Opinie o Bluxcosmetics Sp. z o.o. w Trzciana

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bluxcosmetics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bluxcosmetics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bluxcosmetics Sp. z o.o. w Trzciana

OBSERWATOR

Nie wiem czy jest gorsza firma wykorzystująca osoby niepełnosprawne na Podkarpaciu. Samowolne zmiany orzecznictwa lekarskiego, w warunkach letnich na hali zaduch oraz bardzo wysokie temperatury zaś w zimie temperatura na stanowiskach pracy około 5-6 stopni C. Na wszelkie uwagi pracowników właściciel ma jedną odpowiedź, cytuję : " proszę się zwolnić". Ludzie bojąc się utraty pracy siedzą cicho, często chorują i boją się zgłaszać do PIP-u bo natychmiast pracodawca ich zwalnia. Przecież właściciel firmy - lekarz- bierze dotacje z PEFRONU a pracowników ma za tanią siłę roboczą. Jedynym sposobem rozwiązania jest natychmiastowa niezapowiedziana kontrola PIP-u.

@OBSERWATOR

Pracowałam i poznałam warunki w tym zakładzie

Grażyna Nowy wpis

Cześć, potrzebujemy się z chłopakiem zorientować po jakim czasie na magazynie dają umowę na stałe. Teraz w ogłoszeniu piszą, że najpierw jest ta o prace ale na czas określony. Ile trwa i czy umowa na czas nieokreślony zależy od wyników z pracy?

509589995 Nowy wpis

Od tego właściciela otrzymuję codziennie groźby z tego numeru telefonu wystawia komentarze negatywne na różnych stronach internetowych przez swoją głupotę czy wy też dostajecie takie informacje (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Bluxcosmetics Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

OBSERWATOR

Jola Nowy wpis
@OBSERWATOR

Pracowałam i poznałam warunki w tym zakładzie

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Bluxcosmetics Sp. z o.o. na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Nie będzie w tym roku podwyżek na eksporcie? Jak widać ktoś się już zapytał o prace jakoś w październiku wraz ze stawkami od 5 000 do 10 000 zł a teraz od tygodnia znowu widnieje oferta i wynagrodzenie się nie zmieniło. to te 10 trudno było wcześniej wyrobić? Chyba ze tu podwyżki w innych okresach występują? na wiosnę?

Maja

Skoro już o rynku światowym była mowa, to jak pracuje się na eksporcie? Wiem, że manager był od niego potrzebny na stawkę liczoną od 5 do 10 tys. jak trudno ten max osiągnąć? i czy wiecie coś na temat pracy hybrydowej? Po opisie widziałam, że tylko stacjonarka wchodzi w grę

Joanna

Świetna firma, która bardzo szybko się rozwija. Produkty firmy Blux są bardzo wysokiej jakości, jest też duży wybór na rynku - nie tylko polskim, ale też na całym świecie. Polecam.

Kamil

Jestem osobą, która posiada orzeczenie o niepełnosprawności i z niepokojem przeczytałem Twoją opinię. Jak to możliwe, że pracodawca zmienia stopień niepełnosprawności? Piszesz również o całkowitym braku poszanowania niepełnosprawnego pracownika. Co to dokładnie oznacza? Czy pracodawca w jakikolwiek sposób wyśmiewa taką osobę czy chodzi o coś zupełnie innego?

Bluxcosmetics Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciel handlowy w Trzciana. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Przedstawiciel

Śmiech na sali oni potrzebują dużo ludzi na stanowiska z grupą a i tak wszyscy kończą na gorącej albo nie dogrzanej hali i robić na starych maszynach jak ktoś wspomnial

Łucja

Ale raczej siłą nie zmuszą, żeby ktoś poszedł. I nie rozumiem jak nagle może nie być pracy? Raczej coś zawsze się znajdzie

eZak

Brałam udział w naborze na stanowisko administracyjne i pomimo wyboru innego kandydata, mam bardzo pozytywne zdanie na temat sposobu przeprowadzonej rekrutacji. Rozmowa rzeczowa, brak pytań typowych dla "korpo", osoby uprzejme i życzliwe. Ponadto jako jedni z niewielu podziękowali za udział w rekrutacji informując o zatrudnieniu innej osoby. Być może dla niektórych nie ma to znaczenia, jednak proszę mi wierzyć, że obecnie niewielu pracodawców stać na informację zwrotną do kandydata. Pozdrawiam

@eZak

No często się zdarza, że feedbacku nie ma... To chwilka, bo chciałabym się dowiedzieć. Tylko podziękowanie było? Nie powiedzieli czego Ci zabrakło czy coś? To by było cenne info, fajnie wiedzieć co najbardziej doceniają

@eZak

Kto to pisał ktoś z rodziny ?

