Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

anna

Po wypowiedzeniu umowy zgodnie z regulaminem firma nie oddała mi kaucji. Po upomnieniu się przeze mnie poinformowano mnie, że zwrot nastąpi po zaksięgowaniu zmian. Po wielu monitach, wysłaniu wezwania do zapłaty wystawiono mi fakturę korygującą i wreszcie po 4 miesiącach zwrócono kaucję bez opłaty 40 euro za opóźnienie w zapłacie, mimo,że jej żądałam zgodnie z przepisami. Telepracownicy byli zawsze nieuprzejmi, kręcili i kłamali, byle tylko zniechęcić rozmówcę. Nigdy więcej współpracy z firmą Eden Springs !!!

@anna

Wszyscy klienci którzy nie chcą mieć nic wspólnego z tą firmą, zapraszamy do firmy tylko polskiej na wybrzeżu jest tylko jedna która dba o klienta proponuję leprze warunki . Wspieramy polskich przedsiębiorców

driver 2
@Marta

jaka to firma dawaj namiary

@driver 2

Firma krzak -krzak się wyrwie i po firmie a woda z bagien

Właśnie wy jesteście firmą olewając nie dbacie o klienta dla was tylko liczy się kasa a kasa to nie wszystko o ludzi którzy pracują nie dbacie chyba że są przy korycie . Zapraszam na stronę internetową firmy na...... jestem z nich zadowolony polecam

Zgodny
@Marcin

Napisz wprost jaka to firma a nie dajesz rebusy. Jestem zainteresowany

Helga
@Marcin

Dokładnie napisz o co chodzi a nie rozmyślasz i (usunięte przez administratora)wie o co kaman ...

Renatka
@Marcin

Ja mam filtrujące urządzenie z firmy z Autoacqua z Płocka i jestem mega zadowolona a tez działają w całej Polsce

@Renatka

Witam ja mam firmę natura i jestem zadowolony nie naliczają postojowe i dbają o klienta

Były

Słyszałem że w Gdańsku kupili zmywarkę jeszcze niech kupią pralkę i będzie można prać ubrania robocze . Kierowcy wiecie na co idą pieniądze po co dać ludziom podwyżki , lepiej zatrudnić jeszcze jakiegoś dyrektora bo ich jest za mało

@Były

Czyli jest jak w domu, tak trzymać....

@Były

Brak słów. Jaki zarząd takie decyzje. Totalne (usunięte przez administratora) i metr mułu!

@znajomy marty

Decyzje które podejmują są trafione magazyn na peryferiach , zakupy bez sensu ale kierowniczka pseudo ma blisko do domu a to że kierowcy stoją w korkach to nic tracą czas i paliwo logistyka się kłania i tak się wykańcza firmę

@Marta

Ludzie którzy zarządzają tą niby firmą nie mają nic wspólnego z logistyką a tym bardziej obce jest im logiczne myślenie.

@znajomy marty

najlepsza jest pani dyrektor z dhl niech lepiej wraca tam skad przyszla

Obcy
@edenik

Pani dyrektor nie odejdzie bo jest najmądrzejsza nie daję pracownikom podwyżki sobie i innym dają premie , kierowcy mają nosić wodę i nic nie gadać mają zarabiać na nich

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Eden Springs Sp. z o.o.?

jednym slowem....DRAMATYCZNY

@edenik

Co za firma zwolniła kierowców degraduje do pomocnika a teraz szukają kierowcy do Gdańska i tacy ludzie rządzą firmą ??????????

@Marta

Współczuję kierowcy który się tam zatrudni.

@znajomy marty

no i nie warto tam iscc pracowac

@znajomy marty

Jak nie znajdą kierowcy w Gdańsku to kierowniczka zatrudni asystentki bo dwójkę już ma , prezes z dyrektorką to zatwierdzi znają się na prowadzeniu biznesu¡!!!!!!!!!

Kaziu

Co to się w Bydgoszczy odwaliło podobno grubsza aferka się szykuje

@Kaziu

marta z gdanska zostanie tam kierowniczka

Gołąbek
@edenik

Przeciez kierownikiem zostal tam właśnie kierownik oddziału poznan?

