Opinie o Honest Kleniewski Karol w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Honest Kleniewski Karol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Honest Kleniewski Karol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Honest Kleniewski Karol w Elbląg

Co dokładnie oznacza ten „elastyczny czas pracy” w ofercie Kierowca kat. C+E? Mam nadzieję, że to nie jest jakiś synonim nadgodzin, bo znam i firmy co i tak pisały. W rzeczywistości chodziło właśnie o to. Jak to właśnie też wygląda ta kwestia dodatkowych godzin?

Michał Nowy wpis

Pracowałem w Honescie jako kierowca. Ogólnie polecam i swiezakowi i doświadczonemu kierowcy. Jako świeży kierowca można naprawdę liznąć wiedzy i doświadczenia w transporcie,a jako doświadczony kierowca to spokojna robota. Flota w miarę nowa, inni kierowcy bardzo pomocni( pozdrawiam Sylwka) ,spedytorzy spoko i kompetentni( pozdrawiam Łukasz i Anię),załadunek zawsze na czas( pozdrawiam Kamila). Polecam, spróbujcie,ciekawe doświadczenie zawodowe.

Administrator Nowy wpis

Widzieliście, że Honest Kleniewski Karol poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Fajnie by było, jakbyś rozwinął swoją wypowiedź i napisał, dlaczego lepiej omijać szerokim łukiem. Co konkretnie wydarzyło się przez te dwa dni, że nie polecasz pracodawcy? Będę wdzięczny, jak ktoś wyjaśni, skąd braki w kadrze kierowców.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Honest Kleniewski Karol. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Asystent projektu
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.

A po tych dwóch minionych już latach jakie macie argumenty odnośnie warunków zatrudnienia? jest teraz dostępna oferta pracy dla Kierowcy na C+E ze stawka liczona do 9 000 zł, co sadzicie o takich zarobkach przy aktualnym zakresie obowiązków? czy warto złożyć CV?

Jurek

Flota bardzo dobra. Pensja wypłacana regularnie jak w zegarku. Robota jak robota.

X.

Jeden wielki dramat jeśli chodzi o właściciela. Tylko kasa ale jego bo jeśli pracownik się upomni o zaległe wynagrodzenie to jest awantura. Człowiek oderwany od rzeczywistości mający za nic innych.

@X.

Jestem na okresie wypowiedzenia 3 miesięcznego za pierwszy miesiąc maj dostałem najniższa krajowa ale już za miesiąc czerwiec otrzymalem informacje ze juz w firmie niema należnych pieniędzy za moj okres wypowiedzenia zobaczymy co będzie 10 sierpnia czy otrzymam wynagrodzenie jeśli nie to dalej idziemy do walczyć o swoje do inspekcji pracy

Kamil
@Dziki

A o zwrocie pożyczki szefowi to zapomniałeś

Aleksandra
@Kamil

a szef daje pracownikom pożyczki? To trochę inne światło na ten komentarz wyżej rzuca.. Czyli co, jednak wszystko jest w porządku jeśli chodzi o płacenie?

Renata
@Kamil

a co cię obchodzą cudze pożyczki? co zarobił to zarobił i mu się wypłata należy, pożyczka nie ma nic do tego.

@X.

Dziki oddaj szefowi pożyczkę o której chyba zapomniałeś.

Teresa
@Renata

Renata masz bardzo ciekawe podejście do życia. Wypłata się należy a długów można już nie oddawać. Ciekawe

@Dziki

I do dzisiaj nie dostalem wynagrodzenia juz o tym zapomniałem ale mam dowody na to ze musi mi wypłacić on o tym dobrze wie

@Kamil

A co ciebie to obchodzi ty k.... rudy ch...tak to gaciami trzęsiesz i depczesz ze o (usunięte przez administratora) karol przyjechal i co mam powiedzieć co mam zrobić bo obsrany jestes A jak zobaczysz Pania Teresę to wtedy o (usunięte przez administratora) ta stara juz tu jest co mam robić i gacie pelne wiec jeśli chcesz coś napisać to się zastanow

@Maciek

Łysy palo bita co to cie obchodzi ty lepiej oddaj Karolowi te pieniądze za zlom co sprzedałeś z Kościerzyny A troche tego było tu i tam otym to ty nie pamiętasz A ja niestety tak i przestsn juz swojemu tesciowi (usunięte przez administratora) lizać i wozić mu paliwo Karola na działkę do łapina bo jaki to ziec wspanialy i przestan tankować swojego Touareg pod blokiem bo to ty jestes i byles największym (usunięte przez administratora) w tej firmie A prezes tego nie widzi szkoda ze nie idzie zdjec wstawiac bo byśmy sobie pooglądali co nieco bo tego troche jest pozdrawiam cie serdecznie dziki jest za twoim rogiem i cie cały czas obserwuje pilnuj się

@Aleksandra

Nie jest wporzadku bo nie placi bo mysli ze jak Tata Sz.P Antoni jest adwokatem to można dużo ja nie jestem jedyny który nie otrzymal wynagrodzenia nie wszyscy idą do sądu ja dostalem nakaz ze ma zaplacic ale do dnia dzisiejszego niema ani grosza wiem ze sa osoby które wygrały w sądzie bo wynagrodzenie pracownikowi się należy nawet za jeden dzień przepracowany

@Dziki

Dziki nie strasz nie strasz bo się....... Nic na mnie nie masz. A sam zapomniałeś że codziennie do pracy jeździłeś z przyczepka. Są też zdjęcia co w niej wywoziles

@Dziki

Dziki jesteś cienias nie masz żadnych zdjęć.

