Opinie o Eko Komes Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eko Komes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eko Komes Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Komes Sp. z o.o. w Gdańsk

sioux

Firma krzak podstawowy brak środków do sprzątania ignorancja przełożonych od najniższego szczebla do najwyższego podstawowy brak szacunku dla podrzędnego pracownika Prezes tej firmy zmusza pracowników do podpisywania list płacy niezgodny ze stanem faktycznym Firma każe sprzątaczką wykonywać swoją pracę bez podstawowych środków do jej wykonania np mycie okien podczas mrozu wodą z płynem do zmywania naczyń chemia którą operują panie jest nieadekwatna do jej wykonywania

@Floria

Hej a z jakiej okresu pracy to potwierdzasz? zastanawiam się czy nie doszło może do jakichś zmian? Mam na myśli klientów, mimo wszystko zawsze się ktoś znajdzie? I czy są osoby, które tak czy siak pracują na dłużej? Widziałem ofertę dla gospodarczego i wstępnie miałem pisać o prace

Gość Nowy wpis

Witam serdecznie. Parę dni temu firma ogłosiła się za pracownikiem gospodarczym. W zeszłym roku też ktoś już pytał o te prace. Te nabory są ze względu na rotacje? Mam doświadczenie i mógłbym spróbować ale liczę na normalna atmosferę i spokojna pracę

Wiki Nowy wpis

Mam pytanie gdzie jest koordynator tej firmy skoro pajęczyny od miesiąca wisi nad drzwiami do mieszkania nie ma rządnej kontroli nad pracownikiem a może lokator ma sprzyjać za panią sprzątająca bo cieszko jej spojrzeć w górę i miotła ścięgnac a nie zamieść zmyć i szybko aby domu wcześniej iść

sioux

@sioux

no i właśnie odnośnie tego to jakie jest podejście samych klientów do tematu? to sprzątanie wychodzi jakkolwiek efektywnie i po prostu trzeba się namęczyć czy jak?

Floria Nowy wpis
@sioux

Popieram to Co napisałeś mopy na cały miesiąc nie wystarczają zero sprzętu o byle wiaderko do MOPa się nie doprosisz a ktoś choruje to masz zasuwać

@Floria

Czy zdarzają się nadgodziny w Eko Komes Sp. z o.o.?

Firma Eko Komes Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier wsparcia sprzedaży. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Błażej

Pracodawca dba o pracowników, zapewniając dobre warunki i wsparcie. Atmosfera zespołu jest pozytywna i motywująca. Z przyjemnością tu pracuję

Daga

Nie polecam tej Firmy .Pani która sprząta na Płycie Redlowskiej ,nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. W styczniu tego roku Firma podpisała umowę z Nasza Spółdzielnia i niestety nie mamy nic dobrego do powiedzenia.Skladane są skargi i nic dalej się nie dzieje. Jak już Pani wejdzie na klatki ,to jedzie z brudną ścierką. A o zachowaniu jakiej kolwiek czystości nie ma mowy.

Robert

@Pracodawca bardzo chwaliłem sobie prace w tej firmie.

Dominik

Polecam pracę w Ekokomes, szefostwo super, wpolpracownicy również.

Proces rekrutacji w Eko Komes był bardzo profesjonalny. Komunikacja była jasna, a warunki pracy zostały mi dobrze wyjaśnione.

Łukasz

Firma Eko Komes zapewnia stabilne warunki pracy, co w dzisiejszych czasach jest dużym plusem.

To prawda co się dzieje w tej firmie?! Woda do mycia okien jest brudna, nie wymieniana brudna ścierka, pomazane okna są, zero zapachu a jak się pytasz pań sprzątających to z takim humorem odpowie jak by ci mniala zaraz w (usunięte przez administratora). A na pracownicę o imeniu Kam.... na nią trzeba uważać, sprząta wszystko na odpie....byle jak, aby szybko i do domu. Klatki na jej rejonie są syf nie mam pojęcia czemu jeszcze nie została zwolniona z pracy. Opryskliwa do lokatorów potrafi takie miny robić za plecami plotkuje na lokatorów do swoich znajomych, a sama nie potrafi dostosować się do ludzi pracuje tam chyba za karę.

@Gość

nie wiem czy to prawda czy też nie ale w takim razie co konkretnie miałoby wpływać na tego typu nastawienie u tych wspomnianych Pań? i na jakiej zasadzie wygląda rozliczenie za pracę skoro takie warunki przytaczasz? co z innymi stanowiskami? jak na nich wyniki się weryfikuje?

Alicja

Nie wiem na ile w tym prawdy ale zaciekawiła ta ogólna sugestia odnośnie lokatorów. Nikt nie składa nigdzie skarg i nie ma co się stresować? Tu jak już się zatrudnisz to stale na tej jednej lokalizacji jesteś?

Justyna

Widziałam, że jak szukali w 2020r. osób do sprzątania, to wymagali orzeczenia o niepełnosprawności. Zawsze tak jest, nie przyjmują dziewczyn bez orzeczenia? I kiedy będzie przyjęcie, bo teraz ostatnio to szukali pracownika gospodarczego zewnętrznego. Szukam pracy sobie, ale przy sprzątaniu :)

Dagga0987

W firmie Eko komes jest czysto i pachnąco , zawsze dokładnie posprzątane :) Polecam

B.W.
@Dagga0987

Co do czystości i do tego,że pachnie to nie prawda. Zmywają jednym wiadrem wody i to do połowy wiaderka na dwie albo i trzy klatki schodowe, więc gdzie ta czystość i pachnąco. Woda brudna wręcz błoto we wiadrach i o pachnidłach nie ma mowy.

Hanka
@B.W.

