Opinie o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Schollglas. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schollglas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

xxxxxxxxxxx

Ludzie przyjdzcie do nas pracować do szklanej meliny bo jak was niema to mamy dodatkowe godziny!!!

llldlwqld

Dobrze to ujołes panie Hary to jest przykre co tam się teraz dzieje coraz gorzej,ludzie zawistni jeden chce byc lepszy od drugiego a tyle samo się zarobi czy (usunięte przez administratora) bardzo szybko czy mniej szybciej to 1300 i gonisz przy maszynie!!!

Hary

Szkoda czasu i nerwów tylko norma,podwyższanie normy za smieszne pieniądze za 4brygadówke brak słów !!!!!!!!!

bambo

lepiej kible sprzątać niż tam szkło produkowac za 1200 zł w tym nocki...ludzie z daleka!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Schollglas? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sandomierz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Rambo

ten zakład to jeden wielki slams z maszynami powojennymi!

Cien

I oto cala prawda o Tym zakładzie syf malaria omijajcie go z daleka jeśli możecie pozdrawiam wszystkich z obozu pracy

gość

laleczko choc do nas na zmiane nikt nie bedzie cie testowal to my damy sie testowac tobie

łowca
@gość

Jeśli ktoś szuka nowych wyzwań to zapraszam. Szukam kierownika produkcji szkła i dekoracji na szkle. Zainteresowanych proszę o kontakt z PSP International w Warszawie.

Gucio

A ja jestem śmiertelnie znużony i wypalony , nawet za komuny nie doświadczyłem takiego braku szacunku jak obecnie. To żle dla firmy i dla tych z pracowników ,którzy chcieliby normalnie pracować i zarabiać godziwe pieniądze. Dyrekcja ma udział w zyskach więc ciśnie i to na nas spada obowiązek wypracowania tychże. Więc nie wierzcie że Niemcy chcieli wam dać jakieś pieniądze , oni dali je już komuś innemu .

nickol

a jakie tam sa zarobki ? np ile zarabia zwykly pracownik, ile administracja ksiegowe?

@nickol

zwykły pracownik 1300 na rękę a nadzorcy od 3000 w górę

Bez studiów

Dlugi? To kiedy chcesz te kamienie zaliczyc? Wlasciwie to sie nie dziwie czemu kamienie. W koncu kamien lupany to twoj swiat

bezimienny

Krótko pisząc jeżeli decydujecie się przyjśc tutaj to musicie zaopatrzyc się w narzędzia do eksploatacji powojennych maszyn z lat 40,50 do produkcji szkła.Bo już nawet narzędzi coraz mniej. Dziwię się że te maszyny jeszcze zipią.

@bezimienny

na ten moment narzędzia niepotrzebne wystarczy sobie przygruchać panieneczkę tam nie jedna z zwykłego druta nawet wiertarkę zrobi trzeba popytać gdzie najlepsze i norma zaliczona hihi

długi

nie wiem bałwanie bez studiów spod jakiego kamienia wyszedłeś ale lepiej wróć tam z powrotem wejdż pod niego i nie wychodż bo mogą cię zdeptać

Szolowiec

Ogólnie to jest naprawde bardzo przykre że tak dawniej dobrze presperująca firma tak zeszła na dno i zrobił się cyrk na kółkach który najgorzej w okolicy wyzyskuje ludzi za nieduże pieniądze.

Louis

tam jest meksyk!!! Pan od wiertarek nie odróżnia wiertarki od latarki!!!ale jest i rządzi!!! albo ten srok- czytaj "od srania"...to wszystko chyli sie ku upadkowi a najwazniejsze jest to ze winy nie zostaną przebaczone i bedzie można dostac w przyslowiową japę za darmo :)...czekamy.

Bez studiów

Dlugi..czyt.cienias.pier......glupoty. a tak jasniej dla ciebie. W d... mozesz NAS najwyzej cmoknac troglodyto/trudne slowo? Prawda?Wikipedia CI pomoze.pozdrawiam!!!!

długi

nie wie dlaczego wszyscy narzekają że jest żle ja uważam że jest normalnie jak w każdym obozie pracy tak jak w oświęcimiu kapo dostawało 2 kromki chleba więcej za gnębienie współwiężniów tak nasze [ obecnie już wasze ] akwarium dostaje trochę więcej kasy żeby was gnębić i poniżać czego niemcy zawsze chcieli.mam nadzieje że kiedyś się otrząsniecie i 300 ludzi pokaże tym 10 gdzie jest ich miejsce

gośc
@długi

(usunięte przez administratora)coraz gorzej tam się dzieje akwarium zamówiło już na jeśień baty żeby podwyższac norme i produkcje tylko zdrowie można tam stracic i nerwy taki jest własnie Scholl

xxxx

Niewarto tu przychodzić ta firma to jedne wielkie mniej niż zero!!!

gość

Maszyny złomy, brud i syf jak w mało której firmie tylko szkoda nerwów to co się dzieje tutaj a jeżeli się pracownik będzie zabardzo wykazywał to na początku pochwalą a potem będą gonić i dadzą premię na odwal znikomą.

Czysta prawda

Firma w której zachorujesz zostaniesz zwolniony niby firma SchollGlass a zatrudnienie przez firmę Eko-Plast i Santa Eko NIemiec tylko się smieje z tego syfu w Sandomierzu a Polskie robole zapieprzają za marny grosz gdzie nawet dobrze człowieka nieposzanują.Szkoda czasu jeżeli się niejest zdesperowanym lub niema się ciężkiej sytuacji to niewarto tutaj przychodzic.

dfghgdfh

Niepolecam nikomu tego syfu kibel nie firma najniższa krajowa plus wymagania i wyzysk jak mało gdzie atmosfera ludzie bardzo wobec siebie wilkiem i zawistni ogólnie szkoda zdrowia na ten syf taki jest własnie Scholochaust

nic nie umię a tu pracuje
@dfghgdfh

ludzie przyjdzcie tu pracowac bo jak Was nie ma to my mamy przymusowe nadgodziny

Zostaw merytoryczną opinię o Schollglas - Sandomierz

• Jak się pracuje w Schollglas?

Zobacz opinie na temat firmy Schollglas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Schollglas