Opinie o Centrum Kształcenia Canova Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Kształcenia Canova Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Kształcenia Canova Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Kształcenia Canova Sp. z o.o. w Kraków

Słuchaczka kosmetyki 2022

Potwierdzam kierunek kosmetyczny jest bardzo słaby, zajęcia praktycznie w piwnicy, zimno i bardzo nie ładnie pachnie. Zajęcia odwoływane .Pani z biura bardzo nie miła. Jak zapisujesz to wszystko bardzo pięknie a później już nie jest tak fajnie. Brak kosmetyków na zajęcia - sucha teoria i tyle. Nie polecam tej szkoły. Szkoda czasu .

anzap
@Słuchaczka kosmetyki 2022

Zajęcia na kierunki kosmetycznym odbywają się w pracowni kosmetycznej, która nie mieści się w "piwnicy" tylko na piętrze. Pracownia w pełni wyposażona, nie ma problemu z brakiem kosmetyków.

Słuchaczka kosmetyki 2022

Ewelina
@Słuchaczka kosmetyki 2022

Jezu dobrze, że przeczytałam to raz jeszcze, bo nie widziałam na początku tego "praktycznie" i myślałam, że poważnie w piwnicy się uczycie. xd Nie rozumiem braku kosmetyków na zajęciach. Oni w ofercie mówią, że to tylko wykłady są czy jak?

marysieńka
@Słuchaczka kosmetyki 2022

kompletne bzdury i nieprawdziwe informacje piszesz słuchaczka kosmetyki:( mamy super pracownię kosmetyczną, wszystkie sprzęty i kosmetyki zapewnione do nauki, zajęcia praktyczne na wysokim poziomie:))) nie chodziłaś tam do szkoły, bo nie masz pojęcia jak wygląda tam pracownia /nie wspomnę o pisaniu bzdur, że pracownia kosmetyczna jest w piwnicy i że jest zimno na zajęciach /prxzeciwnie jest bardzo ciepło/ , zachęcam do odwiedzin pracowni kosmetycznej!

gosia@22 Nowy wpis
@Słuchaczka kosmetyki 2022

Wiesz nie rozumiem o jakiej pracowni piszesz. Chyba pomyliłaś szkoły:( Też uczęszczam na kosmetykę do canovy od września 2022 i mamy piękną, dużą pracownię z wszystkimi sprzętami i kosmetykami. Polecam szkołę.

Aleksandra Nowy wpis
@gosia@22

Byłam w Canovie na kursie kosmetycznym. Wszystko na plus, pracownia, kosmetyki, nauczyciele, wyposażenie kosmetyczne. Polecam!

Carola Nowy wpis
@marysieńka

zgadzam się z opinią Marysi! To jest naprawdę niezła szkoła z dobrymi nauczycielami, fajnie zorganizowaną pracownią i miłą atmosferą.

anzap Nowy wpis

Malwina

Ukończyłam szkołę canova w czerwcu 2022, jestem bardzo zadowolona, nauczyciele kompetentni, wszystko odbywa się zgodnie z planem zajęć, egzamin zawodowy zdałam, zajęcia praktyczne na odpowiednim poziomie, polecam.

Słuchaczka

Nie polecam zmuszają do podpisywania list obecności, odwołują zajęcia, nauczyciele bez kwalifikacji ciągle narzekający na brak zapłaty za zajęcia. Szkola czasu i NIE polecam.

Julia

ktoś tutaj napisał, że kadra w tej szkole się zmienia jak rękawiczki. wychodzi na to, że w tej firmie są roszady i rotacje. czym to jest spowodowane? pracownicy nie są zadowoleni? czy są zwalniani?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Centrum Kształcenia Canova Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Nie polecam tej szkoły tragedia , sucha teriera brak sprzętu, odwołane zajęcia, kadra zmienia się jak rękawiczki NIE POLECAM - SZKODA czasu.

Barbara
@Anna

Powiedz więcej o odwołanych zajęciach? Są odwoływane z wyprzedzeniem czy z dnia na dzień?

