Opinie o GlaxoSmithKline w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GlaxoSmithKline. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GlaxoSmithKline na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GlaxoSmithKline w Warszawa

Ilona

GlaxoSmithKline to wiodąca firma w branży, rozwój i innowacyjność to ich cele. Myślę, że praca tu może być pewna i stabilna a przecież to bardzo ważne. Wysokie standardy jakie narzuciła firma są utrzymywane i pewnie z tego powodu niektóre osoby tak narzekają.

R.....

Jedna wielka korporacja tylko liczą się dla nich słupki a nie ludzie . Nie interesuja ich co ludzie mowia. Nowi ludzie przychadza i chcą wprowadzać nowe rządy a tu zaczyna sie praca o wpół a nie punkt o 6, 14 czy 22 na wszystko jest czas ale słupek trzeba zrobić. Kase można zarobić ale psychicznie idzie sie wykończyć... Nie wiem co gorsze być bogatym i głupim bo takiego z Ciebie robic czy życ na poziomie za mniejsza stawke

Jaro

Świetnie pracuje mi się w GSK i szczerze powiedziawszy nie zwracam uwagi na osoby mało sympatyczne, jest mi z tym dobrze.

Oczekujący

Jakie sa zarobki na produkcji i w utrzymaniu ruchu. Jaka atmoswera

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GlaxoSmithKline? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Farma

Pojawiła się u mnie oferta w terenie. Czy jakiś przedstawiciel może się odnieść do zapytania powyżej. Sama jestem bardzo ciekawa odpowiedzi. Czy po rocznym stażu w firmie farmaceutycznej, na ile można liczyć?

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego / farmaceutycznego w firmie GSK? np. - Jak duży region oni obsługują? - Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym? - Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie? - Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu? Mam też kilka innych pytań: 1. Czy 3500zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma GSK na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (3500 brutto)? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PF? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Gregor

GlaxoSmithKline jest wiodącą firmą farmaceutyczną i praca tu jest bez zarzutów.

ANNA

JEST W GSK TAKI JEDEN TYP, MÓWIĄ NA NIEGO "PAN TABELKA". KIEROWNICZYNA NISKIEGO SZCZEBLA, KTÓRY ZROBI ABSOLUTNIE WSZYSTKO, CO MU SIĘ NAKAŻE. TYP BEZ KRĘGOSŁUPA MORALNEGO I ZASAD, NIKT GO NIE LUBI I NIE SZANUJE. NIE POWIEM KTO. KTOŚ ZGADNIE?

Natalia

GlaxoSmithKline to świetna firma, dobre miejsce do pracy.

Patrycja

Jak oceniacie warunki pracy w tej firmie?

Mikrus

Super firma, szkoda że nie dostałem się tu do pracy.

Jak wygląda system 4-brygadowy w GSK i na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku w fabryce w Poznaniu?

LUPO

Młodzi... nie będę komentować.

LUPO

Przedstawiciele, marketingowcy, menedżerowie i kadra zarządzająca ogółem to ludzie o przeciętnym IQ bez wyobraźni i inteligencji, którymi można łatwo zarządzać i sterować, dlatego są na takich stanowiskach. Wcześniej ktoś wspomniał o osobie, która tworzy procedury nie mając pojęcia o tym, z awansu od recepcjonistki na wyższe stanowisko. Wymagania co do przedstawicela kosmiczne, a w rzeczywstości to jest łatwa praca i łatwy zarobek nie małych pięniędzy. Właściwie grupa zawodowa przedstawicieli i ludzi od marketingu jest nie potrzebna.

Maria
@LUPO

Ciekawe jak zmierzyłeś to "przeciętne IQ" w poszczególnych grupach ....

turbo

Operator produkcji obecnie po zmianie wysokości wynagrodzenia zarabia więcej niż dotąd. Początkowo jest się zatrudnionym przez pośrednictwo pracy Grafton. Konwersję do GSK przechodzą najlepsi.Pracownicy koncernu mają prywatną służbę zdrowia w Luxmed. (usunięte przez administratora) Oferta pracy jest jeszcze nadal aktualna. Kto ma doświadczenie na produkcji,zwłaszcza w farmacji może aplikować.Rozmowa jest 2 etapowa:przez Grafton i przez GSK. Obecnie nabór i rekrutacja jest chyba bezpośrednio przez GSK,przynajmniej tak wynika z ogłoszenia. Praca w oparciu o standardy farmaceutyczne,program na skaner MERP, praca częściowo z dokumentami,częściowo z automatycznymi maszynami,komputerem i skanerem.Podział na strefę czystą i szarą.Zachowanie zasad czystości i sterylności.Odzież robocza.Każdy pracownik otrzymuje swój identyfikator,login i hasło do systemu.Są szafki pracownicze na odzież,prowiant i rzeczy podręczne. System pracy: część koncernu pracuje na 3 zmiany w systemie 5 dni po 8 godzin,część w systemie 4-brygadowym.jest dodatek za 4 -brygadówke. Charakter pracy wielozadaniowej.Jeżeli ktoś ma doświadczenie,szybko ogarnia temat to z pewnością łatwo się wdroży.Można sprawdzić się i pracować dla lidera branży.

LUZAK
@turbo

Jedna osoba na strefie czystej na dwóch maszynach robiących dwa różne leki -zapomniałeś o tym napisać?????????.Merp dobre sobie -totalna porażka więcej pracy niż z Sap.Harmonogramy zmieniające się w piątek i panika przed weekendem. .Jeśli jesteś operatorem produkcji zatrudnionym jeszcze za Polfy to są pieniążki jeśli pózniej to nie ma szału.Dodatek za 4 brygadówkę - ile??? A o atmosferze w pracy lepiej nie pisać.Ludzie z nadzoru którzy byli normalni ''KONTYNUUJĄ KARIERĘ POZA STRUKTURAMI GSK''

Alina

w GLAXO zostały tylko repy i trzech na krzyż menadżerów bez planu na siebie oraz bez tzw. - wiecie czego.

Lemon

Czy staże są u nich płatne?

Margaret

ZTCW to jest coś takiego jak widełki dla danego stanowiska, szczególnie jak chodzi o stanowiska juniorskie.

Margaret

Hej, Klaro! Dziękuję za odpowiedź. Pracuję już od kilku lat, ale w zupełnie innych branżach niż farmaceutyczna. Studia kończyłam również niezwiązane z tą branżą. Dobrze znam dwa języki. Słyszałam, że oni chętnie biorą młodych ludzi bez doświadczenia. Tak, czy owak czy w tej sytuacji 3500 netto / m-c byłoby osiągalne?

Margaret

Ile zarabia się w tej firmie na stanowiskach "Submission"/związanych z przygotowywaniem dokumentacji leków?

Zostaw merytoryczną opinię o GlaxoSmithKline - Warszawa

• Jak się pracuje w GlaxoSmithKline?

Zobacz opinie na temat firmy GlaxoSmithKline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlaxoSmithKline?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GlaxoSmithKline