Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Paulina

@EDi oferty pracy Axell Polska możecie znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać nazwę firmy oraz dodać frazę 'oferty pracy'. Znajdziecie je m.in. w Serwisie GoWork.pl - http://www.gowork.pl/praca/axell-polska;pr

Ciekawski

Jakies opinie ludzi pracujacych w firmie syncreon na orderpickingu sie znajda? Jak z godzinami (jest jakakolwiek gwarancja?) Warunki mieszkaniowe, transport, miejsce na lokacjach na własne auto jest? Pary raczej pracuja na podobnych zmianach? Ciekaw jestem bo w sumie o Axelu nie slyszalem, wiec moze tym razem sprobowac u nich? Pozdrawiam

EDi

śledzę oferty i widzę,że mają kilka naprawę ciekawych w logistyce , zbieranie zamówień żadna filozofia, można zrobić papiery na wózki i używać ich gdziekolwiek w Holandii - super sprawa!

Spriner

Axell Polska jak wiele agencji pracy zawsze będzie miała wielu hejterów. Jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby wszyscy byli zadowoleni z pracy! Niektórym pracownikom przeszkadzają problemy o randze jak z tą tańcownicą, której przeszkadzał rąbek u spódnicy.

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Arek

Pracuje dla Axell 7 m-cy, jest w porządku, mamy pracę, stabilizację i pieniądze na czas - polecam !

Sonia

Bardzo dobrze współpracuje mi się z Axell-em. Nie miałam żadnych problemów , kasa też zawsze była na czas.

Piotr C

Pracuje dla Axell od 2013r z kilkoma przerwami. Pracowałem w kilku firmach z czego w jednej około dwóch lat. Wszystko zawsze było na +. Mieszkałem na kilku lokacjach stare i nowe Hooge, Haps, Eindhoven, Bladel. Warunki czasami nie powalały ale to ludzie sa ważni. Przerobiłem na lokacjach wielu ludzi od przestraszonych do agresywnych, od idiotów do ludzi wybitnych. Pieniądze zawsze na czas jak coś sie nie zgadzało pisałem maila i w następnym tygodniu było wyjaśnione. Z praca tez nie miałem problemów bo jak przyjedziesz tu do pracy a nie na imprezę to będziesz pracował/a. Pozdrawiam Serdecznie

gyytiu
@Piotr C

placac 100e tygodniowo za łóżko

Spriner

Axell Polska to fajna agencja i jak widzę to powtarzam się po innych, ale jak są dobrzy trzeba im to oddać.

Bartosz Kaszanka

Bardzo dobra agencja, polecam zwlaszcza prace jako skoczek. Mozna sprobowac pracy w wielu zakladach i wyplata zawsze sie zgadza poniewaz gwarantuja 245 euro na tydzien. Polecam biuro w Gliwicach, pracuja tam przemile i pomocne panie ktore pozdrawiam :)

Tomasz

100 % profesjonal @ kompetentna i miła obsługa w Polsce , praca, godziny , tygodniówki , wygodne lokacje , sympatyczni koordynatorzy w biurze- to jest Axell w skrócie , a w rozszerzeniu nawet lepiej . Kilku pośredników mam już w cv , ale tylko w Axell zagrzałem miejsca na długo - polecam !

Basia i Tomek

świetna agencja, profesjonalne podejście do pracowników , wypłaty na czas , lokacje czyste i bezpieczne

Sofii

Mam pytanie czy Axell Polska ma jakieś nowe oferty pracy? Jak się pracuje w firmie i jaka jest atmosfera? Słyszałam sporo dobrych słów na ich temat. Podoba mi się, że są aktywni na forum i udzielają bezpośrednio sprostowań czy też informacji, odpowiedzi na pytania!

@Sofii

Axell Employment : " Sofii " zapraszamy do aplikowania na aktualne oferty pracy , formularz aplikacyjny wraz z opisem dostępnych stanowisk dostępny jest na stronie : http://axell-employment.com/jobs.html Życzymy Miłego Dnia !

Axell Employment

Axell Employment : "Grzegorz" Agencja Axell jest rzetelnym oraz uczciwym pracodawcą, wszelkie zapytania, skargi , wnioski jak również pozytywne komentarze dotyczące współpracy prosimy kierować bezpośrednio do nas na adres : gliwice.employment@axell.pl , gdzie zostaną niezwłocznie rozpatrzone oraz wyjaśnione. Zapraszamy również do kontaktu z naszym biurem w Gliwicach, ul.Zwycięstwa 49 w godzinach 9.00 -17.00 oraz pod nr tel.: 0048 32 337 50 20 Pozdrawiamy serdecznie

