Opinie o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Schollglas. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schollglas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

xxx

Problemem w tym zakładzie nie są ludzie, tylko ten zezowaty Zenek z wioski z pod Mielca. Kiedyś przyprowadzil swoją rodzine do zakladu i tłumaczył dzieciom ze jak się nie bedą uczyć to bedą tak zaiwaniać...zero szacunku do ludzi pracujących i dobrych fachowców...tylko kamery,bat,kara i zastraszanie, tylko zamiana tego człowieka na stanowisku coś może zmienić (a ty sprzedawczyku zębaty pospolity się nie ciesz,Synunia już ci miotełke kupił u kwaska i klateczki czekają na ulicy Maciejowskiego - już niedługo)

alvaros

Najniższa krajowa + wyzysk jak (usunięte przez administratora) ludzie mają dośc bo nikt niechce zaiwaniac norm taki jest własnie sholl syf jakich mało.

franek

No to ile na rękę jest na początku ? Jest choć 1500 netto ?

długi

nie narzekaj na polski rząd bo do tej firmy nic nie ma to nasi bossowie tak rządzą niemiec dał podwyżki ale nasi rozdzielili je między sobą bo na robotniku nikomu nie zależy jak coś nie tak to kopa w cztery litery i do widzenia chociaż ostatnio zaczeli się zastanawiać dlaczego nie ma chętnych do pracy przecież oni przyjmą każdego nawet z grupą inwalidzką byle była by sztuka i żeby można się było na kim wyżywać a tu coraz mniej podań

ojciec dyrektor
@długi

podań mniej a ludzie zmykają bo mają dość,jak coś potrafisz to cie zaganiają i robisz za całą resztę szkoda gadać.wiadomo dyrekcja ma w du.. aby do przodu.ale rząd bez winy nie jest bo sam dał prawo do oszukiwania i to rządy doprowadziły do prywatyzacji a co za tym idzie skazały ludzi na łaskę pracodawcy

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Schollglas? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sandomierz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
ojciec dyrektor

praca w tej firmie nie jest zła tylko zależy na jakim stanowisku się robi..najgorzej to maja krajacze ale za to większa część z nich ma lepsze zarobki to samo z ludźmi z ramek muszą ostro (usunięte przez administratora) ale premie są.na podwyżkę nie ma co liczyć na innych stanowiskach chyba że już sie ich postawi pod murem to dadzą coś na (usunięte przez administratora) ale nie ma co narzekać takie są realia, polski rząd na to pozwolił to sie ma (usunięte przez administratora) na pracownika szkoda tylko takich ludzi co naprawde sie starali a ojcu dyrektorowi było szkoda hajsu na premie itp.

długi

przestańcie się czepiać tego hartownika on pił pije i będzie pił a boss dobrze o tym wie więc nic mu nie zrobicie miejcie go gdzieś on nie jest taki zły tylko mu bije na dekiel od tej gorzały

obibok

Cóż tu można napisać, wszystkim źle, no to zróbcie jakiś strajk i tyle

cad30

drodzy pracownicy scholokaustu santa-eko eko-ramu scholla nikt nikogo nie zmusza do pracowania w tym syfie trzeba się zapytać popatrzyć w ogłoszenia i opuścić lokal w myśl madrej sentencji "jeśli praca tobie szkodzi zmień pracę o co chodzi" zamiast swoje frustracje wypisywać na tym śmiesznym forum, raduja się tylko te dwa patałachy co patrzą w swoje smartfony nad ranem czy ludzie na nich robią czy juz nie mają siły z akwarium co się ubiorą w swoję jaskrawe kurteczki i szwab co im daje premię jak wam pogrożą że was zwolnią. pozdrawiam i życzę szybkiego znalezienia nowej pracy :)

...

jak sądze so to ludzie dorosli wiec ciąze, romansy ,itd nie powinno to kogos obchodzic

...

