Opinie o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Schollglas. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schollglas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Nikt tu nikogo nie trzyma na siłę skoro nie odpowiada wam ta praca droga wolna. A najgorzej jak komuś się niechce robić tylko bajami się zajmuje jeszcze na forum

Robol

W Schollglas zatrudniani są ludzie przez dwie pod firmy Santa-Eko i Eko-Plast. Przez Santa Eko są niższe zarobki , z Eko Plast dostają 50 zł więcej. Ja pracuje przez Eko plast ostatnia wypłata wyniosła 1450 zł. Także porażka. Schollowcy dostają więcej ale już się nie zatrudnia przez Scholla tylko przez te dwie pod firmy. Praca sama w sobie nie jest zła ale atmosfera i ludzie to dramat. Wrednota,chamstwo i zawiść. Jak ktoś ma podobny charakter to się tam odnajdzie ja juz powoli mam dosyć.

xxc

A kim jes skrok d?

Mariusz

Witam, Co powiecie na temat pracy automatyka, jak wygląda praca w tym dziale?

pomocnik
@Mariusz

Większość dnia pracy jako automatyk spędzisz ze szczotką drucianą czyszcząc silniki elektryczne na maszynach z osadzającej się na nich wolnej krzemionki. Pozdrawiam

Mariusz
@pomocnik

Sądziłem, że poszukują automatyka a nie automatu czyszczącego. A tak poważnie, dzięki za odpowiedź na moje pytanko.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Schollglas? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sandomierz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Bakero

Po paru latach stracisz słuch,nic nie zarobisz,niczego się nie dorobisz,bedziesz traktowany jak odpad ludzki.Polecam

ziomal987

Czy ogólnie warto zatrzymać się na dłużej jako pomocnik operatora obróbki szkła w firmie Schollglass czy niewarto jak sądzicie?

Piko

A niech każdy zajmie się swoją robotą a nie nazwala jeden na drugiego.Na każdej zmianie jest to samo wyzysk a zarobki marne ale robić trzeba i tyle.

gość

uderzyć w stół nożyce się odezwą

gosc

Odkąd na zm C niema jednego .''osobnika ''jest wreszcie normalnie i to opinia wszystkich jest nareszcie spokój

paloma
@gosc

A zmiana A chwali sobie tego osobnika.

xxx

Jeżeli ktoś chce pracować uczciwie to mile będzie widziany na A zmianie a jeżeli przyjdzie szukać wrażeń to tylko na duży piec na zmianę C tam podobno teraz jest jeden wielki burdel na wałkach

@xxx

Każda zmiana ma swoje plusy i minusy. Fakt, faktem to nie jest praca ani dla ludzi ambitnych, ani dla chcących zarobić :(

Frezja

Przestrzegam wszystkich przed największym życiowym błędem! jak ktoś wpadnie na pomysł złożyć tam podanie,to niech natychmiast się w łeb jeb..nie młotkiem i to najlepiej pięcio kilowym.Jeśli ktoś się zdecyduje bo z głodu zdycha lub jest przygłupem(innej opcji nie ma)to pod żadnym pozorem niech się nie zgadza na duży piec i zmiane A------lepiej żebrać na ulicy.

gosc

A prawda jest taka że jest duże skupisko ludzi i zawsze ktoś komuś nie spasuje jak w każdym większym zakładzie pracy czy to będzie współpracownik czy brygadzista czy dyrektor takie życie niestety

to ja

jesteś w błędzie. dobrze byłoby żeby pracownik przed podjęciem pracy wiedział jakim człowiekiem jest jego przyszły przełożony. a czy jesteś anonimowy czy nie to niech się martwi ten kto ma coś na sumieniu, czyli pisze nieprawdę i oszczerstwa.

gosc

Ludzie co z wami ta strona nie jest przeznaczona do napierdzielania na kogoś ci z biura mają naprawdę beke z tego co wy piszecie na te wszystkie zmiany i na tych ludzi a pozatym nie jestescie tak do konca anonimowi niezdajecie sobie z tego sprawy?

xxx

Nie da się bez emocji patrząc na jednego z nich pseudobrygadziste BOSMANA to jest gość.Totalne bezmózgowie i beztalencie i uważający się za twarz schollglasu. Gratulacje dyrekcji za trafny wybór pseudo brygadzisty większego kabana wybrać nie mogli.

Bez studiów

Bez emocji jak widac nie ma o czym mowic

to ja

A jak oceniacie aktualnych brygadzistów? Proszę o spokojne i obiektywne opinie. Bez emocji.

Dorota

Witam chciałam tam wysłać cv na malarza jednak adres mailowy do kadr jest cgyba nieprawidłowy bo poczta mi wraca zna ktoś numer telefonu do kadr?

gg
@Dorota

do kadr nie ale jeśli chcesz tam się przyjąć to znam numer do dobrego psuchiatry

eldo

INZYNIER PROJEKTU CZY TAM PROCESU ZA 1700ZŁ + 100ZŁ BRUTTO NA ŚWIETA JAK W TAMTYM ROKU I BEDZIE SIE SZKOLIŁ NA TUŻ POWOJENNYCH MASZYNACH W CIĄGŁYM STRESIE...BUUAAHAHAHA.

elo

czytam co ty piszesz misiek i modle się za ciebie ...jedz dużo orzechów są dobre na mózg.

Zostaw merytoryczną opinię o Schollglas - Sandomierz

• Jak się pracuje w Schollglas?

Zobacz opinie na temat firmy Schollglas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Schollglas