Opinie o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VG Polska Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VG Polska Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

floyd

Hej, wie ktoś jak wygląda rekrutacja na produkcję?

@floyd

Dają jakieś zadania do wykonania?

Tak

Ale nic trudnego ogólnie

@floyd

U mnie był to test polegający na ułożeniu z ilustracji obrazu z czegoś na kształt puzzli .Nie umiem tego inaczej nazwać .Drugie zadanie to złożenie kartonów.

@floyd

ogólnie do zrobienia, nie ma się czym stresować

@floyd

Mam nadzieję, że ta odpowiedź coś pomoże ;)

@keks

Ciekawe czy to się powtarza

@keks

Mniej więcej wiem czego się spodziewać

Tego nie umiem powiedzieć

Może będzie to samo

Nawet jak się nie ma jakichś specjalnych umiejętności ? :D

gamek

Szukają tu z zewnątrz na wyższe stanowiska jakieś czy głównie rekrutacje wewnętrzne są?

@gamek

I to i to. Jak nikt z wewnątrz się nie znajdzie, to szukają kogoś z zewnątrz, logiczne

@rrross

Dzięki to będę sobie obserwował oferty, może coś trafię

@gamek

zastępcy kierownika teraz szukają jak coś, może to akurat dla ciebie, zawsze jakiś wstępniak

@rrross

Dobra, zerknę na ofertę, dzięki za info

@rrross

duże mają wymagania względem doświadczenia na tego zastępce?

@bog

wejdź na ofertę...nie będę kopiował słowo w słowo

no ta byłem...

@rrross

ale jest tylko ogólnie, że wymagane w danym obszarze

@bog

no ja ci nic więcej na ten temat nie powiem, nie pracowałem na tym stanowisku nidgy

a no to trudno

@rrross

pewnie dowiem się na ewentualnej rozmowie

Kakadu

Hej, Widze, ze co jakis czas wskakuja oferty pracy na obsluge klienta zagranicznego badz do działu zakupów. Czym to jest spowodowane? Prqcownicy odchodza bo bo jest beznadziejnie, czy oni sie pozbywaja tych osob?

@Kakadu

Ludzie odchodzą, bo mają dość. Ta ciągła rekrutacja trwa od kilku lat, jeśli ktoś śledzi na bieżąco oferty pracy to nazwa firmy pojawia się bez przerwy. Bardzo duże wymagania co do kandydatów, a pieniądze to najlepiej jakbyś się zgodził na najniższą krajową.

Jolanta

Ale czego mają dość? :/ Co tam jest nie tak?

@Jolanta

Podpinam sie pod pytanie

Hugo
@Kakadu

Nie warto za takie pieniądze

husky

Jak oceniacie możliwości rozwoju?

@husky

Wiecie, czy jest dużo szkoleń, jakieś możliwości propozycji co by się chciało?

@husky

też mnie ten temat interesuje właśnie

@husky

"jakieś możliwości propozycji co by się chciało" W sensie, co masz na myśli? Bo kompletnie nie rozumiem

@Onomatopeja

Np np, jak uważam, że dany kurs pomógłby mi w rozwinięciu umiejętności na dane stanowisko i czy bym mógł pójść i zapytać czy by mi takie załatwili

@husky

A to nie wiem, to zdecydowanie ponad moje kompetencje, żeby to stwierdzić, musiałbyś bezpośrednio

@Onomatopeja

Okej, liczyłem, że miał ktoś podobną sytuację czy tam pytało takie coś

@husky

Wiesz no, możesz czekać, aż ktoś takie się znajdzie albo zadzwonić i zapytać czy tam na rozmowie chociażby

Okej, tak zrobię

Fibo

Brak

Leszno
Jurko

Jak oceniacie firmę pod względem stabilności i warunków pracy? Jest to na odpowiedniem poziomie?

@Jurko

Moim zdaniem tak

@Jurko

Ale każdy może mieć inne oczekiwania

@Meli

Czyli można mieć umowę o pracę na czas nieokreślony skoro Twoim zdaniem stabilność pracy jest na odpowiednim poziomie?

moon

W porządku firma. Praca okej. Nie jest jakoś ciężko, przynajmniej dla mnie.

