Opinie o Opakowaniamax Paweł Kołaczek w Krzyszkowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Opakowaniamax Paweł Kołaczek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Opakowaniamax Paweł Kołaczek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opakowaniamax Paweł Kołaczek w Krzyszkowice

Administrator Nowy wpis

Czy Mechanik Samochodowy jest możliwy w firmie Opakowaniamax Paweł Kołaczek? Ktoś z pracujących się wypowie?

Opinia odnośnie produkcji została kiedyś wystawiona? A perspektywa biura jaka przy tym może być? Widzę wzmiankę o sobocie, w biurze pon – pt będzie? Czy występują nadgodziny? I co do tej najniższej to takiej samej kwoty w tym przypadku należy się spodziewać czy może uda się później już otrzymać jakąś konkretną podwyżkę?

Pisano tutaj, że firma miała dużą rotację pracowników ze względu na małe zarobki. Jak wygląda to dzisiaj, jeśli chodzi o produkcję? Można liczyć na stawkę wyższą niż najniższa krajowa? Da się pracować na stabilnej umowie? Dajcie znać, bo mam zamiar aplikować na stanowisko pracownika produkcji :)

EXpracownik Nowy wpis

Stanowczo odradzam podjęcie tu pracy, zwłaszcza na tym stanowisku. Praca przy maszynach jest ciężka, po 10h, dwuzmianowa plus co 2. sobota w miesiącu na 1. zmianie jest pracująca. Zjawisko rotacji jest cały czas obecne, owszem. Nie masz co liczyć na więcej niż najniższa krajowa na umowie o pracy (to dobrze że ona jest w ogóle, wszak mogłoby jej nie być). Stabilnie pracować da się tylko wtedy, gdy fizycznie i psychicznie podołasz.

Kuba:)

Problemem i dobrem firmy jest szef/właściciel Paweł. Często jest nieobecny, chce dobrze ale nie ma kompetencji do tego co chce. Dużo daje ale więcej zabiera mentalnie.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Opakowaniamax Paweł Kołaczek? Czy kandydat na stanowisko Doradca Serwisowy ds. Motocykli Honda powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Max

Witam to firma jest pomyłkom to jest najgorsza firma jaką widziałem za badania lekarskie nie oddają 200zł i nie za płacą za zrobioną pracę przez ciebie omijać z daleka tą firmę to są krenty (usunięte przez administratora)nic więcej szukaj takich naiwniakuw właśnie i za pierniczaja jakieś beznadziejne stawki niech sami Jeżdżą omijać tą firmę szerokim łukiem Pozdrawiam

Kuba
@Max

Zapraszam celem wyjaśnienia, każdy otrzymuje wynagrodzenie za swoją pracę. Sposób rozliczenia za badania jest przedstawiany każdemu nowemu pracownikowi. Pozdrawiam

@Kuba

Zatrudnijcie więcej rodziny i znajomych wtedy będzie dobrze :)

Łucja

Doprecyzujesz swoją sugestię? Brakuje przyjaznej atmosfery pomiędzy pracownikami? Zależy ona chyba głównie od samych ludzi, więc czemu mieliby się nie dogadywać? Jakie integracje się tu organizuje? Są jakieś?

Łucja

I co, faktycznie mogło się tutaj coś pogorszyć względem warunków pracy tak jak ktoś zasugerował jakiś czas temu? Ja to chciałam się spytać wprost o perspektywy awansu tutaj, bo widziałam w sieci, że kiedyś szukali tu do siebie kierownika produkcji... Jest opcja żeby przeskoczyć na takie stanowisko z niższego szczebla? Pod jakimi warunkami?

Popieram wszystko co powyżej. Nic się nie zmieniło. Może na gorsze...