Olo
@Kaziu

Tak właśnie rozwalili kiedyś Gdańsk kosztowało ich to grubo ale za takie decyzje nikt nie wyleciał teraz pozbyli się najlepszego kierownika z Bydgoszczy to się nazywa kasta a zostają tacy co na niczym się nie znają

@edenik

Marta została specjalista od Pou ???? a kierownika z Bydgoszczy który zna się na tym zwolnili zaczynają się układy w firmie to źle się skończy

@Olo

no niestety ,ale szkoda kierownika z Bydzi

Marko
@edenik

kolejny raz zwolniono ludzi w stylu edenowym.kolko wzajemnej adoracji w centrali wymyslilo plan roku. osoby nie znajace sie na dystrybucji zarzadzaja,takze brawo wy.

Jeszcze p.
@Gołąbek

W Bydgoszczy wszystko się popierd. Nowy kierownik nowe zasady jedziesz tam gdzie chce planista. Żadnych reguł klient nigdy nie wie kiedy będzie miał dostawę. Jeździmy po 400 km i sprzedajemy 100 wody. Gdzie tu curwa sens. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

@Jeszcze p.

jprd grubo !!! a po h..j zwalniali kiero z Bydzi ,mogli zrobic jak kiedys Bydgoszcz i Gdansk jeden kiero a marte zwolnic ewentualnie na asystentke i by bylo po klopocie ,a teraz (usunięte przez administratora) i w Bydgoszcczy i nadal w Gdansku ,kiedys to byly czasy ,ateraz nawet nie chce sie pracowac

@Jeszcze p.

Witajcie w klubie ,Gdańsk nic lepiej nie jeździ kilometry walą zysku prawie żadnego . Dyrektor zadowolony prezes pewnie też bo nie chcą widzieć że to się nie opłaca wykończą eden tak samo jak padł dar natury

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Niezadowolony

Szukają jeleni na swoj towar, odbierają dystrybutory a obciążają klienta przy zrywaniu umowy, widać ze ledwo ciągną kierowcy narzekają bałagan w papierach i działach - nie polecam współpracy

tr

Firma eden po rozwiązaniu umowy obciąża za rzekome przywłaszczenie pustych opakowań, beznadziejna obsługa klienta. Jak najdalej od eden, odradzam wszystkim.

k.m.

Jeśli szukacie Państwo innego rozwiązania wody polecam (zapraszam pomogę w wyborze) filtry - dużo taniej, bez limitów, czysta woda bez glonów i syfu w butlach...(nie chcielibyście widzieć jak są myte i co klienci przechowują w butlach, do których później trafia woda...)- tu woda woda filtrowna, podgrzewana, schładzana, gazowana...

Kto
@k.m.

Czy Dar Natury i Eden to jest to samo??

Tak
@Kto

Tak. Z edenu zostało może 5% reszta to ludzie Darunatury. Kto kogo kupił? Została nazwa i nic poza tym.

Tttt
@k.m.

Nie szukamy wsadź sobie to rozwiązanie w (usunięte przez administratora) i nie wypisuj na tym forum..

Obserwator
@Tttt

Właśnie objawiła się wysoka kultura jakiegoś managera firmy Eden. Tak właśnie wygląda współpraca z tym dostawcą :-)

Kto
@Tak

A jako taki dar istnieje jeszcze wożą jeszcze wodę czy już nie ma tej firmy i wody i wszystko idzie pod Edenem

Bydg
@k.m.

Nie stać cię na reklamę tylko tu reklamujesz ten szajs

Czy zdarzały się u was zwolnienia dyscyplinarne?

oszukana

nie polecam!!!! dostałam dziś nową fakturę za luty a wody nie dostarczyli!!! w grudniu było to samo. wystawili fakturę za niedostarczoną wodę. To już podwójne (usunięte przez administratora) Jeśli faktycznie dostawa się odbyła to gdzie jest dowód dostawy z podpisem?? Zresztą od listopada mam zepsuty kranik więc po co byłaby mi woda?! o czym ich informowałam. jeśli będzie trzeba założę sprawę sądową. To oszukiwanie ludzi, wyłudzanie pieniędzy, to nieuczciwe / agresywne praktyki konsumenckie. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym mogę dochodzić swych roszczeń w sądzie powszechnym i pewnie tak się to skończy, bo ja nie odpuszczę.

elza
@oszukana

Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji. Nie mam dostaw wody od pół roku !! A oni nadal naliczają faktury. Wysłałam wypowiedzenie w trybie natychmiastowym, jako że Spółka złamała podstawowe obowiązki wynikające z umowy, a mimo to chcą nałożyć na mnie karę za przedwczesne zerwanie umowy. To są jakieś żarty!

bernadeta
@oszukana

U mnie podobna sytuacja, na początku pandemii dzwoniłam z prośbą o zawieszenie dostaw (szkoła zamknięta), teraz dostaję fakturę do zapłacenia za rzekomo dostarczoną wodę, na infolinii nie ma z kim rozmawiać, obiecują, że oddzwonią i cisza. Nie polecam firmy!

