Opinie o GOSPODARSTWO PASIECZNE "SĄDECKI BARTNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Stróże

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GOSPODARSTWO PASIECZNE "SĄDECKI BARTNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GOSPODARSTWO PASIECZNE "SĄDECKI BARTNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOSPODARSTWO PASIECZNE "SĄDECKI BARTNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Stróże

Ktoś

Witam. Ostrzegam przed pracą w Bartniku. Hamstwo. Baby robią co chcą z człowiekiem, mają za nic osoby młode, nowe w pracy. Przychodzisz do pracy powiedzmy na 7 czy tam 8 rano i ich głupia zasada jest taka,, wiesz na którą przychodzisz, ale o której wyjdziesz nigdy nie wiesz,,! Zero życia tylko robota i robota. Chcą żeby robić wszystko najlepiej 5 rzeczy na raz a w między czasie coś komentują jeszcze. Bo przecież one 0racuja już tam 20 lat, to myślą że wszystko im wolno. O umowie można zapomnieć. Za taką haruwe powinni płacić duuzo więcej.

@Ktoś

Hej, a przeważnie zostaje się dłużej na nadgodzinach? O to chodziło? Bo jeśli tak, to jeszcze pół biedy. Gorzej jak przychodzisz do pracy a tu jest jej tyle, ze po 4h firma kaze iść do domu. Koniec końców dobrze rozliczają wynagrodzenie? Ewidencja pracy jest prowadzona skrupulatnie? Dasz znać jaka ci stawkę zaproponowali, za w sumie tak ciężka prace?

Martysia Nowy wpis

Hej. :) nie widziałam niestety ofert dla przedstawicieli handlowych a widzę, że ktoś jeszcze dość niedawno nawiązał do tego stanowiska. w pszczelarstwie nie mam jeszcze doświadczenia, więc jest tu może jakiś handlowiec , który mógłby podzielić się opinia? watro byłoby pod względem finansowym pytać o zatrudnienie?

MIÓD WIELOKWIATOWY Nowy wpis

ZAUWAŻYŁAM DOPIERO NIEDAWNO ,ŻE NA ZAKRĘTCE OPAKOWANIA MIÓD WIELOKWAIATOWY 250G DATA SPOŻYCIA DO 15.10.2026 JEST INFORMACJA : KRAJ POCHODZENIA POLSKA , UKRAINA 1/2 PRZEZ WIELE LAT KUPOWAŁAM TEN MIÓD Z OZNACZENIEM , ŻE KRAJEM POCHODZENIA JEST POLSKA , TERAZ JUŻ REZYGNUJĘ Z NASTĘPNYCH WASZYCH PRODUKTÓW PONIEWAŻ PREFERUJĘ MIODY POLSKIE. W SKLEPIE TEŻ ZGŁOSZĘ UWAGĘ , ABY NA PÓŁKACH NIE WYSTAWIALI WASZYCH MIESZNYCH PRODUKTÓW , TYLKO 100% POLSKIE.

Kinga

Czemu na miodzie wielokwiatowym 400 g nie ma Na etykiecie wiadomości z jakiego kraju pochodzi Podejrzewam że jest to miód spoza Unii dodatkowo chiński bo w smaku jest ohydny kupiłam słoiki i wyrzuciłam to nie jest miód tylko ulepek cukru jak można taką truciznę dawać ludziom i jeszcze pisać że pochodzi z Unii

Ewa Nowy wpis
@Kinga

Zamówiłam na stronie jest napisane, że z Polski, a do mnie przyjechał miód z Ukrainy na zakrętce Polska i ukraina. Ja nie po to zamawiam produkt z Polski, żeby jeść ukraiński miód. (usunięte przez administratora) A na innym nie ma żadnego kraju pewnie też Ukraina

Opowiedzcie coś o pracy przedstawiciela handlowego. W tej ofercie napisali, że obowiązkiem jest Pozyskiwanie i utrzymywanie klientów, a jednocześnie piszą, że firma ma międzynarodowy zasięg. Czy zatem w celach pozyskania klientów spoza PL, to trzeba jeździć w delegacje za granice? Jak tak, to jaka jest stawka za taką delegację.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GOSPODARSTWO PASIECZNE "SĄDECKI BARTNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Wcześniej Pasieki nie znałem, teraz mi się pokazała gdy zostało dodane pytanie. Stróże to w zasadzie moja okolica a gdy z ciekawości sprawdzałem oferty w sieci to pokazała mi się taka dawniejsza dla pracownika rozlewni. Czy to będzie aktualne? jak teraz taka praca wygląda?

