Opinie o Oleniacz Klaudia Firma Handlowo-Usługowa Everest Bis w Sanok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Oleniacz Klaudia Firma Handlowo-Usługowa Everest Bis. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oleniacz Klaudia Firma Handlowo-Usługowa Everest Bis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oleniacz Klaudia Firma Handlowo-Usługowa Everest Bis w Sanok

Joanna Swalarz Nowy wpis

Nawiązując do wypowiedzi osoby o nazwie Marek Z tego co wiem taka osoba nie pracuje w tej firmie a wiem bo jestem tam kierownikiem i współpracuje z Państwem Oleniacz 12 lat Jeśli masz odwagę pisać tego typu opinie podaj swoje prawdziwe dane Bo nikt nigdy nie pracował za darmo . Jak w każdej firmie jest raz lepiej raz gorzej ale nigdy nie było sytuacji żeby ktoś nie dostał wynagrodzenia za swoją pracę. A widzę że najwięcej do powiedzenia mają osoby które najmniej robią. Pozdrawiam

Marek Nowy wpis
@Joanna Swalarz

Rozmawiając jednym z kolegów którzy tam pracują, mówi że wypłaty nie ma do dnia dzisiejszego. A okres rozliczeniowy jest do 10-tego! (usunięte przez administratora)

Marek Nowy wpis

Nie polecam, z wypłatą się spóźniają , najlepiej jak by ludzie u nich za darmo pracowali...pieniądze wypłacają z wielką łaską! Nic tylko inspekcje pracy nasłać.

Czy jest możliwość pracy w Oleniacz Klaudia Firma Handlowo-Usługowa Everest Bis na część etatu?

Klaudia Oleniacz Nowy wpis

Dzień dobry, zapraszam do zakładu, zawsze warto rozmawiać, pozdrawiam:)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Oleniacz Klaudia Firma Handlowo-Usługowa Everest Bis? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zygfryd

Kolego uciekaj stamtąd jak najszybciej źle się pracuje za darmo ,wykorzystuja ludzi do granic mozliwosi Państwo Oleniacz Klaudia i jej mąż Jan rozliczają się kiedy im pasuje nigdy nie ma płatnosci na czas ,pracownicy by przeżyć musza zaciągać chwilówki

@Zygfryd

Witam, p Zygfrydzie, a skąd pan ma takie fałszywe informacje ? Poza tym , skoro jest tak źle, dlaczego nikt się jeszcze nie zwolnił ? Owszem, jeden pan chciał spróbować gdzieś indziej, ale szybko wrócił... Pozdrawiam i proszę osobiście odwiedzić nasz zakład, może przyjść do pracy..?

Klaudia Oleniacz

No bardzo pana przepraszam, że przychodząc do nas do pracy od razu był jakiś szef nad panem, no i że musiał pan w pracy trochę popracować ;) A może pan się wszystkim przedstawi ..?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Oleniacz Klaudia Firma Handlowo-Usługowa Everest Bis? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Małgorzata

Widzę, że niedawno wywiązała się tutaj nieprzyjemna sytuacja, gdzie były pracownik w dużych nerwach zaczął oczerniać firmę z powodu otrzymania dyscyplinarki, jednak po miesiącu za wszystko przeprosił. ;) Ale chyba tego typu zwolnienia nie zdarzają się tu często, chyba mocno trzeba sobie zasłużyć? Jaka ogólnie panuje tu atmosfera pomiędzy pracownikami, jest w porządku i nie ma na co narzekać?

Wmw
@Małgorzata

Sama sobie napisałaś takie pochlebstwa czy przykaz byl od góry.... jak cis piszesz to pisz prawdę w tej firmie rekrutacja jest co miesiąc co chwilę ktoś odchodzi ktos przychodzi właściciel nie potrafi wypłacać pieniędzy na czas A warunki jakie są to każdy kto pracował tam to wie ....

właściciel
@Wmw

Najłatwiej oczerniać pod nickiem bez identyfikacji po drugie ostatni nabór był w zeszłym roku w jesieni (to już kilka miesięcy minęło) tylko uzupełnienie etatów przy rozwiązywaniu umów w trybie dyscyplinarnym (wymóg UP) . Teraz mamy następny nabór w związku ze zwiększaniem produkcji a nie z innych powodów (wyszkolenie pracownika zbyt dużo " kosztuje" aby zwalniać z błahych powodów) poza tym praca w naszej firmie nie jest pracą sezonową i nie każdy się do niej nadaje. Chętnie porozmawiam na argumenty z Wmw a nie poczytam jakieś dziwne zarzuty (rotacja pracowników) z zakompleksionym byłym pracownikiem bądż też jego anonimowym "obrońcą". We firmie pracuje kilkunastu osób i wykonują w większości bardzo odpowiedzialną pracę więc nie da się zmieniać ich co miesiąc.

Uważajcie na tą firmę szef nie toleruje wypowiedzeń po czym wyzywa cię od (usunięte przez administratora) żebyś (usunięte przez administratora) z firmy wyzywa cię od alkoholików i jeszcze gdy wychodzisz z firmy przebrany bo tak ci kazał jedzie za tobą i mówi ty (usunięte przez administratora) do ciebie i to nie Oleniacz Klaudia tylko jej mąż który się tym wszystkim zajmuje po prostu wyzywa twoją rodzinę od najgorszych napewno to gdzieś zglosze

Dzień dobry chciałbym przeprosić za ten wpis u góry nie stety było to w nerwach i nieporozumienie z pracodawcą miło się pracowało dziękuję wszystkim którzy tam pracowali bardzo dobre ludzie i przepraszam jeszcze raz za moje nerwy

Klaudia Oleniacz

Witam, na usprawiedliwienie byłego Byłego pracownika - tuż przed swoim pierwszym wpisem ten Pan dostał wypowiedzenie dyscyplinarne... Klaudia Oleniacz

Zostaw merytoryczną opinię o Oleniacz Klaudia Firma Handlowo-Usługowa Everest Bis - Sanok

• Jak się pracuje w Oleniacz Klaudia Firma Handlowo-Usługowa Everest Bis?

Zobacz opinie na temat firmy Oleniacz Klaudia Firma Handlowo-Usługowa Everest Bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oleniacz Klaudia Firma Handlowo-Usługowa Everest Bis?

Oleniacz Klaudia Firma Handlowo-Usługowa Everest Bis
  • Lipińskiego 109