Justin88
@bernadeta

Jak się sprawa zakończyła? Mam podobną sytuację...

taki tam
@oszukana

Mam dokładnie to samo zdażyło się że byliśmy pewni dwukrotnie czy była dostawa w okresie raz świątecznym raz urlopowym. Zapłaciłem faktury i wypowiedziałem umowę, zaczeły się schody. Faktury za demontaż urządzenia, za butle, za stojak, zaległe za dzierżawę sprzętu.więc reklamacja! W pierwszej kolejności odebrali dystrybutor wody który to ja wcześnie zdemontowałem bo nie był używany przez kilka miesięcy. Stojak z butlami zostawili poniewaz kierowca nie wiedział co ma odebrać (miał mieć protokół zwrotu ze spisu z natur!!!) Po kilku tygodniach informacja z firmy APS że zalegam z płatnościami. Reklamacja przyjechali po kilku dniach wydałem stojak i butle poniewarż nowy kierowca znów nie wiedział co ma odebrać. Znów APS i znów reklamacja rozmowa telefoniczna z działem obsługi (nie mogę napisać z kim rozmawiałem ponieważ administrator usuneie) opowiadający głupoty że faktura nie jest za demontaż tylko sanityzację (opis faktury mówi zupełnie co innego) Następna rozmowa z inną osobą to porażka. I kolejna rozmowa tu było widać że facet już coś rozumie przyjął reklamację i obiecał że wszystko załatwi. Faktury korygujące stan rozliczeń 0 złotych. Jeżeli ktoś myśli że to koniec to się myli po kilku miesiącach informacja że jestem winien za dzierżawę 4,91 pomimo faktu iż dystrybutor miałem BEZPŁATNIE!!! Zdecydowanie odradzam współpracę z tym molochem który robi co chce i kiedy chce. Jeżeli ktoś zdecyduje się na współpracę to życzę powodzenia widocznie ma dużo zdrowia, czasu i pieniędzy!!!

pomocna
@elza

A może z powodu nieuregulowanych faktur windykacja blokuje dostawy - proszę sprawdzić . 2 faktury po terminie i dostawy są blokowane .

pomocna
@bernadeta

Polecam sprawdzić warunki umowy .Klientowi raz w roku przysługuje bezpłatne zawieszenie - szkoły mają 2 . Proszę sprawdzić na jaki okres Pani zawieszała dostawy. Większość szkół odbiera wodę - bo pracują pomimo, że nie ma dzieci . Klienci nie zgłaszają , nie odpisują na potwierdzenia dostaw, które przychodzą na e-mail, a potem mają pretensje . Każdy musi pilnować swojej umowy .

Małgorzata

Od chwili kiedy firma Eden przejęła dystrybucję wody ,zmienił się właściciel firmy same problemy. Dodatkowe opłaty za czyszczenie urządzenia, wystawianie faktur za wodę której nie było. Nikt nic nie wie. Wszystko opiera się na oddzwonieniu. Po wyjaśnieniu zrywam umowę. Nie polecam.

Luk
@Małgorzata

Mogę polecić kontakt do opiekuna firmy którą dostarcza wodę. Współpracuję z nimi od lat a opiekun dał mi swój nr i że tak powiem potrafi mi nieba uchylić z przełożeniem terminu płatności włącznie i nie o tydzień czy dwa.

Maciej
@Luk

Mogę poprosić ten kontakt i jaka to firma?

ZBULWERSOWANA

Również ostrzegam przed jakąkolwiek współprace z tą firmą. (usunięte przez administratora) wyłudzają pieniądze. po zdaniu całego sprzętu otrzymałam fv za rzekomo nie oddane butle.. CHOCIAŻ WSZYTSKO ZOSTAŁO ODDANE TYLKO KIEROWCA NIE DAŁ MI ŻADNEGO POTWIERDZNIA PONIEWAZ RZEKOMO FIRMA TAKIE WYSTAWIA -przestroga dla innych jesli cos zdajecie róbcie zdjęcia piszcie sami protokoły - ja dałam się nabrać i teraz otrzymuje jakies FV za nie oddane butle!! straszą Urzedem sarbowym !! Wieczne jakieś telefony z windykacji co chwile inna osoba dzwoni i każdemu trzeba tłumaczyć jedno i to samo.! NIE POLECAAAAAM !!!

