Opinie o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Schollglas. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schollglas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Jimi

Witam chciałem się zapytac jak wkręcic się do Scholl Glass gdyż na cv nieodpowiadają ? z góry dzięki za odp

ELIZA
@Jimi

NIE WKRĘCAJ SIĘ TAM BO SZKODA ZDROWIA-----TO FIRMA KRZAK DNO MUŁ I WODOROSTY!!!

Tiniu

Przestancie się dołować i napiszcie lepiej czy jakieś fajne laski w tej robocie macie? to może się postaram tam o robotę bo jak jest naco popatrzeć to i robota lepiej idzie.

Wodz siedzi w szklanym biurze i wydziera ryja nad swoimi pachruściami bez szkoły kelnerami,murarzami,mechanizatorami i jest jeszcze cyrkowiec i myśliwy w jednym. :D wow !! Totalny brak szacunku do nikogo ma wielki wódz,tarza miesza z błotem straszy jakimiś dziwnymi karami,przychodzenie nieodplatnie do pracy albo mając DW...no kryminał moim zdaniem ale coż...tak to jest. Nie polecam totalnie tej firmy absolutne dno i muł!! płaca śmieszna a wymagania zbyt wygorowane. Mam nadzieje że to padnie razem z Wodzem a ludziom życzę znalezienia nowych miejsc pracy a Wodzowi zeby ktoś nim tak potarzał i upokorzył...powodzenia ludzie nie dajcie sie!!!

zyzio

Szkoda pisać co się tam dzieje, napewno lepiej nie będzie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Schollglas? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sandomierz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Gucio

Jeśli nie jesteś zdesperowany,nie przychodż do tej firmy. Nie zarobisz tu nic więcej ponad minimum socjalne .Nie nauczysz się niczego-nie będzie cię miał kto nauczyć . Prawie wszyscy , którzy coś potrafili odeszli lub zostali zwolnieni. Nie ma szans na podwyżkę,nie ma szans na awans . Nie spodziewaj się że znajdziesz szacunek u przełożonych . Ludzie ci nie mają za grosz kultury a pracowników traktują jako zło konieczne i swoich wrogów. Ogólnie atmosfera w pracy jest zła , ludzie w większości podli i wrogo do siebie nastawieni. Trudno się pracuje w firmie, gdzie nadzór wymyśla nowe sposoby jak ci dokopać. Obraża ludzi,poniża,zastrsza.

długi

lidzak scholl ma tylko szkło i to dobrej jakości

długi

jeśli ktoś nie chce pracować w scholo kałście to może odejść puki jeszcze można bo w przyszłości nie wiadomo jak będzie akwarium zamówiło pejcze aby podnieść produkcje zamiast zwolnień mają być kary cielesne ,a ostatnio zwolniono człowieka bo nie pozwolił się wyzywać ''PANU;PIESKOWI TOFIKOWI

kartix
@długi

Tofik miał trudne dzieciństwo,był zamykany w komórce z ziemniakami i taka sama bulwa jak ziemniak wyrosła mu zamiast mózgu...człowiek zakompleksiny i niewykształcony do piastowania takiego stanowiska ale jak wiadomo tacy są TAM potrzebni...mam nadzieję że Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy zagra dla Tofika w 2016 roku. pozdrawiam.

true

Skrok to (usunięte przez administratora) po nieskończonej zawodówce.

monti

Rodziny to rozbina i "pokazuje" malarkom PAN a la PANK. Wyśmienity Kadrowy.

timer

no tak Sobieraj to dno! krótko: ok 1990 roku prowadzony przez strażników zakładowych przyłapany na kradzieży za "reke"...dalasza kariera zatrudniny niewiadomo jak z powrotem (chyba łapówka w formie jajek i jabłek tak modna w tym okresie - pózniej zaczął sam stosować proceder i przyjmować podobne korzyści rolne + schab bez kości - sam byłem świadkiem). Ogólnie w trakcie całokształtu sprzedał ok 10 pracowników - czyli przyczynił się do zwolnienia tych osób... jak mu nie jest wstyd??? Myśle że ludzie niedługo go zlinczują...

cien

tak panowie co piszecie to prawda pracuje już tu 4 lata i widze to na codzien to nie zakład pracy tylko manufaktora.A tych naszych koordynatorów to Malec powinien wyp.... na pysk,bo tylko lataja sieja zamęt, przyp....się do pracowników a sami niec nie robią.

