Opinie o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

och_tak

Tylko kawę (+ew. cukier/mleko) proponuję zabrać z domu bo tam to już chyba nie ma i tego... Dobrze że woda jest w łazience w części wspólnej :) I może coś mocniejszego wez żeby WM bardziej rozmowny był był - bo ostatnio jakiś taki... zamknięty... był :P

och

Bardzo dziękuję za informację :) no jak WM siedzi w recepcji i wita to jutro jadę :)może sobie kawkę wypijemy i w miłej atmosferze udzieli mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ,bo chyba pora żeby klienci wiedzieli na czym stoją /leżą ...............

och_tak

Tak, WM siedzi w recepcji i wita przychodzących. Jedz sam/sama to się wszystkiego dowiesz ;-)

och

Czy ktoś był w siedzibie firmy na ul Rzeczpospolitej? czy ktoś tam udziela jakiś informacji ?????????

Przedstawiciel Handlowy

Mało profesjonalna; nie wiedzieli co to plany i jak je realizować; zdziwieni co to jest karta Multisport i że to może motywować pracownika.. Szkoda słów - pracowałam parę miesięcy, ale nie polecam, przede wszystkim, że moim zdaniem firma upada - nie mają pieniędzy na nowy towar, że już o wypłatach nie wspomnę - trzeba chyba iść do Sądu, bo nadal mi wiszą trochę kasy.

Czy zadowoliła by mnie wypłata w formie niepieniężnej i co bym chciała otrzymać zamiast pieniędzy jako wynagrodzenie?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jurek

upsss, biedactwa nikt ich nie lubi :( a przecież to taka porządna firma, dbała o pracowników, uczciwa, no samo dobro. A co by o Atlantic powiedzieli kontrahenci, franczyzobiorcy, hurtownie, dostawcy itd. No ja już nie zaryzykuję współpracy z nimi, jest na Polskim rynku wiele firm, które przerosły Atlantic produktem, serwisem, Wszystkim !!!!

kola

Nie płacą za nic to pewnie wywalili na pysk. Nikt nie odbiera telefonów, nie odpisują na maile, nie realizują zamówień... Zostali sami "kierownicy". Pozamiatane już... Jeszcze tylko wywalą ich z magazynu :)

kama263

Mam pytanie.Czy ktos może wie gdzie podziala sie firma???bo pod starym adresem jej juz nie ma.Hmmm i jest to dla mnie co najmniej sytuacja patowa.Zaznaczam kontaktu z nikim nie ma ani mailowego ani tel.

PP

Obcy ludzie to obecny dyrektor finansowy Atl ??? i Atl jest w składzie jednej z tych spółek :) no no no.... A zabawa to się skończyła już dawno. A puentą tej sytuacji może być cytat: miałeś chamie złoty róg......

LUPO

A czy nowe spółki po Atl to: Via Moda nr. KRS - 0000551916 NIP - 5252614419 E-VIA MODA SPÓŁKA Z OGRNICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Numer KRS 0000562607 NIP 9522137607

@LUPO

są to spółki założone na obcych ludzi, więc nie mają za wiele wspólnego z AT, poza marką która dawno przestała mieć wartość. Pan WM był i jest jeszcze właścicielem AT, ale się kończy zabawa.

Dziwne. Firma atlantic upomina się o nieterminowe płacenie faktur. Hipokryzja nie zna granic :). Tak poważnie to życzę im jak najlepiej, bo parę lat tam przepracowałem, ale niestety nadal te same osoby będą tą spółką zarządzać i skończy się tak samo. Taki beton to tylko w PZPN. A na koniec taki żarcik. - Puk, puk. - Kto tam? - Napewno nie wypłata. Powodzenia dla jeszcze tam pracujących. Oby wasze dzieci miały więcej szczęścia.