Clovn

Witam Złożyłem c.v na p.h. Proszę o info , czy warto , jakie zasady pracy , płacy i zatrudnia.

Ktoś

@Ktoś

UMOTER

Te wasze miody to totalna podróbka miód niby spadziowy a smak jakiegoś badziewia a nie miodu nie wiem czy jest tam 3% a rwszte to jakieś chemikalia. A ceny horrendalne za tę truciznę

Miody zafałszowane

Miód spadziowy zafałszowany Brak kontroli tej firmy.Zgłoszę !!!

@Miody zafałszowane

Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas na napisanie komentarza. Nasz miód jest produktem w 100% naturalnym, bez żadnych dodatków. Zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej: "Miód jest naturalnie słodką substancją produkowaną przez pszczoły Apis mellifera z nektaru roślin lub wydzielin żywych części roślin, lub wydzielin owadów wysysających soki roślin. Są one zbierane przez pszczoły, przetwarzane przez połączenie ze specyficznymi substancjami własnymi pszczół, odkładane, odwadniane, gromadzone i pozostawiane w plastrach miodu do dojrzewania". Aby móc odnieść się do Pani/Pana zarzutów prosimy przesłać więcej informacji na adres e-mail: bartnik@bartnik.pl, podając numer partii widoczny na zakrętce, oraz szczegóły dotyczące braku satysfakcji z zakupionego produktu (smak, zapach, konsystencja, cena... niezgodna z Pani/Pana oczekiwaniami). Oczekując powyższych informacji życzymy miłego i spokojnego dnia.

Józek
@GOSPODARSTWO PASIECZNE "SĄDECKI BARTNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nakazano Wam wycofać pyłek z oferty , dlaczego ?

Konie powinny być pilnowane oraz wyprowadzane na pastwisku a nie siedzą w bokszach sprzęt do zaprzęgu porozucany ja rozumiem żeby konie siedziały 1 dzień w boksu ale sprzęt porozucany i brak stajenego/nej

Aktualność
Zima nie straszna naszym zwierzakom! Regularnie wyprowadzanie na pastwisko (bez względu na porę roku) zapewnia im zdrowie i dobrą kondycję . Zapraszamy do naszego zwierzyńca zorganizowane grupy szkolne, rodziny z dziećmi jak i indywidualnych turystów, gdzie dowiecie się jak dbać i karmić  zwierzęta gospodarskie.
Paulinajulia

Ale jak tam przyjeżdżam codziennie konie nie są na pastwisku. Często w boksach tylko są .

paulinajulia

dlaczego konie nie są wypuszczane w zimie jeżdżę konno a w stajni której jeżdżę są zawsze są na pastwisku. konie powinny być do jazdy a nie od stania wiem ze są on też do zaprzęgu ale KONIE PONNINNY BYĆ CODZIENIE PRZYNAJMIEJ 4 GODZINY NA PASTWISKU

@paulinajulia

Dzień dobry, dziękujemy za Twoją opinię. Jednocześnie jesteśmy zaniepokojeni zarzutami obok których nie możemy przejść obojętnie. Biorąc pod uwagę naturalną potrzebę swobodnego ruchu i przebywania na pastwisku, opiekunowie naszych zwierząt, w tym koni, troszczą się o zapewnienie im optymalnych warunków hodowli. Nasza zagroda ze zwierzętami jest prowadzona i nadzorowana od świtu do nocy. Jesteśmy świadomi wpływu jaki ma ruch i świeże powietrze na zdrowie i kondycję koni, dlatego codziennie dbamy o odpowiednią ilość aktywności na pastwisku. Opiekunowie naszych zwierząt dbają o dobrostan i regularne wyprowadzanie koni i kucyków bez względu na porę roku. Właściciele umożliwiają zarówno grupom zorganizowanym, rodzinom z dziećmi jak i indywidualnym turystom kontakt ze zwierzętami oraz przejażdżki. Goście odwiedzający naszą zagrodę uczą się rozpoznawać różne gatunki zwierząt gospodarskich, jak o nie dbać i czym karmić. Nasz zwierzyniec pozostaje pod stałą kontrolą weterynarii, która monitoruje dobrostan wszystkich mieszkańców naszej zagrody. Z całą stanowczością oświadczamy, iż nasi podopieczni są utrzymywani w odpowiedniej kondycji, komfortowych warunkach oraz mają zapewnioną należytą ilość ruchu na świeżym powietrzu.