@Maciek

I co cieniasie dziki zero argumentow

Dużo jest tu mowy o pieniądzach a co z napiwkami? W takich obiektach często są napiwki od klientów np. dla kelnerów, pokojówek czy recepcji, jak wygląda rozliczanie się z nich?

Maciek

Czy widzieliście jakie są obecnie warunki pracy w HONEST. Pełen szacun nowe biuro nowe pomieszczenia socjalne i prawie wszystkie nowe samochody. Super. Rewelacja

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Honest Kleniewski Karol?

Rafal

Wypłacają ale z pesji twojej jak coś uszkodzisz tam nawet po żadnego socjalu niema a co dopiero o dodatkach muwisz nie którym to do dziś za urlop i za pesje nie potrafi zapłacić taka jest prawda

Dziki

Chcesz coś wiedzieć więcej o firmie to zapraszam na priv opowiem wszysko co wiem pracowałem tam do dnia dzisiejszego (usunięte przez administratora)

Oj oj

Bardzo slaba flota, przelozeni tragiczni, wlasciciel sprawia wrazenie jakby o niczym nie wiedzial. Naprawy na tyrytytke i w warsztacie zawsze wszystkiego brakuje. Trzeba pozyczac na wieczne oddanie od innych firm z placu. Ogolnie (usunięte przez administratora) i balagan nad ktorym nikt nie panuje albo nie chce panowac. Wazne, zeby przelewy za faktury sie zgadzaly, a kierowcy ciagle ganiani i kontrolowani przez GPS.

Robert

@elo powiesz coś więcej o tych słabych warunkach?

Elo

Witam pracowalem tam przez pare miesiecy nie polecam slabe warunki nikt normalny tam dlugo nie pracuje

Piv

Firma postępuje nieuczciwie zabiera śmieci w trakcie pracy ekipy budowlanej bez uzgodnień godziny bez ostrzeżenia przestrzegam przed nim są drodzy i mogą generować dodatkowe koszty lepiej wziąć inną firmę

NoHonest

Uwazaj co mowisz i uwazaj co robisz. Uszkodzisz auto masz zabrane z pensji, juz M i K o to zadbaja, a samochody sa slabe, stare i poobijane. Generalnie atmosfera miedzy kierowcami okej, ale tez trzeba uwazac co sie przy niektorych mowi, bo lubia smarowac u M i K.

Roman
@NoHonest

Ciekawe kto poobijał samochody Honestu ? Pewnie same na parkingu ...

@Roman

O jakim parkingu mowa ????

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Honest Karol Kleniewski?

Raczej tak

NoHonest

Pewnie, ze tak. Z doswiadczeniem to raczej rzadko tam ktos trafia, gdy zobaczy jak to wszystko wyglada.

Krzysztof
@NoHonest

Oznacza to, że osoby bez wykształcenia branżowego mogą podjąć zatrudnienie. Czy przechodzą wstępne szkolenie lub mają pomoc bardziej doświadczonych kolegów podczas wdrażania się w obowiązki? Napisz o tym proszę.

Kurdibela

Warunki socjalne i sanitarne poniżej pasa. Sprzęt poniżej pasa.

Irena

@marian Znikają jedynie te opinie, które łamią regulamin. Niezależnie od tego, czy są one przychylne firmie Honest, czy też nie. Jeżeli Twoja opinia została usunięta, to zachęcam Cię do zapoznania się z regulaminem forum, oraz napisania opinii w taki sposób, aby ta regulaminu nie łamała. Możesz go znaleźć tutaj - https://www.gowork.pl/regulamin

marian

Czy administrator portalu moze odpowiedziec na pytanie dlaczego znikaja wszystkie negatywne opinie o firmie honest?

Irena

Dotychczasowe opinie o pracy w firmie Honest są negatywne, piszecie między innymi o kiepskich warunkach sanitarnych. Czy zauważacie też jakieś plusy zatrudnienia w tej firmie? @Odpad radioaktywny, możesz powiedzieć, czy aktualnie pracujesz w firmie? Czy pracodawca zapewnia jakieś kursy? Oferuje bony świąteczne lub benefity pozapłacowe? Jaka panuje atmosfera między pracownikami?

Zostaw merytoryczną opinię o Honest Kleniewski Karol - Elbląg

• Jak się pracuje w Honest Kleniewski Karol?

Zobacz opinie na temat firmy Honest Kleniewski Karol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Honest Kleniewski Karol?

Honest Kleniewski Karol
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Aleksandra Krzyżanowskiego 7 lok. 3
    82-300 Elbląg