@moon

a na jakim stanowisku jeśli można wiedzieć?

operator maszyn

są tu szkolenia?

stanowiskowe owszem

@pas

muszą cię wyszkolic, zebyś dobrze wykonywał prac

pracę*

@moon

czyli tylko te szkolenia wstępne na początku pracy są tak?

@moon

czy jakieś jeszcze w trakcie zatrudnienia też się zdarzają?

Halina
@moon

Skoro tam pracujesz to może powiesz mi czy oni dają jakieś premie/prowizje czy tylko na stałej wypłacie praca polega?

Iza
@moon

jak szedłeś na tego operatora maszyn to miałeś na początku okres próbny? I czy miałeś w umowie że po tym szkoleniu musisz X lat odpracować, aby jakby koszty się zwróciły?

@Iza

Nie no, to szkolenie jest obligatoryjne na początku, żebyś wiedział co masz robić, a nie stał jak kołek

@Iza

Więc to nie jest tak, że to trzeba jakoś odpracowywać

kandydatka

Uczestniczyłam w 3-ech rozmowach kwalifikacyjnych. Na stanowisko referenta - a komisja składała się z 4-ech osób, jakbym co najmniej kandydowała od zarządu. Głupie pytania typu "gdzie się Pani widzi za 5 lat"... rozmowa z (usunięte przez administratora) prezesem po angielsku. Mieli się odezwać - i tak już rok mija bez odzewu :D Bardzo nieprzyjemna atmosfera - obawiam się, że na stanowisku byłoby to samo. No i kasa - księgowa za 3 tysiące (niecałe) złotych.. to co jest na innych stanowiskach ? Odradzam kandydatom, którzy się cenią i chcą pracować w dobrej i przyjaznej atmosferze.

Wanda
@kandydatka

Ta rozmowa po angielsku to na jakimś wysokim i górnolotnym poziomie czy raczej proste zdania i pytania na które da się radę odpowiedzieć ze średniozaawansowanym angielskim?

@kandydatka

Na każdej rozmowie, na której byłam miałam to pytanie, więc to zupełny standard A skąd wiesz, jaka jest atmosfera w firmie, skoro nie przepracowałaś tutaj ani dnia? Ja na atmosferę nie narzekam, ludzie bardzo w porządku, a pracuję tu już jakiś czas, więc mam na czym oprzeć swoją opinię

Alicja
@dory

Ale to pracujesz teraz na tym samym stanowisku co ona kandydowała? Bo spoko, że na atmosferę nie narzekasz, ale praca ogólnie to jak wygląda?

@Alicja

Nie na tym konkretnie. Po prostu podważam ocenę atmosfery bez żadnej styczności z realną sytuacją pod tym kątem.

W punkt

This is it
@kandydatka

Wreszcie ktoś z opinią o rekrutacji do administracji, w dodatku trafnie w punkt. Rozmowa ma niby sprawić wrażenie jak to nie podchodzą profesjonalnie do pracowników, rzeczywistość po zatrudnieniu zgoła odmienna. Negocjacje finansowe to męka bo firma nie zna realiów rynku pracy. Nie zadzwonili? absolutnie się nie przejmuj, zapewne znalazłaś pracę w lepszym miejscu w przyjaznej atmosferze

find

Na specjalistę sprzedaży konieczne doświadczenie jest w branży opakowań? Biorą pod uwagę jeśli ma się w innych branżach?

Tak, konieczne

@tomson

a długość doświadczenia ma istotne znaczenie?

@tomson

Aż tak nie. Grunt, żeby mieć, i żeby faktycznie mieć w związku z jego posiadaniem jakieś umiejętności

@tomson

teraz patrzę, że tak bezmyślnie przepisałem twój nick, że sam zgłupiałem trochę czytając to teraz

@tomson

czyli jednak te wynikające z tego umiejętności będą ważniejsze

@find

Nawet nie zwróciłem uwagi, wczytałem się w treść ;)

Tak, dokładnie

Ines515

Czy jest prywatną opieka medyczna , bony żywnościowe , paczki dla dzieci lub inne benefity

Daria

Cześć, wiecie może w jakich godzinach pracuje się w obłsudze klienta?

obsłudze miało być ;) literówka

@Daria

Może jest ktoś z tego stanowiska i mógłby się podzielić wrażeniami jak się pracuje?