Klient

Dzień dobry, Zakupiłem w sklepie miód spadziowy wyprodukowany w państwa firmie opisany na wieczku 12/11/2024 oraz 14:51 1/5. Przykro mi to pisać, ale miód jest po prostu ohydny. Ma smak i zapach cukrowego syropu, który się komuś przypalił przy podgrzewaniu. Z tego powodu dominuje smak odpychającej gorzkości. Miód (jeśli to w ogóle jest miód) jest praktycznie pozbawiony wszelkich aromatów typowych dla miodu. Potwierdziły to inne osoby. Dla porównania mam w domu jeszcze miód innej polskiej firmy - jest bardzo smaczny, aromatyczny, nie za słodki, lekko kwaskowy. Państwa miód nadaje się niestety tylko do wyrzucenia - nawet strach nim słodzić cokolwiek, bo jego gorycz przypalonego cukru zepsuje smak słodzonej potrawy czy napoju. Przykre to, że tak renomowana firma wysyła na rynek coś takiego. Klient

@Klient

Dzień dobry Panie Krzysztofie, W odpowiedzi na Pana zapytanie pragniemy wyjaśnić, iż jako producenci miodu jesteśmy firmą z prawie 50 letnim stażem na rynku spożywczym i każdy miód wyprodukowany przez Gospodarstwo Pasieczne „Sądecki Bartnik” jest produktem 100% wartościowym i spełniającym wszystkie wymagania jakościowe. Nasz miód jest produktem w 100% naturalnym, bez żadnych dodatków. Dziękujemy za przesłany numer partii, dzięki któremu sprawdziliśmy rozlew z tego dnia. Zakupiony przez Pana miód jest w 100% miodem spadziowym, który pochodzi z europejskich pasiek a dokładnie z Włoch, Hiszpanii i Grecji. Każdy nasz miód zanim trafi do sprzedaży jest przebadany laboratoryjnie jeszcze jako surowiec, następnie po standaryzacji i rozlaniu go do słoików miód jest ponownie badany i zawsze musi spełniać wszystkie wymogi dopuszczenia go do sprzedaży. Przykro nam, że miód który Pan zakupił nie spełnia Pana oczekiwań organoleptycznych. Pragniemy wyjaśnić iż tegoroczne zbiory miodu spadziowego w Polsce były bardzo ubogie. Ponieważ zapotrzebowanie na rynku miodowym na spadź jest bardzo duża zakupiliśmy spadź europejską - włoską, hiszpańską i grecką, które różnią się smakowo od tej która występuje w Polsce. Roślinność z jakich pszczoły zebrały nektar oraz położenie geograficzne pożytków pszczelich mają istotny wpływ na smak, zapach oraz wartości odżywcze znajdujące się w miodzie. Możemy śmiało stwierdzić, że jest Pan smakoszem spadzi i dobrze pamięta smak tej polskiej, która jest w smaku łagodniejsza. Na etykiecie naszego miodu o gramaturze 250 g jest informacja o kraju pochodzenia. Spadź europejska którą mamy w sprzedaży zawiera głównie spadź z drzewa kasztanowca i dębu, która jest specyficzna, wyrazista i intensywna, gorzkawa i cierpka jak i dosyć mocno ziołowa. Spadź dębową wyróżnia wyrazisty smak z bogatym karmelowym posmakiem o mniejszym poziomie słodyczy jak większość miodów które znamy. W 2015 roku na Uniwersytecie Arystotelesa w Salonikach przeprowadzono badania w których porównano 48 próbek miodu z całego świata. Analiza wykazała, że miód z ciemnego dębu ma najsilniejsze działanie przeciwutleniające. Przeciwutleniacze są bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, chroniąc nasz układ odpornościowy. Ważną cechą greckiego miodu dębowego jest również wysoka zawartość ziaren pyłku. Dzięki zawartości spadzi pochodzącej z kasztanowca i dębu nasz produkt zawiera dużą ilość soli mineralnych, takich jak mangan, miedź czy żelazo i tym samym świetnie wzmacnia nasz układ sercowo-naczyniowy. Dla zakupionej przez Pana partii miodu posiadamy stosowne badania laboratoryjne oraz zawsze zostawiamy kontrpróbę więc możemy wystawić atest jakościowy. Dzisiaj rano próbka została również ponownie poddana ocenie organoleptycznej przez wykwalifikowanego pracownika laboratorium. Zapewniamy, że zakupiony przez Pana miód jest w pełni wartościowy i spełnia wszystkie wymagania jakościowe, w przeciwnym razie nie zostałby wypuszczony na rynek spożywczy. Mamy nadzieję, że powyższe wyjaśnienia będą dla Pana satysfakcjonujące. W razie dalszych wątpliwości prosimy o kontakt na adres mailowy bartnik@bartnik.pl Z pszczelarskimi pozdrowieniami Zespół Sądeckiego Bartnika

maggi

Jakim cudem miód kolendrowy pochodzący z Bułgarii może być wyprodukowany przez "Sądecki Bartnik" ???????

