logo PROCAM Polska Sp. z o.o.

PROCAM Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o PROCAM Polska Sp. z o.o.

hahaha NARAAAA 2011-10-05 19:29
Takie ,,coś\" ciężko nazwać firmą!Oddział w Tczewie..[usunięte przez moderatora]! Sami nie potrafią określić,co mają na magazynie! Każdy zwala swoje niepowodzenia na każdego! I z tego powodu ,,pan\"[usunięte przez moderatora] wraz z ,,panią\" [usunięte przez moderatora]\"mają stadko adoratorów i dupowłazów! Jeśli chcesz pracować (zwłaszczas wiosną)ZA DARMO PO GODZINACH PRACY to tą dziadowską firemke polecam....
łysy 2014-07-20 01:09
Ja lubie robić za freee-ale co miesiąc mam 1600 na ręke...pracuje dopiero 3 lata i pytel... obiecał mi podwyżke-będe miał 1665....
Bułaaaagrachama 2014-09-16 20:03
Co tu opowiadać-praca za grosze,w sezonie od rana do wieczora za free,zero poszanowania,atmosfera beznadziejna-ogólnie NIE polecam,chyba,że jesteś dupowłazem...
gość 2015-11-30 09:45
z tym kelnerem to prawda a teraz próbują z niego zrobić agronoma i handlowca. Śmiech na sali....
gość2 2016-01-27 10:50
Witam nie wiem dlaczego tak jedziecie na ProCam sam w niej pracowałem i rozstałem się z tą firmą w rewelacyjnej atmosferze. Sezon jest trudny jeśli chodzi o czas ale później przychodzi również czas odpoczynku. Ja trafiłem na fajny zespół i dyrektorów wiec gorąco polecam!
krukowiaczek 2016-02-01 15:09
Dziękuje nie polecam. Są dobrzy polscy dystrybutorzy, bez psychicznych celów w stylu " za dwa lata chcemy być drugą firmą na księżycu". Zrezygnowałem, nie żałuje, wybrałem polską normalną firmę
Bolo 2016-02-25 21:47
Krukowiaczek jaka to Polska super firma. Może tez skorzystam
lukasz 2016-03-01 11:19
witam pracowalem w tej firmie. Stanowczo nie polecam.Dyrektor tylko sie drze i kaze sprzedawac po ich cosmosowych cenach bo mysli ze jest jeden na rynku.zarobki nie adekwatne do pracy(w sezonie do 22).pozatym banda dupowlazow ktorzy tylko cie podwalaja do kierowników. nie polecam.
Przedstawiciel 2016-05-17 21:34
Pytel tak mi tez obiecal a sam sobie kupil BMW . juz w tym bagnie nie pracuje dla Angoli nie bede tyral wole polskie i swojskie . Bay.. tylko dyr . organizuje wycieczki a my zap. mamy od rana do nocy . Dziekuje
Krissforma 2016-07-14 23:42
Koń mógł być w średniowieczu u Kaliguli senatorem, a tutaj nawet kelner przedstawicielem. Cienko
Jooo 2016-09-06 23:50
Podrzędny brytyjski dystrybutor nastawiony na wyzysk i pracownika i rolnika
mirek 2016-09-08 11:41
9zł netto to nie są złe zarobki, więc na pewno jest jeszcze szansa na premie do tego.
Maćko 2016-11-07 09:45

Jooo 2016-09-06 23:50:38
Podrzędny brytyjski dystrybutor nastawiony na wyzysk i pracownika i rolnika

