ADC Technologies

Brzeźnica

Opinie o ADC Technologies

anonim 2013-05-25 21:55:07
witam! odradzam pracę w tej firmie, brak stabilności, nie kompetentni ludzie, firma chyli się ku upadkowi od dłuższego czasu, jest po podziałach wewnętrznych (zgrzyty między właścicielami i personelem), brak kompetencji i podstawowej wiedzy w branży, w której dystrybuują swoje produkty, brak zaplecza technologicznego, pracownicy odchodzą ponieważ właściciel nie radzi sobie z zarządzaniem przedsiębiorstwem [usunięte przez admina] firma ADC może być polem popisu np. dla Państwowej Inspekcji Pracy, jeszcze raz odradzam i przestrzegam przed pracą w tej firmie, pozdrawiam
Nooo 2016-05-02 13:10:20
Wiecie co, nie piszę za często w takich miejscach jak to, ale szczerze powiem, że naprawdę nie ma czego żałować jeśli się do nich przyjdzie, firma jest naprawdę w TOP branży i ja uwazam, że zdecydowanie warto
Zostaw swoją opinię o ADC Technologies - Brzeźnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADC Technologies