Opinie o Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk w Żnin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk w Żnin

Bb

Pracuje od 10 lat, nie widzę jakiś nietypowych problemów. Dla mnie jest ok.

TB
@Bb

Widocznie jesteś albo jednym z kierowników albo człowiekiem któremu brakuję do emerytury i woli siedzieć cicho Pracodawca gdy coś potrzebuje jest bardzo miły i uprzejmy ,ale gdy idziesz już po podwyżkę to zadaje pytania jakby był odklejony od rzeczywistości , kierownicy mają gdzieś pracowników , nie staną murem za żadnym pracownikiem ponieważ boją się o własne (usunięte przez administratora) , kierownicy non stop siedzą w biurze a gdy widzą szefa to szybko wylatują jak opętani i udają ,że coś robią , bardzo źle dzieje się w tej firmie dział elektryczny to jest masakra jeden na drugiego tylko chodzi i(usunięte przez administratora)ludzie ogarnijcie się bo niedługo Ukraińcy przejmą tą firmę i będą robić za (usunięte przez administratora) , , Nie polecam zatrudniać się w tej firmie i pracować za najniższą lub 500zl więcej , Ludzie są bardzo niedoceniani w tej firmie i odchodzą , niech wasz szef w końcu otworzy oczy zanim będzie już za późno Ostatni raz mówię wszyscy kierownicy są do wywalenia na zbity pysk non stop wysługują się ludźmi i nie potrafią się przyznać do własnych błędów tylko zrzucają to na odpowiedzialność pracownika

Zastanawiam się czy zazwyczaj poszukiwani są tutaj konstruktorzy oraz elektromonterzy skoro tylko te dwie oferty są teraz widoczne w sekcji z praca na stronie. do tego ciekawi mnie dział IT, nie wiem tylko czy konkretnie taki występuje. o sprzedaży czy HR już ze strony wiem, ale czy przyjmujecie także informatyków?

Bb

Pracuje od 10 lat, nie widzę jakiś nietypowych problemów. Dla mnie jest ok.

Ja tam spoza w firmy jestem, niby łapię tę sugestię, ale jak to w ogóle możliwe, żeby była co do tego sposobność? Jednorazowo być może ale twierdzisz, że ciągle dzieje się tak, że część stopów znika? Czemu pracodawca ma to by nie reagował? Kto zlicza zapasy?

Knur Nowy wpis

Chyba nie rozumiesz,nie trzeba wynosić całych elementów, można wióry, złom to wystarczy,to wstyd że tak wielka firma a tak marne zarobki!

@Knur

Niby to dobrze, że poprzednik nie rozumiał jak to działa, bo może by nie wynosił? :D mimo wszystko ten złom czy tez wióry firma wykorzystuje / sprzedaje? Wciąż to odbieranie jej wartości? Niektórzy pracownicy to widzą i milczą? Ludzie trzymają się razem i nikt tu na nikogo nie donosi?

TB Nowy wpis
@Bb

Czy to oznacza, że kobiet na wózek nie przyjmują? Widzę te opinie, gdzie ktoś pisał o jakichś zadaniach pobocznych, typu podnoszenie czegoś co wazy ze 30 kg chociażby. już pomijam te inne rzeczy o wadze 150. Tylko czy na rozmowie to byłoby tak wprost powiedziane? Patrzą przy tym na predyspozycje fizyczne kandydata przy naborze?

Czy pracodawca Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Bbbbb

Motywuje(usunięte przez administratora) zwolnieniem w razie nieposłuszeństwa i odmowy wyjazdu . Polecam zapytać pracowników.

Rozmowę kwalifikacyjną w Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Aaa

We wpisach wystąpiło nawiązanie do kierownictwa na mechanice? To jak teraz chłopak przyjdzie na wózek to pod jaki dział będzie podchodził? Chce się upewnić, ponieważ oferta właśnie widnieje dla operatora tu w zakładce a nie wiem jeszcze co pod co tu w firmie podlega, zresztą opinie zbyt aktualne to nie są tak na marginesie. Możecie wiec odświeżyć sytuację wózkowych? W jakim stanie są same pojazdy i za jaka maksymalną kwotę się pracuje?

Bbbb
@Aaa

Pod każdy dzial będziesz podlegal . Pracy na wózku jest max 2 godziny dziennie i to przy dobrym dniu . A tak będą cie rzucać do innych prac nie związanych z pracą operatora wozka widłowego. Często dźwiganie elementów, profili , blach ponad 30 kg , a nawet komory ważące ponad 150kg . Pensja najnizsza nasza ukochana plus może 200 zł.