Nik
@Daria

Słyszałem, że mają elastyczne godziny pracy, ale dokładnie niestety nie wiem czy jest jakiś zakres

@Nik

No cóż... to już wiedziałam, liczyłam na jakieś konkrety

@Nik

Będę wdzięczna jeśli odezwie się tu jakiś pracownik w tym temacie

@Daria

Taka specyfika goworka, możesz się nie doczekać

@Daria

gdybyś się gdzieś tego dowiedziała to daj znać

@lulu

Raczej nie będę chodzić i wypytywać ludzi o tę kwestię, mam swoją robotę do zrobienia

@dory

spoko, nie musisz, bo ta prośba nie była do Ciebie. Myślę, że może @Daria się czegoś dowiedziała

@lulu

Nie. Na razie złożyłam cv i zobaczymy co dalej

@Daria

okej, moje też poszło, ale tak pomyślałam, że coś wiesz wcześniej

Chętnie tez sie dowiem:)

logika

To zadzwoń i zapytaj...

Ligol

Atrakcyjnego wynagrodzenia na pewno nie oferują. Im mniej zaproponujesz, tym masz większą szansę dostać pracę.

Krzysiek

Hej, czy w firmie zdarzają się nadgodziny? I jaki jest system pracy?

@Krzysiek

Wybieram się na operatora wózka jakby co

@Krzysiek

praca zmianowa i tak czasem są nadgodziny

A w jakich godz?

Alicja
@madio

I ile płatne? Bo o odbiorze to raczej tu nie ma mowy?

trzy zmiany, więc od 6, od 14 i od 22

@Alicja

tak, zawsze są płatne, ale mi to nie przeszkadza

To tak normalnie, super

@madio

Według mnie to nawet lepiej

Zdzisek

Byłem na rozmowie i nie mam zastrzeżeń. Sympatycznie, wszystko wytłumaczone,konkretne pytania i aż postanowiłem tutaj napisać.Nie zawsze się to zdarza na rozmowach, więc może jakiemuś kandydatowi się zrobi trochę lżej przed spotkaniem jak to przeczyta. Warunki jak dla mnie są dobre, tak więc liczę,że się uda.

WW
@Zdzisek

a dostałeś jakieś info kiedy możesz spodziewać się odpowiedzi po rekrutacji?

@Zdzisek

Jeśli możesz to daj znać czy się udało?

@kajet

Ale zasadniczo to w jakim celu? I tak każdemu inaczej pójdzie itd. No chyba że z ciekawości...

@WW

Ja dostałem szybko odpowiedź, tydzień coś takiego ale to już chwile temu. Po za tym bierzcie pod uwagę to co już napisałem, że to się może różnić po prostu.

@Norman

zasadniczo w takim celu, że może da znać jak wyglądają pierwsze dni pracy

@kajet

A, to jakbyś zapytał bezpośrednio o to, to nie byłoby wątpliwości, a nie tak między słowami. Ale rozumiem. Pierwsze dni pracy, to głównie nauka, obserwacja, wdrażanie

@Norman

Okej czyli standardowo. Z jakiego jesteś działu? Bo to też zmienia sporo tak naprawdę a chciałem się dopytać jeszcze o opinię na temat pracy jako operator wózka

@kajet

Jakoś dużo to bym nie powiedział, bo wdrożyć się do firmy musisz tak czy tak. Ale fakt na wózki to już trzeba mieć conieco za sobą. A sama praca normalna. Jedynie czy ci robota 3zmianowa nie przeszkadza, reszta spoko

@2277

Nie no, akurat ten system pracy mi nie straszny, bo już miałem z nim do czynienia w życiu, także to mnie nie martwi

Dzięki

@kajet

No to jak tak to nie powinno być problemów. Powodzenia i w ogóle

Romek
@2277

Powiesz mi może czy są nadgodziny i jeśli tak to czy często jakoś?

@Zdzisek

Witam. Czy kobiety również mogą złożyć podanie? Zarobki średnia minimalna czy trochę więcej? Za odpowiedź z góry dziękuję.

linu

Jak z pracą dla informatyków bezpośrednio po szkole? Wiedzę taką praktyczną jakąś mam z praktyk i stażu, więc w miarę ogarniam

I ten
@linu

To masz mieć chyba konkretną wiedzę a nie jakąś tam. Taką jak masz w wymaganiach.