No ok , a teraz zapytam Was wszystkich, którzy tak obrabiają du.., co mają te romanse, czy zapładnianie do pracy w hucie? przecież to nie dzieje się na zakładzie barany.Każdy kto to czyta to się śmieje z Was :)Pokazujecie jaki macie " wysoki poziom inteligencji" prawie po moje kostki sięga :)

hartownik z dużego pieca C

Panie (usunięte przez administratora)musisz wiedzieć że dziecko jak i ślub był planowany a co do chamstwa to niestety ale co do niektórych osób tak tylko można dotrzeć. swoją pracę wykonuję rzetelnie i efektywnie szczegółowych informacji możesz uzyskać u Mistrza hartowania lub Dyrektora produkcji.Proszę nie odwracać uwagi od panujących problemów na tej zmianie kosztem kogoś innego. a tak w ogóle to poco tu piszecie mówcie co kogo boli prosto w oczy ale warto wejść na tą stronę i poczytać co piszą ludzie kupa śmiechu. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

abcdef...
@hartownik z dużego pieca C

Najpierw usuń słomę z butów,a następnie ogarnij się człowieku co ty wypisujesz. Najpierw pozbieraj te wszystkie flaszki przez siebie wypite co leżą gdzieś pochowane wzdłuż dużego pieca a dopiero gadaj o SUMIENNOŚCI I RZETELNOŚCI. Każesz nam szkło kłaść TAK więc TAK kładziemy i są wyniki dobre,ale nie to ty zbierasz oklaski i pochwały a na nas masz za (usunięte przez administratora) ałuję że cię nie sprzedałem jak miałeś 2 promile i to kilkanaście razy,nie musiał bym patrzeć teraz na ciebie...wiele osób to potwierdzi więc uważaj co i jak do nas mówisz,może cie nagramy??? nie wiadomo a szef lubi takie przygody.

Dobrze obeznany

Dlaczego każdy pisze zmiana C ogółem. Tam tylko co niektórzy odwalają niezłe numery np. Katarzyna J chodzi na wolne a ma zaliczane dniówki i w ogóle dużo o niej można pisać , Robert P i Wioletta Z-K tez niezły numer odwalili i żona byłego wózkowego Justyna C z jakimś chłopakiem (on chyba pracuje w transporcie na tej zmianie)a na dodatek najlepszy kolega jej męża. Trzeba być płytkim jak zatkany kibel na parterze żeby takie numery robić. Prawda pr C zmiany?

bigglas
@Dobrze obeznany

co do numerów to niezłe numery odwala hartownik z dużego pieca ze zmiany C .Jak go widzę to z daleka czuję jak chamstwo śmierdzi po drugie on też nie miał czucia w torbie a się innych czepia

gosc

nareszcie jakies mądre stwierdzienia brawo

gosc

pary sie porobiły mezatki z zonatymi i na odwrót zdrady gonią zdrady

gosc

Ktoś napomniał o zmianie D i zastanawiam się co tam może się dziać aż tak godnego uwagi?

gosc

fakt na tej zmianie są osoby które maja wiecej na sumieniu chocby ostatnie wydarzenia za m..p.

lol

znam ich oboje z z punkty widzenia faceta widze ze sa razem szczesliwi a to jest najwazniejsze ja tez jestem w zwiazku z inna kobieta i tez ludzie na nas napierdalali ale mam to w dupie i oni pewnie a takie opinie o kims, swiadcza o płytkiej inteligęcji obrabiajacych dupe, bez powazania lol

@lol

Z pracy gamoniu, naucz się czytać !!! a kto z kim jest to już nie Twoja sprawa !!! weź się do roboty a nie obgaduj ludzi !!!

gosc

Niby z jakich obowiązków wywiązuje się ta zmiana? A co do zazdrości to naprawdę niema czego zazdrościć temu facetowi wręcz współczuć. ona dla faceta zostawiła to co najważniejsze dla kobiety

...

Dajcie już spokój tym ludziom, na prawdę musicie mieć nudne życie, że aż tak wnikacie w cudze życie, istna żenada bądź zazdrość. A jeżeli chodzi o zmiane C, to tak się składa, że wywiązuje się ze swoich obowiązków a nawet ponad stan, gdyż zamiast plotkowania zajmuje się pracą. Także pod tym względem to możecie Nas pocałować w du... :)

gosc

W jednym muszę się zgodzić ten folwark na zmianie c nie powinien w ogóle powstać. Pan "brygadzista" dał się omotać jakiejś tam panieneczce to niech teraz płaci za jej niewyparzoną buzie.A znana jest z tego że nie myśli co mówi . Szkoda chłopa ale ma co chciał i niech się nie łudzi że ona kiedyś zmądrzeje bo to nigdy nie nastąpi.Żal tylko dzieci.

Zostaw merytoryczną opinię o Schollglas - Sandomierz

• Jak się pracuje w Schollglas?

Zobacz opinie na temat firmy Schollglas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Schollglas