Opinie o Donako Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Donako Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Donako Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Donako Sp. z o.o. w Wrocław

abcdef

pakieciarz - 1600 brutto

Przeczytałem, że firma Donako S.A. poszukuje aktualnie planisty oraz ślusarza-pakieciarza - jakie oferują zarobki na tych stanowiskach???

abcdef

daj sobie spokoj z ta firma

Jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa z kierownikiem w Donako? Miły człowiek, czy nie bardzo? Czy daje radę wyciągnąć 1800 netto albo więcej? Zapewniają może dodatki socjalne typu na okulary, bo korzystam tylko w pracy, a stare się popsuły? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi, jakie by nie były ;).

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Donako Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Konstruktor.
topi

witam wszystkich co pracują w donako bardzoi wam wspołczuje ta firma jest dla bezgłowych (usunięte przez moderatora) takich jak kierownik tłoczni który ludzi ma za nic obiecuje i nic wiencej powinno go sie wyzucic na zbity pysk

welder tu muszę przyznać tobie rację.wszystko co napisałeś to prawda.ja mogę tylko dodać tylko tyle że tam jak nie będziesz stawiał solidaruchowi wódki to nie masz szans na to aby przezyć.zresztą gdyby policja stanęła przy wyjeździe z firmy to by mieli niezły "utarg" jeśli chodzi o pijanych kierowców.no i musisz mieć w naturze donoszenie.za kablowanie są premie i nagrody.niestety taka prawda.ja jedynie mogę tobie doradzić że jak czujesz sie oszukany przez tych ludzi z poprzedniej epoki to jest taka instytucja która zwie się INSPEKCJA PRACY.pozdrawiam

Pieniądze marne,ale znajomkowie kasę dostają.Dla reszty figa z makiem.Zresztą pod pretekstem rekrutacji zatrudnia się tylko swoich

lord wader

anonim - 2012-10-16 13:22:26 lord wader - 2012-10-12 19:50:40 Witam. Podobno pracuje u was niejaki (usunięte przez moderatora)u nas w stanley\'u nosił \"przydomek\" Rozczochrany - czy to prawda, że jest mistrzem czy kimś w tym rodzaju. Poprostu jestem ciekaw - dzięki za info zwrotne.Witaj! Tak pracuje, u nas dostał przydomek Wirtualny Zbyszek. Skąd to miano? Często rozda robotę i... znika. Stąd ta jego wirtualność:DDzięki kolego. Pozdrów Zbyszka od walcarzy ze stanley.

lord wader - 2012-10-12 19:50:40 Witam. Podobno pracuje u was niejaki (usunięte przez moderatora) u nas w stanley\'u nosił \"przydomek\" Rozczochrany - czy to prawda, że jest mistrzem czy kimś w tym rodzaju. Poprostu jestem ciekaw - dzięki za info zwrotne.Witaj! Tak pracuje, u nas dostał przydomek Wirtualny Zbyszek. Skąd to miano? Często rozda robotę i... znika. Stąd ta jego wirtualność:D

lord wader

Witam. Podobno pracuje u was niejaki (usunięte przez moderatora). u nas w stanley\'u nosił \"przydomek\" Rozczochrany - czy to prawda, że jest mistrzem czy kimś w tym rodzaju. Poprostu jestem ciekaw - dzięki za info zwrotne.

pracownik długoletni

pracowałem w DONAKO można się dużo nauczyć... ale płaca mizernie i na dodatek kierownictwo tłoczni (sama nędza).

tragedia

opinia

Zgadzam się w pełni z wypowiedzią o Donako,pracownicy starają się jak mogą a kadra zachowuje się jak "święte krowy" nie do ruszenia . pracowałem w donako kilka lat i w okresie pracy słyszałem tylko obiecanki z których jak się okazało wyszło tylko zwolnienie dyscyplinarne po urlopie bezpłatnym i napisaniu podania o zwolnienie. mocnym filarem bałaganu i zadufania w sobie jest kierownik tłoczni "smark" który nie potrafi i nie chce docenić pracy ludzi a widzi tylko swoich zauszników .Jeżeli ktoś chce i lubi być traktowany jak "nikt"to polecam

Niestety sama prawda.Gdyby nie góra zakład mógłby wyglądać zupełnie inaczej.

Nic dodać nic ująć,przykre ale prawdziwe.

Pracowałem w tej firmie kilka lat i teraz już mogę coś więcej o niej powiedzieć. Zarządzanie jest tu na poziomie 0 i kultura osobista zarządzających pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli chcecie pracować kilka lat za te same pieniądze i w ogóle się przy tym nie rozwijać, to polecam DONAKO , tu Wy pracujecie, a kierownicy i dyrektorzy myśląc tylko o sobie, marnują niepotrzebnie sporo firmowych pieniędzy, poprzez swą nieudolność. Nie potrafią zorganizować pracy, klientów, niezbędnych narzędzi itp. A nawet nie potrafią rozwiązać choćby najprostszych problemów. [dane osobowe usunięte przez admina], wozić się zupełnie bez sensu w tą i z powrotem służbowymi autami, puszczając tym samym naszą pracę w eter. Mowa tu o ludziach, którzy zasługują na to, by w tym miejscu ich wymienić, są to jedyne w swoim rodzaju ASY, a mianowicie: [dane osobowe usunięte przez admina], oni właśnie doprowadzili do tego, że DONAKO wygląda jak wygląda i że nikt nie chce tu pracować, bo i z kim... z tymi niezbyt rozgarniętymi ludźmi, którzy dostali stołek i już myślą, że można ludzi poniżać i traktować jak tanią siłę roboczą! Szkoda gadać!

Zostaw merytoryczną opinię o Donako Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Donako Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Donako Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Donako Sp. z o.o.?

Donako Sp. z o.o.