Mirek

Pracowałem w Blux i bardzo dobrze wspominam pracę. Motywacyjny system wynagrodzenia: podstawa plus bonusy, 8-mio godzinny dzień pracy, brak nadgodzin, bardzo miła atmosfera pracy. Zmieniłam pracodawcę, bo musiałem się przeprowadzić do innego miasta, a praca zdalna nie wchodziła w grę. Ale polecam pracodawcę. Wspominam bardzo dobrze.

Rozczarowana

Nie polecam pracy w tej firmie. Warunki w jakich przychodzi pracować są straszne; stare, zdezelowane maszyny, które pamiętają chyba jeszcze czasy PRL-u, odpadają z nich wszelkiego rodzaju śrubki. Krzesła które są rozklekotane. Brak narzędzi do pracy tj.: noży, uchwytów do taśmy, rękawiczek. Brak klimatyzacji co latem skutkuje okropną duchotę i gorąc. Nierówna podłoga, która jest po prostu zwykłą posadzką bez płytek. Oficjalnie jest to też zakład pracy chronionej, a mimo to osoby niepełnosprawne są zmuszane pracować 8 godz, zamiast ustawowo 7; z czego ta dodatkowa 1 godzina jest nieodpłatna. Brak premii, bonów świątecznych czy zwrotów kosztów za dojazd. Brak dojazdu do zakładu pracy dla osób niepełnosprawnych. Brak szacunku dla pracowników ze strony szefostwa jak i majstrowej, która wyżywa się na pracownikach.

@Rozczarowana

No Ci powiem, że warunki które opisałeś wyglądają serio okropnie. Ogólnie w jakość sprzętu idzie jeszcze jako tako uwierzyć, ale w sposób którym traktują tu podobno osoby z niepełnosprawnością to chyba już nie bardzo. Przecież gdyby tak serio było to raczej ktoś już dawno by to zgłosił? Czemu mieliby sobie pozwolić na zabranie tej godziny?

@Rozczarowana

Bo to prawda i jeszcze duuuzo by pisac

Łukasz
@Jola

Jolu a czy wiesz, ile tam na rękę teraz dają? Mam trochę skomplikowaną sytuację i jestem w stanie znieść dużo w pracy, aby tylko kasa była dobra. Czasami człowiek popada w różne problemy. Poza pensją dają jeszcze jakieś dodatki?

well,well, well......

Takiego braku profesjonalizmu i podejścia do drugiego człowieka nie widziałam ! zostałam oszukana przez kogoś kogo pozycja powinna dawać gwarancję tego że wypowiadane przez nią słowa i deklaracje są prawdziwe i godne zaufania. Ufam ludziom bo zakładam że jeśli coś obiecują to dotrzymują słowa tak po prostu ze zwykłej uczciwości i szacunku do drugiej osoby, ot taka naiwność.....Nie sądziłam że można wycofać się ze złożonej deklaracji zatrudnienia zostawiając kogoś bez pracy !! obiecywać zatrudnienie z zapewnieniem że poczekają a tuż przed jego rozpoczęciem wycofać się z tego , mając świadomość że ktoś zwalnia się z dotychczasowej pracy po to żeby u nich pracować , dla mnie szczyt braku profesjonalizmu !! Nikomu nie polecam tego pracodawcy , a zachowanie Pana P. świadczy tylko o nim .......

@well,well, well......

W 2021 r. nic się tutaj nie zmieniło. Chyba tylko prawdziwi desperaci nawiązują współpracę z tą firmą:(

Justyna

@dick a zwracają wam chociaż kilometrówkę ?

