Opinie o "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 w Zawiercie

Chendzion

Czy firma przyjmuje do pracy przy budowie obwodnicy Iłży?mieszkam tam i szukam pracy bo przez tą pandemie z pracą jest masakra...ale trzeba coś robić...

@Chendzion

Przyjmują na Iłżę

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnio dodali 21 maja.

K.

Rekrutacja jest ciągle prowadzona bo nikt tam normalny długo nie wytrzymuje. Pracowałem w tej firmie. Umowa to (usunięte przez administratora) Żadnych dodatków a o wypłatę się trzeba prosić. Ostrzegam.

Na jakie benefity można liczyć w "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10?

Gal

Nie ma żadnych benefitów w firmie. Jedynie opłacane przez pracownika ubezpieczenie grupowe.

Pracownik intercor

Nie ma żadnych benefitów dla pracowników, zapomnij o czymś takim jak wczasy, bony itp. Ewentualnie możesz sobie sam płacić że swojej kieszeni za prywatną opiekę medyczną. W tej firmie to nawet wypłata na czas nie przychodzi tylko trzeba się upominac. Gdyby nie zamieszanie z tym całym wirusem, a prze to zawieszenie zatrudnień w sektorze budowlanym to już dawno bym z tąd odszedł. (usunięte przez administratora)

Serdeczny
@Pracownik intercor

Jeszcze nie było sytuacji, ze wypłata nie jest na czas. @Pytanie chyba jesteś z konkurencji

Wald

Naj Pan Bóg chroni wszystkich od współpracy z tymi (usunięte przez administratora)

Olga
@Wald

@Wald, a dlaczego? Nie wiadomo, czy piszesz jako pracownik, czy Intercor coś odnawiał na Twoje zlecenie i nie jesteś zadowolony. Mnie interesuje, czy poza ofertą pracy dla kosztorysanta są aktualnie inne, szczególnie dla pracownika magazynowego. Ktoś jest zorientowany?

Czy po rozmowie w "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Ciec spisuje godziny pracy. Haha gdzie ja pracuje...

Paweł spawacz

Pracowałem dla nich na działalności. Kierownicy na hali bardzo w porządku za to tam w księgowości mają niezły bałagan. Wypłata opóźniona o ponad miesiąc, tylko o tyle ponieważ trzy razy bylem się przypomnieć.

On

Co tam na bazie słychać ?

trubadur

Nie przesadzajmy z narzekaniem bo każdy doskonale wie, że idealnie nie jest nigdzie!!

Radomsko

Witam chciałem się wypowiedzieć o pracy na terenie Radomska odcinek A1 Czy Pan Zbigniew Do....sz jeszcze pracuje? Czy nikt nie widzi tam problemu? Z którym musza się mierzyć podwykonawcy jak i sami pracownicy?czy bezczelne zachowanie brygadzista Zbigniewa D można tak po prostu puścić bokiem?

ender

opinia pajęczaka o majstrach tutaj bo brak mu odwagi na rozmowę twarzą w twarz, wymaganie dyscypliny to za wiele dla niego

Haha
@ender

Dyscyplina i kolejny majsterek. Ja moge z toba porozmawiac twarza w twarz kiedy chcesz, tylko czy ty dasz rade ???

Justyna
@Haha

A na jakich w ogóle stanowiskach pracujecie w "P.U.T. INTERCOR"? Może dla jasności osób, które czytają te opinie doprecyzujecie - co macie na myśli pisząc choćby o dyscyplinie? Są w tym miejscu jakieś napięte sytuacje, których któraś ze stron nie chce omawiać?

ULIK

@Mlody Niestety młodzi pracownicy to osoby roszczeniowe i nie związują się z firmą na dłużej, ja polecam pracę.

Mlody

Kierownik na hali w zaw to gosc bez kultury. Ludzie uciekaja. Nikt nie chce pracowac..ale jak pracowac jak wszedzie podwyzki a nas ganiaja za grosze. Jeszcze chwile to zostanie sam ze swoimi przydupasami i beda sobie razem pracowac.

Podwykonawca

Najpierw przeciągające się wewnętrzne procedury odbiorowe (trwające nawet 1,5 m-ca), później umowny termin płatności 30 dni a następnie płatność i tak 2-4 tyg. po terminie. Z tego robi się ok. 3 m-ce oczekiwania na zapłatę za wykonane roboty. Nie polecam tej firmy.

