Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Olo

wkurwony - a miałes kiedys dobrą pracę ? o co chodzi stary , jakiś niż Cie dopadł?

Olaf
@Olo

Olo . Co ty chrzanisz.

Olaf
@Olo

Co to jest 10 euro brutto. Żenada. Mało.

Olgierd

eeeeee tam, porządna agencja! jak sie normalnie pracuje to sie zarabia

Wqurwiony

Bardzo nie polecam tego pośrednika pracy poniewaź kasa o ponad połowę nisza jak na papierku ,zakwaterowanie w biednej i islamskiej holandii jak w Czarnobylu na Ukrainie (usunięte przez administratora) Wiesniakom i Ukraińców bez znajomości języków obcych moźe i się podobać bo oni nie mają wyboru poza tym wcześniej całe źycie mieszkali w stodole lub w wypadku Ukraińców w pobliźu zepsutego reaktora .ale jak dla mnie to mniej nisz zero

Melon

Witam!wyjeżdża ktoś bądź już pracuje w SODA STREAM BV w Rijen? Jak to wygląda od kuchni?czy panuje względna atmosfera? I gdzie lokowanie są ludzie tam pracujący oraz jak warunki mieszkaniowe? otrzymałem propozycje tej pracy za stawkę 10,10 € ale nie wiem nic na temat dodatków zmianowych i czy takowe wogole istnieja?jakie są realne tygodniówki po odjęciu tax ,ubezpieczenia oraz zakwaterowania? Pozdrawiam

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zośka

Agencja Axell załatwia na własną rękę zaświadczenie o niekaralności...za jedyne 12 EURO !!!!! Pieniążki ściągnęli z konta na następny dzień. Jednakże gdy poprosiłam o kopię tego zaświadczenia , zaczęły się problemy. Przez 1,5 miesiąca słyszę wersje , że zaświadczenie wysyłane są zbiorowo , póżniej , że nie zostały wysłane , następnie , że nie rozmawiałam z tą Panią tylko jej koleżanką itd. Może gdyby ludzie się upominali o swoje , to nie oszukiwaliby tylu osób. Pozdrawiam

@zośka

Axell Employment : witam, w trosce o Państwa bezpieczeństwo Agencja Axell wyrabia zaświadczenie o niekaralności pracownikom, którzy nie byli w stanie dostarczyć w/w zaświadczenia przed rozpoczęciem pracy . Każdy pracownik zostaje o tym fakcie poinformowany przed rozpoczęciem współpracy . Koszt €12.00 jest kwotą z góry ustaloną i uwzględnia koszty upoważnienia oraz odbioru w/w zaświadczenia w Państwa imieniu , o czym każdy pracownik zostaje poinformowany w momencie wypisywania wniosku oraz upoważnienia . Kopię dokumentu można otrzymać pisząc na adres email : jobs@axell.pl , w treści maila proszę napisać imię, nazwisko ,nr sofii oraz nr kontaktowy . Bezpośredni kontakt : 0048 32 337 50 20 Pozdrawiam serdecznie , Gosia Axell Employment

me

mieszkania w porządku , szczególnie na Hooge , porządek jest

Stefan

Upewniłem się co do agencji Axell Polska czytając wasze wpisy. Wcześniej już słyszałem o nich dobre opinie. Podpowiedzcie mi jakie mieszkania organizują przy wyjeździe do Tilburga? Będę wdzięczny za pomoc

@Stefan

to zależny gdzie się pracuje - albo domek jest albo hotel

drDarek
@Stefan

Axell Tiburg to pośrdenik z którym są tylko notoryczne problemy. Pracujesz tydzień na solarisie 16h. Sprostowania ciągną się tygodniami i nie wiem czy się ich kiedykolwiek doczekam. Odradzam wyjazd z tą firmą.

Pracownik magazynu

Axell jest w porządku , mieszkam, pracuje , nie narzekam !

Agencja daje zarobić , tyle w temacie ! Teraz mają fajna ofertę w Tilburgu , a jak się zostanie na święta to jeszcze wskakuje konkretna premia !!!!!

Udo

Może mi ktoś wyjaśnić jaki jest powód, że Axell Polska ma tak długa listę ofert pracy? Czy to jakiś nowe kontrakty, czy to inny powód takich braków kadrowych?

@Udo

szukajà jak wszyscy inni,to jest ich robota-POŚREDNICZYĆ. pytanie totalnie z (usunięte przez administratora) całkiem jakby zapytać czemu w piekarni jest codziennie chleb,no czemu? @nara

Paulina

Widzę, że agencja posiada również oferty pracy w kraju. Ktoś z Was zdecydował się na taki właśnie rodzaj współpracy? Chętnie dowiem się więcej również o doświadczeniach takich osób.

@Paulina

Axell Employment : "Paulina" zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami oferującymi pracę w Polsce : ul.Zwycięstwa 49|44-100|Gliwice|Polska T:+48 32 230 87 24 ul. Kolejowa 42| 64-300 | Nowy Tomyśl| Polska T: +48 61 44 29 280 ul. Dworcowa 3C| 96-100 | Skierniewice| Polska T: +48 46 833 65 93 ul. Floriańska 28 | 08-110 | Siedlce | Poland T:+48 46 833 65 93 ul. Kobierzycka 3 | 52-315 | Wrocław | Polska M: +48 509 661 978 Do usłyszenia !

