DOLNOŚLĄSKA FABRYKA MASZYN ELEKTRYCZNYCH

Wrocław

Opinie o DOLNOŚLĄSKA FABRYKA MASZYN ELEKTRYCZNYCH

wroclawianin 2014-12-21 01:08
Banda złodzieji pracowałem tam dwa lata szef to totalny cham i bydle brak szacunku dla pracownika jak ktoś mu się postawi to daje wypowiedzenie na mnie prowadził mobink a jak się postawiłem to dał mi wypowiedzenie i majstrow tez zastrasza totalny syf
SAPER 2015-09-12 09:38
A STAWKI GŁODOWE LEPIEJ PŁACA W BIEDRONCE
Kokon39 2016-01-11 15:07
Pracowałem trzy miesiące na okres próbny w transporcie niezrozumienie jednego szukają ludzi i przy uczą a mi nie przedłużył bo powiedzieli ze mają wystarczających ludzi a firma nic nie specjalnego.
Wofzi 2016-04-24 17:29
No firma nie jest taka zła @Kokon39. Może mieli rzeczywiście taką ilość osób, że to by im się nie opłacało.
AntyDFME 2017-07-25 17:23
Łamanie zasad bhp na porzadku dziennym. Kilka przykladow. 1, brak 11h przerwy miedzy zmianami. Spawacze bez uprawnien. Kadry w pikolakach na produkcji, pani z handlowego w szpileczkach na produkcjii. Pracownicy musza jesc miedzy maszynami. Przyzwolenie na alkohol. Podczas prob maszyn nie ostniej zadne zabezpieczenia a i jeden wirnik kiedys rozerwalo!!! Chwala ze nikomu nic sie nie stalo. Halas, zapylenie masakra. Płaca nedzna! Zero rozwoju. Park maszynowy z czasow komuny zero inwestycjii. Ludzie sie masowo zwalniaja a dzial konstrukcyjny to kpina!! Kontrola jakosci ktora nie odroznia 1mm od 1cm!! Omijajcie szerokim łukiem
s8tn666 2017-08-20 11:45
Mogę się tylko domyślać kto jest autorem tego postu....nikogo nie bronie ale niektóre słowa są wyssane z palca żeby tylko coś po prostu napisać. Ktoś kto nie umie sobie wywalczyć to nie miał i nie będzie miał a w efekcie jest płacz jak małego dziecka. Są gorsze firmy w których ludzie pracują i nie narzekają jak Ty AntyDFME
Śmieszek Orzeszek 2017-08-25 17:13
"Są gorsze firmy w których ludzie pracują i nie narzekają jak Ty AntyDFME " - Możesz nazwy podać tych firm? To po pierwsze. :) Po drugie ; to tY piszesz ,żeby tylko coś po prostu napisać. Po trzecie ,to trzeba być niepołapanym , żeby nie wiedzieć ,kto to napisał... Jesteś żenujący!!!
s8tn666 2017-08-31 18:46
Specjalnie dla ciebie to napisze bo widzę że jesteś ciekawski m.i "ethosenergy" "ZM-SOMET" mam ci dalej wymieniać? I wydaje mi się że nie miałeś styczności z innymi firmami bo zadajesz głupie pytanie. A po za tym daleko nie musisz szukać firmy gorszych...dawne rukki.
Zostaw swoją opinię o DOLNOŚLĄSKA FABRYKA MASZYN ELEKTRYCZNYCH - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOLNOŚLĄSKA FABRYKA MASZYN ELEKTRYCZNYCH