VanWiek

Nie polecam pracy przez agencje Axell w firmie SodaStream ;) Marne pieniadze , ludzie to wzrokiem sie zabijaja , nie mila atmosfera na firmie kierownik Kacperek zapyziały burak na sterydach ktory myśli ze czlowiek to maszyna i bedzie mu skladal 40 maszynek w boxy w 6 minut na palete... Koordynator z Axla Łukasz ... Zero pojecia o swojej pracy , wali w ciulla pracownikow w imie axlla o co go nie zapytasz to on musi zapytac szefa brednie takie wciskaja ze sie rzygac chce , nie polecam. SodaStream jest dobra tylko na chwile 2-3 tygodnie ... Pozniej to juz na psychike wjezdzaja i ponizaja czlowieka , dodam sa tam 2 panie "linkowe" ktore za najmiejsze gowno takie jak np. Wyjscie do toalety na dluzej niz 10 minut , pojda cie podkabluja po czym przyjdzie zapyzialy kierownik i zapyta sie czy masz jakies problemy ze wychodzisz 3 razy w dniu do toalety na 10 min ... Pierdol**ny obóz pracy !

@VanWiek

Axell Employment: VanWiek, dziękujemy za obszerny komentarz dotyczący warunków pracy w firmie SodaStream. Rekruterzy agencji Axell przedstawiają Państwu opis pracy, wymagania oraz warunki proponowane przez holenderskich pracodawców. Przesłaliśmy Pana komentarz do Koordynatorów w SodaStream. Mamy nadzieję, że zaowocuje to poprawą sytuacji. W razie niezgodności dotyczących przedstawianych ofert zapraszamy do kontaktu z biurem, które potwierdziło Państwa do konkretnej oferty. Życzymy miłego dnia, oraz zapraszamy do aplikowania na nasze oferty, nasz adres e-mail: praca.employment@axell.pl

Artur Kocurek

Witam polecam ta agencje jeśli chodzi o zakwaterowanie w Hoogie Mierde było bardzo dobre i transport gtv zawsze na czas :) Tylko pecha miałem z praca choć maja dużo ciekawych ofert .Pozdrawiam

@Artur Kocurek

Axell Employment: Panie Arturze, dziękujemy za pozytywny komentarz. Cieszymy się, że udało nam się sprostać Pana oczekiwaniom. Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania: praca.employment@axell.pl Życzymy miłego dnia!

Tomasz

no to brać prawnika i heja, co za problem ? jeśli masz racje kasę dostaniesz, jeśli nie . A swoja droga to pisanie z anonimowego konta i wymienianie ludzi z Holandii po nazwisku powinno otrzeć się o prawnika bo to po prostu brak kultury i chamstwo - jeśli piszesz prawdę to napisz kim jesteś, wtedy jesteś wiarygodny a nie jakiś no name pozdro@

Gibs

To zwykli (usunięte przez administratora) zwłaszcza Hadryś z biura w Tilburgu. Już 5 miesiąc oddają mi pieniądze za lekarza ( dostałem skierowanie do szpitala od lekarza pierwszego kontaktu na badania ) za którego musiałem zapłacić sam prawie 100 e bo jak okazało się w systemie Holland Zorg jestem nie ubezpieczony ( dodam że było to ponad 6 miesiącach pracy ) Dodam też że co tydzień zabierali z wypłaty ponad 20 e na ubezpieczenie.Najlepsze jest to że ten para-pracowniczyna sam na mojego maila wysłał wiadomość i to kilkukrotnie że dostanę zwrot pieniędzy bowiem przyszła pozytywna opinia z Zorgu iż mi się zwrot należy. Axell to ścierwo i strasznie nie uczciwe .

Marcel
@Gibs

miałem podobną sytuację i dlaczego portal Go Work uważa że słowo " (usunięte przez administratora) quot; jest słowem niecenzuralnym skoro nie jest w kanonie słów obraźliwych / zakazanych ? ktoś kto jawnie zabiera pieniądze i nie wywiązuje się z umowy jest właśnie (usunięte przez administratora) i to bezczelnym niestety. Na miejscu Gibs twoim założyłbym sprawe w sądzie :-)

djrca92

pracowalem przez axell 2 miesiace w Soda Stream w Tilburgu,praca dosyc spoko jedyny minus moja kordynatorka Joanna strasznie tepa ,chomik jest bardziej inteligentny

@djrca92

djrca- przyznaj się - kosza dostałeś co ? hehehehheeh pisz na forum o pracy a nie o zranionych uczuciach , to nie portal randkowy tylko forum o pracy ! A! i jeszcze ortografię popraw "tempi hejterzy" nie robią wrażenia pozdro! @@@

@ja

Wiesz jeśli Tobie się spodobała to git,w sumie z pustakiem wyjdzie ci taniej

Axell Employment

Axell Employment : w sprawie aktualnych ofert pracy w Holandii zapraszam do kontaktu z naszym biurem w Gliwicach : Poniedziałek - Piątek 9.00 -17.00 tel.: 0048 32 337 50 20 Do usłyszenia !

Jerzyk

Axell Polska ma ofertę dla pomocnika maszyn czy coś więcej sie dowiem?

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