B.W weź mi to wytłumacz jak pół wiadomka wody może starczyć na trzy klatki. Weź sie zastanów co piszesz!!

B.W.
@Hanka

Hanka co tu jest do tłumaczenia, proste nie jest prawie wcale myte a co najlepsze, to tak jak kazała zmywać H.B. co drugą czy trzecią schode oby jak najszybciej...

@B.W.

Dziwna ta firma. Panie, które sprzątają co trzecią schode a panowie korytarze piwniczne wiecznie stoją na dworzu z fajka w ręku lub siedzą w swoim pomieszczeniu i robią wiele hałasu. Chyba się zatrudnię skoro nie trzeba nic robić a kasę się dostaje.

Pracownica
@B.W.

Pracownicy tej firmy sami sobie szkodzicie pisząc te głupoty. Nikt mi nigdy nie kazał myć klatek tak jak to opisujecie! Jeśli któraś tak robi to jej gratuluję. Jak wam się źle pracuje to znajdźcie inna pracę a przestane oczerniać Panią H. i C. Weźcie się za robotę bo za to nam płacą a nie za opieranie się o łopatę przy odśnieżaniu!

@Pracownica

Po jakie licho piszesz to co napisałaś, przecież w tej firmie się nie pracuje bo nie trzeba. Nikt nikogo nie sprawdzi czy jest sprzątnięte czy nie a panie koordynatorki biorą kasę za nic.

Pracownica
@Obserwator

Aby wam wredne dwulicowe i zazdrosne żmije ciśnienie podnieść. Weście się do roboty a nie ciągle knujecie jeden na drugiego.

@Obserwator

Jestem tego samego zdania co do koordynatorek .To jest jakaś żenada.

Czy firma Eko Komes Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Malwina

Z tego co słyszałam w tej firmie nie ma szkolnien które by mniala finansować firma? Ta firma nie przeprowadza szkoleń żadnych

Firma przeprowadza i finansuje szkolenia, sama odbyłam ich kilka.

@Monika

Ale gdzie takie szkolenia się odbywają, bo na Stg nie ma?

U.P
@Monika

Proszę przestać kłamać firma nie przeprowadza żadnych szkoleń zmusza do rejestracji w urzędach pracy po to żeby wyłudzić dofinansowanie do pracownika niech pani tutaj nie łże w żywe oczy ta firma jest monitorowana od dłuższego czasu

Aleksander
@U.P

Czyli zatrudniają tylko przez UP albo karzą się rejestrować żeby zostać przyjętym? Bo nie do końca rozumiem za co to dofinansowanie? Za przyjecie pracownika czy szkolenie którego nie było?

@U.P

Tak, zgadza się.

@Gość

I wtedy przez urząd zatrudniają pracowników do pracy jako takiej czy na staż? Pracę zwykłą to tam chyba tylko któryś profil może dostać z urzędu, więc tym bardziej jestem ciekawa. Bo ile ta „pensja” urzędowa teraz może wynosić?

Maria

Polecam pracę w tej firmie, nie wiem dlaczego wypisujecie takie bzdury, pracuję tutaj juz 3 lata i jestem bardzo zadowolona

@Maria

Super, że praca Ci się podoba, ale nie podałaś żadnych konkretnych informacji co za tym przemawia. Dobra kasa, atmosfera? A może zapewniają rozwój? Napisz dokładniej.

@Maria

Mówisz,że 3 lata pracujesz? To chyba jako koordynator, bo nikt inny tam tyle nie pracuję. A całe te koordynatorki to są godne pożałowania, zero szacunku do drugiego człowieka. Ludzi za (usunięte przez administratora) mają...

Jaka atmosfera jest między działami w Eko Komes Sp. z o.o.?

Między jakimi działami? Tam nie ma działów

Mieszkaniec

No miałem okazję poznać tą firmę nie będącej pracownikiem ale jako osoba trzecia jedno słowo przychodzi tylko na usta żal brak profesjonalizmu sprzęt dla ludzi sprzątających jest poniżej godności nawet chiński sprzęt przy tym jest 100 razy lepszy jak można do odśnieżania śniegu przywieźć łopatę trzydziestkę a nie 50 jak można dać grabie które się łamią przy grabieniu zwykłych liści a chemia no pozostawia wiele do życzenia szkoda gadać biorą dotacje a raczej dofinansowanie do stanowiska pracy a dają tak gówniany sprzęt że rzucić to tylko na kupę i podpalić i nawet by się długo nie paliło bo to szajs i oni wymagają żeby pracownicy dobrze sprzątali żeby było ładnie czym pytam się pytam się czym żenada.

Maria

Ktoś tu wspomniał, że zatrudniają na umowę zlecenie, a czy można prosić o informację jeszcze, czy jest po jakimś czasie szansa na umowę o pracę czy to już takie definitywne? No i oczywiście chciałabym wiedzieć, jaka jest aktualna stawka dla nowych pracowników, podstawa i premia. Bardzo proszę o informację, pozdrawiam serdecznie i miłego dnia.

Czy urlop w Eko Komes Sp. z o.o. jest płatny 100%?

M

Nie platny

Aleksander
@M

Dlaczego? To wszyscy pracują na zleceniu że nie ma płatnych urlopów? Weź wytłumacz.

Xyz
@M

Płatny,za dni które nie wykorzystałam otrzymałam ekwiwalent

... przecież tam urlopów nie ma bo zatrudniają tylko na zleceniówki

@Aleksander

UP ma tylko koordynator a reszta zlecenie

@Gość

reszta ma zlecenie bo tak chce czy jak? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Komes Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eko Komes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Komes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Komes Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eko Komes Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Załogowa 6
    80-557 Gdańsk