Hotel pod Ciżemką

Sandomierz

Opinie o Hotel pod Ciżemką

Aneta

@adam - poproszę o dodawanie wpisów zgodnie z regulaminem serwisu GoWork.pl. Takie komentarze utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w Hotelu pod Ciżemką. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników, bądź uczestników wątku. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze.

adam

Pan d jest spoko :) Natomiast pani S jest sfrustrowana bo zostawił ją mąż dla młodszej i jak to bywa w takich przypadkach wyżywa się na ludziach jeśli ma tylko jakąś okazję

Aneta

@Agnieszka rozumiem, że dobrze wspominasz swoją prace w hotelu. Wspominasz o szkoleniach i możliwościach rozwoju. Mogłabyś powiedzieć o tym coś więcej? Na jakie szkolenia można liczyć?

Agnieszka

Pracując w Ciżemce można wiele się nauczyć. Pracowałam tam kilka lat, obecnie przebywam za granicą. Zdobyłam cenne doświadczenie, które dziś bardzo mi pomoga. Jeśli sumiennie wykonujesz powierzone obowiązki, zostajesz doceniony. Dodatkowym atutem są zapewnione szkolenie co niesie za sobą możliwość rozwoju. Szczerze polecam!

Aneta

Obecnie Hotel pod Ciżemką poszukuje KELNERA/KELNERKI. @FIRE ANGEL może mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie właśnie na tym stanowisku?

werfedfg

@nogona teraz widze ze szukaja managera restauracji w Sandomierzu do zadan takiej ososby nalezy miedzy innymi zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów,dbanie o rozwój restauracji i jej renomę na rynku,rekrutacja, szkolenia i zarządzanie podległym personelem

domi

Czy w ogóle jest szansa na dostanie pracy w hotelu pod Ciżemką? Bo tak piszecie czym to niby jest praca i jacy to klienci sie trafiają, ale nikt słowa nie napisze o rekrutacji. Może ktoś wie, czy w ostatnich 3 miesiącach zatrudnili tutaj kogoś nowego? Czy raczej personel stały i nikt nie mysli o odejściu?

fokus
@domi 28.02.2015 04:48

nikt nie pisze o rekrutacji bo takowej nie ma obecnie aktywnej z tego co mi wiadomo . Jeżeli potrzebują kogoś do pracy to robią chyba takie szybkie rekrutacje które zazwyczaj i tak polegają na tym , że bierze się kogoś znajomego , bo lepiej żeby kasa poszła przecież do znajomych osób niżdo kogoś zupełnie obcego.

Piciacia

Trudnych ludzi to akurat w każdej pracy można spotkać. Nawet jak ktoś jest sam sobie szefem to podobnych historii może się spodziewać, dlatego sugeruję się nie nakręcać. Osoby, które mają w sobie jakąś empatię powinny sobie w spokoju ducha poradzić z każdym 'trudnym' klientem. Pytanie tylko czy kasa jaką oferują jest warta wysiłku.

ala

Ja akurat wiem, że to nie bulka z masłem, praca stojąca i czasem trudni klienci, mam doświadczenie, to jak będzie, warto?

FIRE ANGEL

Ludzie kochani jak czytam te bzdury które wypisujecie na temat "Ciżemki" to ręce mi opadają, normalnie już miałem zamiar dać sobie spokój . Mam dość historii wyssanych z palca o tym jakie niby tam jest piekło jedna cizia jeden dzień pracowała coś jej nie spasowało i wielkie bum zrobiła bo to przecież paniusia hrabianka co to nic jej powiedzieć nie można ,nie miała się do kogo wypłakać, to publicznie wypisuje głupoty jak to jest tam okropnie. Pracuje w "Ciżemce" wystarczająco długo, abym mógł ocenić panującą atmosferę pracy w tym miejscu i szczerze powiem, mi się podoba :). Gdybym nie chciał to bym nie pracował, nikt nikogo na siłę nie trzyma, a co do umowy to właścicielka zawsze pyta czy ją chcesz i nikomu kajdan na nogi nie zakłada, więc niektórzy niech się zastanowią co piszą. Praca jak w każdej innej restauracji, zasada jest jedna trzeba być uczciwym i rzetelnie wykonywać swoje obowiązki a wszystko będzie GIT, ale to chyba wszędzie tak jest , w każdym zakładzie pracy pracodawca tego wymaga w pracy się pracuje bo właśnie za to dostaje się pieniądze. Stres jest wszędzie, nawet praca za biurkiem w urzędzie jest stresująca i wyczerpująca, ale bez przesady nikt nikogo z błotem nie miesza... Jesteś miły i to działa w drugą stronę, a im lepiej wykonujesz swoją pracę i starasz się to jestes za to nagrodzony . Więc moi kochani nie wierzcie takiej osobie która pierwszego dnia w pracy mowi ze na zmywak nie pójdzie bo paznokcie się jej połamią i rączki odmokną, bo taka osoba nigdzie pracy nie znajdzie. Trzymajcie się cieplutko i pamiętajcie, że "Ciżemka" wcale nie jest taka zła jak ją inni przedstawiają. :) FIRE ANGEL.