Firma Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk prowadzi rekrutację na stanowisko elektromonter. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Kluska

Kierownik działu to osoba niekompetentna.Atarsi doświadczeni pracownicy nie pomagają nowym i warunki za najniższą krajową opłakane

Klaus

Teraz zwalnia dyscyplinarnie jednego z dwóch elektryków co ogarniają tematy z powodu odmowy wyjazdu a za dwa dni chce z nim rozmawiać .To jest chore .

Jak u was wygląda atmosfera, traktowanie i warunki finansowe w dziale konstrukcyjnym? Widzę że firma szuka kogoś na to stanowisko ale nie ukrywam, że szkoda mi czasu na bezproduktywne spotkania by dowiedzieć się że szukają kogoś za (usunięte przez administratora) Szczerze ale prawdziwe ;) Jak firma sama nie wiem czy szuka młodego czy doświadczonego konstruktora to nawet cv nie wysyłam bo wiadomo że szukają najtańszego Dzięki

Laki
@Marek

Zacznijmy od pieniędzy bo to najważniejsze, tak jak piszesz firma idzie po najniższej Lini oporu czyli płaca smieszna i na tym by skończył. Szkoda tracić czas. A co do atmosfery przerzucanie odpowiedzialności za ewentualne błędy między kierownikami a dzialem konstrukcyjnym , domyśl się jak to wygląda.

@Laki

Rzadko tu zaglądam ale jak juz patrzę to cos czuję ze taki Laki to ma chyba kilka osobowości pod wieloma Nikami i nie moze się zdecydować sam kim jest. A jeżeli ktoś chce poznać warunki pracy to chyba z pracodawcą najlepiej rozmawiać, czy nie prawda? Ja tu jestem prawie 10 lat i wiele na dobre sie zmieniło i firma robi duży progrres.Pozdrawiam

Tak jak wspomniałem, SZKODA MOJEGO CZASU (urlopu) na bezproduktywne spotkania i wysłuchiwania jakichś banialuk aby na końcu dowiedzieć że firemka to jednak szuka kogoś tańszego, albo mogą dać pincet więcej niż obecnie mam. Dla was takie spraszania pracowników na rozmowy to w tom i graj. Hr-ówa może się wykazać, czasem zabłysnąć jakimiś pytaniami z czapy, kierownik podpytać o to i tamto jak jest w innych firmach + zrobić sobie godzinkę przerwy na kawę. Dla mnie to cały dzień stracony. Zachęcam również innych kolegów konstruktorów do szanowania się to może z czasem branża ucywilizuje się. Pozdrawiam

Emilia

A co sądzisz o kwestii wynagrodzenia? Ktoś wyżej napisał, że jest bardzo słabo z podstawą. To prawda? 10 lat to bardzo długi staż pracy, firma jest skłonna na jakieś większe podwyżki, premie? Co z awansem po takim czasie?:)

Kot

Wielkie wymagania ,marne zarobki , pracuje tu od jakiegoś czasu i po nowym roku szukam czegoś innego . Myślałem że czasy donoszenia się skończyły , ale w tej firmie to chleb powszedni. Nie polecam

Sławomir
@Kot

Co za kasa i czy idzie się wyrobić w 8 godzinach? O co chodzi z tym donoszeniem, po co ludzie tak robią?

ChwdSz

Głównym "bohaterme " tego tekstu będzie (usunięte przez administratora) " produkcji W1 "inżynier " (usunięte przez administratora) Gość zwie się "(usunięte przez administratora)" a nie ma pojęcia o zarządzaniu praca na produkcji , nie umie planować pracy , nie dostarcza pracownikom materiałów do pracy ."Inżynier " który podłączył pod laser kompresor bez osuszacza i filtra czym spowodował 3 miesięczny postój lasera oraz dodatkowe koszty.Oczywiscie odpowiedzialność spadła na operatorów. Laser ten wykorzystuje powietrze do ciecia jak i do chłodzenia czego(usunięte przez administratora) nie wiedział.Przypomne to je(usunięte przez administratora)"Inzynier". Chodzil po produkcji i zawracał (usunięte przez administratora) swoimi życiowymi wywodami , staral się wyciągnąć informacje od pracowników które mógł sprzedać wyżej. Ale co to za inforamtor który sam (usunięte przez administratora)swojego szefa o postępach prac na produkcji i o dostępności materiałów . Jednak właścicielowi to odpowiada bo sam jest zakłamany i ma ludzi za (usunięte przez administratora) wykorzystując ich ile się da za marne grosze. Najważniejsze żeby jego kieszenie były wypchane. "Człowiek" bez honoru i zasada . Ciągle opowiada jaka on ma krzywdę, ile to nie płaci za materiał , podatki czy za rachunki . Tylko że on to sobie odbije na tych podrobionych i odpatrzonych maszynach na chińskich podzespołach. Wg niego pracownik nie ponosi żadnych kosztów , pracuje dla przyjemności . Wyplata ? Raczej jedna rata . Nie ma .To co tam się zarabia to jest na pograniczu (usunięte przez administratora) , za mało żeby żyć za dużo żeby umierać. Chcesz podwyżkę? Jasne , 1 zł do godziny to jest jak zbawienie, to coś na co się czeka cały rok. No chyba że nie masz odwagi zgłosić się po podwyżkę (tacy ludzie są na wagę złota).Bo najlepszy pracownik to taki który da sobą pomiatać ,nie będzie dyskutował no i najważniejsze nie pójdzie po podwyżkę. Jeżeli taki jesteś to jest "firma " dla Ciebie . p.s. (usunięte przez administratora) , miał być jeden bohater a wyszło dwóch... bywa . Co za historia , a jest tego więcej ale to może później... cdn