pipi

Na pewno da sobie radę, już założyli nowe spółki i zamawiają kolekcje. Ale to już nie będzie to samo. Z firmy, która była numerem jeden na rynku bielizny w Polsce będą ciągnęli się w ogonie. Większość sklepów już nie chce mieć tej marki w swojej ofercie, przez ostatnie lata jakość ich wyrobów stale się pogarszała a ceny pozostawały bardzo wysokie, no i ta ciągła niepewność czy będą mieli co u nich kupić. A najgorsze to ostatnio były telefony panny z działu windykacji, obcesowe nagabywanie i straszenie jak klient miał kilka dni przeterminowane faktury. Najpierw handlowiec wciska dwa albo trzy razy więcej towaru niż klient potrzebuje a potem płać i płacz.

naiwny

Jak sobie daje rad (usunięte przez administratora) i tyle niech odda kasę ludziom to zobaczymy jak sobie daje radę! krętacz i (usunięte przez administratora) który okradł ludzi nawet tych którzy dla niego pracowali i to nie jedną czy dwie ale 95% taką mam opinię o Morawskim i jego doradcach !!!

NICK

LA MODA ?

pippa
@NICK

lapissda

Kontrola kontrolą ale ZUS wcale nie musi przejąć wyplaty świadczeń. Zaniedbanie bo Atl sam mógł zgłosić bez konsekwencji przejęcie przez ZUS ale właśnie to pokazuje jakki jest stosunek do pracownika. W tym przypadku jest jeszcze okres urlopowy więc na wakacje raczej nic się nie wyjaśni.

.M

Jak składałam w sądzie pozew to stwierdzili, że jeżeli nikt z firmy nie odbierze pisma to i tak sprawa się odbędzie i zapadnie wyrok. Ciekawa jestem jak długo teraz będzie trzeba czekać na chorobowe wypłacane przez ZUS bo w ubiegłym tygodniu zakończyli kontrolę w firmie.

ach

Firma juz leży i się nie podniesie. Zaległe wypłaty poszły w piii... Można zakładać sprawy w sądzie ale pełnomocnikiem firmy jest ktoś z rodziny pani kierownik personalnej więc będą mataczyć i nie odbierać pism żeby opóznić postępowanie. Z resztą z czego komornik ma ściągnąć kasę na zaległe pensje jak firma nie ma żadnego majątku bo wszystko już wprowadzili tyłem? Zal tylko że jak Woj. był na topie to i Forbes i Gazeta Wyborcza o nim pisały a teraz o braku wypłat nikt nie chce napisać.

aniol

Atlatniv otworzył nową spółkę która zajmuje sie hurtem i w nią pakuje pieniądze więc o pensjach zapomnimy. Ja na rozprawę czekałam ponad miesiąc a wyroku i tak nie ma jeszcze bo musi być druga bo pełnomocnik nie odebral pisma. Uzbrojcie sie w cierpliwość bo do odzyskania pieniedzy jest długa droga.

I pomyśleć, że polskie prawo na to pozwala..."świnie" przy korycie żyją w najlepsze, a zwykły pracownik nie ma na chleb.....

.M

Czy ktoś już otrzymał zaległe wynagrodzenie po rozprawie w sądzie? Jak długo czekaliście na rozprawę?

aniol

Sprawdzałam w sądzie firma nie złożyła wniosku o upadłość tylko otworzyła nową spółkę z hurtem w którą pakuje pieniądze. Maja kontrole z ZUSU, PIPU i Urządu Skarbowego ale to i tak nic nie da bo dopóki nie pójdziecie do sądu to pieniędzy nie zobaczycie!!!

lex
@aniol

Sprawa jest w Sądzie Gospodarczym, 06/08 o 10:00 na Czerniakowskiej 100 o , będzie wydana decyzja o upadłości układowej lub upadłości spółki.

Zostaw merytoryczną opinię o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY - Warszawa

• Jak się pracuje w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Zobacz opinie na temat firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Kandydaci do pracy w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY
1.7/5 Na podstawie 235 ocen.
  • Płochocińska 99A
    03-044 Warszawa