Alinka

Dobra, to w końcu jak jest w hotelu pod ciżemką, bo juz się zupełnie pogubiłam, w ogóle moze najpierw zacznijmy od tego jakie są szanse na znalezienie tam pracy?

Klaudia

Powiem wam szczerze że restauracja nie jest najlepsza a pani kierownik jest [usunięte przez moderatora] chodzi i drze się odeszłam od nich po jednym dniu !!!!! tam nie da się żyć masakra nie polecam nawet wrogom

baśka

A ja tak patrze i myślę,że te negatywy to robota jednej osoby. Praca rzeczywiście ciężka, ale umowa jest, za nadgodziny płacą, przestrzegają urlopów, zwalniani też dostają ekwiwalent. Pracowałam więc wiem. A wpis o jakims starym żarciu to totalna bzdura, bo właścicielka na punkcie kuchni ma hopla i jebie bezlitośnie za uchybienia pod tym względem więc ktoś ewidentnie chrzani . Fakt faktem [usunięte przez moderatora] można było dostać, ale też potem Ok i bez problemów. Jak chcesz się opierdalać to nie dla Ciebie, jak nauczyć i dobrze zarobić to Ok, teraz pracuję w knajpie w Warszawie , bo za miłością życia pojechałam i szef mnie chwali jak dobrze wykwalifikowana jestem :-).

taktak

każdy chciałby nic nie robić i brać kasę ale tak nie ma..a w Ciżemce jeśli pracujesz uczciwie i nie obijasz się to wszystko jest w porządku. Co do Szefowej- każdy na Jej miejscu postępowałby tak samo bo każdy dba o swój biznes i co w tym dziwnego..

olalisiewicz

ja pracowalam tam wielokrotnie w wakacje i przyznam praca nie jest lekka jednak z Pania [usunięte przez moderatora] mam zwiazane bardzo dobre wspomnienia i choc bywalo nerwowo, zawsze konczylo sie dobrze, z usmiechem, Oczywiscie jak sie komus nie chce pracowac to nie miejsce dla niego, I co to za bzudry z niedobrym, starym zarciem, ja nigdzie gdzie pracowalam dba sie tam o swiezosc i jakosc produktow!

świat jest żły

Nikomu nie życzymy pracy w tym lokalu!!! Zgadzam się z wypowiedziami innych forumowiczów!

takkk

zgadzam się!Na porządku dziennym z ust właścicielki lecą [usunięte przez moderatora] i inne wyzwiska do pracowików niezależnie w jakim są wieku! Nawet najlepszy pracownik jest dla niej śmieciem nic nie wartym, nie ma do nikogo szacunku.

mysiii

W lokalu obraca się milionami, a pracownicy zarabiają miernotę, Ludzie płacą wielkie pieniądze za posiłki, a w rezultacie dostają wielkie [usunięte przez moderatora] mrożone, nieświeże, śmierdzące, doprawione odpowiednimi przyprawami, aby nie śmierdziało na talerzu klienta...

Pani [usunięte przez moderatora] Ciżemki ma zaburzenia psychicznie, sądzę, że to na tle nerwowym, traktuje pracowników jak ludzi podrzędnych, Rodem z Niemiec - Hitler... Na początku milutka, potem proponuje umowę na stałe i się zaczyna pułapka... Istny [usunięte przez moderatora] w jednym to pikuś! Wynagrodzenie jest śmieszne w stosunku do nawału pracy jaki tam panuje!

masz racje Edek byłem tam tylko szarym praktykantem ale juz teraz ja i moi znajomi wiemy ze tam na pewno w przyszłości pracować nie będziemy. Tam pracują ludzie ,którzy są chyba w desperacji, bez środków do życia.

Edek

Niestety prawdą jest stwierdzenie że właścicielka obiektu jest osobą chyba psychiczna. Zawsze pod koniec miesiąca wyszukuje tysiące haków żeby obciąć pensję. Chociaż te są na minimalnym poziomie. Początek miesiąca jest z reguły nerwowy bo nikt nigdy nie wie czy dostanie normalną kasę za pracę. Jak wszędzie są tam osoby które ciągną Ciżemkę, starają się ale są też obiboki którzy odwalają sswoje i resztę mają gdzieś.

Ciżemka niby pożądna restauracja dla kogoś z zewnątrz.Poniżanie i naśmiewanie się z pracownika jest tam na pożądku dziennym. Przełożona potrafi pracownika wykończyc psychicznie a po pierwszym każdego mca jest w złym humorze i zawsze znajdzie powód do obcięcia pęsji. [usunięte przez moderatora]

hrabia

Praca w Ciżemce jest jedynie dla ludzi o mocnych nerwach. Nie polecam nikomu absolutnie nikomu.

Zostaw opinię o Hotel pod Ciżemką - Sandomierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel pod Ciżemką