Zgadzam się w 100 %!!!
Pracowałem w tej firmie jako PH 2 lata. Niestety. Podwyżka 100- 200 złotych brutto przy spełnionym planie o 5-12 % to żart. Wiecznie nic się nie opłaca sprzedawać.
DIABLO 2016-12-07 00:36
MORZE WYPOWIE SIE KTOŚ Z AKTUALNUCH PRACOWNIKÓW Z DOLNOSLASKIEGO- TERAZ JESTEM PRZERARZONY (W LATACH 90 TRZEBA BYŁO POMUC FIRMOM, ABY SIE DOROBIŁY-MAMY 21 WIEK ONE SIE DOROBIŁY A MY, KIEDY......) SSSORKI ZA POLSZCZYZNE(:
Bolo 2017-01-04 12:22
Dolnośląski to najgorszy rejon,kelner został handlowcem a pustą blondynke zrobili logistykiem,która o niczym nie ma pojęcia.Dyrektorem został karierowicz a kierownikiem jego przydupas.Takie COŚ ciężko nazwać firmą.Dla waszego dobra trzymajcie się od nich z daleka.Ceny mają z kosmosu...
BiN69 2017-01-22 10:46
Witam szanowna konkurencje. Jak czytam wasze wypowiedzi to śmiać mi sie chce. Dystrybucje i zarobki szczególnie w polskich firmach znam bardzo dobrze. Nie tylko w firmie ProCam pracuje handlowiec ktory był kelnerem, jak widać Mamy bardzo dobry system szkoleń skoro z kelnera można zrobic bardzo dobrego Doradce terenowego . Jak ktoś stwierdził ze szybko sie rozwijamy to akurat prawda. Natomiast jeśli tak jest to z logicznego punktu widzenia nie możemy mieć kosmicznych cen bo przecież nikt nie kupuje na piękne oczy. Wiem jedno a mianowicie to ze ponad 90% z was biega po terenie i roznosi cenniki. To jest wasza jedyna praca. Każdy jest kowalem swojego losu.
Potencjalnych kandydatów rownież z konkurencji zapraszamy- z Nami zostaniecie prawdziwymi doradcami.
Torro 2017-03-03 17:17
Zarobki może "tyłka" nie urywają ale też to nie jest najniższa krajowa. Praca w godzinach normy pon-pt. po 8h a jak sezon to soboty do odbioru. Atmosfera w moim oddziale spoko ludzie pomocni a nie jełopy i karierowicze przynajmniej w moim dziale. Dużo zalerzy od kierowictwa i jacy są to ludzie w skali 5° dam im 4 z małym plusem.
J&J 2017-03-07 15:02
Pracuje w firmie troszkę ponad 2 lata, nie jest źle na sprzedaży w sezonie trochę trzeba posiedzieć ale wszystko w normie prawa że tak napiszę, firma duża ma ambicję i albo to się udzieli pracownikowi albo nie. Dla początkujących osób fajna sprawa bo nie oczekuje się "gruszek na wierzbie". Pracowałem wcześniej u typowego "Polskiego Janusza biznesu" to tu mam więcej wolnego czasu za troszkę więcej kasy. Zależy czego oczekujecie jak to że wam dadzą 2 na rękę i godzinę pojeździcie po terenie to odradzam nie ma takiej roboty, wszędzie się pracuje i albo się sprawdzisz albo nie. Ogólnie firma stara się o utrzymanie wiedzy i poziomu doradców, sprzedawców, przedstawicieli i można liczyć na pomoc kolegów.
DJ Ogór 2017-03-20 23:07
Pracowałem w firmie ProCam blisko 4 lata, zarabialem w 1 roku pracy 2 tys netto w drugim 3 tys netto a w ostatnim koło 6 tys netto. Wszystko na stanowisku handlowca zależy od obrotu a każdy mln obrotu to 1 tys zł netto wypłaty. Fakt stresu jest co nie miara i obowiązków masę, nie śpi się po nocach i w sezonie (od marca do października) pracuje się po 10 godzin. Grunt to odnaleźć się w tej pracy i odpowiedzieć sobie po pewnym czasie na jedno pytanie? Czy ja się do tego nadaje?? Najważniejsze to wynegocjować dobrą podstawę bo premia.... To już dluzsza historia. Firma jest solidna i ma ambitne plany jednak jak każdą - tworzą ją ludzie. Odszedłem z żalem i szkoda mi tylko jednego człowieka, który stworzył ProCam w Polsce i tworzy tą firmę wkładając w jej bycie całe serce, takiego dyrektora handlowego nie ma nikt. Gdyby nie chore sprawy księgowe (czytaj limity kredytowe) i regionalny dyrektor (bufon do kwadratu i cham - cham bezczelny jakich mało) pracowało by się przyjemnie. Jednak chore jest to,że niestety ludzie którzy się do czegoś nie nadają robią to i psują zdrowie innym swoim głupim, beznadziejnym i bezsensownym podejściem. Niestety od takich ludzi pracownicy uciekają a oni tak myślą, że są najlepsi na świecie - jednak zawsze trafia kosa na kamień i albo się naprawi albo zmienia na nowe, tak jak tu jakby nie cham stosujacy mobbing i drugi limiter byłoby lepiej bo praca bez takich ludzi jest normalna a nie chora.
Siwy 2017-03-29 20:33
O firemka zatrudniła hejtera-to już jest tak żle?.Współczuje ale ponoć gorzej już być nie może...
Weronika 2017-03-31 15:22
Sprawdźcie kogo poszukuje ProCam Polska Sp.Z.o.o! http://www.procam.pl/procampl/posts/show/id/nmH2/Kariera
Z pola 2017-04-28 16:35
Napiszcie proszę jak w chwili obecnej wyglądają zarobki... na starcie, jaki samochód i atmosfera w chwili obecnej. Interesują mnie informację pod kątem pracy jako Przedstawiciel Handlowy...
Z góry dzięki za info jak takowe się pojawi. Pzdr.
Zainteresowany pracą 2017-05-02 13:03
Witajcie Recenzenci!

Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego w firmie ProCam? np.
- Jak duży region oni obsługują?
- Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym?
- Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie?
- Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu?
- Czy praca odbywa się również w soboty?

Mam też kilka innych pytań:
1. Czy 4000zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma ProCam na początek?
2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy?
3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (4000 brutto)?
4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy)
5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne?
6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PH?
7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie?
8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie?

Pozdrawiam,
Zainteresowany pracą
giglas. 2017-06-03 18:56
Panie Zainteresowany Pracą ...takich wiesci dowie się Pan na każdej pierwszej rozmowie w każdej z firm do której Pan się zgłosi.
Po co tak dalekie pytania. Odpowiedzi wynikną z rozmowy o pracę oraz przedstawionego regulaminu pracy. Nie trzeba szukać na forach.

Procam uważam za ok, silny partner biznesowy. Ma opinię dobrego pracodawcy. Duzo wymaga i dużo daje.
Zostaw swoją opinię o PROCAM Polska Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROCAM Polska Sp. z o.o.