MAC

Nie wiem czy jest jeszcze INTERCOR czy też INTERCORUPCJA. Opinię tą opieram na informacji o przewałkach na przebudowie (remoncie) estakady kolejowej w Gorzowie Wlkp.

zniesmaczona

NIE POLECAM.Totalna porażka. W ogłoszeniu pisało 3000 brutto oraz umowa o pracę na rozmowie dowiedziałam się,że umowa zlecenie i 2000 brutto.Stanowisko- Referent ds. magazynowych. Nawet firma nie robi zbyt dobrego wrażenia.Budynek wygląda jakby miał się zawalić.Tylko straciłam czas:(Eh

@zniesmaczona

Witam. Widziałam to ogłoszenie o pracę na tym stanowisku w zeszłym roku chyba dwa razy - wynagrodzenie rzeczywiście było 3000 tys. brutto. To jest po prostu zwykłe (usunięte przez administratora)i dyskryminacja kobiet. W poprzednim zakładzie przepracowałam kilkanaście lat za 1580 zł (2150 zł brutto). miesięcznie, proponowano mi przedłużenie umowy o pracę i 200 zł podwyżki brutto ale się nie zgodziłam i odeszłam. Zatrudnili faceta na tym stanowisku, robi dokładnie to samo co ja i dostał na początek 3000 brutto czyli do ręki około 2100 zł. On na początek zarabia więcej o prawie 500 zł niż ja. To przykre że tak traktują kobiety.

Robert
@ja

Jesteś pewna, że chodzi o to samo stanowisko? Może zakres jego obowiązków jest większy niż ten, który miałaś, stąd rozbieżność w wynagrodzeniu? Jaka według Ciebie była atmosfera w pracy, kiedy byłaś tam zatrudniona i czy umowy o pracę były stabilne i długoterminowe? Twoje doświadczenie przyda się innym osobom zainteresowanym zatrudnieniem w firmie "P.U.T. INTERCOR".

@Robert

Nigdy nie byłam zatrudniona w firnie Intercorn, chciałam zmienić pracę i zastanawiałam się tylko nad aplikacją na to stanowisko. Koleżanka opisała powyżej sytuację, gdy firma Intercorn w ogłoszeniu podawała wynagrodzenia 3000 tys. brutto a na rozmowie dowiedziała się że dostanie tylko 2000 tys. i to brutto. Nie zgadzam się z takim traktowaniem kobiet jeśli chodzi o wynagrodzenia. Dokonując wpisu chciałam zachęcić kobiety żeby nie brały takiego byle czego, żeby się nie godziły na gorsze warunki pracy i płacy. Pan który jest zatrudniony na moim stanowisku dostał jak pisałam wyżej wyższą pensję ponad 500 zł większą od mojej i to do tego jest 500 złotych netto. Wykonuje te same obowiązku. Miałam propozycję pozostania na tym stanowisku z podwyżką 200 złotych i to brutto. Żeby wyrównać do wynagrodzenia tego Pana chyba musiałabym pracować jeszcze z 10 lat. Kobiety nie wyrażajcie zgody na mniejsze wynagrodzenia. Obecnie jest mi przykro że zakład po tylu latach tak mi mało płacił, czuje się oszukana i wykorzystana. Chciałam także dodać, że znalazłam podczas mojej pracy aneks do umowy osoby która pracowała przede mną i ten Pan miał 400 złotych brutto większą pensję. Drogie Panie nie wyrażajcie zgody na takie dziadowizny jak opisała koleżanka powyżej

KR

Bardzo dobra firma dla każdego Inżyniera chcącego się rozwijać, a nie grzęznąć w korporacyjnej dżungli. Bardzo dobra atmosfera wśród pracowników, miła obsługa kadrowa, można tutaj liczyć na siebie nawzajem i dużo się nauczyć. Z drugiej strony praca wymaga dużo samodzielności, ale dla mnie to duży plus. Niesamowicie ogarnięty Prezes, który wzbudza szacunek u każdego, kto choć trochę go pozna. I ja tam z nimi pracowałem, beton i wódkę lałem! Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych z Intercor!

Podwykonawca

Nie polecam współpracy nie płacą na czas długie opóźnienia nie dość, że termim płatności 30 dni na fakturze to i tak później przeciągają proszę trzymać się z daleka

Julia

@były pracownik, pytasz z ciekawości, czy chciałbyś wrócić do pracy w tej firmie? Długo pracowałeś w tym miejscu? @Dawid, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10. Zdecydowałeś się aplikować? @stefan, a w jakim trybie pracuje się w "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10? Czy jest to praca zmianowa? Czy praca jest ciężka i stresująca?

Jak teraz z pracą jest jakieś zapotrzebowanie na dobrych pracowników, faktycznie tak dużo kontraktow mają jak piszą na necie , a i jakie stawki teraz macie , prezes oddał stawki .

stefan

Dawid nowy pracownik dostanie wieksza stawke jak stary pracownik ale pani L pracujaca w biurze wszystkich traktuje jak smieci kombinatorka

Zostaw merytoryczną opinię o "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 - Zawiercie

• Jak się pracuje w "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10?

Zobacz opinie na temat firmy "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10?

"P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10