmiecia i mówić, dzień przed skończeniem umowy, że tak będzie ona przedłużona po czym w dzień później po przepracowaniu planowo 8h oświadczać, że jednak dziękujemy.
NIEKOMPETENCJA PANI KIEROWNIK
6
nick 200 2016-11-18 11:10
żenada.
były pracownik GP 2016-12-23 13:44
(Warszawa) Firma beznadziejna. Pracowałam tam przez 3 miesiące nie mogąc doprosić się o umowę od samego początku. Ciągle były jakieś problemy, wypłaty na czas nigdy nie było, zawsze natomiast jakieś wytłumaczenie. Po rezygnacji z pracy PIENIĘDZY W OGÓLE NIE DOSTAŁAM. Aktualnie sprawę zgłosiłam do PIP-u i do sądu. Żałosne zachowanie ze strony pseudopracodawcy, unika kontaktu, nie odbiera telefonów i nie odpowiada na SMS-y. Zgłosiłam to bo to niedopuszczalne. Zdziwi się chłopaczek...
2
Zostaw swoją opinię o Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o.