Witek

Czy da się zarobić w tej firmie,jaka jest atmosfera czy warto jest złożyć cv

Robol
@Witek

nie

Mongoł

Jeśli chodzi o OpakowaniaMax to na dzień dzisiejszy jest słabo. Dużo przyjęć i ogłoszeń o pracę, p.Artur reaktywuje firmę ale na sprawach technicznych się nie zna lub nie chce znać, woli to zrzucić na pracownika. Ale jeśli chodzi o kulturę to jest to jedyna osoba, która używa słów proszę,dziękuję i przepraszam no i do wszystkich zwraca się też na poziomie per pan/pani. W biurze na hali jest kiero Rafał który wszystko wie i na wszystkim się zna. Ty jesteś tylko zbędny jeśli masz zatrzezenia bądź uwagi to cie oleje po czym wygarnie, że się na niczym nie znasz itd. Najlepiej jak szef przejdzie się po firmie i zwróci uwagę na różne odstępstwa od zadowolenia ,a nastepnie po czym opieprza p.kierownika wszech zajebistego to Ten jedzie wówczas po wszystkich nie zależnie czy jesteś winny czy nie. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to dobre określenie tego typa. Spedycja z panią Olga na czele też niczego sobie. Faktem jest ze ma na głowie wszystko od serwisów po robotę to mimo wszystko jak raz się podpadnie to z uśmiecham będzie wyolbrzymiać twoje błędy byś był najgorszym downem w firmie. A już najgorzej jak masz problem lub awarie to na ciebie siadzie, że to twoja wina itd. Praca dla kierowcy..hmm. jak myślicie czemu wciąż jest ogłoszenie? Bo to żart. Haha .. pośmiali się? Codziennie w Domu owszem od pon do środy rano. Koniec tyg. To trasy pod szczecin czy Grudziadz ew. Wrocław. No i też weekendy pracujące co 5. W teorii a w praktyce co weekend bo to wyjątkowa sytuacja. Zgodzisz się na wyjazd to choć byś dal rade zjechać to i tak dost krótki przeżut co byś 200km na pusto nie jechał. Dalej naczepy w stanach różnych, dobre, złe, zniszczone,niektóre. Ciągle przepinki nie masz swojej. Są jeszcze solówki ale tam kierowcy to starsi panowie którzy mają ogarnięte trasy i jakiś prestiż na firmie. Zaladunkini rozładunki czy naczep czy solówek zazwyczaj kierowca robi paleciakiem, czasami zależy od firmy kierowca ma luz. Wszystkie auta odkupione od firm gdzie leasingi się pokończyły. Nie ma nowych aut. Jak ktoś tam dbał to ty nawet masz Ok w aucie a jak brudas był to można grzyby wycinać ze środka. Firmę obchodzi mieć auta I mają jeździć,o resztę dba się samemu. Tankują tylko na 1 stacji wszystkie pojazdy. No i perełka firmy magazyn. Cholpaki się starają widać no ale jest super kiero co to wszystko zamienia w (usunięte przez administratora). Ogolnie praca jest ciągle również w weekendy, tylko biuro ma wywalone w weekendy po 14 i na ciebie. Można by pisać długo, może książkę... tak czy siak. Z całego serca nie polecam firmy. P.s szef lubi upierniczyc wypłatę od widzimisię, a nawet pracownika zwolnić, a jak nie bedzie ciebie w dniu dopłaty gotówką to możesz kilka miesięcy jej nie dostać jak nie będziesz ciągle dzwonić do szefa i go o to ponaglać. Pozdrawiam. Omijajcie szerokim łukiem

Czy nowo zatrudnione osoby w Opakowaniamax Paweł Kołaczek otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Browarek

Własnie mam zamiar na dniach pojechać w sprawie pracy: wózki widłowe do opakowaniamax. Mozesz jak jest na magazynie?

Maciek z Klanu

Duża rotacja pracowników na produkcji spowodowana małymi zarobkami. Duża ilość pracowników z Ukrainy. Przelew na czas, jednak na więcej niż najniższa nie ma co liczyć. Ogólnie bałagan jeśli chodzi o organizację pracy (może spowodowany też za małą liczbą osób zatrudnionych). Kierownictwo (a raczej w liczbie pojedynczej) ma ZAWSZE rację, tak mądrego człowieka jeszcze nie spotkałem - chyba się tam marnuje ;)

Browarek
@Maciek z Klanu

Pracujesz jeszcze w opakowaniamax? Napisz jak jest na dzień dzisiejszy

Sylwia

Witam czy są jakieś oferty pracy dla pań? Pozdr

Cześć, może ktoś powiedzieć jaka atmosfera w pracy.Widze co jakiś czas ogłoszenie na handlowca.Zastanawiam się nad zmianą ale słyszałam różne opinie.Wiadomo trzeba być w środku aby wiedzieć jak tam jest.Może ktoś pracował i ma zdanie na ten temat lub nadal pracuje?

Erni
@Monika

Nawet nie zawracaj sobie głowy pracą w tej firmie dobry pracodawca nie szuka cały czas pracowników i nie zmienia pracowników od humoru

Zostaw merytoryczną opinię o Opakowaniamax Paweł Kołaczek - Krzyszkowice

• Jak się pracuje w Opakowaniamax Paweł Kołaczek?

Zobacz opinie na temat firmy Opakowaniamax Paweł Kołaczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opakowaniamax Paweł Kołaczek?

Opakowaniamax Paweł Kołaczek
  • 18