Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Zarobki

Czy jest możliwe zarobić 8000 na rękę ? Ludzie sporo pisza o 6000 tysiącach, ale pensje idą w górę, więc pytanie czy i kiedy można się na taką pensje załapać ?

@Zarobki

Parę lat stażu i można tyle zarobić jako zwykły blacharnik

@Zarobki

Tak to jest możliwe 8 000 złotych na rękę bo pensje idą w górę ,szkoda że tylko w innych firmach - oczywiście te osiem koła to jest za KWARTAŁ!!!!

@Cześć...

Pomyliłem się bo 8 koła jest za miesiąc a nie kwartał!!!!

Monter linia AB
@Cześć.

A kto to jest blacharnik?

Nowy i zarazem byly

2800 na rękę, tyle płacą za miesiąc ciężkiej pracy.Nie można odejść od lini,a normy to są tak wysrubowane ze masakra.a te trole co piszą że jest tak SUPER to zwykle trole !!! Teraz firma stoi,i nawet nie ma się jak zwolnić!Bo nie ma komu dokumentów wystawić.Ta firma to zwykła propaganda sukcesu,która piszą trole

Myję blachy
@Nowy i zarazem byly

Ale głupoty. Pierwszy raz słyszę żeby ktoś tyle zarabiał. Rok stażu jako pomywacz blach rok stażu 4600 netto

@Myję blachy

"pomywacz blach "jeszcze dopisz że szczoteczką do zębów!!! "rok stażu" rok temu zwalniano nie przyjmowano !!! "4600 netto" wychodzi 7000 brutto podzielić przez 160 godzin wynosi 43,73 zł za godzinę ?????? Cha cha cha admina bajka dalej trwa ,90% opinii pisze sam admin strony bo ma być ilość a nie jakość.

Co dalej z pracą od 21.03? Pracujemy?

@Marcin

Jak najbardziej będą nadgodziny

Młody zaskoczony

Wczoraj gdy byłem w pracy podeszło do mnie dwóch starszych panów powiedzieli że są ze związku solidarność i chcą mi zrobić szkolenie bhp. Wsiadłem z nimi do auta a oni pojechali pod komin gdzie ostro przetrzepali mi tyłeczek i usta naraz solidarnie a na koniec udekorowali mnie majonezem. Hmmm czy to są normalne szkolenia w tej firmie?

Hahah

Makaron na fleta se zawiń i niech ci kierownik bez reklamacji zwinie :D

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

Analityczka

Prowadzę statystyki firmowe. Średnia pensja pracowników bardzo wysoka5-600 tyś. netto.

@Analityczka

Tak sam to obliczalem tyle wychodzi

Elektromonter

10 lat stażu, montuję wiązki elektryczne na rękę 6000. Na wsi przy krowach ludzie mniej w rok dostają więc nie narzekacie.

Normalny

Przestańcie już wypisywać te żałosne bzdury,bo to wcale nie jest śmieszne tylko żałosne.

Monter rur

Monter rur do silników. 5 lat stażu 5800 netto bez nadgodzin

Władymir

Cześć do kiedy będę postój? Do kwietnia ? Maja? Wiadomo coś?

@Władymir

Do końca tygodnia tak pisze chyba że się przedłuży

Izabela

A to kobiety nie mają już prawa wstępu? :(

Miś
@Izabela

To jest męski spontan gdzie obecność kobiet nie jest porzadana chyba że jesteś mężczyzną przebranym za gwiazdę Hollywood albo kogoś znanego z historii. Poza tym ten bar jest po to żeby odpocząć od was kobiet i się pobawić po mesku gdzie dokonują się męskie pieszczoty i pragnienia dupciowe

Początkujący monter

Niesamowite bzdury tu wyczytuje. Same głupoty. Co wy tu wypisujecie? Ja pracuję już czwarty miesiąc a zaczynałem jako monter bez doświadczenia po ogólniaku bez zawodu. Pensja na początek 3.900 netto. Po 3 miesiącach za wzorową obecność i dobra pracę dostałem uścisk od kierownika z gratulacjami i podwyżkę 500 zł brutto

sławek tychy

Masz coś z głową? Te wpisy piszą ludzie za darmo a nie za kasę. Myślisz że komuś opłacałoby się płacić za wpisy? To nierealne.