Ambient
@linu

Jeżeli znasz wyszczególnione wymagania, to jak najbardziej możesz uderzać. Tylko jeżeli faktycznie umiesz to co umieć powinieneś, w przeciwnym razie mija sie to z celem. A zagadnień jest jednak sporo, nie wiem czy po samym stażu byłeś w stanie je wszystkie pojąć, ale to już nie w mojej ocenie leży, może mógłbym się zdziwić.

linu
@Ambient

Okej już wszystko wiem, dzięki. Zależy też jaki staż bo jeden drugiemu nie równy tak naprawdę.

Ambient
@linu

No tak, to wiadomo, dlatego nie poddaję pod wątpliwość, różnie bywa.

Falala

Hej, mam takie pytanie odnośnie Specjalisty ds. obsługi klienta. W ofercie jest napisane, że dobrze mieć doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej. Doświadczenie w innej branży też pomoże się dostać?

@Falala

I jeszcze jedno ...rozumiem, że praca jest na miejscu? Dzięki za odpowiedź, najlepiej jakby był ktoś z działu czy coś.

Rozi
@Falala

ja jestem zdania że jak "dobrze mieć" a nie "musi mieć" to tylko może pomóc. na pewno nie zaszkodzi. chyba, że będzie dużo osób na jedno miejsce ale to wtedy już nic nie poradzisz na konkurencje. trzeba spróbować.

@Falala

Przecież tutaj też nie wymagają doświadczenia w branży

@Falala

Wyraźnie napisane, że w firmie produkcyjnej, ale nie musi być ona o tym samym profilu

@Rozi

No tak, to na pewno. Konkurencja chyba zawsze jest jakaś

@123

wolę dopytać, bo równie bywa, ale dzięki za odp

@123

*różnie

P.G.

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć jak się pracuje w księgowości? Atmosfera, czy dużo obowiązków itp?

@P.G.

z tego co kojarzę to raczej taki zawód gdzie jest sporo do roboty no nie?

P.G
@taki

Wiem jak wygląda mój zawód, ale pytam o charakterystykę pracy w tej konkretnej firmie, to nie jest tak, że w każdej sytuacja wygląda jednakowo.

@P.G

aha, no może i tak jest, ale to właściwie chyba nie pomogę w odpowiedzi

P.G
@taki

Sorry, ale po co w takim razie piszesz? Potrzebuję opinii kogoś kto w tym siedzi.

@P.G

po co te nerwy? mam prawo tu pisać

Mike

Czy ktoś z doświadczeniem na stanowisku specjalista ds. zakupów mógłby wypowiedzieć się w kwestii zarobków? W ofercie nie ma podanych widełek. Jak z możliwością rozwoju/ awansu?

@Mike

możliwości rozwoju i awansu są zawsze. co mogę powiedziec że VG jest naprawdę firmą na dłuższy staż pracy. tutaj jak się ludzie już zaczepią to rzadko kiedy chcą odchodzić bo im tu po prostu dobrze stąd też maława rotacja niekiedy. Jeśli chodzi o konkretne zarobki - nie znam ich, ale też nie ma chyba jednej reguły zarobków dla wszystkich. proponowałbym jednak przejście się na rozmowę i negocjacje

@Panek

mówisz ogólnie o VG, czy o pracy na tym konkretnym stanowisku?

@papuga

mówię ogólnie o VG i stanowiskach tutaj

@papuga

na podstawie mojej pracy ale też tego co mówią inni bo wiadomo rozmawia się z ludźmi i wie się to i owo. słowa poparte doświadczeniami wielu osób

@Panek

Racja, tylko trzeba chcieć. A z tym to czasami różnie.

okej, dzięki

@Panek

a w przypadku tego konkretnego działu jest się ktoś w stanie wypowiedzieć?

@Panek

tak, żeby poznać informacje nie tylko w ogóle, ale też w szczególe. będę wdzięczny

@papuga

Hej, ja trochę co innego robię, ale z tego co wiem to w zakupach głównie dogadujesz się z dostawcami i dopinasz zamówienia. To tak w skrócie. Jak spełniasz wymagania to myślę, że ci się spodoba VG ogólnie, ja już chwilę tu siedzę. Nie wiem co chcesz wiedzieć tak na prawdę, to ty pewnie bardziej się orientujesz, więc może po prostu pytaj to w miarę możliwości ci ktoś odpowie.

Lea
@Anonim

W komentarzach widziałam, że są trzy zmiany. To na wszystkich stanowiskach obowiązuje czy jest rożnie?

