DOLNOŚLĄSKA FABRYKA MASZYN ELEKTRYCZNYCH

Wrocław

Opinie o DOLNOŚLĄSKA FABRYKA MASZYN ELEKTRYCZNYCH

wroclawianin 2014-12-21 01:08
Banda złodzieji pracowałem tam dwa lata szef to totalny cham i bydle brak szacunku dla pracownika jak ktoś mu się postawi to daje wypowiedzenie na mnie prowadził mobink a jak się postawiłem to dał mi wypowiedzenie i majstrow tez zastrasza totalny syf
SAPER 2015-09-12 09:38
A STAWKI GŁODOWE LEPIEJ PŁACA W BIEDRONCE
Kokon39 2016-01-11 15:07
Pracowałem trzy miesiące na okres próbny w transporcie niezrozumienie jednego szukają ludzi i przy uczą a mi nie przedłużył bo powiedzieli ze mają wystarczających ludzi a firma nic nie specjalnego.
Wofzi 2016-04-24 17:29
No firma nie jest taka zła @Kokon39. Może mieli rzeczywiście taką ilość osób, że to by im się nie opłacało.
AntyDFME 2017-07-25 17:23
Łamanie zasad bhp na porzadku dziennym. Kilka przykladow. 1, brak 11h przerwy miedzy zmianami. Spawacze bez uprawnien. Kadry w pikolakach na produkcji, pani z handlowego w szpileczkach na produkcjii. Pracownicy musza jesc miedzy maszynami. Przyzwolenie na alkohol. Podczas prob maszyn nie ostniej zadne zabezpieczenia a i jeden wirnik kiedys rozerwalo!!! Chwala ze nikomu nic sie nie stalo. Halas, zapylenie masakra. Płaca nedzna! Zero rozwoju. Park maszynowy z czasow komuny zero inwestycjii. Ludzie sie masowo zwalniaja a dzial konstrukcyjny to kpina!! Kontrola jakosci ktora nie odroznia 1mm od 1cm!! Omijajcie szerokim łukiem
Zostaw swoją opinię o DOLNOŚLĄSKA FABRYKA MASZYN ELEKTRYCZNYCH - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOLNOŚLĄSKA FABRYKA MASZYN ELEKTRYCZNYCH