Opinie o Donako Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Donako Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Donako Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Donako Sp. z o.o. w Wrocław

lato

musiało być kilku chętnych, bo teraz już oferta przepadła. Według mnie wykształcenie techniczne w Polsce to dobry plan na życie, a zatrudnienie w Donako może to potwierdzić.

czajny
@lato

potwierdzi Ci to również większość humanistów ponieważ większość z nich nie może sobie pewnie wyobrazić zarobków takich jak większość technicznych z kierownikiem zakupów włacznie

oułoł

Oferta nie wygasła, wciąż jest aktualna, więc myślę, że nie ma na co czekać tylko trzeba słać cv @paweł. Oczywiście nie każdy może, tylko ci, którzy chcą zarobić dobre pieniądze i mają wykształcenie zawodowe techniczne, min. 2 lata doświadczenia w pracy na produkcji i brak przeciwwskazań do pracy w hałasie.

efgh

jakby ktos byl zainteresowany praca u nich to teraz szukaja pracownika produkcji we Wroclawiu oczekuja wykształcenia zawodowego technicznego, min. 2-letniego doświadczenia w pracy na produkcji,

paweł

Sa producentem najwyższej jakosci komponentów narzedzi oraz dostawcą usług i technologii dla przemysłu elektromaszynowego stosowanego w nowych źródłach energii. Widziałem,ze przyjmują ludzi na stanowisko Pracownika Pordukcji,oferta nie wygasła.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Donako Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Konstruktor.
Daria

@dddd niestety nie orientuję się jak wygląda praca na wymienionych przez Ciebie stanowiskach, bo sama szukam informacji. Martwi mnie fakt, że tyle osób znowu pisze negatywne opinie bez uzasadnienia. Ciężko coś wynaleźć w ogóle takich informacji. @wasyl 27 jeśli jesteś zadowolony, to super. Dobrze jakby wszyscy byli zadowoleni :)

dddd

jak placa na stanowisku frezer cnc lub stanowisko programista ???

wasyl27

Powiem tak; leniom i nieudacznikom wszędzie jest żle. Ja pracuje w donako od kilku lat i nigdy nie zarabiałem tak dobrze.Może osoby które wieszają psy na firmie przyznałyby się za co je wyrzucono.W jednym przyznam racje; połowa zatrudnionych to krewni , rodzina i znajomi.

atryk

Piszę z takim pytaniem, czy donako teraz szuka kogoś do pracy? bo ciekaw jestem czy może udałoby mi się załapać, przeczytałem trochę o nich w internecie, trochę tu,trochę wiem od znajomych i bardzi by mi oodpowiadała ta praca mimo wszystko, tylko czy mają miejsce? czy nei ma sie co łudzić i szukać dalej trzeba?

michał

no ale przede wszystkim będziecie mieli doświadczenie już w jakimś kontakcie z klientem tak naprawdę, jak to wszystko wygląda wiecie już od "wewnątrz" i jak dla mnie każda praca przynosi korzyści, jakies wnioski możesz z tego mieć no i doświadczenia też sporo, więc nie wiem czemu macie takie negatywne zdanie o nich..

Kambo

Rzeczywiście pieniądze może lepsze zaoferują w biedronce, tylko pytanie gdzie potem znajdziesz jakąś poważną pracę? Nawet pracując marę miesięcy-lat w Donako jesteś w branży produkcji maszyn elektrycznych, gdzie na pewno łatwiej będzie znaleźć pracę. Chociaż szkoda, że Donako samo z siebie nie potrafi pracownika zachować na dłuższe lata.

kenzol

Naprawdę tam jest tak źle czy wypowiadają się tylko osoby, którym nie wyszło w tej firmie??? (usunięte przez administratora)

CDROM
@kenzol

Firma tragedia w większym syfie nie miałem okazji pracować zero organizacji ,mistrzowie nic nie wiedza ,kasa marna za podobne pieniądze mozna pracować w biedronce na kasie i nie brać za nic odpowiedzialności.Szczerze odradzam tam prace według mnie to taka przechowalnia miedzy jedna firma a druga.Omijac szerokim łukiem

Mass

Niestety to jest powód dla którego Polska jest w takim miejscu w jakim jest - brak zaufania i innowacyjności. Jeżeli taki stan się dalej będzie tutaj utrzymywał to ta firma w końcu zginie wśród innych.

zasadniczo od 9 lat tam sie szwedam i powiem tak na drobniejszych stolkach sie czasem cos ruszy i trafi sie majsterek z glowa pelna pomyslow ale beton umyslowy kierownictwa jest za twardy do przebicia przez pionkow. Zdecydowanie nie polecam tam pracy bo marnie placa a wymagania stawiaja z gornej polki, motywuja do wydajniejszej pracy jedynie zastraszaniem stosowania kar a nie nagradzaniem. Najgorzej jest na tloczni bo tam to juz totalny (usunięte przez administratora) zrobili. Totalna porazka jest tam praca.

tutor

to powiedzcie przynajmniej czy w takim razie warto utrzymywać z nią kontakt dla takiej pracy? rozumiem, że Wy nie jesteście z jej znajomych

abcd

Kierowniczka kadr obstawiła swoimi całą firmę,handlowy,księgowość,recepcję, kadry...

dziej

praca tylko po znajomości,ważne ,żeby były plecy

spoko_typ1

Witam wszystkich fanów donak!!! Mam chęć i pragnienie podsumować to co się dzieje w tej wspaniałej firmie ale nie moge...bo tu sie nic nie dzieje bu haaa haaa!!!!(usunięte przez administratora)

Wako

Dobrze, że są osoby wielozadaniowe ;P A tak na poważnie - jakieś zwolnienia ostatnio nastąpiły z tego stanowiska czy po prostu rozszerzają się?

michu

'Marcin' widzę, że odnajdziesz się na każdym stanowisku :) teraz poszukują jeszcze operatora wytaczarki oraz key account managera ;) powodzenia

abcdef - dzięki za informacje. Orintujesz się może ile płacą planiście w Donako S.A.? Warto się starać o to stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Donako Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Donako Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Donako Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Donako Sp. z o.o.?

Donako Sp. z o.o.