Spiner

Jeśli ktoś wyjeżdża za granicę do pracy to chyba przemyślał taki ruch? Czasami trzeba coś zrobić co być może nie jest standardowym działaniem ale to jeszcze nie znaczy, że agencja jest zła. Ja nie narzekam na nich.

Koleś

Chcialem dodac ze 4 dni byłem na walizkach bo nie bylo dla.nas ani lokalizacji ani pokoju pozdrawiam tez bajkopisarza pana Szymona z biura w Tilburgu środkowym palcem

koleś 2
@Koleś

to trzeba było do polski do biura zadzwonić, zaraz by załatwili sprawę :)

@Koleś

Axell Employment : "Koleś" Agencja Pracy Axell to profesjonalny, rzetelny oraz uczciwy pracodawca , który dokłada wszelkich starań aby sprostać Państwa wymaganiom - związanym z doborem właściwej oferty pracy jak również zakwaterowania . Wszelkie uwagi dotyczące Państwa zakwaterowania prosimy kierować bezpośrednio do nas , abyśmy mogli na bieżąco pomóc Państwu w rozwiązaniu zaistniałej sytuacji . Adres e-mail : jobs@axell.pl , szybki kontakt : 0048 32 337 50 20 Pozdrawiamy serdecznie , Axell Employment

białkowski
@Koleś

poczekaj, bo chyba siedzimy na tym samym hotelu. to ty jestes tym dziwakiem który 30 minut po przyjezdzie do Holandii nie był w stanie sie nigdzie przeprowadzić bo juz byłe (usunięte przez administratora) to jest ta twoja rzetelność? to ty jestes tym misiaczkiem , który biega nonstop po hotelu i zastanawia się kogo z jakiego pokoju wywalic bo nie masz gdzie mieszkac? to ciebie lokatorzy z twojego pietra chcieli juz spakowac, razem z twoim synalkiem i jego (usunięte przez administratora) w torby żeby ście znikneli i dali w spokoju innym zyć? znalazł się polaczek... wybiałkowany.

Opiniodawca
@Axell Employment

"Agencja Pracy Axell to profesjonalny, rzetelny oraz uczciwy pracodawca" - proszę nie pisać nieprawdy. Ja rozumiem, ze wychwalanie tej agencji to jest Pana/Pani pracą, że za to dostaje Pan/Pani pieniądze. Ale czy te marne pieniądze są tego warte???? Wszystkie agencje pracy są po to, żeby generować zyski. Na oszukiwaniu biednych, niezaradnych ludzi zarabia się najłatwiej. Tak właśnie zarabia agencja pracy Axell i Pan/Pani bardzo dobrze to rozumie, prawda??? Najgorsze jest to, że Polacy Polaków oszukują nie mając szacunku do nikogo. Nie mogę uwierzyć, że Ci tak fałszywi ludzie pochodzą z kraju w którym ja też mieszkam.

Albert Einstein
@Opiniodawca

Kazda firma jest po to by generowac zyski,sklep,salon samochodowy,restauracja,warsztat samochodowy i agencja tez. Jesli jestes sensownà osobà to otworz firme lub agencje i daj ludziom swietnà pracè a potem pochwal sie efektami. wysokich lotow i multi zyskow ,aha! i jeszcze zadowolonych pracownikow zyczè

Koleś

Najgorsze biuro w całej Holandii a moze i na swiecie najgorsza organizacja jaka moze byc albo nawet jej brak czlowiek przyjezdza a house majster nic nie wie o osobach ktore przyjezdzaja masakra odradzam chyba ze komus o stalowych nerwach

Paulina

@poszukiwaczdobrejpracyjesteś już w kontakcie z Axell Polska? Zamierzasz współpracować z tą firmą w celu znalezienia pracy? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. @anonim widzę, że nie oceniasz dobrze tej agencji, jednak nie podajesz żadnych konkretnych informacji odnośnie Twoich zastrzeżeń. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Ważne są pełniejsze wpisy, ponieważ to co Tobie nie odpowiadało, dla innej osoby może nie mieć już aż takiego znaczenia.

Renia

Nie polecam agencji mieszkania to zwykła patologia. Ciągle problemy z biurem. Atmosfera ciężka od dymu. I za to płacisz 100eur tygodniowo. Oferta tylko dla ludzi o mocnych nerwach !!!

poszukiwaczdobrejpracy

na szczęście w większości dobrych więc widać , ze pracodawca jest w porządku! ofert maja bardzo dużo i bardzo różnorodne więc jest na czy oko zahaczyć :))

Kalinka

Musi być dobrze bo inaczej to forum aż huczy od wpisów.

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak się współpracuje z agencją Axell w kraju? Jak praktycznie załatwia się z nimi wszystkie sprawy? Po raz pierwszy będę korzystała z pośrednictwa i dlatego nic nie wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