@Lea

Nie wiem jak w biurze ale na produkcji tak.

Lea
@Anonim

O produkcję chodziło, dziękuję.

nun

Nie mam dużego doświadczenia. Czy jeśli dostałabym się na stanowisko specjalisty ds. zakupów to mogę liczyć na wsparcie zespołu?

@nun

Powiedziałbym że to raczej definicja "zespołu".

@Kana

Okej, w teorii tak. Możesz jakoś rozwinąć? Bo nie za bardzo wiem co miałeś na mysli

@nun

Co tutaj jest właściwie do rozwijania? Zespół w biurze ogólnie jest bardzo w porządku, nie ma nikogo kto odstaje jakoś od ogółu. Możesz liczyć na szkolenie i późniejszą pomoc, kiedyś to ty będziesz może pomagał komuś innemu

@Kana

O to mi chodziło, dzięki

@nun

Witam udało się dostać posadę @Kana

Jura

W jakich godzinach pracuje się na stanowiskach administracyjnych? Jedna zmiana? Czy zależy od konkretnego stanowiska i nie jest to wspólna cecha wszystkich?

@Jura

to w biurze może być wiele zmian?

Jan
@ooo

no może są takie stanowiska które muszą być dłużej dostępne niż od 8-16 chociaż osobiście sie nie spotkałem

HataMorgana
@Jan

A mogą być elastyczne godziny pracy? W sensie, że normalnie 8 h tyle że powiedzmy nie od 8:00 tylko inaczej?

Jan
@HataMorgana

ja to nie wiem jestem kandydatem. ale wydaje mi się że z odpowiednim podejściem wiele rzeczy jest się w stanie dogadać

Arnoldo
@ooo

O człowieku, ja w jednej pracy pracowałem w biurze na nocki (infolinia obsługująca USA, więc strefy czasowe wymagały takiego rozwiązania) Także tak, może być wiele zmian. Nie mówię, że tutaj, ale ogólnie.

@Arnoldo

okej nie pomyślałem o infolinii tak szczerze, miałem bardziej na myśli administrację. nie ma co się denerwować

Arnoldo
@ooo

Ale ja piszę o swojej byłej pracy, a nie twojej przyszłej. Plus, gdzie ja się zdenerwowałem? Opisałem tylko jakie jaja miałem w tej robocie, tak w ramach anegdotki, nie rozumie odbioru

@Arnoldo

no jaja niesamowite. spoko, tylko chciałem powiedzieć że zwyczajnie zapytałem

Rock

Witam. Wysłałem CV na wózek w Chełmku i chciałbym dopytać o to jak praca w praktyce wygląda. Np. jak duży jest zakład i czy jest czas, np. okres próbny w którym można na spokojnie się zapoznać ze wszystkim. Żeby też od razu mi nie suszyli głowy że muszę wszystko od razu umieć. Może jest jakiś dzień próbny czy coś. Co zakład to tak naprawdę inna historia więc wolę wcześniej dopytać o takie rzeczy przed rozmową jeśli będą mnie chcieli.

@Rock

A i jeszcze czy ewentualnie jest jakiś parking tam?

golum
@Rock

jest parking ale szczerze powiem nie mam pojęcia czy kandydatów też wpuszczają na niego. to musisz już dopytać przed.

golum
@Rock

tyle pytań zadałeś że nie wiem czy komuś będzie się chciało tyle pisać. podobno nie źle na wózkach tyle ode mnie się dowiesz.

Erick
@Rock

nie spodziewaj się na pewno, że na start dostaniesz umowe na nieokreślony, przecież muszą cie sprawdzić i musisz sie liczyć, że praca jest na 3 zmiany a to nie dla każdego

@Erick

Wiem, to było w ogłoszeniu i już jestem przyzwyczajony do tego od paru lat. Wolałbym bez nocek no ale cóż.

Rellin
@Erick

A jest ten okres próbny?

Zostaw merytoryczną opinię o VG Polska Sp. Z o.o. - Chełmek

• Jak się pracuje w VG Polska Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VG Polska Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VG Polska Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VG Polska Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w VG Polska Sp. Z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VG Polska Sp. Z o.o.
4.5/5 Na podstawie 1238 ocen.
  • Plac Kilińskiego 1
    32-660 Chełmek