Ha

Przynajmniej jest zabawnie i można poprawić sobie humor czytając te wpisy, a ja się zapytam co ty ciekawego masz do napisania na temat firmy oprócz szukania wszędzie troli?

Część...

Mogę pisać co chcę i używać nicków jak chce bo jestem adminem strony a tu liczy się ilość wpisów a nie jakość a zakładu nigdy nie widziałem a teraz do pisania opini o innych firmach przecież z jednej strony nie utrzymam się ,teraz idę pisać na Amazona.

Mis
@Początkujący monter

Jak to jest możliwe?ja dostałem najniższą po 5 latach ale i tak się cieszę że wogole płacą na czas

Arczi

Dwa dni nadgodzin,i aż 18 procent premii . 4089 zł na rękę, powyżej 26 r ż Chyba nie tak źle? Zwykły pracownik montażu. Oczywiście trole typu cześć zaraz dostaną s#raczki i tak

@Arczi

Dokładnie zaraz będą pisać że jesteś opłacany za wpis. Można tam dobrze zarobić z nadgodzinami. Ja w tym miesiącu ponad 5 na renke

@Arczi

Szosteczka na końcie. Zwykły monter instalacji technicznych

@Arczi

Dokładnie ręce opadają na tych troli

@Arczi

Te trole to jedna wielka drama. W tym miesiącu bez nadgodzin 4.900 netto zarobiłem.

Mechanik

Ludzie ludzie opanujcie się. Trole na trolu leżą. Aż mnie serce ściska jak się czyta te głupoty. Staz 8 lat wliczając stażowe 6.900 netto. Zwykły spawacz mechanik.

Chętny

Fajnie że jest takie aktywne forum gdzie można się ciekawych rzeczy dowiedzieć. Myślałem o zatrudnieniu się w firmie i jak czytam to stawki są naprawdę wysokie. Serio dają 4 na rękę bez doświadczenia?

Ja jak zaczynałem na starcie 3 lata temu i też bez doświadczenia 4100 netto

@Cześć...

3.900 netto

4.900 netto

@Chętny

Monter blach spawalniczych do aut 2 lata stażu 6 tysięcy złotych na miesiąc do ręki

@Chętny

Są darmowe obiady na nadgodzinach. Możesz zamówić pizzę albo zupę i drugie danie

Młody
@Chętny

Ta firma to strzał w dziesiątkę i marzenie życia pracuję tam już 2 lata i chcę do emerytury a mam 20 lat

Pensja

Właśnie dostałem wypłatę,2800,raczej na długo nie starczy,przy rosnącym tempie cen.poraźka z wyplatami przy obecnej sytuacji.Pogratulowac tym co wypisują niestworzone rzeczy ze zarobki są wysokie.trole pewnie .

Podwyżki
@Pensja

A jak pójdziesz do biedronki to przy kasie zapytają cie czy życzysz sobie doliczenia 1zl do rachunku na Ukrainę. Ciekawe jak długo się utrzyma taki trend jak argumentacja związków zawodowych zawsze jest masło za drogie... A tu robisz zakupy codziennie i za każdym razem taka sytuacja.

Cześć..
@Pensja

Ciesz się że tyle zawsze może być mniej ja dostałem 5,600 netto

Zbynio

Wiadomo czy są nadgodziny na sobotę?

Tak są.

Oczywiście że są.