@Justyna

Jaką kilometrówka? - tu o takich "luksusach" można zapomnieć. Nie rozumiem ludzi, którzy tu pracują i dają się ponosząc i traktować jak zera.

pracowałam tu

Praca za grosze (najniższa krajowa), brak szacunku dla pracowników, duża rotacja, wysyłanie ludzi na przymusowe urlopy, smród i szkodliwe chemikalia na części linii (kontrole przychodziły tylko wtedy, gdy rozlewane były pachnące kosmetyki, a nie żrące środki). Nie ma benefitów i wynikającego z kodeksu pracy siedmiogodzinnego dnia pracy. Zapomina się, że jest to zakład pracy chronionej, dużo wymaga się od pracowników i pogania. Jeśli zakład nie ma korzyści z pracownika (nie ma dofinansowania, bo np. ktoś ma stopień lekki), po prostu zwalnia albo nie przedłuża umowy. Dojazd kiepski, nikogo nie interesuje jak dojedziesz do pracy.

Ewelina

Kiedy ostatnio prowadzono rekrutacje w Bluxcosmetics i na jakie stanowiska? Chciałabym wyrobić sobie zdanie na temat szybkości rozwoju firmy, jaką mają pozycje na rynku i czy coś się zmieniło w ostatnich latach.

@Ewelina

(usunięte przez administratora) jej rynek zostanie je ba ną przez operatora !!!!

Dżo

Choć jest to zakład pracy chronionej, odebrano pracownikom 7-godzinny dzień pracy. Zmiany mają po 8 godzin. Zarobki to najniższa krajowa, dojazd we własnym zakresie. Brak benefitów w stylu bony na święta czy premie. Traktowanie pracowników średnie. Miska ryżu. Szefowa zmiany o wszystko się czepia i pomoże ludzi. Ciągle pojawiają się ogłoszenia o pracę, bo ludzie stamtąd uciekają.

Uczciwość
@Dżo

Jest to zakład pracy chronionej, prowadzony przez lekarza, to jestem wstrząśnięta jak można zmieniać samodzielnie kategorię niepełnosprawności. Dziwię się że nie zawitała tam inspekcja pracy. Właściciel korzysta z dotacji a i tak okrada niepełnosprawnych z ich praw.

@Uczciwość

Niestety jest to coraz częste posuniecie. Sama jestem niepełnosprawna, stopień umiarkowany. Ostatnio byłam na rozmowie gdzie zatrudniają z grupą, na 3 zmiany. Na nocki nie mogę pracować, zakład na 2 nie zatrudni, bo nie. Jest to przykre, bo dotacje lecą do pracodawcy a potem pracownik nie ma żadnych praw. Tylko musisz robić na 3 zmiany, mimo, że nie możesz

Jolanta
@Dżo

Z jakiego powodu zostały wprowadzone takie zmiany w Bluxcosmeticsie? Wiadomo coś czy to stała zmiana czy czasowa, może chodzi o pandemię? Wspomniałeś/aś o braku benefitów jak bony czy premie. A jak jest z opieką medyczną lub ubezpieczeniem - jest?

A macie zwraca kilometrówkę czy nie ?

Rovena

Witam Mam pytanie. Czy sytuacja zmieniła się, czy nadal jest to samo? Jak dojechać do zakładu pracy? Do Trzciany jest 22 ale do samego zakładu pracy z buta?

Jolanta
@Rovena

Też jestem zainteresowana jakie są możliwości dojazdu do pracy skoro wnioskuję po Twoim wpisie jest to kawałek drogi? Może jeździ jakiś bus pracowniczy? Nie każdy zawsze ma możliwość dojazdu samochodem.

@Jolanta

Ja musiałabym dwoma autobusami dojeżdżać. A z tego co niżej ktoś pisze, druga zmiana kończy się o 22-23. Jestem więc ciekawa jak to jest. Firma mieści się kawałek od głównej drogi. Być może jest tam jakiś MKS ale nadal to podróż 2 autobusami.

@Rovena

Mała aktualizacja. Sprawdziłam dojazdy no to można autobusem lub pociągiem a potem jakieś 20-30 minut pieszo. W moim przypadku, wpierw muszę dojechać autobusem, by się przesiąść na transport to Trzciany. Zastanawiam się jak radzą sobie pracownicy po 2 zmianie.

Dick

Brak profesjonalizmu, mała dbałość o pracowników, niesłowność w decyzjach pracodawcy, brak premii. Nie ma busa dowożącego osoby niepełnosprawne do pracy. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Bluxcosmetics Sp. z o.o. - Trzciana

• Jak się pracuje w Bluxcosmetics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bluxcosmetics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bluxcosmetics Sp. z o.o.?

Bluxcosmetics Sp. z o.o.