@maggi

Dzień dobry, dziękujemy za przesłane zapytanie. Jesteśmy producentem miodu naturalnego, jednakże nie wszystkie gatunki miodu są pozyskiwane w naszych pasiekach. Skupujemy miód zarówno od lokalny, krajowych jak i zagranicznych pszczelarzy. Uprawy kolendry należą w Polsce do rzadkości. Miód kolendrowy pozyskiwany jest między innymi w rejonach Morza Śródziemnego i właśnie z tego obszaru pochodzi miód, który zakupiliśmy od tamtejszych pszczelarzy. W ofercie Sądeckiego Bartnika można znaleźć również inne miody pochodzące z odległych zakątków, które nie występują w naszych szerokościach geograficznych jak np. miód eukaliptusowy pochodzący z Ameryki Południowej.

znajomy

żaden szanujący ph nie powinien chcieć tam pracować, ciągle oglądany gps, w aucie, które jest złomem technicznym, który nie przechodzi przeglądów, żenująco słaba atmosfera pracy, zero zespołu, każdy tylko patrzy jak donieść na kogoś innego, lepiej na L4 być niż tam do pracy

@znajomy

Kto donosi to zarabia.Zero świadomości teamu i konieczności budowania biznesu poprzez grę do jednej bramki ,raczej gorzkie doświadczenie niż słodkie.

Beznik
@Piotr

Dobrze powiedziałeś, zapomniałeś dodać że się r..cha z konkurencją :-D mogą na to pozwolić?

Alicja
@znajomy

Hej, a może dodałbyś coś na temat wynagrodzenia? Czego można się spodziewać na start w Gospodarstwie? Może stawka rekompensuje kwestie, o których wspomniałeś? ;)

@Alicja

Witaj @Alicja, w chwili obecnej trwa rekrutacja na stanowisko grafika komputerowego oraz specjalisty ds. eksportu. Jeśli jesteś zainteresowana którąś z naszych ofert zapraszamy do przesłania CV na adres mailowy podany w ofercie. Szczegółowe warunki zatrudnienia i wynagrodzenia są omawiane na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy!

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy powitać wszystkich Użytkowników platformy GoWork.pl, którzy poszukują informacji na temat firmy Gospodarstwo Pasieczne „Sądecki Bartnik” z siedzibą w Stróżach k/Nowego Sącza. Jesteśmy firmą rodzinną z prawie 50 letnim stażem w branży miodowo-pszczelarskiej i zależy nam na merytorycznych i kulturalnych wypowiedziach do których będziemy mogli się odnieść. Zapraszamy Państwa do otwartego dialogu, gdyż każda opinia jest dla nas cenną uwagą, dzięki której będziemy mogli usprawnić funkcjonowanie naszej firmy.

Jednocześnie przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum będą usuwane przez administratora portalu. Swoboda i anonimowość wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Przepisy prawne zakazują m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby, zawierających treści ubliżające, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. We wszystkich sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: bartnik@bartnik.pl

Serdecznie pozdrawiamy!
Nina

@znajomy naprawdę nie robią przeglądów pojazdów?

@znajomy czemu żenująca atmosfera ?

Nie polecam, szkoda nerwów. Właściciele chcą maksymalnie wykorzystać, brak zakresu obowiązków, chcą żeby wszystko umieć robić, aby jedna osoba mogła załatać wszystkie braki kadrowe. Ocenianie pracowników na podstawie wyglądu, stylu ubierania sie i wysokości obcasów .

Zostaw merytoryczną opinię o GOSPODARSTWO PASIECZNE "SĄDECKI BARTNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Stróże

• Jak się pracuje w GOSPODARSTWO PASIECZNE "SĄDECKI BARTNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GOSPODARSTWO PASIECZNE "SĄDECKI BARTNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOSPODARSTWO PASIECZNE "SĄDECKI BARTNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?