Bartosz

Żal się nie zapisać płacą aż 100% stawki co jest rzadkością w wielu firmach

Metalurg
@Zbynio

Jestem metalurgiem wytapiam wzory szyn drzwi i przekroju poprzecznego samochodu 6800 netto w sobotę na pewno będę żebyście mieli świeże szkielety do produkcji

Rezacz
@Metalurg

Ja jestem rezaczem i wygladzam ostre krawędzie stawka 6 tysięcy netto dwa lata stażu

Zawodowy spawacz

Nie no ja już nie mogę. Aż włosy mi się na głowie jerzą jak czytam takie bzdury i wypociny. Skąd wy bierzecie te fantazje z wysokimi pensjami. Ja jestem spawaczem i spawam część metalowe do samochodów drzwi przednie i tylne oraz bagażnik. Pracuję rok i wyciągam jakieś 5 tysięcy netto, więc to nie jest dużo. Za rok będę miał podwyżkę oraz stażowe to może wyjdzie 6 tysięcy.

@Zawodowy spawacz

Ja mam to samo ludzie tutaj bzdury wypisują ja mam gołą piątkę na rękę

Monter elektryk

Ehhh ludzie wypisują tu głupoty nie na temat pracy więc zacznę od siebie. Monter elektryk sprawdzam i montuję okablowanie do silników w firmie. 6 lat stażu 6400 netto bez nadgodzin i premi.

@Monter elektryk

Dokładnie takie są zarobki. A co z wyjazdami na Słowację w delegację. Ja się zapisuje

Pan tyłeczek
@Cześć.

Ja też się zapisuję bo raz już byłem. Dieta bardzo dobra pobyt w hotelu i dobre zarobki delegacyjne

Inżynierka

Byłam i polecam

@Monter elektryk

Jest fajnie bo jeszcze jest czas na zwiedzanie gór i dolin na Słowacji gdzie pracujemy

gość
@Monter elektryk

Dlaczego klamiesz? Jaki masz w tym interes, zeby pisac takie bzdury?

gość
@gość

Muszę dodać że w moim interesie jest dawanie dupci w barze tyłeczkowym

@gość

Zapraszam buraki :D

Monter linia AB
@Monter elektryk

Zapomniałeś dodać, że ta wypłata to za dwa miesiące.

Uczciwy malarz lakiernik

Na wstępie zaznaczę że nikt mi nie płaci za tego posta, nie jestem trolem i nie znam admina i jest to mój pierwszy post. Pracuję już 4 rok w firmie i powiem szczerze, że to był strzał w dziesiątkę mojego życia. Zaczynałem od podstaw, ale szybko nabrałem doświadczenia malarskiego gdzie jestem lakiernikiem i maluję samochody. Oczywiście oprócz podstawowej pensji 4700 netto są dodatki, premie, wczasy pod gruszą i gama możliwości rozwoju i awansu. Dzięki stabilnej i logistycznej załodze kierowniczej zawsze mamy wszystko na czas i wyrabiamy się w terminie. Zawsze można wziąć urlop kiedy się chce i nie ma przymusowych nadgodzin. Bardzo chwalę sobie zgraną załogę która zawsze jest pomocna i doświadczona stażem. Chętnych jest bardzo dużo nawet czekają godzinę przed otwarciem zakładu przed bramą żeby złożyć CV. Dziękuję zarządowi firmy za możliwość rozwoju awansu zawodowego i dobrej stabilnej pensji z dodatkami.

Dora

Niestety panowie muszę się z wami zgodzić niektórzy chcieliby nie robić nic a piszą źle tylko nieliczni bo ponad 80% załogi jest zadowolona z pracy.

@Uczciwy malarz lakiernik

Podstawa 4700 netto to około 7000 brutto czyli 7000 podzielone przez 160 godzin to jest około 43,70 zł/godz ,no super tylko zapomniałeś dodać że to stawka za prawie DWA MIESIĄCE !!! Bezmózgi trol w akcji pięć wpisów w 29minut ,norma musi być wykonana .

ona

Wie ktos moze kiedy zaczynamy prace?

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1032.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 315 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.