jegomosc

(usunięte przez administratora)pracowalem kiedys z tym czyms gosciu na niczym sie nie zna rysowal jakies wykresy po halach jak taki czlowiek moze na takim stanowisku byc? kompletne zero bez szkoly :) w dodatku sepleni sobie :)

karykaturakadrowiec

co może Pan z kadr...nic...popatrzcie jak on sie zachowuje.Roztrzepany roztrzesiony w dziwnej fryzurze ala punk? tak wyglada kadrowiec|? albo jego przełożony co zjada 11 słodkich bułek 5 rogali i 3 ptysie ten słoń z grębowa...jednym słowem dinozaury poprzedniej epoki :) caly scholl .

lolek
@karykaturakadrowiec

(usunięte przez administratora)to jakies nie porozumienie na rozmowie strszy ze nie wolno chodzic na l4 bo on takich ludzi bedzie zwalnial trzeba ta wyslac jakas inspekcje pracy bo ten czlowiek to jakies nie porozumienie

hydraulik

czy pompa wyniesiona z okamerowanego magazynu automatyków i ślusarzy działa nadal w domu dyrektora w Maliniu pod Mielcem??? no to jest żenada jakaś...kazać wynieść pompe do prywatnego szamba...krótko z SZAMBA do SZAMBA :)

xxx

Funki jak jesteś tak dobrze poinformowany to zawsze możesz zadzwonić na bramę i niech sprawdza (usunięte przez administratora)ak byś miał tyle rozumu co(usunięte przez administratora)zbywa to pierw sprawdził byś a potem pisał. Podejrzewam ze jesteś jakąś ciota nieradząca sobie w pracy i (usunięte przez administratora).Jak ktoś ma problem niech powie to prosto w oczy. Tu tylko pisze banda tchórzy nienadających się do niczego. A kto wie może dzięki Malcowi i reszcie tacy debile jak Ty jeszcze pracują w tym zakładzie.

Gucio

A jednak pan (usunięte przez administratora) po wielu latach pracy i doświadczeń, stał się niezłym fachowcem w pływaniu po wierzchu. Nauczył się przyjmować opinie swoich pracowników jako swoje, wtedy kiedy jest to dla niego korzystne i bezlitośnie odcinać się od nich jeśli popełnią jakiekolwiek błędy. Spychologia i dupochron to podstawa egzystencji ludzi z tzw. "Akwarium" ,firma przynosi zyski pomimo ogromnych strat jakie generuje system zarządzania produkcją . Więc chyba wszystko w porządku ,a to że maszyny złom , ludzie przemęczeni, często niekompetentni ,hałas,smród,upał,nienawiść ,to szczegół nad którym nie warto się pochylać bo tylko głowa rozboli. Nasz niemiecki pracodawca marzy tylko większym zysku , nasi polscy pracodawcy pragną tylko zrobić mu dobrze ,a my kłócimy się między sobą więc mają i nadal będą mieć wolną rękę, w tym co robią .Maluczki nie obrażaj się na Krajacza bo facet[S] rzeczywiście jest dość obrzydliwy choć niekoniecznie z wyglądu

funky

najmłodszy hartownik F-403 PAN G. pociągający %%% alko %%% w weekendy i na nockach to dopiero szef!!! SZEF RZĄDZI I KRZYCZY!słóma z buciorów wystaje a zwalniać sie miał 15 razy i co??? no kto go przyjmie jak słome przed wejsciem zostawi??????????? what?

brat tolka

on był kiedyś rudy z tego co pamietam,teraz jest siwy,kamufluje sie zwierze...baaa kameleon, no nie moge jajka bierze i jabłka,bieda przez niego przemawia - z tego co wiem nie nawidzi go 99% ludzi na wydziale,dlaczego wszystkich wyrzucili a on został??? Tolek masz racje...kara musi go spotkać.

tolek

Malec to znawca od kierowania rozumie i umie czytać rys.-techniczne jednym okiem jak to potrafi tak jak widzi ślepy i głowa na bok nic nie wie sobieraj to jego ukryty piesek , aby się utrzymać podpowiada malcowi co ma zrobić .sobieraj chroni swoich przydubasów co mu przynoszą jajka owoce inne produkty za darmo i ich chroni .Ten człowiek nic niewie złodziej Sobieraj

krajacz

jak (usunięte przez administratora) z wystającymi zębami lekko po 50-tce si może być mistrzem od szlifierek...tyle szkła co on wyniósł, a składował u brata w betoniarni w Sandomierzu a wcześniej pod stołem do rozkroju LISEC i sprzedawał bo za komuny to chodliwy towar był. Prowadzony był za bramę w asyście straży zakładowej. Lata mineły a wstyd pozostał,wystarczy pogrzebać a już śmierdzi...

Zostaw merytoryczną opinię o Schollglas - Sandomierz

• Jak się pracuje w Schollglas?

Zobacz opinie na temat firmy Schollglas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Schollglas