Unior Coframa Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o Unior Coframa Sp. z o. o.

anonim 2010-11-23 19:21:41
odradzam wszystkim podejmowanie pracy w tej firmie z powodu bardzo częstej zmiany całego zespołu sprzedaży, średnio po 3 m-cach
anonim 2011-01-13 19:13:44
głupoty gadacie!!! jak nie potrafiliście pracować albo byliście tak słabi że koniec!!!
anonimowo 2011-02-09 11:53:09
W firmie jest grono, bardzo wąskie grono pracowników, którzy są tak zestresowani, że stracą pracę, że totalnie nie tolerują nowych pracowników, nie pomagają, nie przekazują obowiązków, tylko dlatego by ktoś nie zajął ich miejsca. Warunki pracy, owszem dobre, ale są "lepsi" i "gorsi". Ci lepsi zostają na stałe, reszta zatrudniana jest tylko na 3 do 5 miesięcy, by nadrobić zaległości, w zależności od okresu. pomimo faktu, że wszyscy są "przyjaźni" i tak dalej, nie należy nikomu ufać, bo każdy nowy pracownik jest tam tylko na krótko, koledzy w pracy mówią jedno a robią drugie. Nie mówiąc już o regule - im częściej do szefowej, albo im więcej smutnych historii tym lepiej i wyższe stanowisko.
Pozdrawiam i polecam jeśli ktoś szuka pracy dorywczej, odradzam jeśli komuś zależy na pracy na krótki okres czasu.
......szkoda czasu 3 miesiące i do domu 2011-02-09 12:04:49
W tej firmie nie trzeba być dobrym, przecież inteligencja pracowników jest równa zeru, najgorsza jest ( usunięte przez administratora ) chciało a słowa po angielsku nie umie napisać:) Praca fajna ale jeśli nie jesteś w tej firmie od kilku lat, reszta zatrudniana jest tylko po to by coś zrobić, za 3 miesiące i tak poleci
anonim 2011-03-10 11:29:52
Zgadzam się, z każda wypowiedzią. Nowym pracownikom radzę uważać na handlowca z Wielkopolski. Często jest w biurze. niby kolega,wypytuje chce pomóc co i jak a poźniej leci do szefowej i wszystko opowiada.Dziwne że szefowa wie o wszystkim wcześniej niż sam powiedziałeś a przed chwilą z nim gadałeś( usunięte przez administratora ) jakich mało i podbieracz klientów a wszyscy zapatrzeni jak w świetego.
xxx 2011-03-10 16:30:09
Co jeszcze ciekawego możecie powiedzieć o tej firmie?
anonim 2011-03-13 08:51:42
Wytrzyałem tam tylko 5 miesięcy. Na szczęście już nic mnie z tą firemką nie łączy. Ciekawe ile następni popracowali
lalalalala 2011-04-23 22:57:32
Ale głupoty gadacie, aż się ( usunięte przez administratora )chce!!! Pewnie byliście tak słabi, że zarabialiście dla firmy grosze i dlatego was ( usunięte przez administratora )Jak ktoś potrafi normalnie i sumiennie pracować to nic mu nie grozi!!! Należy się przykładać jak w każdej pracy i jest spoko!!! Super robota!!!
ja 2013-05-23 09:15:46
Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników może napisać coś o tej firmie?
Klient 2014-01-22 23:24:47
Praca jakich wiele w regionie, jedni zarabiają inni udają że pracują. Biuro dwoi się i troi żeby naściemniać klientom, nie tylko przez telefon. Żeby odwlec czas reakcji serwisu zabawiają się w maile i telefoniczne tłumaczenia, najlepiej jak klient sam usunie usterkę. Handlowiec z wielkopolski jedna wielka ściema na niczym się nie zna ale gadanę ma jak by był ekspertem od wszystkiego. Podobno serwisantów jest całe stado a faktycznie klient czeka na reakcję serwisu i traci klientów w warsztacie, jak chcecie się przekonać to kupcie u nich urządzenie a się przekonacie jak ta mała firemka działa. Konkurencja na rynku jest duża i następnym razem wybiorę innego dostawcę.
rek 2014-01-23 08:25:29
To w takim razie zasugerujcie mi u kogo kupić sprzęt warsztatowy z wielkopolski z serwisem?
ram 2014-03-12 14:19:50
Czyżby wypowiedzi konkurencji??
Cichy 2014-05-14 15:10:44
uderzyć w stół a nożyce się odezwą :)
pewnie...
wszyscy wiedzą że jest super;)
gall 2014-05-16 14:13:42
dla mnie sprawa jest jasna i prosta pracujesz to masz olewasz wylatujesz a tak nawiasem chciałbym zobaczyć c.v. tych frustratów wyżalających się tutaj co to im się wszystko należy ale nic od siebie pewnie wszędzie po trzy miesiące pozdrawiam dla wszystkich chcących pracować życzę miłej pracy
frys 2014-06-28 23:30:46
praca jak każdą inna trzeba sprzedawać ja dobrze wspominam przecież to firma handlowa jak ktoś nie umie to niech idzie do marketu na kasę sprzedawać a z reklamacjami to wszędzie jest ciężko sam producent np. nussbaum przeciągał reklamacje i w większości nie uznawał to później firma dystrybutor tez musiała świecić oczami ogólnie 4+
pracownik 2015-01-04 20:20:33
Szkoda gadać. Na szczęście( usunięte przez administratora ) już nie pracuje.Nie ma co liczyć na poprawę wizerunku dopóki na swoim stanowisku będzie zasiadać ( usunięte przez administratora )To jest bolączka tej firmy od lat niestety.
arek 2016-05-18 10:43:30
Dosyć ciekawa i malo spotykana branża chyba ni jest wiele takich w Toruniu, wiec nie maja duzej konkurencji i moga zaopatrywac wszsytkie warsztaty samochodowe i z okolicznych miast cy wsi w sprzety, brak konkurencji.
Zostaw swoją opinię o Unior Coframa Sp. z o. o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unior Coframa Sp. z o. o.