Ostrzegam wszystkich, aby omijali tę firmę szerokim łukiem, nie odzielajcie im żadnych informacji o sobie i broń boże niczego nie podpisujcie. Trzeci rok z rzędu dostałam podsumowanie faktur na towary, których nie zamawiałam ani nie odbierałam. Straszą mnie skarbówką. To jest kolejne takie wyłudzenie. Ostatnim razem "wyjaśniliśmy" sprawę, oczywiście pod warunkiem zapłaty za to, czego nie otrzymałam, miało nie byc kolejnych rachunków, mam dowód zerwania umowy. W tym roku znów ta sama sytuacja, nie wiem gdzie szukac pomocy, oni robia co chcą, wyłudzili ode mnie juz kilka tysięcy złotych.

covid

Czy firma eden ma w przyszlosci plan wyszczepienia swoich pracownikow?

Bzdura

Magazyn Gdańsk przeprowadza się ten kto znalazł nowy magazyn przebił sam siebie logistycznie do bani czemu tego NIKT nie kontroluje doprowadzają firmę do upadku takimi decyzjami

xxx
@Bzdura

Jaki zarząd,takie decyzje.

Klao
@Bzdura

Jak się nie podoba to droga wolna........

Obcy
@Klao

I tacy ludzie pracują w firmie po samym wpisie wszystko wiadomo za kogo się uważają

Czy Eden Springs Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

marta

Odpuść sobie kontakt z tą firmą. Nie warto marnować czasu.

kkk

Tylko słaba firma usuwa nie wygodne komentarze,próbując się w ten sposób wybielić. Powinniście już dawno zniknąć z rynku.

marta

Dzień jak co dzień a marta dalej nas dyma

Mario

Wie ktoś może jak nazywa się sekretarka na wejściu w Edenie w DG? (usunięte przez administratora)

Szczęśliwy

Jestem zadowolony ze mogę być kierowca w firmie Eden i służyć innym. Pozdrawiam słuchaczy

Ktoś
@Szczęśliwy

Chyba ktoś ci zapłacił za te opinie. Służyć, dobre sobie. Współczuję:(

@Ktoś

Mi się podoba praca. Lubię jeździć a noszenie butli nie sprawia mi cierpienia jak nie którym tutaj. Jeżeli jest wam tak źle to po co pracujecie. Nikt was na siłę nie trzyma możecie szukać szczęścia gdzie indziej. Ja swoje szczęście znalazłem w Eden Springs i będę chwalił ta firmę kazdego dnia. Bo kocham to co robię. Pozdrawian

Szczęśliwy

Dlaczego tak się do mnie wyrażasz? Jesteś kolejną osoba która narzeka na pracę w Edenie? Na prawdę was ludzie nie rozumiem. Przecież nikt nikomu na siłę nie każe pracować, nie odpowiada Ci praca to żegnam dajesz papier i po temacie na Twoje miejsce przychodzi nowy i pracuje...

xxx
@Szczęśliwy

Fajnie że się Tobie ułożyło i kochasz robić to co robisz. Oby więcej ludzi miał eden twojego pokroju. Tzn. Bez ambicji.

uuuuuu
@Szczęśliwy

Pozdrawiasz słuchaczy? Chyba ci się całkowicie poprzestawiało....

marta

Magazynier - operator wózków widłowych Wymiar pracy Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa Rodzaj umowy Umowa zlecenie Branża / kategoria Magazynowanie, Pracownicy magazynowi Poziom stanowiska Pracownik fizyczny Charakter pracy Stacjonarna Aktualizacja: 1 dzień temu Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z dokumentami magazynowymi, Obsługa wózka widłowego , Prawidłowe rozmieszczanie palet zgodnie z obowiązującymi regułami, Zabezpieczanie przewożonego towaru przed zniszczeniem, Oczekiwania wobec kandydata: Uprawnienia operatora wózków widłowych wydanych przez UDT, Praca w okresie 10.08.2020-21.08.2020.

@marta

Są chętni ????????????

yiijj
@marta

Bardzo intratna propozycja. Walą drzwiami i oknami :)))

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.