Joasia

Skończyłam w CANOVIE technika usług kosmetycznych. Egzamin zawodowy zdałam, pracuję w zawodzie. Nauczyciele wymagający, ale sprawiedliwi. Polecam!

AngelikaD

Polecam kierunek asystentka stomatologiczna. Konkretne wykłady z zajęć teoretycznych, porządnie prowadzone zajęcia praktyczne, dobra organizacja pracy!

GP

Właśnie ukonczylam kierunek Higenistki Stomatologicznej smiało mogę ta szkole polecić , gabinet świetnie wyposażony w sprzęt i pomoce naukowe. Przedmioty zawodowe prowadzone przez pania Dominike Holiat na najwyższym poziomie z dużym zaangażowaniem cierpliwoscia i motywowaniem . Pomimo pandemi i zajec zdalnych zotalam solidnie przygotowna do egzamninu teoretycznego jak i praktycznego .Pani Ania z sekretaritu przemila osobka , zawsze sluzy pomoca i wsparciem , za co bardzo serdecznie dziekuje ;)Jeśli komuś zależy na zdobyciu odpowiedniej wiedzy ,to polecam szkole Canova Krakow z czystym sumieniem ,gwarantuje ze będzie to dobry wybór. 5*****

Malwina Z

Byłam w tej szkole na kosmetyce, którą skończyłam i zdałam egzamin. Pani Justyna z pracowni bardzo wymagająca, ale z drugiej strony bardzo dużo się nauczyłam, kosmetyki i sprzęty zagwarantowane, materiał zrealizowany. Polecam.

kierunek Higienistka Stomatologiczna- trudny kierunek? jak wygląda teraz tryb nauczania?

Barbara

Jak obecnie wygląda praca w Centrum Kształcenia Canova? Czy odbywa się ona stacjonarnie czy w trybie zdalnym? Napiszcie!

Jolcia

Świetne zajęcia na florystyce, dużo kwiatów oraz pozostałych materiałów, a zajęcia z kompozycji Bożonarodzeniowych fantastyczne!

Katarzyna

Podpowiedzcie jak się pracuje, czy są obawy o dalszą prace z powodu pandemii?

Michal

Świetna szkoła te wszystkie wpisy to jedna wielka sciema konkurencji bardzo łatwo to sprawdzić w Oke jaka jest zdawalność egzaminu zawodowego w szkołach i ile osób przystepowalo do egzaminów polecam

Aga

Centrum kształcenia teraz online działa ?

Tragedia nic się nie nauczyłam , tylko ciągną kasę ityle. Odradzam omijać szerokim łukiem ,

Dawid

Co konkretnie nie podobało Ci się w programie nauczania? Wykłady były niejasne? A może odwoływali często zajęcia? Będzie to dla mnie bardzo cenna informacja.

Justyna

Popieram porażka, za te pieniądze lepiej wybrać się gdzie indziej

Jola

@sluchaczka możesz Napisać dlaczego nie polecasz ?

Nie polecam na fryzjerstwie jest gadka szmatka kawka, jakieś kserowki dają, na każdych zajęciach modelowanie i olejowanie tragedia... Zrezygnowałam po miesiącu...

Sluchaczka

Nie plecam strata czasu !

krakers

Jestem byłą uczennicą tej szkoły, właściwie to absolwentem tej szkoły na kierunku fryzjerstwo. Bardzo dużo się tam nauczyłam, zdałam egzamin zawodowy, przebyłam staż, a teraz mam swój salon fryzjerski. nie mam żadnych zastrzeżeń do nauki w tej szkole, nie podzielam opinii o złym wyposażeniu szkoły, wszyscy nauczyciele znają się na swoim fachu, pozdrawiam szczególnie Panią Jagodę i Panią Monikę!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Canova Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Canova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Canova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Kształcenia Canova Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Dembowskiego 12
    30-540 Kraków

Centrum Kształcenia Canova Sp. z o.o.