Julia
@ChwdSz

No to faktycznie jeśli jest tak jak piszesz to słabo to na produkcji wygląda jeśli o warunki chodzi. Mnie to by jednak sytuacja w biurze bardziej by interesowała a wspominasz o tych podwyżkach, to tu też tylko takie by standardy obowiązywały?

Irena

jak wyglada atmosfera poza biurem? jest ciekawsza niz w biurze bo na nia narzekaliscie ? jest oferta jako szlifiarz, idealna dla meza ale napiszcie czy sie tam dogadujecie czy tez są zgrzyty ?

Domi

W biurze atmosfera nie ciekawa, co tu dużo pisać. Nie polecam

Dorota

Dla zainteresowanych: Mech-Masz poszukuje pracownika na stanowisko Tokarz- Frezer: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/tokarz-frezer,praca.gov.plf80046fc235c4e8cede6c6598781fa1c,jaroszewo. Ja chciałam zapytać o oferty pracy w biurze, czy szykują się jakieś zatrudnienia?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk?

Inżynierek

W mech-maszu leży organizacja pracy oraz atmosfera, szczególnie na dziale elektryków gdzie pracowałem. Kierownik, który sprawuje tam WŁADZĘ uprzykrza życie każdemu pracownikowi, poza dwoma, którzy wyrobili sobie wygodną pozycję znacznie dłuższym stażem i nie interweniują dla własnego spokoju. W końcu ich problem nie dotyczy. Wulgaryzmy, krzyk na całego, poniżanie, żarty, brak organizacji, sprawianie problemów pracownikowi, utrudnianie pracy i oczernianie ludzi przed zarządem firmy to standard.

Justyna

Cześć! Chciałbym się dowiedzieć ile można dostać na start + jakie są godziny pracy i czego wymagają?

Adrian

Jakie są warunki pracy? Co oferuje firma dla nowego pracownika?

nastek

Tak cicho zrobiło się na forum? Macie powód żeby omijać je?

dodo

Jak wam tak źle w tym waszym MECH-MASZu to proponuję przenieść się do firmy baterfix po spomaszu tam mają zarobki ekstra no a warunki socjalne to już super no i przede wszystkim mają ogrzewanie zimą i wcale deszcz na głowę nie pada, albo do Ko-Bo gdzie polski niemiec sieje strach w całym zakładzie i zwalnia ludzi za byle co

adam
@dodo

a w mech maszu jest tak cieploza w spodenkach mozna robic smiech na sli chlopie co ty piszesz

Kazik
@adam

Adam, Jacek , Paweł - troll w jednej osobie , ale jaja chłopie ty chociaż używaj jednego nicku. Faktycznie internet w większości to (usunięte przez administratora) i powinno się rejestrować. czy ty jeszcze pracujesz w mechmaszu, masz jakiś kompleks czy jak ?

Ppp
@Kazik

No pewnie że pracuje i mało tego ciagle marudzi

kolesław

Każdy ma prawo do pisania swoich odczuć z pracy w firmie. Ja nie zgadzam się z niektórymi ponieważ to jest bardzo dobra firma.

A

Pidolisz piąte przez dziesiąte to po co dzwonicie. Abym wam doradził ? Aby wkurzać innych ;) Bo jak nie to osobiście wole zając się zbieraniem puszek :) Koleżanko, co usłyszałem to jednak twoja twaz jest przydatna, szanowana, lecz nieraz wkórwi ająca nie wiem jak dla innych mnie wkorzasz

Zostaw merytoryczną opinię o Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk - Żnin

• Jak się pracuje w Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk?

Zobacz opinie na temat firmy Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk?

Mechanika Maszyn Mech-Masz Szczeciński Henryk
  • Szpitalna 20