Opinie o Italmoto- Komis Jolanta Mazik w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Italmoto- Komis Jolanta Mazik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Italmoto- Komis Jolanta Mazik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italmoto- Komis Jolanta Mazik w Piła

pawel kotunski

Polecam, kupilem w marcu tego roku i jestem bardzo zadowolony.

Mariola Wlodarczyk
@pawel kotunski

Przejezdzilam caly sezon ,skuter spelnil moje oczekiwania, zadnych niespodzianek. Zdecydowanie POLECAM Italmoto

Nikola

Bardzo polecam ten komis Duzy wybor, mozliwosc negocjacji ceny????

@KLIENT MALEGA JOWITA Nowy wpis

kupilam u nich ,jezdze juz ponad rok , jestem zadowolona . POLECAM

@klient konarowski zbigniew Nowy wpis

Zdecydowalem sie na zakup na odleglosc i nie zawiodla mnie intuicja. Skuter przyjechal zgodny z opisem. Zdecydowanie polecam !

krukowski wieslaw Nowy wpis

zadowolony z zakupu skutera, polecam

pawel kotunski

Polecam, kupilem w marcu tego roku i jestem bardzo zadowolony.

Mariola Wlodarczyk Nowy wpis
@pawel kotunski

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Italmoto- Komis Jolanta Mazik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Jak dużo osób pracuje w Italmoto- Komis Jolanta Mazik?

Dagmara Piatek

Kupilam w zeszlym roku, do tej pory zero wkladu finansowego.Jestem bardzo zadowolona. Polecam .

Nikola

Bardzo polecam ten komis Duzy wybor, mozliwosc negocjacji ceny????

daro67

Kupilem .Polecam, duzy wybor, dobre ceny,

maja
@daro67

tak, zgadzam sie z ta opinia, polecam

Franciszek
@maja

Co kupowałaś? :) Jakieś prowizje mają?

wee
@Franciszek

za darmo nie robią

mackraj

Nigdy bym nie dał negatywnej opinii, gdyby temat był załatwiony sprawiedliwie, niestety tak nie jest. Zakupiłem skuter na odległość: Kymco Agiity 150 z 2010 roku, zachęcony wymianą maili z właścicielką oraz po rozmowach telefonicznych. Niestety rzeczywistość kontra opis i obietnice okazały się bardzo rozbieżne. Nie polecam zakupu w Italmoto, a już na pewno nie na odległość. W rozmowach i mailach otrzymałem informacje: skuter pięknie zachowany, bez żadnego wkładu, wszystko wzorowo pracuje, wystarczy wymienić olej i jeździć. Skuter dostarczono kilka dni później i co się okazuje: problem z odpalaniem od pierwszej chwili, traci moc, nie wchodzi na obroty, akumulator w ogóle nie ładuje, bezużyteczny, manetka gazu luźna, kufer lata - pęknięty przy podstawie (nie ma opcji, żeby sprzedający tego nie zauważył). W serwisie zrobili serwis gaźnika, filtr powietrza, wymienili akumulator na nowy, ale problem nie zniknął - dodam wyraźnie: problem, którego miało nie być w ogóle. Mogłem brnąć dalej w "poszukiwania", ale to są koszty... Zapłaciłem już 200 zł serwisowi (jeszcze bez wymiany oleju, który miał być moim jedynym, minimalnym kosztem - po to właśnie wybrałem budżetowy skuter na dojazd do pracy), plus nowy akumulator za 106 zł. Oczywiście skuter odesłałem. Sam transport w obie strony z Clicktrans wyniósł 490 zł. STRACIŁEM DOKŁADNIE 800 ZŁ przez wprowadzenie mnie w błąd (jeśli nie (usunięte przez administratora)) przez Italmoto. Zaproponowałem bardzo sprawiedliwie zwrot pieniędzy za skuter + zwrot dosłownie połowy poniesionych kosztów z winy Italmoto (choć powinienem ubiegać się o całość) jednak właścicielka nie widzi powodu do rekompensaty. Jedyne co otrzymałem, to zwrot za skuter oraz odesłanie akumulatora, nic więcej. NIESTETY NIE POLECAM I ODRADZAM ZAKUP W ITALMOTO. Sprawę można było załatwić naprawdę dobrze i sprawiedliwie, ale jeśli Italmoto woli takie opinie, to proszę bardzo.

Arek

@ibis Możesz dodać więcej informacji do tego wpisu? Mam nadzieję, że wpis dotyczy pracy?

monia

kupiłam u nich dwa lata temu, polecam !

maciej

jestem bardzo zadowolony z zakupu u nich, Polecam!

maro

kupilem, jezdze,polecam

lucyna75

Kupilam u nich ,jezdze, jestem zadowolona. Polecam.

kola69

Zdecydowanie polecam, duzy wybor, dobre ceny !!!

max

kupiłem ,jezdze ,POLECAM !!!

bio67

Kupilem, jezdze do dziś, Polecam !

roco//

Polecam, duzy wybor, dobre ceny, mila obsluga.

black69

jupilem wiosna , zadnych niespodzianek , duzy wybor ,rozsadne ceny, mila obsluga ,chcialbym zaznaczyc ,ze nie bylo to jedyne miejsce w ktorym ogladalem sprzety ZDECYDOWANIE POLECAM !!!!

michal

zakupilem u nich w maju Kymco 300-tke ,jestem mega zadowolony, super skuter, Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Italmoto- Komis Jolanta Mazik - Piła

Italmoto- Komis Jolanta Mazik
4.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Krucza 45
    64-920 Piła